Cela plus! 18-latek podejrzany o pedofilię aresztowany - zdjęcie
29.11.21, 15:54fot. slaska.policja.pl

Cela plus! 18-latek podejrzany o pedofilię aresztowany

6

Kryminalni z Rudy Śląskiej zatrzymali młodego mężczyznę podejrzanego o dopuszczenie się innych czynności seksualnych wobec małoletniej. 18-latek kilkukrotnie obserwował wracające ze szkoły dziewczynki, a za jedną z nich wsiadł do windy, gdzie doszło do przestępstwa. Podejrzany usłyszał już zarzut. Na wniosek śledczych i prokuratora sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt na 3 miesiące. Grozi mu kara do 12 lat więzienia.

18-letni mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z wydziału kryminalnego rudzkiej komendy po tym, jak rodzice małoletniej złożyli zawiadomienie. Młody rudzianin szedł za wracającą ze szkoły dziewczynką i wsiadł z nią do windy. Tam doszło do przestępstwa. Krzyk dziewczynki spłoszył napastnika. Szczegóły, które opowiedziała 8-latka, szybko doprowadziły policjantów do sprawcy.

Z ustaleń kryminalnych wynika, że to nie pierwsza małoletnia, którą próbował wykorzystać seksualnie. Kilka dni wcześniej szedł za inną dziewczynką, lecz ta się zorientowała i uciekła.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego, prokurator przedstawił podejrzanemu zarzut dopuszczania się innych czynności seksualnych wobec małoletniej poniżej 15 roku życia. 18-latek, kilka miesięcy wcześniej opuścił ośrodek wychowawczy, w którym spędził 3 lata za podobne przestępstwo. Prowadzący postępowanie śledczy wystąpili do prokuratury z wnioskiem o jego tymczasowe aresztowanie. Sąd w Rudzie Śląskiej przychylił się do tego wniosku i aresztował podejrzanego na trzy miesiące. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 12 lat więzienia. To jednak nie koniec sprawy. Policjanci ustalają czy ofiar nie było więcej.


mp/policja.pl

Komentarze (6):

rebeliant2021.11.29 22:57
Kolejny wychowanek katolickiego sierocińca ?
slawek522021.11.30 3:38
Te zamów wizytę u psychiatry , może ci pomoże.
"Swoją barkę pozostawiam na brzegu"2021.11.29 19:08
Rozminął się chłopak z powołaniem, ale może jeszcze zdąży. I dziwne Mariuszu, że polował na dziewczynki a nie chłopców. Jak to się ma do waszej narracji o odsetku homoseksualistów wśród pedofilów?
Jawny2021.11.29 22:57
Z jednego przypadku chcesz robić statystykę?! Jest silna korelacja między pedofilią a homoseksualizmem. Vide pedofil W. Krolopp i inni. Ten ostatni: "Jestem gejem i wiem, co się robi z mężczyznami". (Tak przy okazji, wyjaśnienie dla Anonima: Krolopp nie był w seminarium.)
Anonim2021.11.29 16:10
A mógł się pohamować, pójść do seminarium i po tym mógłby gwałcić dzieci bez limitu.
Jawny2021.11.29 16:22
A już myślałem, idioto, że zrobisz z niego księdza! Przy twoim poziomie judeo-krętactwa to przecież nic trudnego. Ale nie. Wysyłasz go do seminarium. Żydowscy seryjni gwałciciele jakoś ci nie przeszkadzają. Albo krasnoarmiejcy, którzy nie przepuścili nawet wycieńczonym więźniarkom z obozu. Oj to wasze żydowskie zakłamanie!... https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/swiat/263611,1,izrael-zajmuje-sie-pedofilia-wsrod-ortodoksyjnych-zydow.read