Cela plus! Aresztowanym zatrzymano narkotyki, alkohol bez akcyzy, kradzione pojazdy, nielegalną broń  - zdjęcie
24.06.21, 19:57fot. policja.pl

Cela plus! Aresztowanym zatrzymano narkotyki, alkohol bez akcyzy, kradzione pojazdy, nielegalną broń

8

Przechwycone środki odurzające w znacznych ilościach, zabezpieczone trzy skradzione pojazdy z terenu Polski i Niemiec, kilkadziesiąt kilogramów krajanki tytoniowej i kilka tysięcy sztuk papierosów, ponad 50 litrów alkoholu bez polskich znaków akcyzy, nielegalne posiadanie broni palnej oraz ostrej amunicji - to efekt przeprowadzonych działań przez lwóweckich kryminalnych. W sprawie zatrzymanych zostało dwóch mężczyzn, którzy odpowiedzą karnie za swoje czyny.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim przeprowadzili działania, których efektem było zatrzymanie dwóch mężczyzn w wieku 61 i 47 lat z powiatu karkonoskiego.

Na posesji, w pomieszczeniach gospodarczych, a także w domu zajmowanym przez mężczyzn, funkcjonariusze ujawnili 34 kilogramy krajanki tytoniowej, blisko 1400 sztuk papierosów, a także 50 litrów alkoholu bez polskich znaków akcyzy, co w przypadku wprowadzenia do obrotu naraziłoby Skarb Państwa na stratę w wysokości ponad 100 000 złotych.

Policjanci zabezpieczyli również ponad 0,5 kg metamfetaminy, a także 3 jednostki broni długiej, rewolwer oraz kilkadziesiąt sztuk amunicji. Obaj mężczyźni nie mają pozwolenia na posiadanie tego typu broni.

Ponadto w pomieszczeniach gospodarczych lwóweccy kryminalni ujawnili dwa motocykle oraz samochód osobowy marki Subaru o łącznej wartości 170 000 zł, które zostały skradzione z terenu Polski i Niemiec.

Mężczyźni zostali osadzeni w policyjnych celach, gdzie oczekują na przedstawienie im zarzutów i zastosowanie środka zapobiegawczego.


mp/policja.pl

Komentarze (8):

Dariusz2021.06.25 9:52
Te dwie wiatrówki robią piorunujące wrażenie.Czuję się dużo bezpieczniej,jeszcze tylko zaszczepię się 9-ty raz i cóż więcej do szczęścia potrzeba.
klaus2021.06.25 7:40
a kiedy zrobią porządek w Jarosławiu gdzie narkotyki można zamawiać jak kebaba na dowóz.
elena2021.06.24 22:42
a jeden jegomość z poprzedniego układu został wypuszczony na wolność.....pieniądze uczciwie zarobione miał pochowane w skrytkach......od czego jest ta milicja
fedor2021.06.24 22:34
z Frondy robi się się portal policyjny........co mnie to interesuje .Będę chciał takie informacje to poczytam kronikę milicyjną.
Anonim2021.06.24 21:22
broń sie zalegalizuje i po sprawie bedzie
żydki, żydki2021.06.24 21:00
Szczególnie dwa ! ..........Nawet wiem dlaczego. Urwał im się medialny "ryneczek" do srrania i rzygania jadem. Szczególnie zdechlakowi nazwiskiem Lech Keller-Krawczyk. Nie ma co z sobą gudłaj zrobić! ............ W GW, to jedno, że cenzura a żydka rzygowiny tam się niczym od innych nie wyróżniają, nawet od rzygowin "prof. dr" Hertrich-Woleńskiego (psd.: precz_z_komunia, cmok_wawelski). W Do Rzeczy ryneczek Lesiowi się prawie urwał. Podobnie jak "prof. dr" Hertrich-Woleńskiemu i jego AAAgówno z Nilu. Boi się otwierać konto. - - - - - Pozostała im Fronda ku MOJEJ uciesze, yebie ich na prawie wszystkie możliwe sposoby. Oprócz tego fizycznego elementu. Na samą tę myśl, "pawia mam na ustach"!
Po 11 ...2021.06.24 20:50
Aresztowanym zatrzymano narkotyki, alkohol bez akcyzy, kradzione pojazdy, nielegalną broń i karty do głosowanie z zakreślonym wyborem na Dudę. Ups :)
katolik2021.06.24 20:40
Chemia genetyczna nie była potrzebna, zastosowano ja celowo, aby ludzi zakazić, a ludzie poszli jak zwierzęta na rzez, teraz zakażeni będa już pomału chorować, a mordercy nazywają to IV falą. zresztą szczepieni juz chorowali po szczepieniu