Czy na Europę i Polskę może spaść kara za wielkie grzechy? - zdjęcie
09.05.20, 10:20Zdjęcie ilustracyjne/Martin John - Christ Stilleth the Tempest/wikiquote.org/

Czy na Europę i Polskę może spaść kara za wielkie grzechy?

68

Błogosławiona Hiacynta przebywając w sierocińcu w Lizbonie w 1920 roku, nie długo przed swoją śmiercią, wypowiedziała następujące słowa „Wojny nie są niczym innym jak karami za grzechy świata”. Usłyszała je najprawdopodobniej z nieba skoro sama Matka Boża Fatimska w 1917 roku powiedziała „Kiedy ujrzycie noc oświetloną przez nieznane światło, wiedzcie, że to jest wielki znak, który wam Bóg daje, że ukarze świat za jego zbrodnie przez wojnę, głód i prześladowania Kościoła i Ojca Świętego”.

Znak zapowiadający ogólnoświatowy dramat pojawił się w nocy z 24 na 25 stycznia 1938 roku i był widoczny niemal w całej Europie. Nie przejęli się nim jednak wcale warszawiacy, skoro już wiosną 1943 roku na Siekierkach Maryja musiała specjalnie do nich kierować swoje napomnienia wzywając do nawrócenia, modlitwy i pokuty. Warto przypomnieć, za ks. J. Bartnikiem SJ, że stolica Polski w okresie międzywojennym była centrum aborcyjnym Europy, tutaj przybywali „lekarze” by uczyć się jak skutecznie zabijać dzieci nienarodzone. Cudzołóstwo i rozwiązłość stanowiło plagę pośród ówczesnych elit. Mieszkańcy Niniwy mieli czterdzieści dni na radykalną zmianę postępowania, warszawiacy prawie półtora roku, ale nie posłuchali. Warszawa została niemal starta z powierzchni ziemi. Jak słusznie zauważył Ks. K. Góral: „gdy lekceważy się przestrogi i łzy Maryi, przychodzi tylko czekać na zapowiadaną otchłań rozpaczy”. Kościół na warszawskich Siekierkach jest obecnie lokalnym sanktuarium. Został poświęcony w 1994 roku przez kardynała Józefa Glempa.

Wyraźnym probierzem wierności wartościom chrześcijańskim były ostatnie wybory parlamentarne. Pomimo apelu przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski arcybiskupa Stanisława Gądeckiego w Warszawie aż 65,4% głosów oddano na partie lub ugrupowania polityczne promujące antywartości, czyli opowiedziało się zdecydowanie przeciw Bogu. Wielotysięczne czarne marsze i parady równości pokazują, jak dzieci Boga odkupione krwią ofiary krzyżowej, podążają w swej ślepocie prosto w szpony szatana. Idąc za pozornym dobrem oddają w istocie hołd demonom.

Jeden z bielańskich księży wypowiedział się na temat zamieszkiwania młodych ludzi przed ślubem „W dwudziestoosobowej grupie kursu dla narzeczonych osiem par mieszka razem. Oczywiście nie dlatego, by wspólnie odmawiać różaniec”. Nic więc dziwnego, że w stolicy na dwa śluby przypada średnio jeden rozwód.

Ruszył niedawno program zapłodnienia pozaustrojowego i będzie realizowany w latach 2019-2022 a pary z Mazowsza będą mogły liczyć na 80% dofinansowania procedury in vitro. Flagowe stołeczne instytucje cywilizacji śmierci tzw. rzeźnie aborcyjne mieszczące się w Szpitalu Orłowskiego i Szpitalu Bielańskim sprawiają, że Serce Maryi ponownie przenika miecz boleści a z jej oczu płyną krwawe łzy.

Jak informuje Fundacja Pro-Prawo Do Życia w stołecznych placówkach edukacyjnych realizowany jest od września program „Szkoła przyjazna prawom człowieka”. Jest to kolejna, wołająca o pomstę do nieba, zmasowana próba środowisk LGBT zabijania Boga w duszach niewinnych dzieci, próba arbitralnej deprawacji młodego pokolenia Polaków. Zbawiciel zapowiedział mistyczce Wandzie Malczewskiej "Zbliżają się czasy przewrotne.Ojczyzna wasza będzie wolna od ucisku wrogów zewnętrznych, ale ją opanują wrogowie wewnętrzni. Przede wszystkim starać się będą wziąć w swoje ręce młodzież szkolną".

W środkach komunikacji miejskiej pojawia się reklama „Zapisz dziecko do żłobka wróć do pracy”. Już więc od najmłodszych lat życia państwo zajmuje się wychowaniem, oczywiście ateistycznym. Kiedyś dobrze sprawdzonym modelem była wielodzietna chrześcijańska rodzina, w której matka zajmowała się domem, a ojciec pracował. Czy przypadkiem pogląd „bezrobocie jest karą Bożą za to, że kobiety poszły do pracy” nie jest bezzasadny? Może, należy powrócić do takiej tradycyjnej rodziny.

Matka Boża objawiając się w Tre Fontane powiedziała, że największym zagrożeniem dla światowego pokoju są: demoralizacja, ateizm i Islam. Przepowiedziała też bolesne wydarzenia, które spotkają Europejczyków, jeśli nie posłuchają Jej wezwań „Przyjdzie nagła kara ze wschodu. Najeźdźcy będą mówić, że działają w imieniu Boga, aby podporządkować sobie tych, których nazywają »niewiernymi«". W 1997 roku Jan Paweł II zaaprobował nazwę miejsca kultu jako Święta Maryja Trzeciego Tysiąclecia przy Trzech Fontannach. Niestety na ulicach naszego miasta widać coraz więcej uchodźców z krajów muzułmańskich. Natomiast rządzący jakoś zupełnie nie widzą w tym żadnego zagrożenia. Nic więc dziwnego, że stołeczny program #warszawadlawszystkich# budzi uzasadnione obawy.

Koty i psy na warszawskim paluchu polecają się do adopcji, tymczasem Jezus w ostrych słowach do Służebnicy Bożej Leonii Nastał powiedział „Pomyśl, jaka to głupota więcej niż miłość Bożą cenić przywiązanie do psa, kota, czy ptaszka w klatce. A jednak są dusze, które tak są uwikłane tego rodzaju błahostkami, że opuszczają Mszę św. w niedzielę, bo nie mają przy kim zostawić pieska. Biedne, ani się domyślają, że razem z tym psem chowają we własnym domu psa, który im zastąpi drogę do nieba i gwałtem wciągnie ich w płomienie wieczne”.

