Cezary Gmyz: Blogerka roku zarejestrowała na stronie Yad Vashem ofiary Holokaustu, które nie istniały - zdjęcie
06.06.19, 08:59(fot.youtube)

Cezary Gmyz: Blogerka roku zarejestrowała na stronie Yad Vashem ofiary Holokaustu, które nie istniały

4

Niemiecka blogerka Marie Sophie Hingst złożyła w Yad Vashem 22 fałszywe świadectwa pięciu żydowskich rodzin, które nie istniały. Wśród nich mieli być także jej krewni. Jednak blogerka nie ma żydowskich korzeni i jest protestantką - podaje za "Der Spiegel" Cezary Gmyz.

Marie Sophie Hingst jest dobrze znana w świecie blogerów. W 2017 r. otrzymała nagrodę „Blogger of the Year” w kategorii „Złoci blogerzy”.

 

Komentarze (4):

polak2019.06.6 13:12
dla ludzi popired.......nych nawet tragedia ludzka jest dobra by o nich gadać powinno się ich opluwać i pokazywać palcami ,-- idioci są na świecie---dużo ich w niemieckiej IV-rzeszy
Tytus2019.06.6 12:46
Prawda dla Żydów nie jest ważna, liczy się tylko ich hagadda o "Holocauście" i ile można z niej wyciągnąć.
michu2019.06.6 9:08
W czym problem? Przecież wiedzą jak to działa i po co jest ;)
Alojzy Cedzidło 2019.06.6 11:06
A o jakim to ..problemie " Pan , panie ,,michu " gwarzy ? O Internecie , blogerach , niemieckiej,,demokracji " prawdzie historycznej , .? Bo może warto by pofantazjować o jakimś nowym poczatku zwalania winy za holokaust na kogoś innego . Np. bezimiennych wrogów narodu wybranego . Mogą to być i Polacy . Sa pod ręką , bo Grecja zbyt daleko. A blogerka ...? U nas też jest niezła ilośc blogerów . ,,wolnomyślących . " Pan Tusk ostatnio docenił rolę internetu . ,,Wy macie TVP a my ,,wolny internet" ( cytuję z pamięci) No i maja to i tu , w tych ,,komentarzach " widać.. Więć o jakim to problemie gwarzymy?