30.10.19, 09:50Screenshot Twitter - Magazyn Śledczy Anity Gargas

Czekają na niego jak na zbawienie... Kidawa-Błońska: Nie będę konkurowała z Tuskiem

Kto zostanie kandydatem Koalicji Obywatelskiej na prezydenta? Tego najwidoczniej nie wie jeszcze nikt. Poza Donaldem Tuskiem, który najwidoczniej znów jest wyczekiwany przez opozycję totalną z utęsknieniem…

[…] Czas jest bardzo ważny, ale ważne jest to, żebyśmy wspólnie doszli do porozumienia i żeby to było wspólne stanowisko PO” - mówiła dziś w rozmowie na antenie Radia ZET Małgorzata Kidawa-Błońska mówiąc o kandydacie KO na prezydenta.

Dalej zaś dodała:

Na pewno z Donaldem Tuskiem nie będę konkurowała, bo przedstawiciel Koalicji będzie konkurował z panem Dudą”.

Wszystko wskazuje na to, że opozycja bez decyzji Tuska nie jest w stanie zrobić żadnego poważnego kroku. Kidawa-Błońska stwierdziła też bowiem:

Bardzo jestem ciekawa tego, co powie Donald Tusk. Zapowiedział, że 2 grudnia powie o swoich dalszych działaniach, które podejmie. To jest dla mnie bardzo ważna informacja, co będzie robił”.

 

I pomyśleć, że zaledwie dwa dni temu słyszeliśmy deklaracje Kidawy-Błońskiej, że ta jest gotowa startować w wyborach...

dam/Radio ZET,Fronda.pl

Komentarze

Toni2019.10.30 15:53
Narazie Kidawa nie masz szans konkurować z Tuskiem, bo to sługus szwabski, niszczył Polskę z przyjemnością by się niemcom przypodobać.Tusk powinien za swe czyny dostać dozywocie, to z czym ty chcesz konkurować ze zdrajcą Polski.
Foster2019.10.30 11:06
Pani Kidawo, ale prezydent nie zawsze może przemawiać czytając z promptera - i co wtedy ?!!! Niech pani lepiej kandyduje na jakąś dujkę w kołchozie, albo cóś takiego !
Judasz2019.10.30 10:15
Kandydatka na premierę Kidawa-Błońska raz mówi, że Polska to duża kraj i przyjęcie kilku tysięcy uchodźców z Bliskiego wschodu i Afryki jest bezpieczne i nie wpływa na liczbę ataków terrorystycznych, a drugim razem mówi, że Polska jest mała kraj, stąd lepiej gdy Niemcy będą tutaj rządzić !
jula2019.10.30 10:13
Odwagi Pani poseł odwagi.Niech ktoś ma cojones w tej PO,w końcu na manifie LGBT wszystko może się przypałętać,niech to będą cojones.Tusk nie wystartuje w szrankach z Prezydentem,on drugiej porażki nie zniesie,ta z 2005-tego sponiewierała go tak,że do dziś pamięta.Woli się łasić na brukselskich korytarzach,kasa osładza.
realista2019.10.30 10:04
Julia Pitera podkreśliła, że dostrzega „marną współpracę” polityków opozycji. "Zważywszy na to, że wybory prezydenckie są za pół roku, to jest to sytuacja dość dla mnie smutna. Na razie bym chciała usłyszeć, jakie mają być kryteria w zakresie doboru kandydata na prezydenta, biorąc pod uwagę, kim jest [prezydent] Andrzej Duda i znając jego determinację w robieniu kampanii wyborczej"-powiedziała Julia Pitera, która oceniając Małgorzatę Kidawę-Błońską powiedziała, że "to nie jest ten temperament i to nie jest taka praca, która mogłaby wystarczyć na prezydenta Andrzeja Dudę”.
Po2019.10.30 10:02
........ a to dlaczego ?! Bo Tusk jest Niemcem ?! Pani nie musi konkurować, bo my Polacy go tutaj nie chcemy, a jeśli wróci to tak jak eSBecy wydalili z kraju Kornela Morawieckiego, tak my wydalimy Tuska !!!