Byłoby naiwnością twierdzić, że ocean grzechu i nieprawości będzie się powiększał w nieskończoność, a miłosierny Bóg będzie biernie spoglądał jak setki tysięcy dusz idą do piekła. Musimy dziś głośno wołać: Biada tobie Warszawo! Nawróć się do Pana Boga twego, gdyż w przeciwnym razie spotka cię los Sodomy i Gomory! Jeśli nie znajdzie się dziesięciu sprawiedliwych, to może pewnego dnia ujrzymy grubą warstwę opadu radioaktywnego pokrywającego Aleje Jerozolimskie i ulicę Marszałkowską. Na nic przydadzą się drzewa sadzone na Woli i w Wawrze. Nikt też nie będzie więcej głosił haseł o równości, tolerancji oraz promował „tęczowej zarazy”; a segregacja odpadów wraz z całą "klimatyczną ściemą" będą należeć do przeszłości. Czy ktokolwiek mógł myśleć o takich sprawach jesienią 1945 roku w Hiroszimie lub Nagasaki?

Współczesna mistyczka i stygmatyczka Alicja Lenczewska, w swoim duchowym dzienniczku w II części, odsłania zamiary Opatrzności względem świata „Ciąg wydarzeń został uruchomiony i nabiera rozpędu. Nie da się go powstrzymać. Można i trzeba ratować wielu, ale cywilizacja obecna zmierza do zagłady – zbyt jest chora. Zniszczenie jej może odrodzić ludzkość. Przez cierpienie i zniszczenie tego, co już umarło można przywrócić życie. Tak musi się stać”. W części IV „Świadectwa” dowiadujemy się, że oczyszczenie przyjdzie w XIX wieku. Wtedy też, odrodzi się Miłość Jezusa w sercach swoich dzieci. Dzienniczek otrzymał imprimatur od Wikariusza Generalnego, Biskupa Henryka Wejmana.

W 56 rocznicę objawień fatimskich siostra Sagasawa usłyszała m.in. te słowa: „…Ojciec ześle na ludzkość straszliwą karę. Będzie to kara większa niż potop, nieporównywalna z niczym, co widział świat. Ogień spadnie z nieba i unicestwi większą część ludzkości, dobrych na równi ze złymi, nie oszczędzając ani kapłanów, ani wiernych…". Objawienia z Akity zostały uznane za prawdziwe w 1984 roku.

Eliasz Warszawski


Uwaga redakcyjna: Tekst, przesłany portalowi Fronda.pl przez Czytelnika, nie musi odzwierciedlać poglądów redakcji.

Komentarze (68):

