Co za cyrk! W PO ostra walka stronnictw Budki i Siemoniaka - zdjęcie
15.01.20, 13:00

Co za cyrk! W PO ostra walka stronnictw Budki i Siemoniaka

10

Kompletny cyrk w Platformie Obywatelskiej. Partia jest rozrywana brutalną wewnętrzną walką o władzę. Ostry konflikt toczy się między grupą Borysa Budki a grupą Tomasza Siemoniaka. Jedni i drudzy zarzucają sobie nieczyste zagrania. Chodzi między innymi o wykorzystywanie fejkowych kont na FB i Twitterze do prowadzenia agitacji za swoim kandydatem i przeciwko konkurentowi.

 

Zaczęło się od stronnictwa Borysa Budki. Ludzie byłego ministra sprawiedliwości zaatakowali grupę Tomasza Siemoniaka, oskarżając ją o wykorzystywanie "botów" i fałszywych kont na FB i na Twitterze do walki z Budką. W rozmowie z "Wirtualną Polską" człowiek Budki powiedział, że Grupa Siemoniaka prowadzi brutalną grę. "Z tych kont masowo produkowane są wpisy wychwalające Tomka Siemoniaka i uderzające w Borysa. To jest przegięcie, czegoś takiego jeszcze w wewnętrznych kampaniach PO nie było" - powiedział. Człowiek ów dodał, że w partii krążą już zrzuty ekranu z wpisami z fejkowych kont.

Tomasz Siemoniak twierdzi, że nic takiego się nie dzieje. "Nie pozwoliłbym na to" - deklaruje.

Co ciekawe grupa Siemoniaka... atakuje w odwecie grupę Budki.

"Irytujące jest wykorzystywanie przez Borysa i jego ekipę klubu parlamentarnego - sprzętu, pracowników, kanałów w sieci, a nawet samochodu przysługującego klubowi na spotkania w terenie. Ludzie to widzą i im się to nie podoba" - powiedział w rozmowie z "WP" człowiek Siemoniaka.

"Zwłaszcza w kontekście wtop przy głosowaniach posłów PO czy chaosu organizacyjnego w klubie. Całe kierownictwo skupione na wyborach. A klub parlamentarny powinien być obok" - dodał.

bsw/niezalezna.pl, wp.pl

Komentarze (10):

Dr Nobody2020.01.16 15:12
Niech się te Po-wskie HIENY pozagryzają:):)
Jan Radziszewski2020.01.16 1:09
Pouczenia Pana Jezusa i Orędzia dla Polski, Kościoła, świata piątek, 20 grudnia 2019 16 - 19 XII 2019 (..) kilka milionów ukraińskich kobiet i dzieci wytraconych przez Polaków na Ukrainie/ Wojsko umarłych/ Słowacja, Rumunia, Czechy, Węgry (dodane) Ostrzeżenie dla mieszkańców Polski a zwłaszcza Krakowa - Boże Narodzenie Niektórzy polscy przywódcy będą wisieć wisieć w publicznych miejscach tak aby mogli być widoczni dla wielu.
uzi2020.01.15 16:39
to te dwa błazny mają tam jakieś swoje stronnictwa? myślałem że w PO nie większych durni od nich, a tu sie okazuje że oni mają swoje frakcje i swoich przydoopasów
JS2020.01.15 14:50
Bł. A. K. Emmerich widziała (Tajemnice Czasów Ostatecznych), że ci którzy rozbierają Kościół cegła po cegle, walczą z Kościołem, będą się kłócić, walczyć między między sobą, ale potem znów zabiorą się do swojego dzieła. A czy my modlimy się z tych grzeszników, którzy nie szukali Prawdy, nie mieli kogoś kto by im wskazał gdzie jej mają szukać ? Nie wiem na ile poznali Ewangelię ale widać, że przestali w nią wierzyć. Ja też o mało w nią nie zwątpiłem. Moją wiarę uratowało nie słabe i ulotne, niedzielne słowo kapłana ale objawienia tzw. prywatne i świadectwa osób, które przeżyły własną śmierć. Pozdrawiam
Urszula2020.01.15 15:26
Musisz się zdecydować: albo Biblia albo fałszywy prorok. Nie można służyć i jednemu i drugiemu.
anonim2020.01.15 16:30
To objawienie, dane nie przez anioła ale samego Boga dla zbudowania wiary, zostało zbadane przez Kościół i zatwierdzone i pisząc o nim fałszywe, stajesz przeciwko Bogu, Duchowi Świętemu i myślę, że powie ci to każdy trzeźwo myślący ksiądz. Nie wyciągaj zbyt szybko wniosków ale sama zbadaj to o czym chcesz się wypowiedzieć. Nie masz obowiązku wierzyć w takie objawienia, jak to. Idąc taką drogą myślenia, można nie wierzyć np.w objawienie dane św. s. Faustynie. Można i poprzestać na tym, że Bóg już w Ewangelii określił Siebie jako Miłosiernego. Tylko dlaczego powtórzył Swoje Słowa i polecił aby głoszone było Jego Miłosierdzie w świecie ? Pozdrawiam
acotomadorzeczy2020.01.15 14:34
U nich taki sam cyrk jak i u was - z Gowinem i tym drugim, jak mu tam?
Nimrodel2020.01.15 17:16
A ty jesteś od kogo?
anonim2020.01.15 14:27
Walka Tuska ze Schetyną, proszę zważyć na koncepcję rozbicia prowincjonalnego Polski w wydaniu alter ego Tuska.
Babarela2020.01.15 14:19
Boże Chroń Polske przed tymi bandytami!!!