Dawid Wildstein: czy można spoliczkować Korwina? - zdjęcie
17.07.14, 14:57

Dawid Wildstein: czy można spoliczkować Korwina?

11

Według Dawida Wildsteina Janusz Korwin-Mikke po raz kolejny powtarza bezsensowną propagandę Władimira Putina. Nasuwa się przy tej okazji pytanie, pisze Wildstein, czy Korwina można spoliczkować? Bo skoro Boni, „kłamca, oszust i agent… ma prawo być policzkowany, to czy można walnąć w buzię osobę, która powtarza kłamliwą propagandę człowieka, będącego największym aktualnie zagrożeniem dla Polski? Człowieka odpowiedzialnego za terror i ludobójstwo?” – pyta Wildstein.

W ten sposób publicysta omawia na swoim Facebookowym profilu, jak to określa, kłamstwa Korwina:

1-nie, drodzy fani Korwina, Rosja nie jest silniejszą i stabilniejszą gospodarką niż USA.

2-nie, drodzy fani Korwina, USA nie najechały militarnie Ukrainy, tylko Rosja najechała militarnie Ukrainę. Ponieważ boi się, że ta wyrwie mu się z rąk. Wystarczy posłuchać oficjalnych wypowiedzi rosyjskich terrorystów kierujących operacją na wschodzie Ukrainy czy przeanalizować raporty o użyciu rosyjskich wyrzutni GRAD. Czy o czołgach rosyjskich wkraczających na teren Ukrainy. Trochę wiedzy Wam nie zaszkodzi.

3- nie, drodzy fani Korwina, to nie ludność rosyjska na wschodzie Ukrainy zbuntowała się przeciw reżimowi Kijowa, a Putin wkroczył tam ze swoimi żołnierzami. Żeby utrzymać poparcie stosuje aktualnie terror i rozstrzeliwania w terenach jeszcze przez siebie kontrolowanych.

Wildstein przytoczył też relację ze swojego pobytu na wschodzie Ukrainy. Przychodzą do patrolujących oddziałów ukraińskich i błagają o leki. Wiedzą, że pomoc są w stanie zapewnić im właśnie oni, nie rosyjscy terroryści dążący ze wszelkich sił do zmaksymalizowania ofiar cywilnych, działając chociażby na terenach gęsto zaludnionych.
Co więcej, uciekinierzy z terenów objętych wojną podążają na zachód, właśnie do Kijowa, a nie na wschód. Czemu? Wierzę w Waszą inteligencję.

Bo widzicie, na Wschodzie Ukrainy ludzie nie są ani patriotami rosyjskimi, ani ukraińskimi. Chcą teraz jednego - przeżyć - i wiedzą kto im to utrudnia - Putin i zgraja jego pożytecznych idiotów” – pisze Wildstein. I kończy: „A sam Korwin z Was robi niezłych idiotów”.

bjad/facebook

Komentarze (11):