Cottonfield2020.05.31 14:21
W Warszawie mieszka 70% ludzi, którzy przyszli tu z prowincji robić karierę. Niestety to są zepsuci synowie i córki prowincji, którzy uciekając z niej tak naprawdę oddali jej przysługę. Niestety w Warszawie ci ludzie stanowią właśnie narybek dla takich zepsutych środowisk jak PO, KOD, LBGT. Przyjeżdżają tez porządni ludzie z prowincji za pracą, nie w poszukiwaniu kariery, ale jest ich mniejszość.
Jan Radziszewski 2020.05.27 19:20
Pokłosie Satanizmu stolicy to Niedaleka już kara PIEKŁA Dla X Kard Bp Warszawy Nycza do którego wpadną nie dalej jak 3,5 roku również wrodzy KK żydzi i Masoni z Warszawy Pouczenia Pan niedziela, 24 maja 2020 [ Kardynał Nycz] Jest całkowicie opanowany przez szatana. Nie ma dla niego ratunku Niedziela, 24 maj 22.25 - Tak dziecko, kardynał Nycz jest szczególnym wrogiem Chrystusa, Kościoła w Polsce. Szczególnie nienawidzi Mojej Matki, co mogłeś zobaczyć po profanacji obrazu na Jasnej Górze, jak jego oczy błyszczały diabelską radością. Jest całkowicie opanowany przez szatana. Nie ma dla niego ratunku. Opublikuj. - Dobrze Panie Jezu. Dziękuję. Chwała Tobie Chryste. Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski)
ja2020.05.10 12:24
W moim mieście 100 000 mieszkańców dane z sanepidu mówią że w tym roku od stycznia do kwietnia na grypę chorowało 11 200 osób Widać natomiast olbrzymie zaburzenie statystyki głownie marcu, czyli normalny sezon grypowy który był najgorszy w 2017 co roku malał i w tym roku tez malał jednak w lutym nie wiadomo czemu podskoczył o 600 osób w marcu podskoczył o 2800 osób i w kwietniu wrócił do 600 ponad normę, czekamy na maj. Jak wiadomo grypa to choroba sezonowa i nie ma możliwości żeby nagle pojawiła się na 3 miesiące inna grypa która znikła. Więc jak widać na naszym mieście 100 000 ludzi , są to źle zdiagnozowane grypy sezonowe, choć można liczyć że skoro u nas jest oficjalnie 11 osób zarażonych i to zarażonych po za miastem, to te 2800 koronawirusów nie spowodowało jakiegoś ogniska zapalnego, pomimo że przecież pół miesiąca co najmniej wszyscy łazili wszędzie i nie było nic zamknięte.
stan2020.05.10 11:41
Pan Jezus podawał ratunek dla Polski - intronizacja Jezusa Chrystusa. Niestety, hierarchowie nie uwierzyli? Czy to znaczy, że też ponoszą odpowiedzialność za nieszczęścia Polski? Chyba Warszawa zniknie z powierzchni ziemi, bo znów panoszy się tam cywilizacja śmierci i deprawacja maluczkich. Ruiny po II wojnie św. niczego nie nauczyły ludzi, opamiętanie nie nadeszło, a wręcz przeciwnie - rozwiązłość uznano za normę. Nie zostanie śladu po ohydzie spustoszenia. Trzeba się ratować z tego przewrotnego plemienia.
MementoMori2020.05.10 10:47
Masoneria stoi za tym wszystkim Maskowanie nadajników 5G na kościołach https://gloria.tv/post/Pt7xvR3E9e4q2fVMwHJ9ZuDKM Jest 4ta nad ranem. 5g ma wyraźnie KLUCZOWY związek... https://www.youtube.com/watch?v=h8bMG-XcaU4 Nasz rząd jest agenturą amerykańskiej masonerii (ryt szkocki ) A tak krótko o masonerii na podstawie księgi apokalipsy i ks Gobbiego BESTIA PODOBNA DO PANTERY: MASONERIA ŚWIECKA Pierwszy cel masonerii: doprowadzić dusze do zatracenia Drugi cel masonerii: doprowadzić ludzkość do adorowania fałszywych bogów Trzeci cel masonerii: bluźnić Bogu SYMBOL DZIESIĘCIU ROGÓW BESTII: SZERZENIE PRAWA NIEZGODNEGO Z PRAWEM BOŻYM SYMBOL SIEDMIU GŁÓW BESTII: ZASTĘPOWANIE CNÓT GRZECHAMI GŁÓWNYMI Pierwsza głowa nosi bluźniercze imię pychy. Wada ta przeciwstawia się cnocie wiary i prowadzi do oddawania czci bożkowi, którym staje się ludzki rozum, wyniosłość, technika i postęp. Druga głowa nosi bluźniercze imię rozwiązłości. Przeciwstawia się cnocie nadziei i prowadzi do adorowania bożka seksualności i nieczystości. Trzecia głowa nosi bluźniercze imię chciwości. Przeciwstawia się cnocie miłości i szerzy wszędzie kult boga pieniądza. Czwarta głowa nosi bluźniercze imię gniewu. Przeciwstawia się cnocie roztropności i prowadzi do oddawania czci bogu niezgody i podziału. Piąta głowa nosi bluźniercze imię lenistwa. Przeciwstawia się cnocie męstwa i szerzy kult bożka strachu, opinii publicznej i wyzysku. Szósta głowa nosi bluźniercze imię zazdrości. Przeciwstawia się cnocie sprawiedliwości i prowadzi do oddawania czci bożkowi przemocy i wojny. Siódma głowa nosi bluźniercze imię braku umiaru w jedzeniu i piciu. Przeciwstawia się cnocie umiarkowania i prowadzi do oddawania czci bożkowi tak wychwalanego hedonizmu, materializmu i przyjemności.» BESTIA PODOBNA DO BARANKA: MASONERIA KOŚCIELNA ... Bestia o dwóch rogach, podobna do baranka, oznacza masonerię, która wniknęła w łono Kościoła. Symbolizuje masonerię kościelną, która rozszerzyła się zwłaszcza wśród członków Hierarchii. To przeniknięcie masonerii do wnętrza Kościoła przepowiedziałam wam już w Fatimie, kiedy ogłosiłam, że szatan wejdzie aż na szczyt Kościoła» (406). www.gobbi.pl/masoneria.html
Hity kinowe online 2020.05.10 9:28
Oglądaj 365 dni oraz inne hity kinowe w domu! https://filmvod.pl Świetna wyszukiwarka filmów oraz seriali online. Nie przegap dzisiejszego hity oglądaj online Na komputerze czy tablecie! Kosz do serwisu to 19,99 jednorazowo!
anonim2020.05.10 8:40
Najsurowsze kary powinny spaść na Kościół katolicki za pedofilię
Jan Radziszewski 2020.05.27 19:25
a co z żydami i masonami Co rodzynki diabła żydzi myślicie, że żydzi to jedyni sprawiedliwi i w tym względzie zachowują się inaczej tzn zgodnie normami obyczajowymi ? Talmud księga ważniejsza niż PISMO św. tak uczy ! "Trzyletnia córka goja /nie żyda/ może być gwałcona przez żyda " (Aboda Sarah 37a.) "żyd może gwałcić dziewczynę nie żydówkę, ale nie może jej poślubić" /Gad . Shas. 2..2.) "żyd może nadużywać nie żydówkę udając wb niej , że to jest normalne" /Maimonides Jak Chaseka 2,2. żyd może robić z nie- żydówką, co mu się tylko podoba! Może ją traktować jak kawałek mięsa (Nadarine 20, B.)
