Dziennikarzu, czy już 'drżysz' przed 'listą Jabłońskiego'? Politolog całkiem odleciał - zdjęcie
17.09.19, 12:35

Dziennikarzu, czy już 'drżysz' przed 'listą Jabłońskiego'? Politolog całkiem odleciał

9

Doktor Wojeciech Jabłoński, niegdyś wykładowca Uniwersytetu Warszawskiego i medialny ekspert w dziedzinie politologii, dziś- wyjątkowo niskich lotów internetowy hejter prowadzi listę dziennikarzy "wspierających reżim PiSkomuna". Co ciekawe, znajdziemy tam nie tylko nazwiska jednoznacznie kojarzone z mediami prorządowymi, ale i takie postacie jak Konrad Piasecki czy Bartosz Węglarczyk. 

Wojciech Jabłoński od dwóch lat prowadzi listę dziennikarzy "wspierających reżim PiS". Inne obszary jego działalności to wyjątkowo niewybredny hejt na Twitterze. Co ciekawe, politolog ma w swoim nicku osławiony hashtag "SilniRazem". 

"Po dzisiejszym TT-pyskowaniu przeciwko #SilniRazem - wpisuję Piaseckiego na #ListaJabłońskiego - w rejestr "dziennikarzy" wspierających reżim #PiSkomuna - między Pietrzakiem a Pereirą. Czekam na dalsze propozycje - tutaj i na blogu #MojaPropaganda"-ogłosił na Twitterze Jabłoński. 

"Lista proskrypcyjna dziennikarzy według @JablonskiDoktor. Metoda egzekucji pozostaje na razie tajemnicą"-skomentował Adrian Stankowski z "Gazety Polskiej", który również doczekał się miejsca na "czarnej liście" politologa. 

"Ps. Na liście pan „doktor” Jabłoński umieścił także hm.in @katarynaaa, @k_sikora i @bweglarczyk - czym oni mu podpadli nie wiem. Pewnie do więzienia nas wszystkich wsadzi, gdzie za karę trzeba będzie czytać jego wpisy"-podsumowała Dominika Cosic, korespondentka TVP Info w Brukseli. 

yenn/Twitter, Fronda.pl

Komentarze (9):

Olej2019.09.17 15:14
Dziennikarz nie jest od oceny faktów, ale ich podawania i odsłony. Dziennikarstwo polega na ujawnianiu zdarzeń takimi jakie one są, gdy następuje ich krytyka dziennikarstwo zmienia się w publicystykę, a od niej niedaleko do propagandy. W dzisiejszej rzeczywistości dziennikarstwo zmieniło się w propagandę, za którą płacą mocodawcy. Wystarczy wziąć tytuły tzw. prawicowe i lewicowe przyłożyć je do siebie i zamienić treść, nikt się nie połapie w różnicy. Świat oszalał z chciwości ! Ludzie dla pieniędzy, sławy i zaistnienia gotowi są na, i zdolni do wszystkiego, do każdej podłości. Próg dozwolenia łajdactwa prawie został zniesiony - można wszystko ! Jeżeli pojedynczy człowiek zmienia się w bestię, co myśleć gdy zniknie bariera praw i w czas chaosu i wojny nastąpi wyzwolenie zła absolutnego. Co jeszcze człowiek sobie zada ponad to co było grozą XX wieku ???
anonim2019.09.17 14:04
frondko kiedy bedzie publikacja waszych zdrajcow ktorzy sa niby dziennikarzami a sa z ramienia sluzb
realista2019.09.17 13:59
Dziennikarz to osoba na poziomie pisie czopki i włazidooopy na to określenie nie zasługuja
rozbawionA2019.09.17 13:55
Ja bym to nazwała listą POLSKICH SZMAT
Urszula2019.09.17 13:11
Oczyścić Polskę z komunistycznego śmiecia, w tym, Jabłońskiego. To obóz zdrady narodowej, który powinien być odsunięty z życia publicznego i to jak najszybciej. Proponuję więc , aby od Greków kupić jedną z wysp i zapewnić tym ludziom, wraz z lewackimi politykami, darmową podróż na tą wyspę (one way ticket). Niech tam budują własne, równe społeczeństwo, własną liberalną politykę, ich wolność i demokrację, ich wiarę w neomarksistowską ideologię .....
rozbawionA2019.09.17 13:58
Największym komuchem w Polsce jest JAROSŁAW KACZYŃSKI
anonim2019.09.17 14:05
a ile tego sc zdrajcow pracuje pisowskiej tvp propagandy
Olej2019.09.17 13:03
Tylko jedno słowo ! K U N D E L !!!!!!!
rozbawionA2019.09.17 13:57
A kurlawy l psychopata to lepsze ?