Cejrowski ostro o oświadczeniu Konfederacji w sprawie braku poparcia w II turze - zdjęcie
29.06.20, 09:30Wojciech Cejrowski/YT/Wojciech Cejrowski

Cejrowski ostro o oświadczeniu Konfederacji w sprawie braku poparcia w II turze

99

Przed pierwszą turą wyborów Wojciech Cejrowski przeprowadził wywiad z kandydatem na prezydenta z Konfederacji Krzysztofem Bosakiem. Tuż po ogłoszeniu wstępnych wyników Konfederacja wydała oświadczenie opublikowane na Facebooku, że w drugiej turze wyborów nie udzieli poparcia żadnemu z kandydatów.

Ostro taką decyzję skrytykował na swoim profilu na Twitterze podróżnik i publicysta Wojciech Cejrowski.

Napisał:

- Konfederacja powinna natychmiast zmienić debilną decyzję “nikogo nie popieramy w II turze”. Mają 7% kart do targowania się z Dudą i mają na to 2 tygodnie. Poddali się jeszcze przed ogłoszeniem wyników.

mp/twitter

Komentarze (99):

Rambo2020.07.6 20:43
No cóż, pamięć luda jest krótka. Przypominam sobie Korwina, jak ponad wszystko zachwalał USA i cały jego system. Zmienił front na ruski. Widocznie płacą, albo w ogóle płacą, nie to co amerykanie, nie doczekał się. Gdy dziennikarka zapytała ongiś Korwina po ci idzie do parlamentu UE, odpowiedział: "jak to po co, po kasę". Stary pokerzysta. A wszyscy tutaj o polityce, zamiast o kasie.
Obiektywny2020.06.30 11:00
Jeżeli zwolennicy Konfederacji nie pójdą na wybory w II turze, to będą oglądać Tęczowe Marsze. A ich dzieci będą uczyć się już w przedszkolu o masturbacji.
...2020.06.30 10:00
Panie Cejrowski przez świat to może Pan chodzić boso, ale w polityce to Pan nie istniejesz.
Anonim2020.06.30 9:28
Czy wiemy coś o niemieckiej szkole ekonomicznej, zwanej szkołą historyczną, podobno ta nie jest pozbawiona zdrowego rozsądku?!
Anonim2020.06.30 9:27
Patriotyzm to tarcza Konfederacji, baza to teoria ekonomiczna Von Mises'a, przyznam że nie wiem czym ta myśl różni się od myśli Friedmana i czy różni się czymkolwiek. Zdaje się, że obie koncepcje postulują ograniczenie roli Państwa do minimum, czyli oddanie rządów, również dusz, w ręce korporacji.Czyli Panowie, w zasadzie jeden naczelny pan i reszta niewolnicy najemni, całkowicie zależni od fantazji pana. Państwo chcą zaś zniszczyć, aby płotki ( tylko i wyłącznie finansowe, w każdej innej dziedzinie mogą to być potęgi) pozbawić jakiegokolwiek wpływu na ich własne życie. Co to ma wspólnego z patriotyzmem, jeżeli chcemy pozbawić współobywateli jakiejkolwiek ochrony przed samowolą rekinów finansów i biznesu?! To jest działalność antypatriotyczna!
Anonim2020.06.30 8:55
Cejrowski ty osiołku, przecież liderzy konfederacji nie mogą dać żadnych gwarancji że ludzie, którzy ich poparli zagłosują tak czy inaczej w II turze
antybandaczworga2020.06.30 8:46
Ale tu wyznawców PiSu. Dużo tu opowiada o lgbt i Marszu Niepodległości. To fakt na MN jest spokój bo jest medialny, ale ja byłem w tamtym roku na marszu we Wrocławiu i powiem wam że było to samo co za PO. Pałowanie i gazowanie zanim marsz się jeszcze nie zaczął. To samo na marszach LGBT, ktrych za PiSu jest więcej niż za PO i tak samo są ochraniane tabunami policji, która pałuje przeciwników tych marszy. Po za tym nie będą nam wyznawcy żydowskiej partii mówić kogo w drugiej turze mają popierać Polacy.
