Czy na Europę i Polskę może spaść kara za wielkie grzechy? - zdjęcie
02.12.19, 12:40

Czy na Europę i Polskę może spaść kara za wielkie grzechy?

35

Błogosławiona Hiacynta przebywając w sierocińcu w Lizbonie w 1920 roku, nie długo przed swoją śmiercią, wypowiedziała następujące słowa „Wojny nie są niczym innym jak karami za grzechy świata”. Usłyszała je najprawdopodobniej z nieba skoro sama Matka Boża Fatimska w 1917 roku powiedziała „Kiedy ujrzycie noc oświetloną przez nieznane światło, wiedzcie, że to jest wielki znak, który wam Bóg daje, że ukarze świat za jego zbrodnie przez wojnę, głód i prześladowania Kościoła i Ojca Świętego”.

Znak zapowiadający ogólnoświatowy dramat pojawił się w nocy z 24 na 25 stycznia 1938 roku i był widoczny niemal w całej Europie. Nie przejęli się nim jednak wcale warszawiacy, skoro już wiosną 1943 roku na Siekierkach Maryja musiała specjalnie do nich kierować swoje napomnienia wzywając do nawrócenia, modlitwy i pokuty. Warto przypomnieć, za ks. J. Bartnikiem SJ, że stolica Polski w okresie międzywojennym była centrum aborcyjnym Europy, tutaj przybywali „lekarze” by uczyć się jak skutecznie zabijać dzieci nienarodzone. Cudzołóstwo i rozwiązłość stanowiło plagę pośród ówczesnych elit. Mieszkańcy Niniwy mieli czterdzieści dni na radykalną zmianę postępowania, warszawiacy prawie półtora roku, ale nie posłuchali. Warszawa została niemal starta z powierzchni ziemi. Jak słusznie zauważył Ks. K. Góral: „gdy lekceważy się przestrogi i łzy Maryi, przychodzi tylko czekać na zapowiadaną otchłań rozpaczy”. Kościół na warszawskich Siekierkach jest obecnie lokalnym sanktuarium. Został poświęcony w 1994 roku przez kardynała Józefa Glempa.

Wyraźnym probierzem wierności wartościom chrześcijańskim były ostatnie wybory parlamentarne. Pomimo apelu przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski arcybiskupa Stanisława Gądeckiego w Warszawie aż 65,4% głosów oddano na partie lub ugrupowania polityczne promujące antywartości, czyli opowiedziało się zdecydowanie przeciw Bogu. Wielotysięczne czarne marsze i parady równości pokazują, jak dzieci Boga odkupione krwią ofiary krzyżowej, podążają w swej ślepocie prosto w szpony szatana. Idąc za pozornym dobrem oddają w istocie hołd demonom.

Jeden z bielańskich księży wypowiedział się na temat zamieszkiwania młodych ludzi przed ślubem „W dwudziestoosobowej grupie kursu dla narzeczonych osiem par mieszka razem. Oczywiście nie dlatego, by wspólnie odmawiać różaniec”. Nic więc dziwnego, że w stolicy na dwa śluby przypada średnio jeden rozwód.

Ruszył niedawno program zapłodnienia pozaustrojowego i będzie realizowany w latach 2019-2022 a pary z Mazowsza będą mogły liczyć na 80% dofinansowania procedury in vitro. Flagowe stołeczne instytucje cywilizacji śmierci tzw. rzeźnie aborcyjne mieszczące się w Szpitalu Orłowskiego i Szpitalu Bielańskim sprawiają, że Serce Maryi ponownie przenika miecz boleści a z jej oczu płyną krwawe łzy.

Jak informuje Fundacja Pro-Prawo Do Życia w stołecznych placówkach edukacyjnych realizowany jest od września program „Szkoła przyjazna prawom człowieka”. Jest to kolejna, wołająca o pomstę do nieba, zmasowana próba środowisk LGBT zabijania Boga w duszach niewinnych dzieci, próba arbitralnej deprawacji młodego pokolenia Polaków. Zbawiciel zapowiedział mistyczce Wandzie Malczewskiej "Zbliżają się czasy przewrotne.Ojczyzna wasza będzie wolna od ucisku wrogów zewnętrznych, ale ją opanują wrogowie wewnętrzni. Przede wszystkim starać się będą wziąć w swoje ręce młodzież szkolną".

