Dla KOD-u nawet Żołnierze Wyklęci nie mają wartości - zdjęcie
01.03.20, 10:55Fot. wikipedia

Dla KOD-u nawet Żołnierze Wyklęci nie mają wartości

78

Dzisiaj kolejny raz obchodzimy w Polsce Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. To dzień, w którym Polacy chcą szczególnie oddać cześć żołnierzom antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia.

Z tej okazji w całym kraju odbywają się Biegi Tropem Wilczym. W Biegu, który zorganizowano na terenie Parku Miejskiego w Mińsku Mazowieckim, wziął udział również Prezydent RP Andrzej Duda. Startował z honorowym numerem „1”, a po dotarciu do mety otrzymał pamiątkowy medal za uczestnictwo.

-„- Cieszę się, że po raz kolejny pobiegniemy, że pobiegną wraz z nami ci, którzy pamiętają, którzy chcą oddać hołd w ten sportowy sposób Żołnierzom Niezłomnym, biegnąc ich tropem” – powiedział przed biegiem pan prezydent.

Nawet w dzień pamięci tych, którzy cierpieli i umierali dla Polski, kiedy Polacy ze swoim prezydentem na czele oddają im honory, znalazła się niestety grupa osób, próbująca zakłócić to patriotyczne wydarzenie. Z Warszawy do Mińska Mazowieckiego przybyła znana z organizowania tego typu burd grupa działaczy KOD, która próbowała zakłócić ten piękny dzień, kiedy w wolności Polska może wspominać tych, którzy o tę wolność walczyli. Jak widać, dla niektórych nie ma świętości.

Kiedy po II wojnie światowej do Polski wkroczyli Sowieci, Polacy nie złożyli broni. Działający w konspiracji żołnierze dalej walczyli i oddawali życie, często po okrutnych torturach, za wolność Rzeczpospolitej. Według danych IPN w latach 1944 – 56 oddało życie ok. 50 tys. osób. Dzisiaj, dzięki inicjatywie śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, po raz 10. możemy wspólnie świętować dzień poświęcony tym bohaterom.

Centralne uroczystości odbędą się o godz. 14 na warszawskim Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego. W ceremonii wezmą udział m.in. prezydent Andrzej Duda oraz minister MON, Mariusz Błaszczak. Zostaną wręczone przez prezydenta awanse generalskie oficerom WP, a ponad 2 tys. żołnierzy służy przygotowawczej złoży przysięgę wojskową.

 

kak/ PAP, niezależna.pl

Komentarze (78):

Azazel2020.03.2 9:09
Oto wartości wyklętych bandytów (skromny wybór): - 24 marca 1945 oddział Kazimierza Kamieńskiego ps. „Huzar” napadł na Czyżew gdzie dokonano morderstwa 12 osób w tym: trzech Polaków i dziewięciu Żydów. Mord połączony był z rabunkiem (M. Zaremba, Wielka Trwoga, Kraków 2012, s. 346). - 23 czerwca 1945 – Zabito 4 osoby narodowości żydowskiej w miejscowości Maniowa pow. Nowy Targ. W morderstwie brali udział: Kazimierz Kuraś ps. „Kruk”, ps. „Buguś” i ps. „Lew”. - 6 czerwca 1945 – Wierzchowiny: Oddział PAS – NSZ pod dowództwem “Szarego” zamordował 194 mieszkańców wsi narodowości ukraińskiej z czego 45 stanowili mężczyźni, 65 dzieci poniżej 11 roku życia. Doszło również do rabowania mienia i gwałtów. Najstarsza ofiara miała 92 lata, najmłodsza 2 tygodnie. (Mariusz Zajączkowski „Spór o Wierzchowiny.) - 14 grudnia 1945 – Warta: 40-osobowy oddział Eugeniusza Kokolskiego ps. „Groźny” (był to założyciel małej organizacji używającej nazwy „Niepodległość”) opanował miasteczko schwytał obecnych na rynku dwóch Żydów. Zostali oni zdaniem IPN „z niewyjaśnionych dotąd powodów” rozstrzelani. - 24 stycznia 1946 Trybsz – partyzanci Józefa Kurasia ps. „Ogień” uprowadzili i zamordowali właściciela młyna, Słowaka – Pavla Bizupa, zamordowali też jego 18-letniego syna Jakuba. - 29 stycznia 1946 roku oddział NZW Romualda Rajsa ps. „Bury” zamordował 16 osób we wsi Zaleszany. - 31 stycznia 1946 oddział Romualda Rajsa ps. „Bury” rozstrzelał 31 furmanów, których wcześniej uprowadzono. - 6 lutego 1946 – grupa Józefa Kurasia ps. „Ogień” zastrzeliła w Nowym Targu miejscowego rabina, Dawida Grasgrina, który przeżył Holocaust ukrywając się w słowackim klasztorze.
