Facebook i Google wspierają homomałżeństwa  - zdjęcie
28.06.15, 11:10

Facebook i Google wspierają homomałżeństwa

32

Narzędzie – tęcza, znak środowisk LGBT - dostępne pod adresem https://www.facebook.com/celebratepride pokazuje, jak będzie wyglądało nasze zdjęcie profilowe po nałożeniu tęczowego filtra i po jednym kliknięciu ustawia nowy obraz w miejsce starego.

Obok Facebooka do akcji włączyły się także inne duże firmy, takie jak Google czy Intel.

MT/Onet.pl

Komentarze (32):

anonim2015.06.28 14:19
Dlatego Zachód zdycha i jest kolonizowany przez przybyszów z tych regionów gdzie nie zaszło to tak daleko. To jeden z objawów wpływów zuckerbergów ...
anonim2015.06.28 14:20
Czyli katolicy powinni zbojkotować Facebooka i Google.
anonim2015.06.28 14:37
@Zeb żydowski ! "I co teraz? Wyprowadzicie się do innej galaktyki?" Nie Zeb żydowski, po prostu należy żyć wśród zboczeńców i innych patologii jak do tej pory.
anonim2015.06.28 14:47
jak zwykle - fałszywe spostrzeżenie trzeba ZAWSZE pamiętać, że: już w 2009 udowodniono, że 80% *świata* należy do dziesięciu rodzin/osób to ta grupka uznała, że świat należy przecwelić (wspominał o tym vice Biden) no to cwelą nas jak mogą i czym mogą. Głównym celem są DZIECI.
anonim2015.06.28 14:57
ajerku 1% agresywna mniejszość nie będzie dyktowała co jest cywilizacją ani gdzie *podludzie* (których *nie chcecie*) mają się wynieść. Twoje postulata to (pewnie nieuświadomiony?) nazizm. Tak, jesteście w istocie następnym rzutem nazizmu. Spotka was taki sam los: popełnicie ludobójstwo, potem sąd i stryczek.
anonim2015.06.28 15:05
@ Zerro Heteroseksualne chrześcijańskie ciapy znów dały się ograć garstce gejów.
anonim2015.06.28 15:08
@Irek_D "A może wynieście się gdzieś na bezludną wyspę dla homofobów? Z pożytkiem dla obu stron. Nikt normalny was pośród cywilizowanych ludzi nie chce." kojarzy mi się to z ideologią III Rzeszy, gdzie pewna grupa ludzi postanowiła zdecydować o losie innych - jakżeś jest hojny, że nie chcesz nam odebrać życia, tylko skazujesz na banicję na jakąś wyspę
anonim2015.06.28 15:11
@Irek_D "Proponujemy wam wyjazd na bezludną wyspę, zanim będzie dla was za późno tzn. homofobia będzie penalizowana wtedy wasza przyszłość nie będzie się przedstawiać w świetlanych barwach." dzięki, że mnie zawiadomiłeś fajnie znać wasze prawdziwe oblicze...
anonim2015.06.28 15:14
@Irek_D "Na moment postanowiłem wpisać się w retorykę homofobów, twoich ideologicznych kolegów. Nie mów, że nie cenisz sobie ich pomysłów :)" nie - w ten sposób nie będizemy rozmawiać tak naprawdę powinieneś byc ścigany za mowę nienawiści i za grozenie kilku milionom ludzi wyslałaniem na bezludna wyspę zaprezentowałeś dziś swoje zdanie i swoje myśli - bądź wiec przynajmniej na tyle meżczyzną by bronić swego stanowiska a nie udawać, że coś udawałeś
anonim2015.06.28 15:14
ajerku 1% i nie chce być więcej. społeczność z 10% czy jeszcze lepiej z 20% gejowszczyzną jest cybernetycznie niemożliwe. Wasze propagandowe łgarstwa są do bani. Niestety macie poparcie potężnych banksterów-rewolucjonistów, więc wkrótce rozpocznie się faza jawnego totalitaryzmu. Po jego upadku zostaniecie elegancko wyłuskani i przykładnie ukarani przez sądy. popieram - spisujcie się urzędowo, ułatwicie zadanie policji.
anonim2015.06.28 15:21
@Zerro Czyli sam przyznajesz, że heteroseksualne chrześcijańskie ciapy znów nie dadzą sobie rady z garstką gejów.
anonim2015.06.28 15:27
Zumastyksie nie udawaj mikrocefala nie z *garstka gejów* a z potężnymi właścicielami 80% gospodarki świata mającymi na rozkaz sejmy, rządy, media, aparat propagandowy i przymus szkolny. Rozumiem że jak w średniowieczu jakiś hrabia zechciał chłopskiej krwi, pisałbyś, że 20.000 ciapowatych chłopów daje się ograć jednemu hrabiemu.