W środkach komunikacji miejskiej pojawia się reklama „Zapisz dziecko do żłobka wróć do pracy”. Już więc od najmłodszych lat życia państwo zajmuje się wychowaniem, oczywiście ateistycznym. Kiedyś dobrze sprawdzonym modelem była wielodzietna chrześcijańska rodzina, w której matka zajmowała się domem, a ojciec pracował. Czy przypadkiem pogląd „bezrobocie jest karą Bożą za to, że kobiety poszły do pracy” nie jest bezzasadny? Może, należy powrócić do takiej tradycyjnej rodziny.

Matka Boża objawiając się w Tre Fontane powiedziała, że największym zagrożeniem dla światowego pokoju są: demoralizacja, ateizm i Islam. Przepowiedziała też bolesne wydarzenia, które spotkają Europejczyków, jeśli nie posłuchają Jej wezwań „Przyjdzie nagła kara ze wschodu. Najeźdźcy będą mówić, że działają w imieniu Boga, aby podporządkować sobie tych, których nazywają »niewiernymi«". W 1997 roku Jan Paweł II zaaprobował nazwę miejsca kultu jako Święta Maryja Trzeciego Tysiąclecia przy Trzech Fontannach. Niestety na ulicach naszego miasta widać coraz więcej uchodźców z krajów muzułmańskich. Natomiast rządzący jakoś zupełnie nie widzą w tym żadnego zagrożenia. Nic więc dziwnego, że stołeczny program #warszawadlawszystkich# budzi uzasadnione obawy.

Koty i psy na warszawskim paluchu polecają się do adopcji, tymczasem Jezus w ostrych słowach do Służebnicy Bożej Leonii Nastał powiedział „Pomyśl, jaka to głupota więcej niż miłość Bożą cenić przywiązanie do psa, kota, czy ptaszka w klatce. A jednak są dusze, które tak są uwikłane tego rodzaju błahostkami, że opuszczają Mszę św. w niedzielę, bo nie mają przy kim zostawić pieska. Biedne, ani się domyślają, że razem z tym psem chowają we własnym domu psa, który im zastąpi drogę do nieba i gwałtem wciągnie ich w płomienie wieczne”.

Byłoby naiwnością twierdzić, że ocean grzechu i nieprawości będzie się powiększał w nieskończoność, a miłosierny Bóg będzie biernie spoglądał jak setki tysięcy dusz idą do piekła. Musimy dziś głośno wołać: Biada tobie Warszawo! Nawróć się do Pana Boga twego, gdyż w przeciwnym razie spotka cię los Sodomy i Gomory! Jeśli nie znajdzie się dziesięciu sprawiedliwych, to może pewnego dnia ujrzymy grubą warstwę opadu radioaktywnego pokrywającego Aleje Jerozolimskie i ulicę Marszałkowską. Na nic przydadzą się drzewa sadzone na Woli i w Wawrze. Nikt też nie będzie więcej głosił haseł o równości, tolerancji oraz promował „tęczowej zarazy”; a segregacja odpadów wraz z całą "klimatyczną ściemą" będą należeć do przeszłości. Czy ktokolwiek mógł myśleć o takich sprawach jesienią 1945 roku w Hiroszimie lub Nagasaki?

Współczesna mistyczka i stygmatyczka Alicja Lenczewska, w swoim duchowym dzienniczku w II części, odsłania zamiary Opatrzności względem świata „Ciąg wydarzeń został uruchomiony i nabiera rozpędu. Nie da się go powstrzymać. Można i trzeba ratować wielu, ale cywilizacja obecna zmierza do zagłady – zbyt jest chora. Zniszczenie jej może odrodzić ludzkość. Przez cierpienie i zniszczenie tego, co już umarło można przywrócić życie. Tak musi się stać”. W części IV „Świadectwa” dowiadujemy się, że oczyszczenie przyjdzie w XIX wieku. Wtedy też, odrodzi się Miłość Jezusa w sercach swoich dzieci. Dzienniczek otrzymał imprimatur od Wikariusza Generalnego, Biskupa Henryka Wejmana.

W 56 rocznicę objawień fatimskich siostra Sagasawa usłyszała m.in. te słowa: „…Ojciec ześle na ludzkość straszliwą karę. Będzie to kara większa niż potop, nieporównywalna z niczym, co widział świat. Ogień spadnie z nieba i unicestwi większą część ludzkości, dobrych na równi ze złymi, nie oszczędzając ani kapłanów, ani wiernych…". Objawienia z Akity zostały uznane za prawdziwe w 1984 roku.