Cool2020.03.3 7:40
Niezłomni ... ostatni obrońcy polskiego narodu! >>> CHWAŁA BOHATEROM!!! <<<
Azazel2020.03.3 9:04
Cool obronić naród przez mordowanie jego przedstawicieli? Na ile trzeba być nienormalnym, żeby w to wierzyć?
Lublinianka2020.03.1 22:42
Czytam te haniebne, obrzydliwe komentarze komuchów i lewaków oglądając film "Wyklęty" o Józefie Franczaku ps."Lalek" - ostatnim zamordowanym w 1963r przez ubeków Żołnierzu Niezłomnym, którego zdradzieckie komusze mendy tak nienawidziły, że jego śmierć była dla nich niewystarczająca - zbezcześcili jego ciało odcinając mu głowę, którą odnaleziono dopiero w 2007r. na Akademii Medycznej w Lublinie, a nagi, pozbawiony głowy tułów pochowali w bezimiennym dole na cmentarzu przy ul.Unickiej w Lublinie. Wy wszyscy, którzy bluzgacie jadem i wulgaryzmami w swoich komentarzach na Żołnierzy Niezłomnych lub osoby piszące o nich pozytywnie - jesteście mentalnymi spadkobiercami UB-ków i SB-ków, morderców polskich BOHATERÓW, a pisząc te obrzydlistwa okrywacie się HAŃBĄ!!!
RHQQ22020.03.2 2:20
Nie oburzaj się tak, choć rozumiem emocje, bo temat trudny. Kolejna nasza mała wojenka domowa wywołana przez PiS niestety. Wśród tzw. niezłomnych byli wielcy bohaterowie i prawdziwi patrioci ale i też zwykli bandyci. Tym pierwszym PiS uczynił wielką krzywdę wrzucając do jednego worka z bandytami niestety. Teraz ciężko to będzie odkręcić.
Polak2020.03.2 5:00
W szeregach SS byli prawdziwi bohaterowie, patrioci.i wybitne jednostki. I dokładnie jak w przypadku przeklętych w żaden sposób nie zmienia to oceny całej formacji.
***2020.03.2 11:20
"W szeregach SS byli prawdziwi bohaterowie, patrioci.i wybitne jednostki." Niewiedza czy kłamstwo? SS to nie wermacht. SS to przeważnie kryminaliści, recydywiści, zwykłe bandziory i wszelaka zbieranina. Oczywiście, wielu chciało służyć w tej "elitarnej" jednostce." Ocena tej jednostki jest jak najbardziej "adekwatna", ale nie może mieć nic wspólnego z oceną Żołnierzy Niezłomnych.
RHQQ22020.03.2 11:37
Widzisz problem polega na tym że piszesz o czymś co nie istniało i nie istnieje - nie było nigdy takiej formacji jak żołnierze wyklęci - nie ma powodu łączyć Rotmistrza Pileckiego z terrorystyczną działalnością "Burego" czy "Szarego" - to PiS zrobił dopiero uznając że jak kogoś potępiła władza komunistyczna to z założenia bohater musi być. I tak gwałciciele i i mordercy dzieci, złodzieje, szabrownicy, mordercy Żydów, którzy przeżyli holokaust i inne kanalie skazane zostały okrzyknięte bohaterami, a prawdziwi bohaterowie zaliczeni do tej samej grupy. Co niby miał wspólnego Rotmistrz Pilecki z Łupaszką czy Burym? Nic przecież.
Nina2020.03.1 18:53
KOD to dawni komuniści i ich bachory.Tam nie ma nikogo nrmalnego.