ronin2020.06.30 7:27
Cenię Cejrowskiego jako twórcę cyklu "Boso przez świat". Jednak nie jako komentatora politycznego. Od dawna było wiadomo że z konfederacją jest coś nie tak a mimo to Cejrowski popierał tą formację. Teraz nagle Cejrowski przejrzał na oczy? Odnośnie konfederacji to byłem pewien że konfederacja nie udzieli poparcia Dudzie. Nawet nie wykluczałam że udzielą poparcie Trzaskowskiemu. Naciski ze strony Moskwy będą tak duże że w przypadku gdyby poparcie dla Dudy wzrosło to uruchomieni zostaną przez nią agenci, czyli jak na mój gust wszyscy liderzy konfederacji. Już przecież Wilk z konfederacji powiedział że poprą Trzaskowskiego. Najpewniej będzie tak że oficjalnie konfederacja nie udzieli nikomu poparcia jednak jej liderzy będą mówili aby głosować na ... Trzaskowskiego. Niejaki Kowin Mikke na przykład zastosuje swoją narrację że lepiej aby to wszystko jak najszybciej się rozpadło aby na gruzach zbudować nowy kapitalistyczny rak tzn raj zatem należy wybrać Trzaskowskiego. Skąd znamy taką narrację? Nadmienię że Korwin już nie raz coś takiego mówił, nie odnośnie Trzaskowskiego ale odnośnie sytuacji politycznej w przeszłości.
Eris442020.06.30 1:35
Zwolennicy Trzaskowskiego sądzą, że, gdy wybory wygra Trzaskowski - doprowadzi do przyspieszonych wyborów, które arytmetycznie wygra PiS, ale koalicję utworzą PO z SLD i PSL. Zacznie się wtedy tęczowa rewolucja, czyli wszystko to, czego nie chce Konfederacja. Konfederacji liczą na to, że po kilku latach takich rządów społeczeństwo zagłosuje na Konfederację, jaką tę "prawdziwą prawicę". Niestety, po takim przeoraniu ideologicznym społeczeństwa partie prawicowe mogą zostać zredukowane - odpowiednio PiS - poziom 15-20%, Konfederacja - poziom 2-3%. A do tych wszystkich, których tak bardzo bolą epitety typu "ruska onuca" - niestety Konfederaci sami dają powody, by ich tak nazywać udzielając wywiadów w Sputniku i wygłaszając opinie, jakby żywcem przejęte z tego portalu.
Niestety2020.06.29 20:13
Widać to podobne srodowisko jak ci od kolorowych flag. Jednego dnia sobie heheszkują i popijaja yerba mate. A dwa dni później jeden drugiego od tyłu zachodzi we wiadomym celu.
Reytan2020.06.29 19:07
Wszyscy widza ,co sie tutaj dzieje. Komunisci popieraja Konfederacje,a Konfederacja kryje Komune. Czerwona rasia czerwona rasie kryje.
oficer LWP2020.06.29 18:54
Cejrowski już zapominał jak go PIS wywalił z tvPIS razem z Rachoniem? okazało się, że Rachoń ma odpowiednie korzenie lub plecy i do tvPIS wrócił a ten biedak bez honoru dalej liże pisowska żope aby do koryta wrócić
aaaa2020.06.29 18:34
Ciekawe. PiS tępił na każdym kroku Narodowców (ignorował, starał się ich ośmieszyć, wyzywał od ruskich onuc itp) , a teraz oni mają na ich kandydata głosować. Nagle PiS sobie przypomniał , że narodowcy to prawica ,a nie rusko-ukraińska agentura.
oficer LWP2020.06.29 18:51
