Dr Jerzy Targalski: O czym zapomniał Grzegorz Braun? - zdjęcie
25.06.19, 20:30

Dr Jerzy Targalski: O czym zapomniał Grzegorz Braun?

31

Grzegorz Braun złożył dla kpin autodenuncjację do prokuratury, by zbadała, czy jest agentem rosyjskim. Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa z art. 31, 130, 127 i 163 kk obejmowało szpiegostwo, udział w działalności obcego wywiadu przeciwko RP, pozbawienie niepodległości, oderwanie części obszaru i zmiany przemocą konstytucyjnego ustroju oraz działanie przeciwko bezpieczeństwu powszechnemu i sprowadzanie powszechnego niebezpieczeństwa.

Wydawać by się mogło, że Braun wymienił wszystkie możliwe zbrodnie. Nikt nie zauważył, jakich zarzutów wobec siebie nie wymienił. Może śledczy zbadaliby, czy kpiarz zatruwa opinię publiczną rosyjską propagandą uderzającą w bezpieczeństwo państwa. Wiem, że nie jest to czyn karalny, gdyż zawsze może się tłumaczyć, iż po prostu ma taki pogląd, że Polska powinna wystąpić z NATO i ogłosić neutralność. O szerzeniu rosyjskiej propagandy Braun też nie wspomniał, choć nieustannie odkrywa a to izraelskie bunkry pod CPK, który ma strategiczne znaczenie dla bezpieczeństwa Polski, a to zamachy przygotowywane w Polsce przez marines, by sprowokować wojnę z Ukrainą, Rosją i Iranem do wyboru, w celu wyniszczenia Polaków, by zrobić miejsce dla Żydów. Bazy mają terroryzować Polaków. Czy to Swiridow z SWR jest źródłem tej „wiedzy”?

Jednocześnie Braun skarży się, że wbrew zasadom demokracji nie jest zapraszany do mediów. Demokracja nie oznacza jednak, że media państwowe muszą gościć propagatorów tez wrogiego nam państwa. Inaczej w dzienniku TVP musiałby mieć swoje okienko Sputnik. Swoją prorosyjską propagandę może Braun uprawiać skolko ugodno wRealu24.pl i innych mediach internetowych. Jeśli wszystkie poglądy musiałyby mieć równy dostęp do mediów, to królowałaby w nich szuria.

Źrodło: jozefdarski.pl

Komentarze (31):