Ogolnopolski komitet obrony przed sekta katolicka2020.03.1 20:34
Wy pomioty lesnych bandytow to zakala tego kraju obszczymury pisowskie niedorobione kmioty
Wojtek Polak2020.03.1 21:38
pomiocie zbrodniarz sowiecko komuszych. za to ty jesteś dorobiony przez katownie nkwd sb i ub. łachudro jeszcze pewnie rąk nie domyłeś z krwi Polskich Bohaterów.
anonim2020.03.2 4:16
Całe szczęście że w PiS sami opozycjoniści, Przyłębska, Kryże, Piotrowicz, Czabański, Aumiller, Karski, Jasiński i reszta. Jakie to szczęście że w PiS tylu uczciwych porządnych komunistów z PZPR znalazło schronienie i żyje na koszt reszty społeczeństwa. No jakie to niewypowiedziane szczęście, aż łzę z oka zetrzeć muszę palcem ze wzruszenia.
Hynek2020.03.1 17:49
Nie robić wyborów! Wybrać Andrzeja Dudę przez aklamację bo jest najlepszy i my prawdziwi katolicy nie uznający władzy obecnego papieża tak powinniśmy ztobić.Allelluja,i do przodu.
moderator2020.03.1 16:40
Internetowe portale – to miejsca gdzie większość głu-pców „komentuje” notki lub artykuły różnych , na ogół mądrych autorów. Jedną grupą tych komentatorskich zaj-obów to skrajni lewaccy debile lub bezrozumne świry, bluzgający jedem, nienawiścią i wulgaryzmami ! Ci są nieuleczalnymi osobnikami. Zaliczam do nich, m.in. Piotr Nowak, Leszek, katolik, Urszula, Marek, Pisbusters ... Drugą grupę stanowią osoby, którym głównie TVN wyprał mózgi do tego stopnia, że oni zło mylą z dobrem, prawdę z kłamstwem i fakty z propagandą. Ich myślenie jest ograniczone, a uważają, że to właśnie oni mają rację, ba, są nawet dumni ze swoich komentatorskich wymiocin. Członkowie tej grupy są wprawdzie uleczalni, ale jeśli poddają się terapii psychiatrycznej, to będzie ona trwała długo. Natomiast czytam komentarze tych o prawicowych pogłądach i stwierdzam, że są merytoryczne, logiczne, poparte faktami i prawdą. I do tych właśnie ludzi kieruję apel ! Nie czytajcie „komentarzy” osób z wymienionych powyżej grup, a jeśli już przeczytacie – to ignorujcie te wymioty, bo naprawdę nie warto zaśmiecać sobie głowy taką „twórczością” !!!
Leszek2020.03.1 16:39
Tak, żołnierze wyklęci byli dla Polaków niezłomnymi bohaterami, a dla komunistów i sowitów - bandytami. Teraz wy czerwona i tęczowa zarazo jesteście dla nas bandytami i zdrajcami !!!
Ogolnopolski komitet obrony przed sekta katolicka2020.03.1 20:33
Polaczku a kim byli dla Litwinow i Czechoslowakow? Jakim prawem napadali na wsie w obcych panstwach? Ci wasi bohaterowie zbrodniarze
Polak Ateista Dumny Gej 2020.03.2 11:12
a ty sowiecki juhu kim dla ciebie jest Polska -----czasy czerwonej zarazy już minęły ty synu swej matki czyli skurw.....................synie ty ubecka pożygana mordo
Polak2020.03.2 4:58
Dla Polaków przeklęci byli, są i będą wyłącznie bandytami.
Zosia2020.03.1 16:35
Ten obóz szkodzący Polsce, zwany PO lub ZLew musi jak najszybciej opuścić scenę polityczną w naszym kraju, a wielu z nich z zarzutami zdrady stanu stanąć przed TS. Członkowie tej zarazy tak zagalopowali się w anty-PIS-ie, że dla nich ratunku już nie ma, bo ich demokracja polega na manipulacji. To co oni uprawiają to żadna polityka, a kłamstwa, nienawiść, zło i zdrada, którą posługują się w UE . I jak do tego dodać ich złodziejstwo i korupcję na skalę niebotyczną, bo w wysokości setek MLD zł i brak zdolności rządzenia państwem, to wyłania się obraz antypolskiej mafii politycznej ! To wrogowie Polski ! W dużych miastach mafiozi z PO są stowarzyszeni ze starym układem esbecko-postpeerelowskim. Ci ludzie zmienili język polityki na język nienawiści. Oni chcą Polaków patroszyć, dorzynać, strząsać z drzew, taplać w błocie ... Jeśli chcemy mieć Polskę jako strefę wolną od nienawiści, to oni muszą odejść prędzej czy później w zapomnienie obłożeni anatemą do trzech pokoleń !