Partia Interesu Syjonu (PIS) zrobi każdą podłość aby pisowskie ryje były w korycie i żeby ciągle przed żydami i judesejami leżeli na ryju
Reytan2020.06.29 19:04
Konfederacja to rosyjska partia lewicowych anarchistow. Kazdy widzi,ze rozbijaja I niszcza panstwo Polskie,jak najgorsi gangsterzy I chuligani,a co to jest anarchia I anarchisci,jak nie skrajna LEWICA, antynarodowa I antykatolicka ???
matis892020.06.29 18:31
Panie Cejrowski, daj pan spokój, PIS to promasońska partia, lewacka światopoglądowo tak samo jak PO. Popierają satanistyczny projekt państwa bezgotówkowego do Znamienia Bestii, reszta jak aborcja itp. to oczywiste że popierają.
Anonim2020.06.29 19:21
Taaa... A ulubieńcy Konfederacji, zdolne PeŁowiaki to oczywiście sam kwiat patriotyzmu. Sytuacja Misiu-Pysiu jest taka, że jak Dudy nie będzie to będzie Trzaskowski. I o to Wam chodzi boście się już z nimi dogadali... "narodowcy" z Kremla.
matis892020.06.29 21:20
A od kiedy to Duda wystąpił przeciwko PISowi przeciwko aborcji, satanistycznemu państwu bezgotówkowemu, invitro, prawnym zakazie LZPKNBT w szkołach ??? PIS ma tylko na ustach katolicyzm tak samo jak PO, bo POPIS to jedna lewacka promasońśka partia.
Seks kamerki2020.06.29 16:48
Cześć! Nazywam się Sara, mam 25 lat. Chcę znaleźć mężczyznę do intymnych spotkań i komunikacji. Z przyjemnością odpowiem wszystkim, napisz do mnie na stronie randkowej www.frircikvip.com.pl
JERRY2020.06.29 17:12
TO DOBRE
Saki Faki2020.06.29 20:06
Jak demokracja to demokracja. Daje wszystkim równo. Z ta przyjemnością to bym nie przesadzał;-). Prawda Agnes.
julian2020.06.29 16:42
Konfederacja źle postępuje od samego początku. Niedość, że stała się antypisem, to obrażała wyborców PiS. Próbowałem polemizować ze zwolennikami Konfederacji, ale oni mądrowali się jakby mieli już 30% w sondażach. Proponowałem współpracę z PiS w sprawach bieżących i wyjść do ludzi by dać im się poznać - taka praca u podstaw. Niestety, sukces w postaci obecności w dzisiejszym Sejmie odebrał im rozum a to będzie pierwszy i ostatni ich tam pobyt.
Anonim2020.06.29 16:58
Konfederacja to sowieckie tłuki. Robią tylko zamęt sprawiając wrażenie, że chodzi im o dobro Polski. Pytanie, które powinni sobie zwolennicy Konfederacji postawić to: jaki będzie skutek jeśli przegra Duda?
Anonim2020.06.29 17:56
Ps. Jaki będzie skutek także dla nich... I nie mam na myśli Bosaka, Brauna, Korwina bo zdaje się już stali się ulubieńcami tzw. salonu. Chodzi o wyborców Konfederacji.
leszczyna2020.06.29 17:59
Może by PiS zechciał zabiegać o poparcie wyborców Krzysztofa Bosaka czy innych kandydatów, a zwłaszcza wyborców Rafała Trzaskowskiego przekonać do swoich racji? Nie wystarczy hardo głosić, że p. Dudzie poparcie "się należy", jak to była uprzejma wykrzyczeć w sejmie była premier "dobrej zmiany" Beata Szydło odnośnie hojnego wynagradzania siebie i swoich ministrów?
Anonim2020.06.29 18:19
Uj, uj... pani Leszczyna od ekonomii po filologii polskiej? Jeśli chodzi o owe wynagrodzenia co to były za rok ciężkiej pracy, to i tak nic nie przebije marszałkissimusa co to niedawno przyznał taką samą kwotę w ramach nagród i to za parę miesięcy chałtury w ramach propagowania senackiego soku z buraka.