Eliasz Warszawski


Uwaga redakcyjna: Tekst, przesłany portalowi Fronda.pl przez Czytelnika, nie musi odzwierciedlać poglądów redakcji.

Komentarze (35):

Konrad Tomasz2020.05.9 17:47
Ciekawe, pisz Eliaszu Warszawski dalej.
Dziwne to2019.12.4 10:58
Czekamy z niecierpliwością.
elżbieta2019.12.4 6:35
ale se ktoś pojechał ! gorszych durnot nie czytałam ! proponuję odstawić halucynki i zacząć myśleć ! "pieski i kotki " to też stworzenia Boże i mamy prawo je kochać, a i obowiązek opiekę nad nimi sprawować - bo są zależne od nas i słabsze ! "Zaprawdę powiadam wam: Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili"(Mt 25,31-46) Lecimy dalej : parada równości przeszkadza? a dlaczegóż to ? dlaczegóż ? „Nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni; nie potępiajcie, a nie będziecie potępieni; odpuszczajcie, a będzie wam odpuszczone.” (Ewangelia wg św. Łukasza 6, 37) . Bóg jest miłością , a z tekstu wynika , że kochać mamy wybiórczo ... ejże , ejże , to, że nie pojmuję pewnych rzeczy , nie znaczy że mam je potępiać ! To, że ktoś myśli ,czuje czy też robi inaczej niż ja , nie znaczy , że jest gorszy ! Jest inny i może lepiej bym zrobiła , próbując go zrozumieć niż osądzać ? sorry , Fronda , nie uczycie dobra.....
mir2019.12.3 6:53
zabobon na maxa ! jak łatwo jest wydusić szmal
Klemost2019.12.2 21:58
Z tego artykułu wyraźnie wynika, że Warszawa i złote miasta PO I PiSu zostaną starte z powierzchni ziemi. Płaszcz ochronny Matki Bożej też został zabrany na polecenie Jezusa Chrystusa. Co potwierdziła Najświętsza Maryja Panna w jednym ze swoich objawień. Jak w Sodomie i Gomorze nie pozostanie kamień na kamieniu. Warszawy nie będzie a w Krakowie powstanie znak Boży widoczny dla wszystkich. Polska za swoje grzechy musi ponieść ZASŁUŻONĄ karę. PONIOSĄ JĄ WSZYSCY BEZ WZGLĘDU NA NA SWOJE ZAPATRYWANIA I KONOTACJE NIE WYŁĄCZAJĄC KOŚCIOŁA.
Lena2019.12.2 21:40
Jak to dobrze, że wspaniały, miłosierny, właściwie, to nie da się opisać w adekwatnych słowach, pięknych przymiotów Pana Boga, nie jest mściwy , ale sprawiedliwu i nikogo na siłę nie zmusza do bycia z Nim wieczności. Dał wolną wolę, dał przekazania, a w osobie Pana Jezusa nauczał, więc każdy człowiek, który zna osobowego Boga powinien pragnąć zbawienia. Zapewne Matka Boża napomina, ale nie straszy karami od Boga, tylko przed konsekwencjami grzechu, który jak bumerang, uderza w rzucającego zdwojoną siłą . Jako osoba - wierząca katoliczka protestuję i nie zgadzam się, by ktokolwiek wypaczał obraz Pana Boga. Frondo nie rób tego. Poza tym jako osoby wierzyące mamy obowiązek skupiać się na nauce Kościoła, a nie brać objawień prywatnych za wyrocznię i straszyć Panem Bogiem. To jest podłe i nie ma nic wspólnego z bojaźnią Bożą.
oficer LWP2019.12.2 20:27
za traktat lizboński, za reaktywowanie antypolskiej loży masońskiej B'nai B'rith zdelegalizowanej w II RP, za wprowadzenie obchodów żydowskiego święta Chanuki w sejmie, za bratanie się z banderowcami na Majdanie na Ukrainie, za sianie fermentu i zamętu w Gruzji, za wstrzymanie ekshumacji w Jedwabnem już zesłano karę na jednego osobnika pod Smoleńskiem
Luzifer®2019.12.2 17:44