JanP2020.03.1 16:19
Dzisiaj jest wyjątkowa okazja, aby oddać hołd ofiarom zamordowanym przez bandytów niezłomnych. Cześć ich pamięci!
Ogolnopolski komitet obrony przed sekta katolicka2020.03.1 20:50
Czesc i Chwala
Darek2020.03.2 4:19
Pamiętamy, pamiętamy o ofiarach bestialskich mordów tzw. żołnierzy wyklętych, dzieciach, kobietach, dzieciach nienarodzonych zamordowanych w łonie swoich matek razem z nimi samymi, zadźganych bagnetami przeklętych wyklętych. Pamiętamy i nie zapomnimy.
Cool2020.03.3 7:38
Gówno pamiętasz szmaciarzu!
anonim2020.03.1 15:34
Żołnierze Niezłomni i KOD to antypody. Gdy bohaterowie wracają na piedestały, bandyci i żulia tam skąd przyszli.
Iza2020.03.1 14:07
Większość Wyklętych to mordercy, a nie patrioci. Wojna domowa nie była do niczego potrzebna. Nie ma powodu, aby czcić tych drani, hołd należy się ofiarom.
Wojtek Polak2020.03.1 14:25
lewacki tępaku wojna z sowietami i ich poplecznikami nie była wojną domową. Polacy nie chcieli mieć na swoim terenie czerfonych morderców i ich rządów przyniesionych na bagnetach czerfonych zbrodniarzy. wbij sobie to do tego pustego łba.''większość wyklętych to mordercy'' tak tych czerfonoarmistów i ich pomocników którzy z bestialstwem i zwierzęcym obłędem mordowali Polskich Bohaterów.
Ogolnopolski komitet obrony przed sekta katolicka2020.03.1 14:30
Niedouczony tluczku a co ci twoi bandyci robili na terenie Litwy Czechoslowacji? Walczyli z PRLem nw obcych panstwach?
Wojtek Polak2020.03.1 15:07
Ogólnopolski komitet obrony debilizmu pisz takie bzdury na swoich portalach albo na Berdyczów.nie interesują mnie łgarstwa lewackiego łachudry.
Ogolnopolski komitet obrony przed sekta katolicka2020.03.1 20:44
Pisowski kmiocie niedouczony a na jakich terenach dzialal Kuras? Balwanie? Gdzie dzialal Bury po zakonczeniu wojny nieuku? Tluczku wez sobie mape i sprawdz jakim jestes tumokiem bez wiedzy
Zosia2020.03.1 16:35
Ty piz-do ! Ty puszko na spermę !
Polak2020.03.1 13:55
A jaką wartość dla obywatela Polski może mieć stado bandytów którzy według własnych slow zajmowali się wyłącznie grabieżami oraz torturowaniem i mordowaniem Polaków?
Atheisten sind dumm - A. Einstein2020.03.1 13:48
ZNISZCZĄ CI KOMPUTER !!! Nie znasz strony internetowej - NIE OTWIERAJ!!! Mendy blogowe podsyłają 𝐬𝐭𝐫𝐨𝐧𝐲 𝐩𝐨𝐫𝐧𝐨𝐠𝐫𝐚𝐟𝐢𝐜𝐳𝐧𝐞 𝐳𝐚𝐢𝐧𝐟𝐞𝐤𝐭𝐨𝐰𝐚𝐧𝐞 𝐰𝐢𝐫𝐮𝐬𝐚𝐦𝐢. Zniszczą ci komputer moga się dostać do twoich kont bankowych, email, itp.
Sex portal2020.03.1 13:44
Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 24 lat i zgrabne ciało, moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie: http://lexlale.eu --- ----- Wyszukaj mnie po niku: Sandra24 napisz do mnie lub zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam.
