Dr Bukowski apeluje do ZNP: Pozbądźcie się Broniarza!!! - zdjęcie
26.04.19, 17:39zdj. screen Youtube

Dr Bukowski apeluje do ZNP: Pozbądźcie się Broniarza!!!

13

Członkowie ZNP, pozbądźcie się Broniarza!

Czy po totalnej klęsce strajku szkolnego członkowie Związku Nauczycielstwa Polskiego doprowadzą wreszcie do odwołania nieudacznego prezesa Sławomira Broniarza?

Widać, że w związkowych dołach narasta coraz większy oddolny bunt. Dotarło do nich wreszcie, że  zostali cynicznie wykorzystani przez swoje władze traktujące ich jako bezwolną masę, która jest potrzebna tylko i wyłącznie do osiągnięcia przez nie politycznych celów nie mających nic wspólnego z poprawą nauczycielskiego bytu, ani z dobrem wychowanków

Opuszczeni przez niecnie podjudzających ich do kontynuowania beznadziejnej akcji protestacyjnej polityków opozycji, instrumentalnie użyci przez własnego prezesa, powszechnie krytykowani przez opinię publiczną powinni na spokojnie przeanalizować wszystko to, co się ostatnio stało i wyciągnąć odpowiednie konsekwencje w zgodzie ze statutem ZNP.

Jeżeli tego nie zrobią w najbliższym czasie, bezpowrotnie stracą resztki i tak już mocno nadwyrężonego autorytetu, bez którego nie można być skutecznym wychowawcą , a także narażą się na kolejną kompromitację, jeżeli zacietrzewiony nienawiścią do rządu Broniarz zarządzi wznowienie strajku we wrześniu, co będzie kompromitacją, jakiej jeszcze nie było w historii polskiej oświaty.

Członkowie Związku Nauczycielstwa Polskiego, rozpocznijcie procedurę odwoływania swojego prezesa, który wystrychnął Was na przysłowiowych dudków!

Jerzy Bukowski

Komentarze (13):