tw Lolek 12019.06.27 10:46
Jestem krytyczny wobec Konfederacji, ale w czym lepszy pan Zandberg i jemu podobni od pana Brauna? Ci są zapraszani do TVP bez problemu.
Icek Polak2019.06.26 15:16
A gdzie jest napisane, że w mediach publicznych mają obowiązek występować agenci Mossadu, CIA, Bundes Nachrichten Dienst, banderowskiej Biezapasnosti i inni ??????
Reytan2019.06.26 14:35
Targalski od dawna jest agentem wplywu Rosji. Nikt tak jak on nie powieksza sztucznie rzekomych wplywow rosyjskich w Polsce,i podgrzewajacych goraczke i panike wojenna. Gdybysmy mieli kontrwywaiad wojskowy,to by Targalski,stary komuch,juz dawno by siedzial.
Wies2019.06.26 13:59
Grzesiu zakochał się w swoim głosie i zapomniał o całym świecie.
Jan Białopiotrowicz2019.06.26 12:01
Słucham panów Brauna i Targalskiego od kilku lat i odnoszę wrażenie, że porównywanie analiz obu panów przypomina zestawienie opinii dorosłego człowieka z wizją dziecka. Pan Targalski nadal nie jest w stanie pojąć, że polska racja stanu nie jest tożsama z racją stanu JAKIEGOKOLWIEK innego państwa, więc Polska musi prowadzić własną politykę zagraniczną, a nie sprzęgać ją z polityką innego państwa. USA mają swoje rozgrywki z Rosją, ale są daleko, my mamy z Rosją swoje sprawy. Jest takie powiedzenie, że kiedy towary przestają przekraczać granicę, to niedługo tę granicę zaczną przekraczać wojska - tego pan Targalski też zdaje się nie zauważać.
Sprytny ninja 2019.06.26 13:07
1. Głosi bzdury i fantazje - patrz Smoleńsk 2. Sugeruje wyjście z NATO (sami będziemy mocni?) 3. Jak marines - to zamachy i na Ukrainę pójdziemy 4. Na YT jest film gdzie uczestniczył w spotkaniu autora książki o Z.Ziobrze (poplątanie z pomieszaniem). I to jest ten dorosły? No, błagam.
Julian2019.06.27 21:12
Przecież wiadomo, że nikt (z sąsiadów, wielkich sąsiadów, tych bliskich jak i dalekich) nie pozwoli Polsce być samodzielnym w polityce, militarnie a nawet być neutralnym. To są mrzonki Pana Brauna.
Sprytny ninja 2019.06.26 11:15
1.Brawa dla J.Targalskiego. Wprost pisze o Braunie. Warto na YT wpisać: Braun Smoleńsk. Co ten człowiek wygaduje ! Np. pisze o zamachu warszawsko-smoleńskim (nie o warszawsko-moskiewskim !) Potem, że "... można budować scenariusze hipotetyczne … cieszy mnożenie rozmaitych wersji..." Wyznaje, że nie wie czy na wrakowisku są te same szczątki samolotu mającego wylecieć z W-wy. Czyli prawdziwy samolot z prezydentem nie wyleciał? A skąd na wrakowisku ciała? Przypomnę, że wylecieli ok. godz. 7, a katastrofa ok. 8.15. Wynika z tego, że w godzinę ktoś, gdzieś zabił 96 osób, rozczłonkował ciała i poukładał w Smoleńsku. Chyba dowiózł je odrzutowcem. 2. Dlaczego trudno znaleźć bursztyn? Bo jest zmieszany z piaskiem, kamyczkami, wodą, patykami,...
kalinka2019.06.26 17:19
samolot do Smoleńska wystartował z Moskwy czy Warszawy?
edi2019.06.26 10:53
NIGDY WIĘCEJ ROSYJSKIEJ STREFY WPŁYWU W POLSCE !!!- Porównanie USA do Rosji - jest z gruntu fałszywe - USA od początku swego istnienia jest krajem demokratycznym gdzie człowiek jest podmiotem - co widać na poziomie życia przeciętnego Amerykanina USA nigdy nie dopuściły się LUDOBÓJSTWA I NIE OKUPOWAŁY INNE PAŃSTWA W TAKI SPOSÓB JAK ROSJA - ROSJA - TO MENTALNOŚĆ NAJEŹDŹCY GRABIEŻCY, ZNIEWALANIE i MORDOWANIE to dla nich NORMA ( 6 mln. ludzi zagłodzonych na śmierć, LUDOBÓJSTWO W KATYNIU, MORDY I GWAŁTY W REWOLUCJI BOLSZEWICKIEJ,i II WŚ. Co do własnych obywateli - przecież mają POTĘŻNY KRAJ A ŻYWNOŚĆ IMPORTUJĄ PATAFIANY NIE POTRAFIĄ ZAPEWNIĆ NORMALNOŚCI W SWOIM KRAJU A ZAWSZE WPIER...JĄ SIĘ DO SĄSIADÓW BYLE KRAŚĆ !! - to szatańska mentalność !!
edi2019.06.26 10:51
MNIE INTERESUJE LISTA PŁAC W UE - LUDZI ZATRUDNIONYCH PRZEZ SOROSA - i czy jest na niej nazwisko TUSK, i pozostała TARGOWICA
Konfederata2019.06.26 9:55
Heheh dochtór dalej w PRL. Wtedy tez w tv nie uświadczyło się "propagatorów tez wrogiego nam państwa". Wyjątkowo udany jest ten zasraniec. Gdzie on pracuje? Wypłatę mu daje podatnik zapewne? Gdzie on kupił doktorat? Też bym chętnie nabył! Zawsze to na wizytówce ładnie wygląda dr.!:)
kalinka2019.06.26 10:18
w tzw macierewiczowskiej Akademi Sztuki Wojennej
circ2019.06.26 8:52
Dla Targalskiego istnieje tylko Rosja i USA, PO i PIS. Ot głupek. Nie rozumie, że katolik nie może należeć do żadnego związku przestępczego czy to jest NATO czy Układ Warszawski. Lepiej zginąć niż gnić.
Jacek2019.06.26 6:45
P. Targalski - jak zwykle - w sedno. W pełni popieram!
kalinka2019.06.26 17:18
wazeliniarz ?
Polak katolik2019.06.26 0:15
