16.10.19, 19:10zdj. screen Youtube/Fxmag

Dr Jerzy Bukowski: Czy dojdzie do politycznej walki bokserskiej?

Czy dojdzie do politycznej walki bokserskiej?

Kiedy powracający do Sejmu po 26 latach nieobecności Janusz Korwin-Mikke napisał na Facebooku: „Przeciętny wyborca PiS człowiekiem inteligentnym nie jest, na co dowodem jest to, że głosował na PiS”, błyskawicznie zareagował polityk Prawa i Sprawiedliwości Dominik Tarczyński replikując w tym samym portalu społecznościowym: „W imieniu tysięcy wyborców którzy oddali na mnie głos wypłacę w sejmie temu szaleńcowi sprawiedliwość zgodnie z kodeksem honorowym. Przy pierwszym spotkaniu”.

Na tę groźbę odpowiedział polityk Konfederacji Kamil Kupiec, który bezskutecznie ubiegał się o sejmowy mandat z Krakowa:

„W związku z groźbą użycia przemocy względem starszego człowieka pragnę przyjąć na siebie gniew Pana Dominika Tarczyńskiego za obrazę wyborców PiSu przez Pana Janusza Korwin-Mikkego i zapraszam Pana Dominika na krótki, trzyrundowy sparing na sekcję bokserską TS Wisła Kraków. Będzie Pan mógł zemścić się za obrazę Pańskiego elektoratu, jednocześnie zachowując pełną legalność oraz praworządność swoich czynów. Bardzo proszę o oznaczenie Pana Dominika, gdyż nie wiedzieć czemu nie mogę tego zrobić. Mam nadzieję, że do zobaczenia Panie Pośle.”

Czyżby miało dojść w Krakowie do efektownego mordobicia z politycznych przyczyn?

Jerzy Bukowski

Komentarze

Hanna2019.10.17 23:12
Pan Tarczyński nie powiedział , że go walnie tylko , że mu przyłoży - a to może zrobić w bardzo inteligentny sposób- liczę na jego inwencję. Panie Dominiku w imieniu PiS-owców pozdrawiam
Druh Ryszard 2019.10.17 15:32
Czy warto tak reagować na jakieś tam paplanie niepoważnego pana ? Pośle Tarczyński - trochę więcej umiarkowania ! Pan Korwin - Mikke wcale mnie nie obraził mimo że jestem wyborcą PiS-u. Pan Korwin dla mnie jest takim uciesznym prestidigitatorem, który swoim niepohamowanym gadulstwem z odrobiną dezynwoltury, wprawia statecznych ludzi w osłupienie. Cieszmy się póki są takie barwne ptaki jak Imić Korwin-Mikke, bo nadają kolorytu szaremu tłumowi.
Bizon2019.10.16 20:47
Tych sku-rwi-eli z lewackiej zarazy należy bić po mordach i patrzeć czy puchnie równo !
ian2019.10.16 20:47
zastąpić tarczyńskiego Pudzianem i stłuc bezmózgowy czerep pokemona
Małgorzata2019.10.16 20:44
W 2019 roku wybraliśmy ponownie centro-prawicową formację polityczną Prawo i Sprawiedliwość ! Ufamy PIS i zjednoczonej prawicy, bo ci ludzie chcą nic innego tylko dobra dla nas i dla Polski !!! PIS to partia ludzi uczciwych i zaufanych, nieskorumpowanych o żelaznych konsekwencjach w tych sprawach, ludzi patriotycznych, odważnych i honorowych, pracowitych, uznających prawo do życia od poczęcia i wiarę katolicką. A przywódcy PIS J. Kaczyński i premier Morawiecki to najlepsi stratedzy i politycy w dziejach Rzeczpospolitej. Ludzi PIS należy podziwiać i chronić za to, że przy takiej fali nienawiści, kłamstw i presji siłowego lub podstępczego odsunięcia ich od demokratycznie wybranej władzy, robią to co obiecali wyborcom, tzn, z jednej strony reformują kolejne instytucje państwa, a z drugiej strony b. dobrze rządzą gospodarką, bezpieczeństwem i ochroną socjalną Polaków. Ich program na najbliższe lata to Polski Model Dobrobytu. Niech rządzą dalej !!!
KKK2019.10.16 20:43
Prosimy wszystkich czytelników i komentatorów Frondy o ignorowanie sku-rwiela, który przeistoczył się z "dzielnicowego" na „Björn Karlsson”. Ten przygłup kasuje pinądze od PO i będzie robił hejt tak długo jak będą mu płacić ! Ten osobnik to typowy upierdliwy wsiak, psychicznie chory. Prosimy nie czytać i nie komentować jego wypocin. Prosimy go ignorawać i przechodzić do swoich komentarzy !!! Napisaliśmy już petycję do moderatora Blogu o indentyfikację jego IP numeru, odnalezienie danych personalnych i blokadę czy ewentualne ukaranie tego szczocha.
anonim2019.10.16 20:39
KOCHANI MAMY TO następne 4 lata super rządów PiS - BRAWO POLACY TAK TRZYMAĆ !!
zapodawajcie to na TT i Fb 2019.10.16 20:29
mała dygresja - o Grecie i jej znajomych słów kilka https://www.youtube.com/watch?v=5HjiFuHI_X8
Ciasny Marcin2019.10.16 20:19
Tarczyński to damski bokser albo taki co skacze do dziadków! w swojej kategorii wagowej i wiekowej stchórzy! zresztą PiSowcy to tchórze! wystarczy popatrzeć na Kaczyńskiego!
JONASIK2019.10.16 20:16
I co Tarczyński? Zachował się godnie, czy stchórzył?