anonim2015.06.28 15:29
Czasy perfidnego totalitaryzmu politycznej poprawności maja jednak pewna zaletę. Ci, którzy dali się nabrać na wizerunek biednych,tolerancyjnych homo zobaczyli ich prawdziwy wizerunek.
anonim2015.06.28 15:32
Najpierw zboczeńcy oznaczą się na fejszboku nakładką tęczy a za kilka lat obligatoryjnie zaczipują ich tak jak się to robi z bydłem. Niestety, ale kto żyje jak zwierzę będzie traktowany jak zwierzę.
anonim2015.06.28 15:56
@Irek_D- Waszych zboczeń też nikt normalny nie toleruje.
anonim2015.06.28 15:57
@Zerro Masz rację. Właściciele 80% światowej gospodarki nie mają co robić, więc zajmują się sprawami 1% gejów. Biedny jest żywot katolika. Nie dość ze właściciele 80% światowej gospodarki z nim walczy to jeszcze dzieci wciągają katolików w pedofilię. Wiesz dlaczego heteroseksualni chrześcijanie dają się ogrywać gejom ? Bo zajęci masturbacją, kopulacja bez ślubu i aborcjami - ku chwale Jezusa Chrystusa - nie potrafią nic zrobić.
anonim2015.06.28 16:02
katniz, my "lost" Highway, masz do mnie jakąś szczególną miętę? Wolisz się umówić na wódkę czy do kina?
anonim2015.06.28 16:20
Zastanawiam się - gdyby wynaleziono cudowny lek na kompleks homoseksualny (zwany orientacją homoseksualną) - jak wielu z obecnych bojowników homoseksualizmu pozostałoby przy swoim zaburzeniu, o którym można usłyszeć z ich ust same pozytywy. Czy byliby wierni swojemu wyborowi ? Czy zażyliby cudowny lek ?
anonim2015.06.28 18:48
@krzyszt "ehhh, nawet słynny Arnold zgasił jakigos polskiego homofobicznwgo ćwoka z pierdzichowa...i potem po odpwoiednim naglosnieniu (nie ma sie co dziwic, arnold ciegle jest b. popularny) Polacy wychodzą na najwiekszych burakow zachodniego swiata" nie pomyślałes ze są Polacy którzy maja swoje zdanie i potrafią je wyrazić - bez patrzenia na to co pomyślą inni? możesz się nie zgadzać z tym co ten czlowiek napisał - ale był wolny i nie bał się wyrazić swego zdania cenisz bardziej tchórzy, konformistów i zakompleksionych ludzi, którzy mówią tylko to czego oczekuje wielki świat?
anonim2015.06.28 19:20
@Finch "Ale przecież jest zupełnie odwrotnie. To Schwarzenegger wyraził swoje zdanie, co nie spodobało się jakiemuś prymitywowi z Polski. Znamienne i smutne, że to akurat Polak błysnąl przed swiatem prostactwem i homofobią." nie rób sobie żartów i odpuść tak denne teksty uczciwie napisz, że chłopak się sprzeciwił decyzji SN w USA i to ci się nie podoba a nie że błysnął przed światem jakby świat i Arni potępiał osoby homo, a jakiś prostak z Polski jej poparl, na co świat by go wyśmiał i chłopak wyszedł na durnia - co byś poparł? interesy osób homo, wizerunek chłopaka w świecie czy posiadanie własnego zdania?
anonim2015.06.28 19:21
Kiedy ci lgbtowcy zrozumieją, że sprzeciwianie się homomałżeństwom i homoadopcjom nie jest żadną homofobią ani mową nienawiści ani tym bardziej przejawem faszyzmu?
anonim2015.06.28 19:26
@Volan "Kiedy ci lgbtowcy zrozumieją, że sprzeciwianie się homomałżeństwom i homoadopcjom nie jest żadną homofobią ani mową nienawiści ani tym bardziej przejawem faszyzmu?" nigdy - stworzyli sobie pojęcie "homofobia" - zauważyłeś, że nikt go nie defuniuje? każdy używa jak chce i bo to ułatwia dyskusję - pobiłeś geja - jestes homofobem - obrzucasz epitetami geja - jesteś homofobem - nie zgadzasz się na ich postulaty - ... też jesteś homofobem :D i tak do jednego worka wrzucamy zachowania złe (1,2) i zachowania w cywilizowanym świecie dopuszczalne (3) - ale i w tym ostatnim wypadku wychodzisz na kogoś niedobrego....
anonim2015.06.28 19:33