Wojtek Polak2020.03.1 13:39
czerfone stare łby niczego nie uszanują. czy pis nie może złapać tych zwyrodnialców za te czerfone łby i powrzucać tam gdzie jest ich miejsce czyli do rynsztoka. przydało by się to samo zrobić z tą lewacką międzynarodową patologią. nie szanującą Polskich BOHATERÓW.
Ogolnopolski komitet obrony przed sekta katolicka2020.03.1 14:36
Ty niedouczony nieuku. Dla Litwina czy Czecha Slowaka Slazaka zaden z tych twoich bohaterow nigdy nie bedzie godzien chwaly. Dla nich to sa zwykli bandyci pisowski flejtuchu
Wojtek Polak2020.03.1 15:01
'Ogólnopolski'' komitet debili. nie interesuje mnie co bredzi potomek bolszewików morderców Polskich Bohaterów. czytaj historię a nie cytujesz swoich przodków z nkwd sb ub
Ogolnopolski komitet obrony przed sekta katolicka2020.03.1 20:42
Potomek lesnych bandytow nie ma prawa sie wypowiadac na tematy Litewko czechoslowackie bo takich jak wy tam opluwaja i dla nich jestescie zwyklymi gnidami
Polak Ateista Dumny Gej 2020.03.1 15:34
ty synu swej matki--ogólnopolski skurw,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,synie --twoja matka to dziwka szlajała się przy drogach rosji i ojciec nieznany nawet niewie jaki jego syn jest skur...................syn os..................rany
Ogolnopolski komitet obrony przed sekta katolicka2020.03.1 20:46
Parchata wszo skundlona gownem. Do budy ci powiedzialem pomiocie lesnych bandytow
Ogolnopolski komitet obrony przed sekta katolicka2020.03.1 20:49
To kim byli twoi przodkowie nawet nie powiem bo parchaty fleju nie ma takich okreslen by okreslic twoje pochodzenie i kto cie poczol
Ogolnopolski komitet obrony przed sekta katolicka2020.03.1 13:12
Dla was bandyci sa bohaterami bo ta wasza sekta popierala mordy na Prawoslawnych wy watykanscy sekciarze
Polak Ateista Dumny Gej 2020.03.1 13:29
jesteś tylko ogólnopolskim debilem i coż z takim rozmawiać o normalnej ojczyżnie --twoja ojczyzna to na pewna nie Polska
Ogolnopolski komitet obrony przed sekta katolicka2020.03.1 14:27
Ty parchu przebrzydly. Gowno cie obchodzi skad jestem pomiocie lesnych bandytow. Twoja ojczyzna to szambo kolo biedronki obszczymurze. Na takich jak ty to sram.
Polak Ateista Dumny Gej 2020.03.1 15:44
ogólnopolskis syn swej matki czyli skur.....................syn i JUH
Ogolnopolski komitet obrony przed sekta katolicka2020.03.1 20:36
Do budy pisowski gownozjadzie parchu. Ty czep sie swojej matki ze urodzila taka wszawa mende
Pascal2020.03.1 13:10
Na przełomie stycznia i lutego 1946 r. oddział Romualda Rajsa "Burego" dokonał pacyfikacji pięciu wsi na Podlasiu zamieszkałych przez prawosławnych pochodzenia białoruskiego. Zamordował 79 niewinnych mieszkańców, w tym małe dzieci, kobiety w ciąży, a nawet uczestnika Kampanii Wrześniowej w Wojsku Polskim. Niektórych spalono żywcem, innych zarąbano siekierami, a pozostałych zastrzelono. Jedną dziewczynę zastrzelono bo nie dała się zgwałcić, a inną zgwałcono. Romualda Rajs "Bury" został złapany, osądzony i skazany na karę śmierci. W śledztwie wydał wszystkich konspiratorów, w tym swojego zastępcę "Rekina", którego obciążał winą za dokonane zbrodnie. Wyrok śmierci wykonano. W 1995 r. sąd zrehabilitował Romualda Rajsa "Burego" uzasadniając, że " walcząc o niepodległość musiał podejmować decyzje nie zawsze zgodne z moralnością". Jego syn otrzymał odszkodowanie za śmierć ojca w wysokości 180 tys zł. W dniu 24 lutego, co roku narodowcy w Hajnówce organizują marsz mający upamiętnić jego postać. Czy to według was byli bohaterowie?
staszek2020.03.2 13:04
To zwykli zbrodniarze nie bohaterowie...
