Cynizm czy skleroza? Kluzik-Rostkowska krytykuje podręcznik, który... sama zaakceptowała - zdjęcie
06.11.19, 21:13zdj. screen Youtube/Radio Zet

Cynizm czy skleroza? Kluzik-Rostkowska krytykuje podręcznik, który... sama zaakceptowała

9

Justyna Suchecka - dziennikarka portalu TVN24.pl - zwróciła na Twitterze uwagę na problem z licealnymi podręcznikami do wiedzy o kulturze.

"Wydawca wypuścił na rynek książki o innej treści niż ta zatwierdzona przez ministerstwo edukacji"– twierdzi publicystka.

Na wpis odpowiedziała była minister edukacji za czasów rządu PO-PSL Joanna Kluzik, która popełnia przy tej okazji potężnego "samobója".

"Podręcznik w wersji po lewej zaakceptowało ministerstwo edukacji. Tymczasem z wersji po prawej uczą się licealiści" – napisała na Twitterze dziennikarka TVN24

Na wpis odpowiedziała była minister edukacji za czasów rządu PO-PSL Joanna Kluzik.

"Obie wersje to, delikatnie mówiąc, bełkot... jak te treści mają się do podstawy programowej?"-stwierdziła była minister.

Kluzik nie spodziewała się jednak odpowiedzi dziennikarki, która wytknęła jej, że resort edukacji zatwierdził wersję podręcznika… za rządów PO-PSL.

"Uważałabym pani minister, bo ją zatwierdzili w MEN za pani rządów ;-)"-napisała Suchecka.

 

yenn/Tysol.pl

Komentarze (9):

Andrzej 2019.11.7 8:12
Jak ktoś ma sklerozę to powinien pójść na emeryturę.
Cool2019.11.7 8:07
Za kilka lat usłyszymy, że 500+ była blokowaną latami propozycją Tuska i Bronka ze WSI
Marian2019.11.7 7:52
A coz to ona saper,pomylic sie nie moze.
ignacy2019.11.7 6:43
Trzeba mieć POj.....m mózgownice !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
orgi2019.11.7 5:53
to żyjątko zwane kluziczkiem może sobie podać NOGĘ , Z JEJ "guru" ..... bolciem zdradliwym . Bełkot na najwyższym EU-poziomie . A to, to pierd...li o jakimś podawali ręki .....
zalewski2019.11.6 22:52
te nieprzepchane rury maja nieustanne wzmozenie kim ona jest logika mafijna a pisali ze mala sycylia to trojmiasto a to sie rozprzestrzenia niemota za forse napisze wszystko za co jej zaplaca to cala platformadeweloperska
KKK2019.11.6 22:35
Stwierdzam, że duża grupa przygłupów lewackich przeszła z Frondy na onet.pl . To dobrze, bo tam jest ich należyte miejsce. Podobnie postąpił Tusk jako dureń, zdrajca, złodziej i kłamca przeniósł się do Brukseli i już stamtąd nie wróci, bo to tchórz, a dla niego Polskość to nienormalność ! Na Frondzie pozostali tylko bydlaki, które mogą edwo pisać typu 54, Mirek T, Pisbusters, kalinka, Lennon, JONASIK i in., oraz kilku złośliwych i agresywnych szkodników jak Björn Larsson, Piotr Nowak i in.
Asmo2019.11.6 22:35
W tej formacji PO-je-bów sł same debile ! Pisałem już o tym wielokrotnie ! Cała formacja ! Cała !! Bez wyjątków ! Razem z tym tchórzem z Brukseli dla którego Polskość to nienormalność ! Twierdzę, że ci ludzie po prostu pochodzą od innej małpy ! Prędzej czy poźniej to towarzystwo musi zejść ze sceny politycznej, bo nie wsposób aby takie przygłupy wygrywali wybory !!!
wer2019.11.6 22:28
bolszewiczka