@Hutnik Oczywiście, że definiuje. Na przykład Parlament Europejski 18 stycznia 2006 roku zdefiniował homofobię jako „nieuzasadniony lęk i niechęć wobec homoseksualizmu oraz osób homoseksualnych, biseksualnych i transseksualnych, oparte na uprzedzeniach podobnie jak rasizm, ksenofobia, antysemityzm i seksizm”.
anonim2015.06.28 19:33
@Finch http://pl.blastingnews.com/swiat/2015/06/arnold-schwarzenegger-hasta-la-vista-do-polaka-grozacego-odlajkowaniem-profilu-aktora-00457599.html tu masz odpowiedź - jaki jest sens pytaxc mnie o rzecyz oczywiste?
anonim2015.06.28 19:39
@cyprian "Oczywiście, że definiuje. Na przykład Parlament Europejski 18 stycznia 2006 roku zdefiniował homofobię jako „nieuzasadniony lęk i niechęć wobec homoseksualizmu oraz osób homoseksualnych, biseksualnych i transseksualnych, oparte na uprzedzeniach podobnie jak rasizm, ksenofobia, antysemityzm i seksizm”. sprzeciwiam się małżenstwom osób homo, ale nie z punktu widzenia niechęci do tych osób, bo jej nie czuję, a mój lęk, nawet jeśli jest, uważam za uzasadniony, uprzedzeń nie czuję - do gejów i lesbijek osobiście nic nie mam, lubię posłuchać co mówi Biedroń w TV dlaczego zatem jestem tu określany jako homofob? nikt nie zna tej definicji? czy raczej każdy tworzy swoje na swoje potrzeby - dlatego twierdzę, że to pojęcie jest "niezdefiniowane" - inaczej każdy by tu podawał swoje rozumienie... wszystko jasne? :)
anonim2015.06.28 19:46
@Finch "W artykule do którego prowadzi twój link jest dokładnie to samo zdanie, które ja zacytowałem. Nie ma w tym zdaniu zawartej niezgody na decyzję sądu, jest niezgoda na prawo Arnolda do własnego zdania." rozmawiałeś z tym czlowiekiem, ktory napisał teog posta? dla mnie sprawa jest jasna, a dizelenie włosa na czworo niewiele ci da
anonim2015.06.28 20:00
@Finch "Jesli frondowi przeciwnicy równości małżenskiej za główne "argumentamy" przeciw uznają porównywanie homoseksualistów do zoo czy pedofili, to nic dziwnego, że wszystkich przeciwników zaczyna się traktować jak homofobów." przypomina mi to ideologię nazistów, ktorzy dość dowolnie używali słowa "bandyta" - jak im było to potrzebne, stąd od mordowania Żydów po pacyfikacje wiosek przez jednostki specjalne SS było niedaleko - każdy mógł być bandytą z sowietami podobnie - z tą różnicą, dla nich każdy, nawet swój, byl potencjalnym przestępcą - tam w NKWD/OO/Smiersz krążyła taka zasada - "kazdy jest przestępcą właściwie, pytanie, kiedy on przyjdzie do nas, albo my do niego" i jakkolwiek absolutnie nie porównuję strasznych zjawisk do tematu dysksusji - o tyle pokazuję, że jeśli każdy może sobie tworzyc dowolne definicje, to potem mamy z tego klops a przecież tu niejedna osoba powoływała isę na nauke - a okazuje się, że jest dowolność definicyjna, stąd zawsze przeciwnika będzie mozna określić jako homofoba... w przepisach karnych też będzie taka dowolność? :D
anonim2015.06.28 20:39
Dobra, to które firmy nie popierają takich wynaturzeń lub są neutralne? Jakaś lista może..?
anonim2015.06.29 11:59
No cóż, sterydy, które pożerał Arni tonami miały destrukcyjny wpływ na jego mózg. Nie ma się czym podniecać, homoseksualiści zawsze pozostaną zboczeńcami, bez wzlędu czy Arnold powie tak, czy inaczej
anonim2015.06.29 13:33
@Irek_D- Widzę, że muszę zrobić ci łopatologię. Mam na myśli pierdzielenie się chłopa z chłopem, albo baby z babą.
anonim2015.06.29 15:58