Pascal2020.03.1 13:06
Z okazji dnia wyklętych, który został ustanowiony na 1 marca, pragnę podzielić się swoimi uwagami. Walka wyklętych polegała na zabijaniu milicjantów, żołnierzy, oficerów, również niewinnej ludności cywilnej. Gloryfikowane są takie postacie jak np. Romuald Rajs "Bury", Józef Kuraś "Ogień" i Zygmunt Szyndzielorz "Łupaszka", którzy mordowali niewinne osoby, nie mające nic wspólnego z komunistyczną władzą. Szacuje się, że wyklęci zabili po wojnie ponad 15 tys Polaków. Nagłaśnia się śmierć zabitych wyklętych, a pomija śmierć zamordowanych przez nich niewinnych ofiar. Około 80% wyklętych nie otrzymywało żołdu, a więc dokonywali masowych rabunków. Znowu jedne fakty są maksymalnie nagłaśniane, a inne niewygodne, pomijane milczeniem. Wyklęci podejmując decyzję o kontynuowaniu walki liczyli na wybuch III Wojny Światowej, co było wyjątkową naiwnością. Należy sobie zatem zadać pytanie o sens tej walki w tamtych realiach. Zniszczony wojną kraj z powodu akcji zbrojnych wyklętych ponosił dodatkowe ofiary. Większość ludności zmęczona wojną nie chciała kolejnej walki zbrojnej i kolejnych ofiar.
taro2020.03.1 14:04
polowa z tych 15 tys to parszywe bydlaki,komunistyczne kanalie, kolaboratorzy z sowietami, druga polowka to bandyci,ktorzy dokonywali rozboju na biednej polskiej ludnosci wsi i malych miasteczek. Za to dostali olow w pacyne i morda do gleby. Byc moze kilku bylo niewinnych.
Ogolnopolski komitet obrony przed sekta katolicka2020.03.1 14:38
Co ci polscy bandyci robili na terenie obcych panstw? Walczyli z komuna? W leb to dostawali wyklete bandziory od KBW za mordy i rabunki na cywilach.
Monterafor2020.03.1 11:37
Mój wujek był żołnierzem bardzo wyklętym przez całą rodzinę ,bo walczył z komunistami do 1973 ,kiedy został zatrzymany przez patrol milicji za kradzież wina Bychawskiego w sklepie MHD w Krasnymstawie.Na pohybel komunistom. (I KODom)
Rydzyk to diabelski wytrzep2020.03.1 11:35
Panie Duda! dobrze że dziadek pana żony Jakub Kornhauser nie spotkał na swojej drodze Brygady Świętokrzyskiej bo raczej dziś miałby pan inną żonę!
Polak 2020.03.1 11:45
Nie doczytałeś w lewackich gadzinówkach jak to żołnierze Brygady uratowali od spalenia Żydówki z obozu w Holiszowie?
Rydzyk to diabelski wytrzep 2020.03.1 12:01
"bohaterzy" na miarę Ratzingera który jak już widział że Hitler wojnę przegra to uciekł z armii! to samo było z BŚ gdy zobaczyli że szwaby dostają po zadzie nagle zaczęli ratować żydów i nieść i pomoc... Brygada Świętokrzyska to kolaboranci i tchórze!!!
Polak Ateista Dumny Gej 2020.03.1 12:16
jesteś tylko JUH-em ze stalinowskiej nkw-dowskiej rodziny --ty kołchozowa szmato
Polak 2020.03.1 12:24
Doczytaj jeszcze niemoto ile walko stoczyli żoLnierze Brygady z Niemcami przed ewakuacją na Zachód. Ty "bohaterze" zapewne zniósł byś tortury (które Pilecki podsumował w ten sposób "Oświęcim to przy UB była igraszka") bez zmrużenia oka żenujący internetowy "oceniaczu"? A może żal ci, że Żołnierze Brygady uniknęli ubeckich katowni?
Ogolnopolski komitet obrony przed sekta katolicka2020.03.1 15:03
Ty doczytaj tluku niedouczony o Organizacji Toma i H Jurze
Polak2020.03.1 17:35
Jak się ma garstka wobec prawie 1,5 tys żołnierzy Brygady żałosny, prymitywny manipulancie?
