Dziennikarz zadał pytanie o Dudę. Komorowski aż się zachłysnął - zdjęcie
06.11.19, 19:59(fot. screen)

Dziennikarz zadał pytanie o Dudę. Komorowski aż się zachłysnął

27

Bronisław Komorowski był gościem RMF FM. Gdy dziennikarz zadał mu pytanie na temat Andrzeja Dudy, były prezydent zachłysnął się wodą.

Dziennikarz zapytał Komorowskiego o to, czy umiałby wygrać z Andrzejem Dudą.

- Nie kandyduję na prezydenta. (...) Świat się zmienia, czas ucieka i jest czas na młodszych ludzi –wyjaśniał Komorowski

– Chyba pan zauważył, że ja nie kandyduję na prezydenta, to nie do mnie pytanie. Świat się zmienia, czas ucieka, jest czas na młodszych ludzi, którzy nie mają za sobą całego życiorysu, który jest zarówno źródłem ogromnego doświadczenia, jak i jakichś obciążeń, obolałości różnorakich. Ja jestem politykiem spełnionym, już to parę razy mówiłem, zarówno jako człowiek, jak i jako polityk – jestem spełniony – dodawał

 

 

Komentarze (27):

franek2019.11.7 16:47
Bronek jest zwyczajnie głupim człowiekiem. Dajcie mu spokój. Niech siedzi w tej Ruskiej Budzie i maca kury.
komor=debil z ZSRR2019.11.7 12:58
SPEŁNIONY jako DEBIL NARODOWY na wieki!!!
GIZD2019.11.7 0:46
KARLSSON - - - GDYBY ON BYŁ DOBRZE WYCHOWANY TO BY NIE ŁAZIŁ PO KRZESŁACH W JAPONII NIE PALIŁ KRZESEŁ I PREZENTÓW NA DZIAŁCE ZASTANÓW SIĘ CO PISZESZ.
Piotr Nowak2019.11.6 20:51
Teczka Komorowskiego Dziadek Prezydenta Komorowskiego Osip Szczynukowicz, jak i ojciec Zygmunt Komorowski działali zawsze na szkodę Państwa Polskiego, pierwszy walcząc w 1920r przeciwko Polsce, drugi będąc oficerem LWP przyczynił się do mordowania żołnierzy AK na Podlasiu, był także sowieckim agentem. Obecna żona gubernatora Polski Anna" pochodzi z rodziny UB. Rodzice "Komorowskiej" zmieniali 3 razy nazwisko najpierw matka nazywała się Hanna Rojer później zmieniła na Józefa Deptuła a gdy Anna miała 2 lata zmienili nazwisko na Dembowscy-pracowali czynnie w PZPR byli rosyjskimi szpiegami Dlaczego nie piętnuje się kłamstw które serwował Komorowski podczas kampanii wybiorczej??? Dlaczego temat odszedł w zapomnienie ??? przecież okłamał cały naród o jego rzekomym szlacheckim pochodzeniu, pamiętacie jak szczycił się herbem ??? Kto z Polaków wie, że dziadkowi Bronisława Komorowskiego udało się zbiec z polskiej niewoli ( do której trafił po bitwie pod Niemnem w 1920r- zachowała się jego kartoteka jeńca wojennego ) i schronił się na Litwie w Kowaliszkach u polskiej szlachty o nazwisku Komorowscy. Właściciele majątku wkrótce zginęli z rąk Rosjan do których doniósł mieszkający u nich Osip Szczynukowicz dziadek obecnego prezydenta skarżąc Komorowskich o sprzyjanie polakom, a Szczynukowicz przywłaszczył sobie ich nazwisko w celach agenturalnych. Tam w roku 1925 narodził się Zygmunt Leon Komorowski, ojciec Bronisława Marii, kto o tym wie ?? Dlaczego po ujawnieniu kłamstw o rzekomym tytule szlacheckim i herbie rodzinnym szybko te informacje zniknęły z oficjalnej strony Komorowskiego ?Kto z Polaków wie, że Komorowski zna się prywatnie z wieloma oficerami GRU ( radzieckie służb specjalne ) kto z Was wie o tajemniczych jego spotkaniach na terenie Rosji i Armenii czy nawet Szwajcarii z przedstawicielami GRU i FSB oraz właścicielem zakładów w Samarze remontujących przed zamachem prezydenckiego Tupolewa, czy sam fakt, że o tych spotkaniach nie została poinformowana opinia publiczna nie