Jan Radziszewski 2020.05.10 7:00
taka prawda 6 maja 2020 09:50 WEZWANIE JEZUSA NAZARETEGO DO SWOICH WIERNYCH LUDZI. WIADOMOŚĆ DO ENOCHA Moja trzoda, strzeżcie się masowych kampanii szczepień, finansowanych przez elity i chronionych i promowanych przez organizacje międzynarodowe, ponieważ szczepionki te mają na celu zdziesiątkowanie światowej populacji. Ogłaszam wam specjalną szczepionkę, która według elit służących złu uchroni całą ludzkość przed pandemiami; Uważaj na tę szczepionkę, ponieważ pochodzi ona z Mikroczipa, który po wstrzyknięciu do populacji narodów oznaczy ją znakiem bestii. Międzynarodowe organizacje i elity, które rządzą tym światem w milczeniu, chcą kontrolować ludzkość, aby przygotować ją na pojawienie się Antychrysta….pamiętajcie, że każdy, kto jest naznaczony znakiem bestii, straci życie Ducha i nie będzie już Owcą mojej trzody. Już wkrótce środki masowego przekazu zaczną ogłaszać masową kampanię szczepień dla całej światowej populacji, która będzie sponsorowana i finansowana przez elity i organizacje międzynarodowe. Przed szczepieniem przeprowadzą spis ludności na świecie w celu ustalenia liczby niemowląt, dzieci, młodzieży, dorosłych i osób starszych. Nie bójcie się, ufajcie i módlcie się, a Niebo zajmie się ochroną was. Wszystko to zacznie się dziać po Ostrzeżeniu i Cudu; wszyscy, którzy nie są wpisani do Księgi Życia, zostaną utraceni… ..Moja trzoda, wirusy i pandemie będą pretekstem do masowego szczepienia ludzkości; Te szczepionki rozbudzą nowe pandemie, które w ogromnej ilości zdziesiątkują populację świata. Podczas ostatniego panowania mojego przeciwnika ludzkość oznaczona Mikroczipem straci swoją tożsamość jako istota ludzka; Nie będą już mieć nazwy, ale będą znani pod numerem, który zostanie zakodowany w pamięci „Wielkiego Brata”…. http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/mensajesrecientes.html
anonim2020.05.9 23:04
Czy na Europę i Polskę może spaść kara za wielkie grzechy? Na Europę nie, ale na Polskę TAK
go\305\233\304\2072020.05.9 19:15
a co ? inni tacy święci? ze tak na chiny. rosję arabów i innych że nie wymienię ,nie spadają kary? za zabijanie chrześcijan, za brak wolności.
Jan Radziszewski 2020.05.10 6:39
nie martw się spadną !!!
tros 2020.05.9 17:41
Boisz się Eliaszu? Najwyżej szybciej trafisz do nieba.
Jan Radziszewski 2020.05.9 17:41
jaki to żyd podszywa się pode mnie - moja odpowiedź ta Izajaszowa Apokalipsa "mówiąca o Łysej górze - to jest nasza Łysa Góra w górach S'więtokrzyskich nie jakaś inna w nieznanej krainie Czy Prorok Izajasz nie zapowiadał Bożego wyroku - kary w ogniu? „Wyrok na Babilon, który ujrzał Izajasz, syn Amosa. Na Łysej górze zatknijcie znak, podnieście okrzyk wojenny; dajcie znak ręką, by weszli w bramy książęce. - Ja dałem rozkaz Moim poświęconym; z powodu Mego gniewu zwołałem Moich wojowników, radujących się z Mej wspaniałości. Uwaga! - Gwar na górach, jakoby tłumu mnogiego. Uwaga! - Wrzawa królestw, sprzymierzonych narodów. - To Pan Zastępów robi przegląd wojska do bitwy. Przychodzą z dalekiej ziemi, od granic nieboskłonu, Pan i narzędzia Jego gniewu, aby spustoszyć całą ziemię. - Zawyjcie, bo bliski jest dzień Pański, nadchodzi jako klęska z rąk Wszechmocnego. - Dlatego wszystkie ręce opadają, topnieją wszystkie serca ludzkie. - Oni truchleją... ogarniają ich męki i boleści, wiją się z bólu jak ta, która rodzi; jeden na drugiego patrzy z osłupieniem, oblicza ich są w płomieniach. Oto dzień Pański nadchodzi okrutny, najwyższe wzburzenie i straszny gniew, żeby ziemię uczynić pustkowiem i wygładzić z niej grzeszników. - Bo gwiazdy niebieskie i Orion nie będą jaśniały swym światłem, słońce się zaćmi od samego wschodu, i swoim blaskiem księżyc nie zaświeci. - Ukarzę Ja świat za jego zło i niegodziwców za ich grzechy. - Położę kres pysze zuchwałych i dumę okrutników poniżę. Uczynię człowieka rzadszym niż najczystsze złoto, i śmiertelnika - droższym niż złoto z Ofiru. Dlatego niebiosa się poruszą i ziemia się wstrząśnie w posadach, na skutek oburzenia Pana Zastępów, gdy rozgorzeje gniew Jego.” (Iz. 13,1-13)
anna bruno2020.05.9 20:51
nie wiem o jakim bogu pan pisze nasz BÓG JEST DOBRY DAŁ NAM WOLNĄ WOLĘ I TO MY STWARZAMY SAMI SOBIE PIEKŁO NA ZIEMI POPRZEZ WOJNY, PANDEMIE STWORZONE PRZEZ CZŁOWIEKA WIRUSY, ZAWIŚĆ MOŻE TRZEBA ZASTANOWIĆ SIĘ NAD WŁASNYM ŻYCIEM TROCHĘ POKORY I MIŁOŚCI BLIŻNIEGO TO TAK MAŁO A JEDNAK NIE STAĆ NAS NA TO
Jan Radziszewski 2020.05.10 6:42
Poza Bogiem nie ma boga - bo to wszystko inne to demony z PIEKŁA rodem także Allah Islamu nie jest bogiem czyt Surra 113,1 nn
Jan Radziszewski 2020.05.9 17:12
jaki żyd podszywa się pode mnie - moja odpowiedź „Nie zostanie i proch z tych państw, które wynosiły się pychą.” O. Nr 60/ Zapomniano w głupocie swojej, że Prawo mówiło „Nie będziesz kusił Pana Boga Twego” /Mt. 4,7 +D; Pwt. 6,16) Bowiem! Ktokolwiek knuje zło, grzeszy, pracuje dla własnego upadku, zatraty, zgodnie z słowami: „Kto sieje zło, zbiera nieszczęście, kij jego gniewu przepadnie.” (Prz. 22,8) +++ Kerizinen (Bretania) „24 maja 1958 „ Wojna nie rozwiąże problemów. Jej skutki są dzisiaj tak zgubne, iż istnieje nie tylko obawa o zniszczenie cywilizacji, z której jesteście tak bardzo dumni, ale i o doczesny koniec ludzkości. + Dlatego też pokładajcie nadzieję nie w ludziach, lecz w Bogu. + Pozostawiona sama sobie, historia ludzkości mogłaby zakończyć się ogólnym zniszczeniem. Zaszczepiono jej jednak taki kiełek, który wzejdzie niezależnie od czasu, i który wyda plon dla wieczności. W obliczu niebezpieczeństwa zachowajcie ufność, gdyż cel, gdyż koniec jest bliski. + Jeśli Bóg uderzy - uczyni to dla głoszenia i rozdania wielkich dobrodziejstw. Jeśli On mocno uderzy, to tylko dlatego, że chce przyśpieszyć nadejście tych dobrodziejstw. 