Nowa prezydent Gdańska, Aleksandra Dulkiewicz wybrała się do popularnego dyskontu. Towarzyszyło jej trzech ochroniarzy. Polityk kupowała... butelkę wódki i Coca Colę. 

Nagranie z zakupów pani prezydent obiegło sieć. Jako pierwszy opublikował je portal stefczyk.info. 

"Nowa prezydent Gdańska nie ma łatwego życia. Liczne wywiady w polskich i niemieckich mediach, próba łagodzenia sporów wśród politycznych sojuszników, a do tego kilka pożarów w mieście, które wymagają błyskawicznego ugaszenia. Nic dziwnego, że po wzmożonym wysiłku potrzebuje odrobiny relaksu i spokoju" - napisał portal. Na wspomnianym nagraniu możemy zobaczyć, jak Dulkiewicz w obstawie trzech ochroniarzy kupuje wódkę i dwie butelki Coca Coli. 

Miejscy urzędnicy odmawiają komentarza. Oburzają się za to politycy opozycji, m.in. Agnieszka Pomaska z Platformy Obywatelskiej. 

"Będziecie publikować wizerunki klientów bez ich zgody?! Oczekuję stanowczej reakcji sieci Biedronka i Trojmiasto. pl!"-Napisała na Twitterze posłanka. 

Zapewne pani poseł nie pamięta już, jak po burzliwych obradach Sejmu grupa protestujących działaczy KOD i Obywateli RP osaczyła posła Stanisława Piętę w sklepie. Mało tego, Agnieszka Pomaska sama się z tego cieszyła... Oburzeni nie pamiętają zapewne również Pani, która zaczepiła prezydenta Andrzeja Dudę w KFC. 

 

yenn/Twitter, Fronda.pl