Ogolnopolski komitet obrony przed sekta katolicka2020.03.1 20:30
Zdrajcy i mordercy dzieci i gowno im bylo do obywateli Czechoslowacji i Litwy gdzie napadali wsie.
oburzony2020.03.1 13:05
debilny wpis
Hynek2020.03.1 17:40
Nie pisz o sobie
skuter2020.03.1 11:33
skoro ich przodkowie wyklętych mordowali to teraz zachowują się jak widać
Ogolnopolski komitet obrony przed sekta katolicka2020.03.1 20:54
Najwiekszym wrogiem wykletych sa potomkowie dzieci ktorych zabili wykleci
Lennon2020.03.1 11:27
Część tzw żołnierzy wyklętych to byli patrioci.Część - zwykli bandyci. A na marginesie, co p. Błaszczak 2 lata za komuny robił w Moskwie? Uczył się układać origami? Ech, PiSowcy, głupi a wierni. Takich im trzeba.
Polak Ateista Dumny Gej 2020.03.1 12:14
taki JUH jak ty i twoja żydokomunistyczna rodzina ojczyznę ma w rosji więc styl pysk ty wszo sowiecki i gnido PełO---wska
BAUMUTOWCY2020.03.1 12:15
ICEK KOGO MIALES W RODZIE UBEKA
Polak 2020.03.1 11:23
Zakłócanie patriotycznych imprez świadczy dobitnie o tym czym jest objazdowa bojówka kodu. Dziwi mnie ich bezkarność a jeszcze bardziej dziwą takie kuriozalne wyroki: https://www.fronda.pl/a/skandal-policjant-skazany-za-zatrzymanie-bojowkarza,140209.html
Anarchosyndykalistyczna Internetowa Partyzantka2020.03.1 11:22
Należy tępić kult bandytów z NSZ.
Polak Ateista Dumny Gej 2020.03.1 12:13
większego bandyty nie ma od twoich rodziców i dziadków -stalinowskich skur.........ów
Katolicka Kretynizacja Polski2020.03.1 11:19
Żołnierze Wyklęci niech będą przeklęci na wieki wieków za to że mordowali kobiety, dzieci i starców! Amen...
Polak Ateista Dumny Gej 2020.03.1 12:11
ty zboku i JUHU pedale i zwyrodnialcu --niech ci się przydarzy coś naprawdę przykrego ,niech ci w rodzinie wszyscy zachorują i abyś patrzył na ich mękę potomku morderców i skurw..................ów
BAUMUTOWCY2020.03.1 12:13
POMYLILES ICEK ZOLNIERZY WYKLETYCH Z ZYDOWSKIMI ZBRODNIARZAMI UBECKIMI,KTORZY KATOWALI POLAKOW NA POLECENIE STALINA
Polak2020.03.1 13:56
NIe, nie pomylił, Żyją jeszcze tysiące świadków bestialstwa bandytów przeklętych których obecna komunistyczna propaganda próbuje malować jako "podziemie antykomunistyczne"..
razSierpemRazM2020.03.1 14:13
to była wojna. Na wojnie ZAWSZE giną ci, co nie powinni!
Oglada - Psy 3 w imie zasad (2020) 2020.03.1 11:18
www.ciinema.eu - ---------------------- To Największa wyszukiwarka legalnych filmów i seriali online! Znajdziesz tam filmy takie jak: 365 Dni (2020) Czy Legiony 2019 Setki filmów w jednym miejscu a to wszystko z dożywotnim dostępem. Polecam jak najbardziej!
polak2020.03.1 11:15
kod----rozwinę ten skrót i dowiecie się dlaczego tak oni postępują K--loaczna, O--rganizacja D---ebili (kloaka to zbiornik najbardziej śmierdzących ścieków),---więc już wiecie co to są ludzie z tej bojówki PełO---wskiej na czele ze szczurem ---każdy to kojarzy z obrzydzeniem
Monterafor2020.03.1 11:30
Hej, witam i pozzdrawiam Polaku z kloaki.
Homofobiczny Dresiarski Feminista2020.03.1 11:39
Sodomia i Kodomia wiecie co to dla nas znaczy.