Fogiel: W PiS nie będzie dyscypliny ws. ustawy segregacyjnej - zdjęcie
22.01.22, 13:23Fot. Screenshot YouTube Republika TV

Fogiel: W PiS nie będzie dyscypliny ws. ustawy segregacyjnej

8

Nie jest tajemnicą, że jest pewne środowisko, które ma wątpliwości co do tych rozwiązań" – powiedział o tej części posłów PiS, którzy są przeciwni projektowi posła Czesława Hoca wicerzecznik PiS Radosław Fogiel.

„Ja tych wątpliwości nie podzielam, ale równocześnie musimy brać to pod uwagę” – oświadczył Fogiel na antenie radiowej Trójki i dodał: „Dyscyplina w tej sytuacji prawdopodobnie by tylko zwiększyła zamieszanie i wcale nie przyniosła rozwiązań, w związku z tym - takie są decyzje podjęte przez kierownictwo klubu”.

Pytany o ustawę autorstwa posła Hoca, Fogiel ocenił: „Kiedy trafi pod głosowanie, jestem raczej spokojny co do jej losu”. I skonkludował: „Jestem przekonany, że większość klubu będzie za”.

 

ren/PAP

Komentarze (8):

Jerzy2022.01.23 9:06
w 1935 w reichstagu też większość była za ustawami norymberskimi, tylko kiedyś niemcy się przed zażydzeniem chronili - przed takimi foglami jak ten tutaj, a teraz bydło żydowskie chce ludźmi pomiatać.... won fogiel, do israela - tym ustawowym g.wnem!
Wybory 20232022.01.22 17:53
A ja w przyszłorocznych wyborach parlamentarnych będę przeciw PiSowi. Zobaczymy czy Hoc nie będzie gwoździem do trumny miłościwie nam panującym.
Jacuś2022.01.22 15:15
Panie Fogiel ta ustawa + Polski ład wysadzi was z fotela. Opozycja tylko czeka na takie głosowania z poparciem bo widzą ten dil i zrobią wszystko, aby was wysadzić. Powodzenia.
A gdzie umowa społeczna?2022.01.22 14:44
Ustawa segregacyjna z samej definicji jest niezgodna z konstytucją. Czas na wysłanie PiSu, PO, PSLu i Hołowni, który zastępuje Palikota i tego drugiego Petru w polityczny niebyt, a niektórych do pracy narzecz społeczeństwa w kopalniach - najelpiej uranu. Ustawa jako sprzeczna z umową społeczną nie może obowiązywać, a jeśli ktoś tego nie rozumie to rzeczywiście głupi musi być jak przysłowiowy but.
AAAtomek2022.01.22 14:09
A tymczasem, tego na fronda i innych katoprawicowych portalach nie przeczytasz - Zmarł dyrektor z CBA, który był odpowiedzialny za wdrożenie i korzystanie z Pegasusa... Przypadek?
Anonim2022.01.22 13:53
A przy 5 dla zwierzat dyscyplina musiala byc? Gdyby wiosną 2020 ktos obnazyl pisowski cyrk to by wylecial z partii. Mielismy 2 lata pajacowania bez sensu. Maski nie dzialaja wiec PIS zmuszal do kondomow na glowie , lockdown nie dzialal wiec PIS rujnowal przedsiebiorcow, a, z kolei szczepionki dzialaja przeciwhospitalizacyjnie wiec PIS zmusic do nich nie chce .... Lekarze z intensywnej terapii na ogol mowia o nieszczepionych... PIS 2 lata spelnia zyczenia swoich wyborcow. Oni najbardziej chcieli drakonskich restrykcji i nie chca szczepionek. Dla niektorych ludzi aborcja jest formą antykoncecji i tym samym dla PISiorow byl lockdown. Celem samym w sobie. Szczepionka? Nigdy w zyciu
(...)2022.01.22 13:44
Prof. Christian Perronne - przewodniczący komisji ds. chorób zakaźnych Naczelnej Rady ds. zdrowia publicznego -przez 15 lat doradca rządowy w zakresie zarządzania kryzysami zdrowotnymi i epidemiami - przewodniczący komisji technicznej ds. szczepień - kierujący przez lata francuską polityką szczepień - wiceprzewodniczący grupy ekspertów przy WHO ds. szczepień dla całego euroregionu WHO obejmującego poza Unią jeszcze Rosję, wszystkie republiki środkowoazjatyckie, Turcję i Izrael * Niektóre z jego wypowiedzi: "jesteśmy tu na bakier z nauką i na bakier z prawem" "zakpiliśmy z nauki" "największym skandalem tej epidemii jest to, że nam wmówiono, że to są szczepionki. To wcale nie są szczepionki" "trzeba powstrzymać to szaleństwo" "za tym nie stoją żadne dowody naukowe" "szokujące jest też to, że Europejska Agencja Leków stwierdziła latem zeszłego roku, że nie zna całkowitego składu tych "szczepionek" "odwołując się do oficjalnych baz danych, wiadomo że z powodu "szczepienia" zmarło 36000 w Europie a 25000 w Stanach Zjednoczonych, jak również setki, setki sportowców" "Onkolodzy w Stanach Zjednoczonych wykazali wzrost zgonów z powodu raka po "szczepieniu" " "Wszystko to jest nielegalne" "każdy parlamentarzysta który zagłosuje za obowiązkiem na produkt eksperymentalny, może być postawiony przed międzynarodowy trybunał" [kodeks norymberski]
Pan Wójt2022.01.22 13:37
Nie będzie też mojego głosu na PiS.