anonim2014.07.17 15:42
Co za kretynizmy !!! Przecież Korwin-Mikke spoliczkował Boniego, nie za to, że ten jest „kłamca, oszust i agent" - tylko za to, że publicznie obraził Korwina, wyzywając go od idiotów, oszołomów i debili, oraz że nigdy za te obelgi nie przeprosił.
anonim2014.07.17 15:43
Ojojjojjj, kolejny płaczek, to, czy Janusz Korwin-Mike ma taki, czy inny pogląd na sprawy trzeciorzędne, czwartorzędne... jest bez znaczenia, nie ma obowiązku się z tym zgadzać, ważne, że w sprawach fundamentalnych trzyma odpowiedni kurs. A Dawidu "Wildsztajnu" się pomieszało w głowie od tej "hipsterki", przesiadywania w modnych klubokawiarniach z lewakami i strzelania na Majdanie... "słitfotek". Osobiście nie przepadam za endokomuną, zwłaszcza, gdy ma taki nos.
anonim2014.07.17 15:52
Kiepska propaganda dla gimnazjalistów. 1. Korwin nie popiera Putina , ale niskie podatki, które on wprowadził 2. Nie popera też gwałtów jak i szeregu innych rzeczy o jakie oskarżają go w wsi24. Słowem ohydna manipulacja.
anonim2014.07.17 16:30
Pan Wild Stein przygotowuje nas pod powstanie Judeopolonii z 2/3 Polski (1/3 "wraca" do Niemiec, zgodnie z Traktatem Poczdamskim) oraz 1/2 Ukrainy. Przypomne, że kilka lat temu Henryk Kissinger mówił o ewakuacji Izraela w ciągu dekady. Środowiska Izraelskie kontrolują sytuację na Ukrainie (od prezydenta począwszy),kontrolują w Polsce (ostatnia sprawa odszkodowań - 99% za) więc logicznym jest połączenie obu prowincji pod władzą Żymian w jedno państwo. Zjedzie nam na karki 5 milionów uzbrojonych "osadników", będzie wesoło. Polactfo obskoczy taki wpizd jakiego świat nie widział.
anonim2014.07.17 16:54
Ach, te kłótnie starszych braci w wierze. Dawid i Janusz, ustalcie wersje w Synagodze, albo Loży Masońskiej. P.S. lokowałem ironie, jest to następstwem brzydkich wpisów nade mną.
anonim2014.07.17 17:01
Ważna informacja o Bronisławie Wildsteinie ( ur. 11 czerwca 1952 ) z Wikipedii: "Bronisław Wildstein był aktywnym wolnomularzem, związanym początkowo z paryską lożą "Kopernik", skupiającą osoby o polskich korzeniach w ramach Wielkiej Loży Narodowej Francji, a następnie z Warszawską lożą-matką "Kopernik" Wielkiej Loży Narodowej Polski oraz z Krakowską lożą "Przesąd Zwyciężony", której był Wielkim Mistrzem. Oprócz tego pełnił funkcję Wielkiego Dozorcy Wielkiej Loży Narodowej Polski."
anonim2014.07.17 17:04
@Henryk_ ale wiesz, ze Dawid i Bronisław to dwie różne osoby? czy Ci to wszystko jedno?
anonim2014.07.17 18:12
Ja się muszę przyznać ,że policzkowanie całkiem mi się podobało.Lepsze to niż pocałunki Gierka z Breżniewem i mniej obślizłe do tego czyn konkretny. Ewentualnie można by wśród polityków wprowadzić modę na salonowca.Tak przemówić z mocą ,zamiast do ucha ( narządy naszych polityków powyżej granicy psa są mało sprawne, stanowczo zachwalają oni dolne partie ciała wakacjuąc je w Dżakarcie, widocznie tamtędy droga) to do innego otworu wbudowanego w część ciała, która to ściśle przylegając do stołka , mało jest aktywna. Widzę w myślach ten sprawny ruch ręki nie lekkiej , gniotący poślad pana premiera , znienacka. Rumien i zdiwienie na twarzy
anonim2014.07.17 18:23
Rumień i zdziwienie na twarzy zaskoczonego i wątłe pytanie " To Pan?".
anonim2014.07.17 20:23
ja bym się bała dać mu w mordę bo on ma żeby ja Suarez
anonim2014.07.18 5:20
"1-nie, drodzy fani Korwina, Rosja nie jest silniejszą i stabilniejszą gospodarką niż USA." oczywiście potęga militarna i rozliczenia USD w handlu surowcami energetycznymi robi swoje. To że Chiny mają morze amerykańskich obligacji ma niewielkie znaczenie skoro 95% dolara przebywa w NY. "2-nie, drodzy fani Korwina, USA nie najechały militarnie Ukrainy", porównanie od czapy bo jak mamy wyliczać wszystkie konflikty ostatnich 25 lat to USA nie mają konkurencji.