tak tak qrva - spadnie na sekte katolicka i osmyra ich ogniem piekielnym. Zasluzyli, szczegolnie za slynne "katolickie milosierdzie".
KATOLIK2019.12.2 16:40
W tekście czytam: "Współczesna mistyczka Alicja Lenczewska napisała że " oczyszczenie przyjdzie w XIX wieku" - czyli już przyszło ponad 100 lat temu?
Helena2019.12.2 16:18
Nie ma najniejszej wątpliwości, że przyjdzie kara i będzie taka jak Matka Boża powiedziała w Fatimie, wg wszystkich nznaków na ziemi i w niebie, chyba nie będzie długo czekać
Max Fiend2019.12.2 16:10
Oj nie spadnie i bez paniki! Jeszcze nigdy takie coś, poza opisami w Starym Testamencie, w znanej nam historii się nie wydarzyło :-D
Kwak2019.12.2 16:09
Ogien z nieba- asteroidy, media ciągle piszą, że co i raz przelatują w poblizu ziemi...są dowody, że już kiedys był taki reset
Sutener z Krakowa Marian B.2019.12.2 15:02
Największą kara jest ten Karzeł z Żoliborza co się czepia mnie i mojego syna !!!! Pożyjemy Zobaczymy !!!!!!!!
rebeliant2019.12.2 14:51
Sami dobroduszne hieny rozbrajacie narody Europy i dziwicie się, że bydlaki z obcych kultur nas będą zarzynać ? Mnie to nie dziwi, bo to jest proste i logiczne. A wy do tej prostoty i logiczności wymyślacie jakieś przepowiednie, że to grzechy (tak one osłabiają społeczeństwo) sprowadziły zło... g prawda. To nasza oklapłość sztucznie wywołaną doprowadziła do przewagi tyranstanów.
rebeliant2019.12.2 14:46
A grzechem tym jest antynacjonalizm wymierzony w etniczność Polaków, którego głównym orężem jest... zwyczajny terror związany z wydawaniem wyroków, utratą pracy, a "rasizm"/"faszyzm" to tylko dykta zasłaniająca to realne prześladowanie. Ten grzech skutkuje tym, że to nie nasza cywilizacja napiera na cywilizacje tyranii, lecz to trzeci świat napiera na nas, a gdy osiągnie punkt graniczny to kozy pochodzące od swych mistrzów w tyranstanach nie będą mieć litości dla nas, a co gorsza dla waszych dzieci. Czy po to puszczacie swoim dzieciom misie pysie w bajkach, aby później zgwałcili i zarżnęli je czarni nadludzie ?
ImperatorPalpatine2019.12.2 14:46
KARA BOŻA!
andrzejhahn32019.12.2 14:43
UWAGA................JEST TO OSTRZEZENIE DLA WSZYSTKICH ROZUMNYCH LUDZI...............wystrzegajcie sie ciemnoty i zacofania kiczowatego katolicyzmu
ROZUMNI2019.12.2 23:25
Hahn! UWAGA! UWAGA ! andrzej hahn3! MY ROZUMNI PRZYJMUJEMY OSTRZEŻENIE, ALE TYLKO OD LUDZI ROZUMNYCH !!!!!! PÓKI CO, WIEMY KIM JEST I CO SOBĄ REPREZENTUJE TEN NIEROZUMNY DEBIL, KTÓRY TAK SAM SIEBIE NAZYWA ! WIĘC NA PRZYSZŁOŚĆ PROSZĘ SIĘ NIE WYSILAĆ ! NIE POSŁUCHAMY ! OK !?
Ryszard Olejniczak2019.12.2 14:27
" "Gdzie jest padlina, tam są i sępy."
ex.2019.12.2 13:45
Częściowa kara już spadła, opętani: PO-KO-Wiosna-Lewica, wszyscy razem wymienieni to lewactwo, LGBTQ, dewiacje, aborcje, eutanazje, walka opętanych o sądy kastowe w każdym polskim mieście, szatan działa z ogromną prędkością, a będzie jeszcze gorzej jeśli się nie nawrócicie.
bezlitosny internauta2019.12.2 13:31
"ogień spadnie z nieba" A co z przyszłą kolonią marsjańską? Na nią Bóg ześle osobny ogień?
anonim2019.12.2 13:47
Pewnie coś innego fajnego wymyśli.
anonim2019.12.2 13:25