Zgadzam się z dr. Targalskim co do opinii o panu Braunie. Jego prorosyjskość jest bardzo widoczna w ostatnim czasie, ale mnie zastanawia tez taki fakt - jak jego deklarowany głęboki katolicyzm można pogodzic z zarozumialstwem często siegajacym głębokiej pychy? Albo co oznacza jego zachwyt nad filmem Sekielskiego? - Kim wiec jest pan Braun?
krzysztof 542019.06.26 8:41
kim ty jestes i ta małpa , plyniecie z nurtem rzeki , kazdy kto idzie pod prąd to jest oskarzany o prorosyjskosc , nie widzialem filmow kler czy sekielskuiego , ale uwazam ze wasz kosciólek posoborowy to wiekszasci obecnie siedlisko zmiji , i nie powinnicie robic larum ,obnazyl wasza obłude
krzysztof 542019.06.26 0:14
masz fobie na tle Brauna odwiedz swoi pisowski zaklad psychioatryczny rybniku
violencja2019.06.25 23:54
Szkalowanie i walka przed wyborami jesiennymi.Pan Targalski były komuch tak mówi?
Leo2019.06.25 21:34
Widać że Targalski szykuje grunt pod wyrok w tej sprawie, bo co powie ten dzielny tropiciel ruskich szpiegów wśród konfederatów, kiedy się okaże że Braun jest niewinny, tz. że jednak nie jest śmierdzącym onucą ruskim agentem, no szto Targalski, szto ty zdjełajesz wtedy, przeprosisz ?
Julian2019.06.27 21:07
"...czy kpiarz zatruwa opinię publiczną rosyjską propagandą uderzającą w bezpieczeństwo państwa. Wiem, że nie jest to czyn karalny, gdyż zawsze może się tłumaczyć, iż po prostu ma taki pogląd, że Polska powinna wystąpić z NATO i ogłosić neutralność." Czyli Targalski zarzuca Braunowi jw a nie agenturalność.
Stefan2019.06.25 21:04
Panie Braun, cierpliwości, już niedługo zaczną pana zapraszać do tvn24, a i Monika zatęskni.
Zerr02019.06.25 20:56
Jak się szykuje przekazanie całego państwa i ludzi w niewolę Babilońską, trzeba chrzanić o Rosji, coby sie gmin nie zorientował, że biorą go w kajdany.
anonim2019.06.25 20:50
Samozagłada to jest to, do czego zmierza ePiSkopat. Po eurowyborach nabrał wiatru w żagle i pędzi ku przepaści. Jeszcze parę takich akcji jak niedzielna "ekspiacja" za cudze grzechy, aby przykryć własne, a ludziom zaczną się oczy otwierać...
Alojzy Cedzidlo2019.06.25 23:35
O Boże , Towarzyszu ,,dzielnicowy " .Samozagłada ! !,To i wy wyginiecie jak dinozaury pani Kopacz. Chociaż na dobrą sprawę to już was szukają Prokurator i Obywatele RP.
kalinka2019.06.25 20:48
pan dr Targalski zapomniał, że "państwowe" media należą do PIS-u i demokratycznie po pisowsku o zaproszeniu do tvPIS decyduje prożydostwo, proPISostwo i proUSmeńskość i antyrosyjskość oraz oraz łaskawość pana na włościach Kurskiego, który o tym kto ma wystąpić w tvPIS zasięga porad w ambasadzie USA i Izraela, jest to ten sam schemat jak w tv Republika gdzie demokracja jest tylko i wyłącznie wg towarzyszki Kani (casus posła Jakubiaka), można sobie przypomnieć jak w ciągu 4 lat PIS pozbył się z tvPIS Warzechy, Gadowskiego, Żebrowskiego, Michalkiewicza, Sumlińskiego, idealnie panie Targalski demokratyczne metody NKWD, którymi publicznie się brzydzicie ale w zaciszach gabinetów realizujecie ze zdwojoną energią i zapałem
Alojzy Cedzidlo2019.06.25 23:28
Pozbyli się oj pozbyli . Tylko z PO nie dała się wciągnąć Kurskiemu .
Marcin2019.06.25 20:41
Targalski i wszystko jasne ;) Targalski, a Ty słyszał coś o demokracji, i wolności słowa aaa? ;) I że nalezy uszanowac wszelki głos w przestrzeni publicznej, oraz dac jej mozliwośc w wszelkich aspektach wypowiedziec sie na antenach nie tylko internetowych, ale własnie przede wszystkim Państwowej tv, głownego scieku Mimo wszystko to ta tv ma najwieksza ogladalnośc, na nieszczęscie, i Kowalski z tego scieku wysysa wszelka wiedzę o swiecie Zakazywanie, niedopuszczanie, jawna wręcz cenzura niektórych publicystów, jak za PRLu Im bardziej się wszystko zmienia, tym bardziej zostaje stare... ku*wa mać! Demokracja w wydaniu każdej ze zwycieskich ekip TV nasz... propaganda nasza... demokracja tfuuuu
Alojzy Cedzidlo2019.06.25 23:20
Marcinku Kochany , jak by powiedział poseł Szczerba , ostatnio mało eksponowany . Poczytałem ten Pana wpis i prawie wpadłem w rozpacz. Boże ,żeby sobie nasz Marcinek jakiej krzywdy z rozpaczy nie zrobił. Dziś rozpaczać ? A co stało na przeszkodzie aby powtorzyć rok 2007 , przejąc władzę . Wybory na karku , Wystarczy je tylko wygrac . I po obiedzie . A jest po co . Jak PiS wygra pierdle się zapełnią . Krzywdy tam nie będziecie mieli Tam was kochają .Nie rób sobie więc krzywdy . Do wyborów.
Tom Bombadil2019.06.26 4:42
Marcin, a ty zrozumiał co z tego, co pisze Targalski, aaa?