daje Wam nic do myślenia ??? Prawda jest taka, Polska jest naszpikowana rosyjskimi agentami i osobami, które są zależne od Kremla, media w Polsce nie są polskie jakie wiemy, czyli sprzyjające obecnej władzy i Prezydentowi media ( jakie widać i słychać) zostały stworzone i finansowane pod koniec lat osiemdziesiątych przez służby specjalne PRL którymi oficerami prowadzącymi byli tajni agenci KGB.. I ciekawe dlaczego Komorowski wysłał byłego agenta do Komisji Weryfikacyjnej WSI aby wykraść swoje papiery!!!!To oznacza ,ze coś z nim jest nie w porządku. Dziwna i zakłamana jest jego historia rodzinna i sam wykradziony tytuł hrabiowski, którym się szczyci obłudnik!!!!!!! Polacy muszą to wiedzieć!
JANOSIK2019.11.7 0:28
Bogu dzieki i tobie ze to napisales
ridado2019.11.6 20:50
Jan Pietrzak: Zakończmy rządy półinteligentów. Komorowski to taki chłopek roztropek jak Gomułka, wyjaśniający, skąd się bierze powódź („deszcz spada z góry”), opowiadający Obamie o bigosowaniu, rozdający różowe baloniki w Święto Flagi, chichoczący nad trumnami na lotnisku… I wygłaszający całe tasiemce oczywistych banałów z miną odkrywcy nowej galaktyki – mówi satyryk Jan Pietrzak w rozmowie z Piotrem Lisiewiczem z „Gazety Polskiej”.
kira2019.11.6 20:47
Mamusia Bronka idzie synkowi z odsieczą ! Gruba Anka (żona Komoruskiego) sama nie daje już rady i WEZWAŁA NA POMOC TEŚCIOWĄ ! Bronek wymaga stałej opieki. Musi mieć kogoś kto kontroluje jego zaniki pamięci, podsuwa mu kartki z tekstem przemówień, przypomina o zapięciu rozporka i nie pozwala skakać po fotelach.
Pisbusters2019.11.6 20:45
Czy prezydent Komorowski jest przestępcą? W moim głębokim przekonaniu, tak – odpowiada Wojciech Sumliński, który złożył w sprawie aktualnego prezydenta udokumentowane zawiadomienie do prokuratury. Warto nadmienić, że lista zarzutów pod adresem Komorowskiego jest długa, a wiele z nich (m.in. zdrada stanu) jest artykułowana wspólnie przez różne środowiska. Na tym tle, niechlubne wpadki i kompromitowanie Polski za granicą wydają się czymś błahym. Aktualnie „na topie” są wieloletnie kontakty i powiązania prezydenta III RP z organizacją mająca opinię przestępczej – fundacją Pro Civili założoną m.in. przez funkcjonariuszy WSI – struktury, której pierwszy, bazowy trzon w formie Informacji Wojskowej założyła rosyjska agentura.
Urszula2019.11.6 20:40
Miał wygrać w pierwszej turze, chwalił się, że żadnych wyborów jeszcze nie przegrał, był butny i z góry traktował swoich kontrkandydatów. Porażka w wyborach prezydenckich z „czeladnikiem” – jak lekceważąco określał Andrzeja Dudę – musiała być więc dla Bronisława Komorowskiego szokiem. Szokiem, który najwyraźniej mocno odbił się na samopoczuciu ustępującego prezydenta. – Nie chce z nikim rozmawiać, jest w kompletnej rozsypce – mówi „Faktowi” o Komorowskim jeden z polityków Platformy Obywatelskiej.
vivi2019.11.6 20:39
Pański Czas minął, Panie Komorowski. Panu się zgody pomyliły !!! Na pańską zgodę – nie ma zgody !!! Idz, i bądz „litwinem” gdzie indziej. My Polacy mówimy panu – W O N !!!
Larsson2019.11.6 20:38
Komorowski wiedział, że wydarzy się katastrofa w smoleńsku https://www.youtube.com/watch?v=L89NCIqnFm4
Larsson2019.11.6 20:36
