Kiedy powrót turystów? Minister odpowiada - zdjęcie
14.05.20, 11:25Fot. via Pixabay

Kiedy powrót turystów? Minister odpowiada

3

Czy w tym roku zagraniczni turyści będą mogli odwiedzić nasz kraj? Minister Łukasz Szumowski w rozmowie na antenie radia RMF FM przyznał, że nie jest w tej chwili odpowiedzieć jasno na to pytanie.

Trudno teraz przesądzać, czy turyści z zagranicy odwiedzą Polskę w wakacje”

- mówi minister zdrowia i dodaje, że decyzja dotycząca ruchu turystycznego jest poważna, ponieważ to wiąże się ze znacznym wzrostem zachorowań. Zaznaczył:

Nie wiem. Nie potrafię dzisiaj odpowiedzieć na to pytanie, dlatego że granice otwieramy najpóźniej”.

Podkreślił, że decyzja ta zapada dopiero w czwartym etapie odmrażania gospodarki, kiedy będą dane na temat braku nowych ognisk za granicą, w krajach sąsiednich.

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze (3):

matis892020.05.14 11:52
A którzy wyborcy będą bardziej zarażać ? Ci co pójdą do urny czy ci co skorzystają korespondencyjnie z usług poczty ?? Jeżeli tak samo to po co ten dodatkowy korespondencyjny przekręt POPISowski i lewacki.
katolicka kretynizacja polski 2020.05.14 11:45
Halo, Nazywam się Lech Keller-Krawczyk (spolszczone żydowskie -Sznajder) mam ponad lat 70 plus jestem Żydem i homoseksualistą. Niestety szkoły są zamnknięte ale lato idzie. Co za przyjemność posiedzieć tam i popatrzeć na te młode ciałka chłopczykow. Już wiosna niedługo i chłopczyki będą w krótkich spodenkach. Można mnie znaleźć m.in. pod "nickami"; 𝐋𝐞𝐬𝐳𝐞𝐤, 𝐉𝐏𝐈𝐈𝐈, 𝐀𝐠𝐧𝐢𝐞𝐬𝐳𝐤𝐚, 𝐔𝐫𝐬𝐳𝐮𝐥𝐚, itp. Nie tylko lubię źeńskie "nicki", ale i lubię się ubierać jak Rafalala - w zaciszu domowym. A tak naprawdę to jestem starym pedałem bez rodziny, przyjaciół, znajomych. Powinienem dostać Order Lenina za mój iście stachanowski trud. Pamietaj masońsko-żydowskie SZCZEPIONKI ZABIJAJĄ
katolicka kretynizacja polski 2020.05.14 11:42
To smutne że angielscy turyści nie przyjadą rozpyerdalać i robić gnój w Krakowie oraz nie będą ruchać polek w agencjach!