15 grudnia 1959 r. (widzenie Świętej Rodziny): - ,,Jako zwiastunka pokoju zawsze mówię wam wszystkim: módlcie się dobrze, módlcie się w stanie laski, która uświęca i módlcie się ufnie. Czas próby zostanie skrócony, wzrośnie jednakże ciężar kary. + Ogień, który spadnie z nieba, znowu uczyni ludzi rozumnymi, skruszonymi i pokornymi. Powstanie nowy świat, w którym Jezus będzie czczony. Kiedy Kościół się odnowi, ludzie będą mu posłuszniejsi będą go bardziej szanować. + Na ziemi powstanie nowy rodzaj świętych, pokornych sług Boga, żarliwych mistycznych apostołów, prawdziwych sług Bożych. + Niczym posłańcy podobni aniołom będą oni głosić światu słowo Ewangelii z nowym ogniem - ogniem Ducha Świętego. I tak doprowadzą świat do nieskończonej miłości i światła Jezusa, do Dobrego Pasterza, którego najgorętszym życzeniem jest mieć tylko jedną owczarnię i tylko jednego pasterza wedle Jego woli. Wielbijcie Boga, który wysyła Mnie na ziemię, abym was do Niego przywiodła i przygotowała Jego królestwo. + Moje zadanie polega na tym, aby pomnożyć liczbę dzieci światła i połączyć poświęconych Bogu z wierzącymi, tak by stali się jednym sercem i duszą, podobnie jak za czasów pierwszych Zielonych Świąt, ażeby mogły nadejść czasy najpiękniejsze ze wszystkich, jakie kiedykolwiek były: - czasy, kiedy Bóg będzie panował jako Król Miłości.
Jan Radziszewski 2020.05.9 17:10
jaki żyd podszywa się pode mnie - moja odpowiedź Czyżby tylko sam Babilon lub Rzym grzeszył, uprawiał Handel Interes pod wpływem „Węża” z Bestią a pozostałe ludy ziemi, narody już nie? Katolicki Rzym a protestanckie narody już Nie? Czy Prorok Izajasz nie zapowiadał Bożego wyroku - kary w ogniu? „Wyrok na Babilon, który ujrzał Izajasz, syn Amosa. Na Łysej górze zatknijcie znak, podnieście okrzyk wojenny; dajcie znak ręką, by weszli w bramy książęce. - Ja dałem rozkaz Moim poświęconym; z powodu Mego gniewu zwołałem Moich wojowników, radujących się z Mej wspaniałości. Uwaga! - Gwar na górach, jakoby tłumu mnogiego. Uwaga! - Wrzawa królestw, sprzymierzonych narodów. - To Pan Zastępów robi przegląd wojska do bitwy. Przychodzą z dalekiej ziemi, od granic nieboskłonu, Pan i narzędzia Jego gniewu, aby spustoszyć całą ziemię. - Zawyjcie, bo bliski jest dzień Pański, nadchodzi jako klęska z rąk Wszechmocnego. - Dlatego wszystkie ręce opadają, topnieją wszystkie serca ludzkie. - Oni truchleją... ogarniają ich męki i boleści, wiją się z bólu jak ta, która rodzi; jeden na drugiego patrzy z osłupieniem, oblicza ich są w płomieniach. Oto dzień Pański nadchodzi okrutny, najwyższe wzburzenie i straszny gniew, żeby ziemię uczynić pustkowiem i wygładzić z niej grzeszników. - Bo gwiazdy niebieskie i Orion nie będą jaśniały swym światłem, słońce się zaćmi od samego wschodu, i swoim blaskiem księżyc nie zaświeci. - Ukarzę Ja świat za jego zło i niegodziwców za ich grzechy. - Położę kres pysze zuchwałych i dumę okrutników poniżę. Uczynię człowieka rzadszym niż najczystsze złoto, i śmiertelnika - droższym niż złoto z Ofiru. Dlatego niebiosa się poruszą i ziemia się wstrząśnie w posadach, na skutek oburzenia Pana Zastępów, gdy rozgorzeje gniew Jego.” (Iz. 13,1-13) (Por. Ap. 18,1 nn.) I czy nie stanie się wkrótce tak z ziemią z powodu jej grzechów, tym Wielkim Babilonem tak jak zapowiadał Prorok? „Wtedy Babilon, perła królestw, klejnot, duma Chaldejczyków (duma - Ateistów i Bezbożników), stanie się jak Sodoma i Gomora, gdy ją Bóg wywrócił.” (Iz. 13,19) Czy nie ostrzega ludzi NPM w słowach; „Ogień jak huragan obejmie w jednym mgnieniu oka cały świat, cały glob. Ten ogień za grzechy ludzkości zostanie wylany przez Anioła sprawiedliwości na morza, oceany, na powietrze, na ziemię. + Nikt i nic nie będzie mogło powstrzymać tego niepojętego płomienia, który obejmie cały świat. Wszystko w tym ogniu będzie gorzało, wszystko, cała przyroda, ziemia, piasek, wszystko będzie się topiło jak gorący wosk. Potop był straszny za grzechy ludzkości, jako kara. Ale ogień, który spadnie ze świętego nieba będzie tak strasznym widokiem, że serca wasze z bólu i przerażenia będą pękać” O. Nr 34
Jan Radziszewski 2020.05.9 17:08
jaki żyd podszywa się pode mnie - moja odpowiedź ) Pan, bowiem objawia się w ogniu i karze karą ognia! „Bo oto Pan przybywa w ogniu … Bo Pan sądu dokonuje w ogniu” (Iz. 66,14-15) Czy Pan nie zapowiedział, na wzór potopu wód który wygubił bezbożnych za dni Noego, nowej gorszej kary potopu ognia i siarki na wzór deszczu ognia i siarki jaki spadł na Sodomę i Gomorę; „Jak działo się za dni Noego, tak będzie również za dni Syna Człowieczego: jedli i pili, żenili się i za mąż wychodziły aż do dnia, kiedy Noe wszedł do arki; nagle przyszedł potop i wygubił wszystkich. Podobnie jak działo się za czasów Lota: jedli i pili, kupowali i sprzedawali, sadzili i budowali, lecz w dniu, kiedy Lot wyszedł z Sodomy, spadł z nieba deszcz ognia i siarki i wygubił wszystkich; tak samo będzie w dniu, kiedy Syn Człowieczy się objawi.” (Łk. 17,26-30) Jest to Potop sto razy straszniejszy niż ten, który spadł na bezbożną ludzkość żyjącą w grzechach przed Potopem wód z czasów Noego, który pochłonął całą złą ówczesną ludzkość! Niebiosa zapłoną, i ziemia zapłonie. Wszystko w jednej chwili stanie w morzu ognia. Kataklizm tak bardzo przerażający, który spadnie na ludzkość, będzie taki, że zmieni topografię ziemi, a ludzkość liczbowo zmniejszy się. + I ustanie dopiero wtedy tyrania szatana, którego zwycięży miażdżąca swoją stopą jego głowę Niepokalanie Poczęta Matka Boża. Dlaczego tak dokona się, będzie wypełniać się, taka zapowiedź? Ludzkość bowiem wydała wojnę Bogu Adonai, zamiast wypełniać dzieła Boże zgodne z Prawem i Ewangelią, Dobrowolnie wolała i dokonywała dzieł Szatańskich, i odrzuciła pomocną dłoń Boga Miłości i Miłosierdzia, dlatego ta dłoń pełna Łask – Darów Ducha św. - zmieni swe oblicze, na rękę Bożej Sprawiedliwości. + Pan nasz bowiem przyjdzie w ogniu kary, dla wszystkich bezbożników: „Gniew Jego wylewa się jak ogień” (Na. 1,6) Przecież tym tzw. Wielkim Babilonem - nie jest to słynne w starożytności miasto, lub Rzym jak twierdzą za Pater M. Lutrem Protestanci - a jest nim cała ziemia. (Ap. 17,1 nn.)