Podpowiadamy iupoi: Jedany na całą Polskę lewacki kandydat na kandydata, który mógł powalczyć z A. Dudą – stchórzył ! Co teraz ? Podpowiadamy POKO jekie mają rezerwy: - przygłupy z PO: Kidawa, Budka, Kropiwnicki, Szczerba, Jachira, Katarasińska, Pomaska, Nitras, Neumann, Gawłowski, Artur W., Brejza, Tomczyk, Sienkiewicz, HGW, Czaskowski, Nowak, Kopacz, Niesiołowski, - przygłupy z Nowoczesnej: Lubnauer, Pihowicz, Zembaczyński, Meysztowicz, Misiło, Mieszkowski, Wielgus, Pampuch, Szlapka, Kloska, Pudłowski, i. In. - profesorowie nowoczesnego nurtu: : prof. Jan Hartman – kretyn, zw. LGBT, prof. Monika Płatek, UW (w rodz. Homoseksualnych rodzi sięwięcej dzieci niż w hetero), prof. Joanna Senyszyn – zw. Lewactwa i LGBT, prof. Wojciech Sadurski - należy do Homo insipiens, prof. Magdalena Środa - należy do Homo insipiens, prof. Hanna Gronkiewicz Waltz – prof. Złodziej, prof Danuta Huebner ( ue = ü), należy do Homo insipiens, prof. Andrzej Zoll – prawnik z wywróconym muzgowiem, prof. Tomasz Nałęcz – należy do Homo insipiens, prof. Radosław Markowski – prof. Debil, prof. Jadwiga Staniszkis – feministka, prof. Marcin Matczak – mężczyńni mogą rodzić, prof. Ireneusz Krzemiński – wysoki poziom neurotyczności, prof. Ewa Marciniak – wysoki poziom neurotyczności), prof. Andrzej Tretyn – zwolennik LGBT, przeciwnik wolności słowa, prof. Maciej Giertych- należy do Homo insipiens, prof. Marcin Król – lewak, należy do antypisowskiego psychiatryka), prof. Ewa Graczyk (z Gdańska) – przygłupka, należy do tęczowej zarazy. - przygłupy niezależne: Rzepliński, Anna Komorowska, Misiek (Kamiński), Marcinkiewicz, Cejrowski, Iwulski, Gensdorf, Zoll, Wałęsa-Bolek, Stuhr, Janda, Pszoniak, Stępień, Olbrachski, Jeżdżewski, Lis, Dorczok, Giertych, Michnik, Kijowski, Kasprzak i inni.
iupoi2019.11.6 20:06
Lewica teraz szuka kandydata po różnych śmietnikach historii i ruskich budach.
Mirek T2019.11.6 20:16
Po śmietnikach to Ty chodzisz Kato- Talibski zaorany łbie Proboszcz Ci obiecał ,że jak będziesz dalej te brednie wypisywał to Cię puknie od tylca na zmianę z wikarym.
rozbawiony głupotą śmiecia2019.11.6 20:36
Prawda w oczy kole ty NIKOMU NIEPOTRZEBNY smieciu?
anonim2019.11.6 20:04
parsknął śmiechem jak każdy normalny polak słysząc nazwisko Duda, tyle że jak człowiek dobrze wychowany udał kaszel...
Mirek T2019.11.6 20:10
Zaczynasz mówić do rzeczy, tak trzymaj. Pozdrawiam.
S\\305\\202awek2019.11.6 20:14
możesz swoją niemiecką narodowość pisać z małej litery, a faktycznie w jednym masz rację Pajac zlekceważył obecnego Prezydenta i przegrał
Mirek T2019.11.6 20:25
TY to nawet nie znasz swojego nazwiska, bo TATUŚ nieznany, mamusia nie bardzo pamięta z kim to było, masz IQ równe temperaturze Twojego obrzydliwego ciała,a o narodowościach nie masz pojęcia.
rozbawiony głupotą śmiecia2019.11.6 20:35
a kogo ty śmieciu bazywasz normalnym polakiem? takiech przygłupów jak ty?
Jerzy2019.11.6 21:42
matołectwo nie boli
Patriota 2019.11.7 10:37
Dlaczego nie POdpisujesz się jak zwykle ateista dumny pederasta, czy jakoś tak! Myślisz imbecylu, że zmieniając nicka zmienisz osobowość?! Nic z tego. dla mnie POzostaniesz antypolskim, zaprzanym trollem, śmierdzącym ruskimi onucami
OZ2019.11.9 12:48
to się zgadza : "parsknął" jak koń zaprzężony w czerwony kierat.
Janusz Pawilon 3a2019.11.6 20:02
BRONEK BYŁ JEDNYM Z NAJGORSZYCH PREZYDENTÓW, ZARAZ PO OBU LECHACH, CI DEKLASUJĄ RYWALI.
S\305\202awek2019.11.6 20:12
Najgorszy był Trzeźwy Kwaśniewski
Urszula2019.11.6 20:18
Najgorszy był zimny Lech
Cool2019.11.7 8:00
ŻAŁOSNA JESTEŚ!