Chcesz przeżyć przygodę? NATO szuka statystów i... dużo płaci! - zdjęcie
31.03.17, 07:00Fot. Max Pixel, CC 0

Chcesz przeżyć przygodę? NATO szuka statystów i... dużo płaci!

Chcesz przeżyć niesamowitą przygodę z wojskiem w tle? Wystarczy, że odpowiesz na ogłoszenie NATO dotyczące pracy dla statystów podczas misji szkoleniowych armii USA. Ogłoszenie znalazło się na oficjalnym portalu Berlina.

Po spełnieniu odpowiednich wymagań można zostać jednym ze statystów, przeżyć przygodę i jeszcze dodatkowo zarobić. Statyści zostaną między innymi hodowcami bydła, sklepikarzami czy sołtysami wsi w Afganistanie. Powstać ma nawet 10 wiosek, w każdej po 10-30 domów.

Konieczna jest znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego. Dodatkowym atutem będzie znajomość rosyjskiego, polskiego lub czeskiego. Trzeba być również odpornym na stres, odpowiedzialnym i umieć pracować w zespole – brzmi jak zwyczajne ogłoszenie o pracy.

Statyści będą jednak spać w kwaterach żołnierskich lub domach na terenie szkoleń. Pobudka o godzinie 5 – śniadanie, potem początek pracy. Są jednak także ograniczenia – zakaz opuszczania terenu ćwiczeń czy posiadania telefonó komórkowych, laptopów i jakichkolwiek używek.

Wynagrodzenie? Aż 120 euro za dzień pracy!

dam/PAP,Fronda.pl