Jan Radziszewski 2020.05.9 17:05
jaki żyd podszywa się pode mnie - moja odpowiedź . Zapomniano, że Bóg upomni się o Swoje Prawa, a wtedy nadejdzie Dzień Sprawiedliwości Bóg bowiem, już naprawdę wkrótce upomni się o Swoje Prawa i nadejdzie dla ludzkości, Dzień Sprawiedliwości + Zbliża się, bowiem szybkimi krokami czas, o którym pisał Prorok Izajasz: „Idź, mój ludu, wejdź do swoich komnat i zamknij drzwi za sobą! Skryj się na małą chwilę, aż gniew przeminie: - Bo oto Pan wychodzi ze swojego miejsca, by karać niegodziwość mieszkańców ziemi, a ziemia ukaże krew, którą nasiąkła, i pomordowanych kryć dłużej nie będzie.” (Iz. 26,20-21) W którym każdy mały i Wielki, który nie posłucha tej zapowiedzi, groźby Proroka zostanie zgładzony, usunięty z powierzchni całej Ziemi, przez tych którym z powodu braku Bojaźni Bożej, Pokory i Oliwy Mądrości tzn. Ducha św. niewolniczo służy, oddając im hołd i uwielbienie tak jak by byli Bogiem a nie jak jest naprawdę Idolami - demonami zła i nienawiści. Dlatego ponieważ ludzkość zwiedziona wydała walkę Bogu tak stanie się, jak Bóg zapowiada: „Między wami pojawią się tej nocy ci, co już dawno pomarli.” – Tak jak zapowiadał prorok Izajasz: „ …- a ziemia wyda cienie zmarłych.” (Iz. 26:19) Dlatego też; „Będą też przebiegać ulicami wytoczone z piekieł wozy naładowane demonami i złymi duchami. One to będą czynić wielkie spustoszenie, zgiełk, hałas, jęk, płacz. Domy wasze będą się rozpadały jak domki z kart. W tej strasznej godzinie szatani będą śmiało sobie poczynać, porywać będą dusze tych, co Boga się wyrzekli i szerzyli na świecie niewiarę, tych, co to z serc ludu Bożego krzyż i wiarę wyrywali. - A tej nocy ciemnej niech drżą też matki morderczynie, te, co mordowały dzieci poczęte. - Groza wielka, a grozy coraz więcej będzie. Morza i oceany wystąpią ze swoich brzegów i będą iść na ląd w postaci wielkiej ściany stojącej. Potem wszystko obejmie pierś¬cień, który błyskawicznie będzie się rozszerzał z minuty na minutę. Będzie stawał się ogniem huraganowym tak, że obejmie całą kulę ziemską.” (Orędzie N. 71) (por. Łk. 17,26-30) Czy nie mówi nam jasno, wyraźnie Pismo św. ostrzegając nas, przed lekceważeniem także Objawień nazwanych prywatnymi „Strzeżcie się, abyście nie stawiali oporu Temu, który do was przemawia. Jeśli bowiem tamci nie uniknęli kary, ponieważ odwrócili się od Tego, który na ziemi mówił /Jezus Chrystus/, o ileż bardziej my, jeśli odwrócimy się od Tego, który z nieba przemawia. Głos Jego wstrząsnął wówczas ziemią, a teraz obiecuje mówiąc: Jeszcze raz wstrząsnę nie tylko ziemią, ale i niebem.” (Hbr 12, 25-26)
Jan Radziszewski 2020.05.9 17:02
jaki żyd podszywa się pode mnie - moja odpowiedź 19.09.1997 Spotkanie z Matką Najświętszą w kaplicy Jasnogórskiego Obrazu [rocznica Objawienia w La Salette] W czasie modlitwy za Kościół święty, ojczyznę i cały świat, zobaczyłam nagle poszczególne części globu ziemskiego, rozdzieranego błyskawicami gromów, ognia i wylewu wód. Ogień i woda szalały od południa aż po zachód (Czechy, Niemcy, Paryż..) przerażeni ludzie biegli do kościołów, które nie mogły pomieścić tłumów, Dlatego wokół murów kościoła gromadziły się rzesze ludzi, którzy w strachu wielkim zgodnie wołali do Boga o ratunek. Wielu spowiadało się na głos Bogu samemu, żebrząc o przebaczenie grzechów. Z powodu siły rozszalałych żywiołów, oślepiających błyskawic i zapadających na przemian głębokich ciemności, nie było możliwości udzielania pomocy. Ludzie ginęli w wielkiej liczbie… Jakieś koszmarne twory „ni to ludzie, ni zwierzęta) plując wciąż nienawistnie cuchnącą cieczą, uganiały się za uciekającymi przed nimi. i broniącymi się rozpaczliwie ludźmi, („niektórzy z nich byli bardzo młodzi, prawie dzieci). Te potwory porywały ich i siłą unosiły z ziemi strącając w przepaść kłębiącego się ognia. Ogarnęło minie przerażenie wielkie, bo rozpoznałam otwarte, stalowe, ciężkie i żarzące się bramy piekła (zapamiętałam je z pobytu w piekle). Wypełzały stamtąd koszmarne istoty z nienawistnym wzrokiem, rzucające się na ludzi.
Jan Radziszewski 2020.05.9 16:45
jaki żyd podszywa się pode mnie
anonim2020.05.9 16:43
Nie wiem czy tylko na Europę, w tym Polskę, czy na cały świat, powód zasadniczy: znieważanie osoby Chrystusa.
anonim2020.05.9 16:17
Jak to "nie musi odzwierciedlać" ? Odzwierciedla w 100 procentach hehehe
anonim2020.05.9 16:09
Frondo - może tak coś na temat Magisterium Kościoła, prawd wiary . Może rzeczowy temat o Mszy św.. Pokuś się i napisz inteligentny artykuł objaśniający obrzędy Mszy św. bo wielu będzie więcej wiedzieć na temat różnistych objawień, a nie za bardzo na tematy, które każdy wierzący wiedzieć powinien.
Marian2020.05.9 15:26
Moze Pan Bóg tym razem zastosuje "amunicję precyzyjną" np.taki inteligentny wirus i rozprawi się tylko z tymi co trzeba.Modlic sie o to nie wypada zresztą Bóg wie lepiej co robi.
metro 2020.05.9 15:22
Byłoby naiwnością wierzyć, że Bóg do Leoni taki tekst wygłosił.
cirth2020.05.9 14:54
Może coś by w tym było, ale co to za brednie o bezrobociu jako karze za to, że kobiety poszły do pracy? Ile kobiet jest świetnych w swoim fachu?