@Irek_D "Po pierwsze LGBT stanowi wg. niedoszacowanych statystyk 5%, a realnie 10-20% populacji" Hahaha, kiedyś bawiłem się w sprawdzanie tego typu danych i według większości sondaży w wielu krajach zachodu liczba LGBT waha się od 1 do 3-3,5% Jedyny sondaż jaki widziałem gdzie było co najmniej 5% dotyczył San Francisco (chyba 6%). Głównie dzięki dużej imigracji LGBT. Mógłbyś podać jakieś statystyki gdzie jest ich powyżej 5% w całej populacji. Chodzi mi o takie z poważnych ośrodków sondażowych typu Pew, Gallup, OBOP itp. Na jakiej podstawie twierdzisz, z pewnością, że są niedoszacowane? Przy niektórych sondażach widziałem informację, że BYĆ MOŻE LGBT jest więcej, ale pewności nie ma. Skąd te 10-20%? Chyba nie od Kinseya - on jest totalnie skompromitowany. Zresztą skoro badania są rzekomo niedoszacowane to skąd wiesz, że 10-20% a nie np. 30-50%? Zatem jedno zdanie a aż 3 kłamstwa/półprawdy/manipulację/. Jesteś debeściak:P "Na moment postanowiłem wpisać się w retorykę homofobów" Już ci pisałem, że zanim zaczniesz używać zapożyczonych określeń pomyśl samodzielnie. Wbrew temu co mówi lewactwo nie istnieje coś takiego jak homofobia! Nazwy fobii pochodzą z greki, rzadziej z łaciny. Homofobia z greki oznacza lęk przed czymś/kimś takim samym, identycznym np. lęk przed sobowtórami, bliźniakami lub przed podróbkami dzieł sztuki. Ale w tym sensie nikt tego słowa nie używa. Homofobia z łaciny oznacza lęk przed człowiekiem, także nie jest stosowana. Lęk przed człowiekiem to antropofobia. Homoseksualiści właśnie na łacinę powołują się przy pochodzeniu słowa homofobia. Problem w tym, że z łaciny fobia wobec homo powinna brzmieć hominofobia. Przy tworzeniu nazw fobii odmienia się przez przypadki pierwszy człon! Śmieszy mnie jak lewica używa słów, których nie zna znaczenia. Lewactwo chce być "postępowe" i "nowoczesne", a wychodzi słoma z butów wieśniakom!!! Widać w praktyce te mityczne "krytyczne" myślenie "racjonalistów". Jakiś debil o IQ mniejszym od numeru mojego buta (42) wymyślił sobie taką przedziwną nazwę, a reszta baranów ("racjonalistów") o IQ niewiele większym przyjęła to bez zastrzeżeń. Jeśli już chcą jakoś to nazwać "po naukowemu" mogą spróbować np. pederastofobia odnośnie gejów. W słowniku lewactwa istnieje słowo lesbofobia więc byłoby jak ulał. Ogólnie mogą nazwać np. homoseksizm. Na pewno to lepsze od potworka jakim jest homofobia:) Może wy wszyscy wyniesiecie się do "postępowego" raju np. Holandii:P @Zumastix "Masz rację. Właściciele 80% światowej gospodarki nie mają co robić, więc zajmują się sprawami 1% gejów. " Tutaj nie chodzi ani o gejów (oni są narzędziem) ani o katolików (oni są celem na sktek sprzeciwu) ale o kontrolę populacji.http://www.fronda.pl/a/miliarderom-za-ciasno-na-ziemi-dlatego-chca-kontroli-narodzin,1926.html Poza tym jak się okazuje wystarczy wydawać milardy $ w propagandę a ludzie w każdą głupotę uwierzą. @Volan "Kiedy ci lgbtowcy zrozumieją, że sprzeciwianie się homomałżeństwom i homoadopcjom nie jest żadną homofobią ani mową nienawiści ani tym bardziej przejawem faszyzmu?" Chyba nigdy nie zrozumieją:( Dla nich to wygodna pałka dla walenia w przeciwników coraz to nawych roszczeń LGBT. @Finch "Tak samo jest z homofobią. Jesli frondowi przeciwnicy równości małżenskiej za główne "argumentamy" przeciw uznają porównywanie homoseksualistów do zoo czy pedofili, to nic dziwnego, że wszystkich przeciwników zaczyna się traktować jak homofobów." Po pierwsze nie istnieje "równość małżeńska" związek mąż+żona i np. mąż+mąż są tak skrajnie różne, że trudno to porównać. Po drugie to LGBT przez długi czas działało jako LGBTP wspierając "równość orientacji pedofilskiej". Dopiero konserwatyzm społeczny i ostracyzm zmusił ich do rozstania z pedofilami i to w wielki bólach i oburzeniu sporej części LGBT. Nie jest pewne czy to nie była po prostu zagrywka taktyczna pozbywając się pedofilów chcieli mieć szansę na realizację swoich postulatów. Poza tym nadal wśród LGBT działają zwolennicy legalizacji pedofilii jak Silverstein.
anonim2015.06.30 13:15
@Hutnik @Paleokonserwatysta Zgadzam się z wami. To dla nich bat na przeciwników.