Power Gej2019.04.27 11:34
"Ja zapłacę" przyprowadźcie ich do mnie ;-)
Marian 2019.04.27 9:40
Cóż Broniarz strajkiem pokazal ze z nauczycili zrobił idiotów stado berozumnych baranów .Stracili tym ze przez tych prowadzonych pseudo nauczycieli DZIECI <MŁODZIEŻ PŁAKAŁA> CO CI MATURZYSCI BEDA GLOSOWĄC NAA OPOZYCJE ZA TO ZE ICH TAK PRZECZOŁGALI. DODAWANIE SRODKÓW NA ROZWOLNIENIE ZAKONNICY W CZASIE EGZAMINÓW W SZCZECINIE PRZEZ NAUCZYCIELI >TAK SIE ZACHOWUJA CZASMI DZIECI W PIASKOWNICY >KLASKAC ZE NIE DOPUSZCZA DO MATURY JAK TO ROBILI W ŁODZI NAUCZYCIELE _TO JEST PATOLOGIA STANU UMYSŁU NAUCZYCIELI _WSTYD za takie grono Nauczycieli ktorzy strajkowali. JEstem CIEKAWY JAK TERAZ SPOJRZYCIE DZIECIOM SWOIM UCZNIOW W OCZY CZY RODZICOM CZY POZOSTAŁYM NORMALNYM POLAKOM-PANSTWO STRAJKUJACY NAUCZYCIELE PRZEKROCZYLISCIE PEWNE GRANICE I NIC NIE ZROBI ZE LEWACCY WAS TU TROSZECZKE BRONIA
ak2019.04.27 8:55
Następny przepis na uzdrowienie oświaty. Wypływa z niego intelekt i sposób myślenia charakterystyczny dla obozu władzy i wielu jego prominentnych przedstawicieli.
nauczyciel2019.04.26 19:05
Najpierw nich łajza zapłaci nauczycielom za strajk. Oszuście kiedy oddasz nasze pieniądze!!! Potem go wykopiemy.
Trebla2019.04.26 20:19
Pracowaliście? Nie. Dlaczego więc wołacie o pieniądze? Nic się Wam nie należy. NIC. ZERO dla szantażystów. Mam nadzieję, że Rząd wprowadzi całkowity zakaz prowadzenia korepetycji przez nauczycieli zatrudnionych w publicznych placówkach.
Agnieszka2019.04.26 18:27
Przecież patrząc na reakcje członków ZNP na ogłoszenie przez Broniarza zawieszenia strajku, to wygląda, że Broniarz jest spośród nich jeszcze najlepszy. Jego trzeba było się pozbyć nie jak strajk zawiesił, ale jak go ogłosił z narażeniem egzaminów.
Magdalena2019.04.26 18:14
Czy naprawde nie ma racji? Po co nam ta mowa nienawisci? To przeciez chodzi o nasze wlasne dzieci
Dumna Rafalala lalala2019.04.26 18:12
Mam swoją służbę domową, "trans" jak ja sama. Dba o mnie, robi mi lewatywkę, pudruje i smaruje, aby klient nie miał "niespodzianek" W wolnym czasie prowadzi moje biuro prasowe, m. in. tu na blogach Frondy. Choć mój Dumny Gej zaniedbuje się z pisaniem (nie idzie mu po polsku) to jest nieocenionym kompanionem. Tylko ta moja podręczna dziwka Dumna Trans lubi się przechwalać : "ma szczęscie bydlak, że nie trafił na mnie". Ale to tylko pic na wodę. Ja mu to napisałam. Moja domowa Dumna Trans jest pulchniutka, malutka moczem cuchnąca, trochę zakompleksiona i podobna do Grodzkiej. Jak się zobowiązałam 0.5% dziennych i nocnych oczywiście utargów przeznaczam na tą bezdomną sukę Mikołaja. Pewnie się gdzieś po dworcowych WC szlaja. Jak to suka.
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.26 18:02
Zwryrodniały 👿katolicki👿 ksiądz-bydlak zaatakował geja w kościele, zdarzenie zostało nagrane https://www.facebook.com/watch/?v=421697275308089 https://www.tvn24.pl/plock-kontrowersyjny-grob-panski-interweniowala-policja,929944,s.html Ma szczęscie bydlak, że nie trafił na mnie. Na miejscu Mateusza zdzielibym tego psychola po mordzie. Katole z propagandą nienawiści nie mogą się powstrzymać nawet w święta....
Ewangelia wg św. Jana 12:46-492019.04.26 18:48
Ja przyszedłem na świat jako światło, aby każdy, kto we Mnie wierzy, nie pozostawał w ciemności. A jeżeli ktoś posłyszy słowa moje, ale ich nie zachowa, to Ja go nie sądzę. Nie przyszedłem bowiem po to, aby świat sądzić, ale aby świat zbawić. Kto gardzi Mną i nie przyjmuje słów moich, ten ma swego sędziego: słowo, które powiedziałem, ono to będzie go sądzić w dniu ostatecznym. Nie mówiłem bowiem sam od siebie, ale Ten, który Mnie posłał, Ojciec, On Mi nakazał, co mam powiedzieć i oznajmić.
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.26 18:02
🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈 Trwa zbiórka dla Mikołaja wyrzuconego z domu przez matkę katoliczkę i ojczyma jednocześnie oprawcę Mikołaja. Chrześcijańscy zwyrodnialcy wyrzucili z domu 18-letniego syna z powodu orientacji seksualnej. Powiedz STOP katopropagandzie! Ludzie dobrej woli wpłacili dla Mikołaja już ❤️11110zł!❤️ - - -> https://zrzutka.pl/mikolajowi-na-start "Pewne małżeństwo, które przeczytało o Mikołaju na Facebooku, zaoferowało mu pokój w wynajmowanym przez siebie mieszkaniu na Powiślu za kwotę na tyle niską, że Mikołaja stać jest na to by uzyskać upragnioną niezależność. Renta po ojcu i alimenty o które będzie występował wystarczą w tej sytuacji na to, by dopóki się uczy mógł żyć godnie. Dla Mikołaja jest to bardzo ważne". Mikołaj jest również ofiarą ponad 10-letniej przemocy domowej ze strony ojczyma, na co była milcząca zgoda jego matki. Padł też ofiarą wielu innych nadużyć. Na co zostaną przeznaczone pieniądze? Pokój Mikołaja jest pusty, jest potrzeba zakupienia podstawowych rzeczy, potrzebne są także środki, by do czasu przyznania alimentów Mikołaj mógł jakoś funkcjonować." 🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈
Ciekawy2019.04.26 18:00
A kto to jest ten Bukowski jakiś pisi czopek
moher2019.04.26 17:49
Ohydne PiS-owskie manipulacje.