Moly2020.05.9 13:38
Hiacynta wyrznela kula w polot. Wojny so wynikime ludzkiej pazernosci i glupoty. Pewnie sa inne powody. Np milosc do agresji, nienawisci bo ktos ma niechec do samego siebie.
MaxFiend2020.05.9 13:12
Teoretycznie może, ale się to nigdy w historii nie zdarzyło poza opisami w Starym Testamencie. Teraz też się nic takiego nie zdarzy.
stan2020.05.10 12:00
Nie było zniszczenia Warszawy i innych miast, nie było Hiroszimy i Nagasaki? To co zdarzyło się w ST, to pikuś wobec obecnych nieprawości.
Jarek2020.05.9 12:50
Eliasz, cóż za wymowne imię (nie sądzę aby prawdziwe) Tak spadnie kara, wielka kara. Boisz się Eliasz? Zamiast Biblii czytasz jakieś wspomnienia schizofreników, których ludzie, podkreślam ludzie ogłosili błogosławionymi, czy też świętymi. Straszysz ludzi Eliasz, płacą Ci za to? Wyobraź sobie Eliasz, że wybucha super wulkan, który jest położony na terytorium Niemiec, Jakie będą skutki? Cześć ludzi będzie spalona żywcem, część terenu dzisiejszej Europy pokryje kilkumetrowa warstwa popiołu. Nastanie noc wulkaniczna i epoka lodowcowa. Czy to będzie wg Ciebie kara za grzechy. Czy sądzisz, że ten kataklizm oszczędzi ludzi, którzy nie grzeszyli grzechem śmiertelnym? Stek bredni to co napisałeś Eliasz, komu służysz?
Phallus Impudicus judaeus canis.2020.05.9 12:43
Just look at this jew motherfucker - an example of a moral and ethical piece of shit. Passing judgment. ░░░░░░░░░░░█▀▀░░█░░░░░░ ░░░░░░▄▀▀▀▀░░░░░█▄▄░░░░ ░░░░░░█░█░░░░░░░░░░▐░░░ ░░░░░░▐▐░░░░░░░░░▄░▐░░░ ░░░░░░█░░░░░░░░▄▀▀░▐░░░ ░░░░▄▀░░░░░░░░▐░▄▄▀░░░░ ░░▄▀░░░▐░░░░░█▄▀░▐░░░░░ ░░█░░░▐░░░░░░░░▄░█░░░░░ ░░░█▄░░▀▄░░░░▄▀▐░█░░░░░ ░░░█▐▀▀▀░▀▀▀▀░░▐░█░░░░░ ░░▐█▐▄░░░░░░░░░▐░█▄▄░░░ ░░░▀▀▄░░░░░░░░▄▐▄▄▄▀░░░ OBOJĘTNY w "pracy" No i ma tą "melodię" do sr*nia 24/7.
JanP2020.05.9 12:23
Zgadza się. Spadnie ale tylko na pislamistów.
infor2020.05.10 6:39
przekonasz się kiedy będziesz zdychał w jękach
anonim2020.05.22 11:33
chciało by się nie ?
Klapaucjusz2020.05.9 11:55
I nie zapominajcie o USA: 1277857 zakażeń i 76908 zgonów od COVID-19 wedle danych na 9 maja 2020. Czyżby Bóg pokarał USA za wybór na prezydenta wielokrotnego bankruta i rozwodnika, któremu nie jest obcy żaden z siedmiu grzechów głównych?
Gospel2020.05.9 20:03
Choćby sam anioł zszedł z nieba i pokazał katolikom kim jest Trump, nie uwierzą
stan2020.05.10 11:24
Naprawdę jesteś osobą wierzącą? Wydaje mi się, że jednak nie znasz Boga. Warto zgłębiać Jahu 9.5.20 11:11 usuńcie ten komentarz! link https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/499449-placzace-noworodki-w-wylegarniach-ludzi Takie są skutki kiedy nienormalność czyli zboczenie homo zrównuje się z normalnością.. Takie jest "rodzicielstwo" pedałów, dzieci niczym worek ziemniaków zamówione na targu.. Jahu 9.5.20 11:11 usuńcie ten komentarz! link https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/499449-placzace-noworodki-w-wylegarniach-ludzi Takie są skutki kiedy nienormalność czyli zboczenie homo zrównuje się z normalnością.. Takie jest "rodzicielstwo" pedałów, dzieci niczym worek ziemniaków zamówione na targu.. tylko statystykę, ale poznać słowo Boże.
Grzegorz z Domaradz2020.05.9 10:58
Są dwie możliwości. 1 że Boga niema a wtedy uważne spojrzenie na życie napełnia nas tylko bezmiarem rozpaczy a samo życie można uznać za jakąś kpinę z naszych marzeń o spełnieniu i szczęściu. I 2 możliwość że Bóg jest a wtedy najpierw trzeba zaufać bo tak samo spojrzenie na życie napełnia nas tylko przekonaniem że nie sposób pojąć tego bezmiaru doświadczeń jako próby przed prawdziwym życiem których zwiastunem są te obecne u wszystkich ludzi bez wyjątku marzenia o życiu w zdrowiu w miłości i przede wszystkim o życiu bez końca.
stan2020.05.10 11:21
Są ludzie, którzy marzą o szczęściu i życiu bez końca, ufając jedynie sile pieniądza i w konsekwencji srodze się zawodzą. Przykładem Rockefeller, który wielokrotnie przechodził operacje wymiany wielu organów i chociaż w ten sposób dociągnął setki, nic go nie uratowało.A co pozostawił po sobie? Fundację siejącą spustoszenie?
taro2020.05.9 10:56
kara to spadnie na wszystkich czerwonych ideologow,zboczencow wszelkiej masci,masonow i pasozytow,ktorzy jednym podpisem niszcza zycie setek tysiecy ludzi. My co najmmniej dostaniemy rykoszetem
Naczelny2020.05.9 11:06
Wy, czyli kto. Chorzy psychicznie naziole?
taro2020.05.9 12:30
naczelna,ale malpo, jako ideologiczna czerwona gnida, o nazistach jako o swoich socjalistycznych braciach mozesz sobie bredzic ile chcesz przy rodzinnym stole.
Naczelny2020.05.9 14:12
Milcz nazisto.
taro2020.05.9 18:32
ja,ja Brzozka, ,,sieg heil,sieg heil,, melduj to Fuehrerowi.
jokR2020.05.9 23:56
Jest bardzo zastanawiające, że na liście winnych za aborcje nigdy nie wymienia się... matek. Nie ma ustaw, ani praktyk wymuszających aborcje, ostateczną decyzje i odpowiedzialność podejmuje MATKA dziecka. Lekarze, politycy, masoni i komuniści jedynie z tego korzystają.
taro2020.05.10 8:40
ta odpowiedzalnosc spada na matke w kazdym normalnym spoleczenstwie,ale w dzisiejszym systemie cywilizacyjnym jest ona, jako sprawczyni, eksponowana na ofiare i dlatego automatycznie otrzymuje ochrone z wyzszej półki. Dla wszelkich ugrupowan partyjnych jest kobieta/matka, przyszla matka wyborca, i to w 50% glosow. Jak piszesz, korzystaja z tego rozne ideologiczne ugrupowania, i tak wyglada, ze przez nastepne kilkanascie,kilkadziesiat lat nic sie nie zmieni.
stan2020.05.10 11:57
