Debata. TVP nie chce postawić krzesła dla Komorowskiego - zdjęcie
05.05.15, 14:52

Debata. TVP nie chce postawić krzesła dla Komorowskiego

11

W debacie, która odbędzie się dziś o 20:25 na antenie TVP, wezmą udział wszyscy kandydaci na prezydenta - oprócz Bronisława Komorowskiego.

Sztaby pozostałych kandydatów są niezadowolone z nieobecności urzędującego prezydenta w studiu i domagają się, by TVP postawiła dla niego chociaż puste krzesło. Telewizja nie chce jednak tego zrobić.

W związku z zachowaniem Komorowskiego jest możliwe, że w debacie nie weźmie udziału także dwóch dalszych kandydatów. Między innymi Paweł Kukiz zagroził, że jeżeli pustego krzesła dla Komorowskiego nie będzie, to on nie pojawi się w programie.
"Pojadę do TVP, ale jeśli tego krzesła nie wystawią, to w debacie uczestniczyć nie będę. Nie będzie Bronek pluł nam w twarz. Po prostu" - napisał Kukiz na Facebooku.

Komorowski w telewizji dzisiaj się pojawi. Nie będzie jednak debatował z konkurentami, ale... z dziennikarzami Polastu, Rzeczpospolitej oraz radiowej "Jedynki".

kad/niezalezna.pl

Komentarze (11):

anonim2015.05.5 15:04
Tak jest bezpieczniej, trudno się dziwić.
anonim2015.05.5 15:31
To dziwne, bo po Polsce krążyło 15 pustych wypasionych autobusów i jakoś to panu prezydentowi nie przeszkadzało. Toteż pan prezydent winien zainterweniować u prezesa TVP, by tradycja pustych rekwizytów związanych z panem prezydentem została zachowana.
anonim2015.05.5 15:34
Można dostawić krzesełko turystyczne i będzie ok
anonim2015.05.5 15:41
@Ursus - niech będzie nawet fotel bujany, skórzany i od spodu go ogrzewający, byle tylko pojawił się na tym spotkaniu i pokazał, że potrafi wydukać coś bez kartki czy promptera.
anonim2015.05.5 16:03
Nie chcą postawić krzesła, żeby nie narobić sobie problemów. Psychiatryk może być grany.
anonim2015.05.5 16:34
@ sstaszek czegoś ty się chłopie naćpał;) toż to klasa sołtysa, a nie prezydenta. wyjaśnij na czym polega ten jego wysoki poziom.
anonim2015.05.5 16:38
Z kolei gdyby postawili to krzesło, a Bul jednak by się pojawił, to mógłby na nim stanąć i znów byłoby niezręcznie
anonim2015.05.5 17:05
Szacunek za co? Tylko za to, że jest prezydentem? Oprócz tego, że jest prezydentem jest jeszcze szkodnikiem.
anonim2015.05.5 17:32
Kukiza teraz lansują resortowi dziennikarza, wiedzą doskonale że Bronek jest całkowicie skompromitowany i agentura WSI na następcę wyznaczyła muzyka dla którego JOW jest lekarstwem na całe zło. Kiedy dla Komorowskiego jest wygodnie to na zmianę jest Prezydentem bądź kandydatem na to stanowisko z ugrupowania PO który 8 rok wyniszcza kraj. Obowiązkiem Komorowskiego jest ruszyć opasłe cielsko i do studia przyleźć cały tydzień a najbardziej w niedziele po różnorakich mediach się szlajała a gdy ma stanąć na przeciwko rywali to się obawiaj że zostanie merytorycznie pokonany i wtedy nawet fałszerstwo nie zapewni dla niego wygranej. Pan doktor Duda jest przygotowany ma rzeczowe plany rozwiązujący mnóstwo kłopotów powstałych podczas kadencji obojętnego Komorowskiego który zatwierdził sporo niekorzystnych rozporządzeń jak choćby podwyższenie wieku emerytalnego przy jednoczesnym obniżeniu miesięcznego świadczenia.
anonim2015.05.5 18:04
Komorowski w kampanii wyborczej jest przede wszystkim kandydatem i jest jego obowiązkiem wzięcie udziału w debacie z innymi kandydatami, jako prezydent powinien mieć doświadczenie i odpowiednią wiedzę by w takiej debacie spokojnie sobie poradzić z nowicjuszami, ale niestety kandydat Komorowski ucieka jak wystraszona mysz i chowa się pod miotłę Polsatu i tym samym traci szansę na zaprezentowanie swojej "wyższości" nad innymi kandydatami. Komorowski zachowuje się jak zwykły tchórz uciekając od tej debaty.
anonim2015.05.5 19:36
Jemu i POgrobowcom PRL należy się wypaśne - elektryczne.