Bóg zesłał nam Banasia jako przestroge abyśmy uczciwie płacili jak inni za kamienice i żebyśmy domów publicznych nie prowadzili do spółki z alfonerką. Wkrótce może nas pokarac za działki które zona premiera nabyła w promocji od Kościoła katolickiego. Musimy pokutowac za księży pedofilii, to jest najwazniejsze inaczej ogień z nieba i inne sraty pierdaty zlecą na nas.
ex.2019.12.2 13:17
Wystarczy że redakcja Frondy opublikowała tekst, Prawda się sama obroni, Pan Jezus powiedział, cyt: Niebo i Ziemia przeminą, ale Moje słowa nie przeminą, to co wyprawiają "POlitycy" KO, "Wiosny" Lewicy czy raczej lewactwa, woła o pomstę do Nieba, kara jest nieuchronna, Trzaskowski i wielu innych opętanych idzie w kierunku potępienia, i jeśli Miłosierdzie Boże ich nie obejmie to tragiczny, straszny i śmierdzący siarką i popiołem może być ich los..., obudź się Warszawo i Polsko, ponieważ nie zostało już dużo czasu. Niepokoi też "ślepota" rządzących na coraz większy napływ islamistów i wszelkiej maści obcych kultur do Polski, co widać gołym okiem w każdym większym mieście.
Polak2019.12.2 16:18
Przecież (nawet przyjmując założenie o istnieniu Jezusa) jego słowa przeminęły już w połowie czwartego wieku, gdy synod sekty chrześcijańskiej zdecydował o zmianie ich na takie bardziej ułatwiające pasożytowanie na społeczeństwie.
Bizon2019.12.2 13:17
Na Europę tak, a jeśli chodzi o Polskę, to tylko na PO-je-bów i czerwoną i tęszową zarazę !
Katolik2019.12.2 13:04
Proszę nie ośmieszać takimi tekstami mojej religii.
JONASIK2019.12.2 13:02
Czy na Polskę może spaść kara za wielkie grzechy? Już spadła ... wygrana PiS. Ale Bóg nie zostawi nas w takiej sytuacji. Czas prawdziwego Prawa i prawdziwej Sprawiedliwości nadejdzie.
XYZ2019.12.2 13:01
Ale głupoty
Krzysztof2019.12.2 13:58
Wszyscy którzy lekceważą Pana Boga i bluźnią mu niech wiedzą, że kara za bezprecedensowe grzechy ludzkości przyjdzie, bo przyjść musi. Mówi o tym wiele przekazów z nieba i to z całej Ziemi. Jedynym słowem które może trochę podziałać przynajmniej na niektórych podziałać otrzeźwiająco jest słowo GROZA, GROZA, GROZA ! Wtedy na pewno uwierzą, że Bóg istnieje ale będzie za późno !
XYZ2019.12.2 16:32
Tak ten Twój Bóg jest bardzo okrutny.
Ism2019.12.2 17:21
Za kary, które na mnie spadły, jestem Bogu wdzięczna, bo dzięki nim naprostowałam swoje postępowanie i czuję się szczęśliwsza.Nawet kara Boska daje coś dobrego.
ten 2019.12.2 18:58
To nie Bóg jest okrutny tylko człowiek, któremu Bóg dał wolną wolę. Najwięksi fanatycy i mordercy w historii świata w Boga albo nie wierzyli, albo Go odrzucili
ROZUMNY2019.12.2 23:38
xyz KŁAMIESZ ! Żal ciebie! Bóg jest najlepszy, najbardziej Miłosierny! TO LUDZIE SĄ NIEDOBRZY ! Bóg nie pozwoli dłużej drwić ! Po to dał ludziom wolną wolę, bo czeka na nasze nawrócenie nas wszystkich! I ciebie też ! Obojętnie, czy wierzysz, czy nie! TO I TAK PRZED BOGIEM STANIESZ NA SĄDZIE ! NIE MA INNEJ OPCJI! KAŻDY STANIE, WIERZĄCY I NIEWIERZĄCY ! Od ciebie zależy gdzie pójdziesz! Czy się nawrócisz ! Pan Bóg rozliczy cię z twoich uczynków dobrych i złych i będzie Niebo, albo piekło! Możesz mówić, że nie ma! Ale przez twoje mówienie nie zniknie ani Niebo, ani piekło! Nie łudź się !
Polak2019.12.3 6:50
to po co czytasz frondę? otwórz lepiej swoją zaborczą