Niestety, są takie matki, jak piosenkarka Natalia Przybysz, które chlubią się w TV zabijaniem własnych dzieci, bo "za małe mieszkanie", "chce uwolnić się od pieluch"; Bożena Przyłuska aktywistka strajku kobiet, która od "pięciu lat czuwa w tej sprawie" (5 lat ma płacone za czuwanie nad propagandą zabijania dzieci); Barbara Nowacka - zlepek komórek., hołdująca chuciom (bez odpowiedzialności za rozwiązłość) i wiele innych feministek (np. Gretkowska, Płatek, Środa). Występują publicznie chlubiąc się swoimi "aborcjami" (właściwe: zabijaniem dzieci i proponujących to innym Polkom jako norma. Chyba w myśl zasady, czy tylko ja mam mieć skrywane wyrzuty sumienia, gdy będzie nas jak najwięcej - sumienie ucichnie. I oto też się postarały, bo nawet w 1. kadencji rządów PiS pojawiało się stanowisko - nie karać za to kobiet. Z tego ponoć powodu PiS odsunął sprawę "stop aborcji", by wypracować "ochronę kobiet" i pomoc tym kobietom, ale do dzisiaj nie potrafili tego zrobić i wciąż dzieci są zabijane. Jednym można żyć, innym nie - to jest państwo prawa?
BOGAnieMA2020.05.9 10:55
CO ZA OSZOŁOM TO NAPISAŁ?
Huhuha2020.05.9 10:59
Typowy idiota dziennikarz. Nie ma się co martwić.
Karol Saw....2020.05.9 22:04
JAK MOŻNA BYĆ TAKIM TĘPYM CZŁOWIEKIEM ?? BÓG BYŁ, JEST I BĘDZIE WIECZNIE! OBOJĘTNIE CZY CI SIĘ TO PODOBA, CZY NIE ! BÓG STWORZYŁ CAŁE NIEBO I WSZYSTKO NA ZIEMI! UDOWODNIJ NAM WSZYSTKIM, ŻE BOGA NIE MA! PODAJ WIARYGODNE ŹRÓDŁA! WIESZ ŻE NIE MA TAKICH! Odpisz mi, co powiesz Bogu na Sądzie ostatecznym? Każdy tam stanie, wierzący i niewierzący! Powiesz, sorry, przecież Ciebie Boże nie ma? Ale jednak jesteś, bo Cię widzę! Gdzie wtedy wylądujesz? Do piekła! Przestań Boga obrażać i sobie szkodzić!
BOGAnieMA2020.05.10 5:35
Ale Ci mafia katolicka pięknie mózg wyprała...
stan2020.05.10 11:16
Myślę, że to TY podlegałeś ateistycznemu (komuszemu?) praniu. Człowiek normalny nigdy by takiego nicka nie przyjął, tylko prowokator, a komuna miała ich na pęczki. Teraz ci przedzierzgnęli się w "demokratów", obrońcow "wolności". W istocie, są żałosnymi, godnymi politowania ludźmi o ograniczonych umysłach (bo umysł ograniczony widzi tylko to, co ma przed nosem). Żaden naukowiec, dążący do prawdy, nie powie "Boga nie ma". Tak mówią ludzie złej woli, ciemni, skrzywdzeni, hołdujący swoim chuciom - a tu Bóg jednak przeszkadza, pyszni, uważający siebie za Bogów, służący idei antychrysta za srebrniki. Należysz do którejś z tych kategorii?
skuter2020.05.10 6:58
Treść artykułu jest o takich jak ty zostałeś zepsuty do cna Może nie ze swojej winy bo tak cię po prostu wychowali Obyś umiał odrodzić się dla własnego dobra
Jan Radziszewski2020.05.9 10:49
Oby ta kara przyszła jak najszybciej i zmiotła do piekieł wszystkich niegodziwców jak Rydzol pseudonim ojciec, diabeł kulawy kaczor, i całe demoniczne pisdzielskie zastępy zionące nienawiścią do ludzi błogsławionych
Naczelny2020.05.9 14:12
Won do psychiatry
Jan Radziszewski 2020.05.9 16:58
jaki to wredny żyd manipuluje tj kto się podszywa pode mnie !!!
kasia2020.05.9 17:46
Ojojoj...bo się pan udławi nienawiścią... Spokojnie, Bóg jest nad nami i odpowie Pan za te ohydne słowa- "błogosławiony" inaczej...
Thomas2020.05.9 20:36
Na Sybir czerwona świnio !
Karolina2020.05.9 21:44
Widzę, że w tym wpisie to nie są słowa Jana R......! Jak zwykle, Lecho tu jest pod tym nickiem, jako Jan R.! Trzeba mieć jednak nierówno "pod sufitem" w mózgu...? Lechu, nudzisz się? Musiałeś, pedziu, głupa rżnąć, jesteś na psychotropach?? Wczoraj przepraszałeś za obelgi, a dziś to samo robisz?
anonim2020.05.10 6:24
Oh! żeby ta kara Ciebie nie zmiotła, przemyśl to jeszcze.
infor2020.05.10 6:38
jeszcze będziesz żałował za ten swój bełkot, może kiedy będziesz zdychał
edi2020.05.9 10:29
LGBT (GENDER) bazuje na ideologii NEO MARKSISTOWSKIEJ - jest to ciąg dalszy marksizmu-komunizmu-bolszewizmu - Z KTÓRYM POLSKA WALCZY OD 1920 r. IDEOLOGIA NARZUCONA POLSCE SIŁĄ po II Wojnie światowej TAKA IDEOLOGIA MUSI BYĆ ZWALCZANA TAK SAMO JAK NAZIZM I KOMUNIZM, jako WROGA LUDZKOŚCI, POLSCE, RODZINIE i POLSKIEJ KONSTYTUCJI JEST WROGIEM POLSKI i POLAKÓW !!!!!!!! ZEJDŹMY Z KANAPY I DZIAŁAJMY NIE DAJMY NASZYCH DZIECI NA POŻARCIE BOLSZEWIKOM - WYWIESZAJMY BANNERY NA SZKOŁACH - "SZKOŁA WOLNA OD LGBT-GENDER" - MY RODZICE RZĄDZIMY W SZKOŁACH - NIE BĄDŹMY BIERNI - RĘCE PRECZ OD NASZYCH DZIECI - NIKT NIE MA PRAWA DEPRAWOWAĆ NASZYCH DZIECI !!!!!!!!!!!!!!!!!! WOJNA TRWA - w 1683 r. - POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM ISLAMU - w 1920 r. POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM BOLSZEWIZMU - od 2015 r. POLSKA RATUJE ŚWIAT PRZED ZALEWEM IDEOLOGII GENDER, LGBT itp. TAK TRZYMAĆ !! BÓG HONOR I OJCZYZNA !! JEZUS JEST PANEM POLSKI, MATKA BOŻA KRÓLOWĄ POLSKI - POLACY TO MĄDRY NARÓD - SURSUM CORDA !
JanP2020.05.9 12:27
edi żyłka ci pęknie z nienawiści. Napij się lepiej kompotu lub przeczytaj Manifest Komunistyczny, to zejdziesz na ziemię.
Karolina2020.05.9 21:37
Jan P. Pokaż, gdzie w jego wpisie jest nienawiść!? Nie ma! Jest tylko troska o nasze dzieci. I słusznie! Ma rację!
lewacka kretynizacja \305\233wiata2020.05.9 16:59
Święte słowa! Ja wraz z rodziną wyprowadziłem się z tego miasta chociaż jesteśmy Warszawiakami z urodzenia! To już nie jest moje miasto, w którym kiedyś na każdym kroku oddychałem wielką przeszłością, terażniejszością, która miała sens i przyszłością, o której nie wiedziałem jak stanie się smutna i zła. Od kilku lat mieszkamy na wsi i spokojnie obserwuję co teraz wydarzy się z tym miastem. Zasługuje na swój los. pozostaje modlitwa.
Asss2020.05.13 13:39
wszystko Ci się pomieszało. LGBT to gender i zapewniam, że komuniści nie tolerowali LGBT podobnie jak Rosja do tej pory. Natomiast gender (czyli społeczne zrównanie płci) owszem jest ideologią od Marksa i Lenina i ma się w PL lepiej niż na Zachodzie. Do tego stopnia, że nawet katolicy traktują to jako oczywistość (niby czemu chłop ma mieć inne role niż kobieta?) i wydaje im się, że gender to taka inna nazwa sodomii.