Dr Jerzy Targalski: KE będzie nadal zabiegała o głosy dewiantów. ,,Pederasta w każdym domu, masturbacja już w żłobku'' - zdjęcie
31.05.19, 07:30screenshot Youtube - Telewizja Republika

Dr Jerzy Targalski: KE będzie nadal zabiegała o głosy dewiantów. ,,Pederasta w każdym domu, masturbacja już w żłobku''

4

Jeżeli Prawo i Sprawiedliwość wróci do swojej polityki kapitulacji przed wszystkimi, we wszystkich sprawach i przepraszania, że żyje, żeby się folksdojcze nie denerwowali, tylko byli zadowoleni, taki wynik się nie powtórzy” - stwierdził w rozmowie z „Gazetą Polską Codziennie” dr Jerzy Targalski zapytany o to, czy można liczyć na podobny sukces Prawa i Sprawiedliwości na jesieni.

Jak dalej stwierdził:

Liczę na Platformę Obywatelską i Wiosnę, że będą kontynuowały dotychczasową linię i w ten sposób zmuszą Prawo i Sprawiedliwość do walki. Ekscesy gdańszczan w postaci np. procesji z ukoronowaną waginą na szczęście okazały się nie do przyjęcia w Polsce. Wsie i małe miasteczka, w których społeczności nie są zdeprawowane, uratowały Polskę”.

Zapytany o to, czy Koalicja Europejska mimo klęski przetrwa do jesieni, odpowiedział, że jego zdaniem formacja ta nie rozpadnie się:

Komuniści odnieśli sukces, wchodząc na plecach Platformy Obywatelskiej do Parlamentu Europejskiego. Bez tego wsparcia zostaliby w domach”.

Dodał również:

KE nadal będzie zabiegała o głosy dewiantów, a to oznacza, że zaostrzy swój przekaz. Pederasta w każdym domu, masturbacja już w żłobku. Oni muszą iść w tym kierunku, nie mogą sobie pozwolić na odrzucenie Biedronia. Wejdą z nim w porozumienie, idąc na dalsze ustępstwa ideologiczne. To przez normalnych ludzi zostanie odrzucone”.

Mocno też stwierdził, że jeśli Prawo i Sprawiedliwość wygra również wybory do Sejmu i Senatu, konieczne będzie zbudowanie szpitali psychiatrycznych dla celebrytów. „Oni popadną w obłęd!” - twierdzi Targalski.

dam/GPC,Fronda.pl

 

 

Komentarze (4):

baba-jaga2019.05.31 9:25
Wasi dewianci z KK spolka z o.o. juz na was tlumnie glosuja i licza na ochrone oraz poczucie bezpieczenstwa. Na pewno nie zawiedziecie zaufania. tow. targalski.
man.of.Stagira2019.05.31 9:12
. . Osobiście, NIE mam n i c przeciwko Konfederatom jako l u d z i o m oraz patriotom. . Uważam jednak, że ich liderzy, na tę chwilę, NIE dorastają do sytuacji. . Dowodzą tego swoimi ruchami w sferze publicznej - SŁOŃ w składzie porcelany. W przypadku sukcesu zagraża to bezpośrednim rozwiązaniem GIERTYCH+ . Na taki szwank -w imię megalomanii LIDERÓW formacji- Polacy nie mogą wystawiać strategicznych interesów narodowych. Kiedy Konfederacja uzyska zdolność koalicyjną a NIE jedynie zdolność FELIETONISTYCZNĄ - wtedy będzie skarbem dla Polski i Polaków. . Nie Dzisiaj. Niestety. . Tyle
Konfederata2019.05.31 9:05
Komuniści nieźle wypadli, 3 mandaty zdobyte. Dawni członkowie PZPR, Miller, Cimoszewicz, Saryusz-Wolski. Ładnie, pogratulować! A cóż ze zboczkami towarzyszu Targalski? Sami ich sobie hodujecie, boicie się Prawicy, bo wyciągnęłaby wasze szachrajstwa, przekręty, manipulacje, to pompujecie sobie zboczków jako niby poważną przeciwwagę. Hahahahha, oj wyhodujecie.... Niszczycie Polskę, takie są fakty!
lon2019.05.31 8:18
Macie rację Towarzyszu Targalski.