leszczyna2020.06.29 19:36
No właśnie, jeśli wybierać między różnymi chałturnikami, to lepiej sobie odpuścić ten nieciekawy wybór. Czy PiS wiele zyska obrzydzając swojego przeciwnika tym, którzy na niego nie głosowali? Oni i tak go nie lubię, ale od tego wcale nie przybędzie poparcia p. Dudzie, którego też nie lubią.
Tomek2020.07.1 22:59
PIS też się skończy i odejdzie w niesławie oby jak najszybciej a z nim szczujnia TVP INFO.
bea2020.06.29 14:57
konfederacja powinna wspierac Rzad a nie tymsamym dac wygrana Trzaskiwskiemu ktory usunie ich z przestrzeni politycznej i publicznej
JS2020.06.29 14:50
Moim skromnym zdaniem Konfederacja słusznie nie poparła nikogo. Logika jest prosta. Gdyby poparła Dudę, wyszłoby że jest przybudówką PIS, cichym stronnikiem PIS. Wyborcy Konfederacji mają swój rozum i na pewno nie poprą Trzaskowskiego ! Ale mogą znaleźć się szaleńcy. Modlę się za prezydenta, rząd świecki i duchowy, który odda władzę nad naszym narodem CAŁKOWICIE JEZUSOWI KRÓLOWI ! Pozdrawiam
bea2020.06.29 14:59
konfederacja powinna byc wsparciem dla pisu prawym plucen a nie antypisem lewica sie cala zjednoczy przeciwko prawicy mamy wojne ideologiczna kulturowa czy o tym konfederacja nie slyszala to walka z szatanem
oficer LWP2020.06.29 18:40
i w ramach tego wsparcia w ciągu 2 miesięcy nie licząc debat prezydenckich Bosak był w tvPIS tylko raz bo Kaczyński zakazał zapraszania Bosaka do programów w tvPIS,
Anonim2020.06.29 19:19
Taaa... Ty @oficerze LWP najlepiej wiesz, że konia trojańskiego to powinno się spalić a nie wpuszczać do swojej zagrody. A to tzw. wsparcie dla PiS-u to zadeklarował na wizji Korwin w obecności Boska kiedy przed wyborami do Parlamentu wyraźnie zaznaczył, że jak PO da odpowiednie warunki to oni poprą PO. No Nitras określił jakie to są odpowiednie warunki dla Konfy: rola kapo w gułagu.
to poparcie to papierek lakmusowy dla Bosaka2020.06.29 14:47
bo jeżeli mieni się partią konserwatywną, a nie udzielając poparcia Dudzie, doprowadzi do zwycięstwa ultra lewactwa, zwolenników sodomii, niszczenia Kościoła, aborcji i sprowadzenia do Polski arabstwa oraz chorej poprawności politycznej, to niech koniowi zamelduje swój patriotyzm, katolicyzm i konserwatywne propolskie poglądy
Michalina2020.06.29 18:23
Swieta Racja
oficer LWP2020.06.29 18:43
jak Konfederację PIS wyzywał o ruskich agentów to było OK a teraz wycie i skomlenie, że nie uwielbiają Partii Interesu Syjonu (PIS)
Maciej Łagodny2020.06.29 14:25
W 90% panie W.Cejrowski MAMY Odmienne poglądy.Ale w SPRAWIE KONFEDERACJI MA PAN 100% Racje.Popieram Pana.Wyborach Parlamentarnych Maciej Łagodny Zagłosuje na Federacje dla Rzeczpospolitej -Marek Jakubiak ( poglądy zbliżone do Narodowej Demokracji).
Bosak jest w drodze do Moskwy2020.06.29 14:20
Gdzie się podziała Konfederacja kiedy Putin Polskę oskarża o wywołanie II WŚ? Pewnie się z nim zgadzają!
oficer LWP2020.06.29 20:08
Oni mówili ze to było dawno!
qq2020.06.29 13:41
W sumie byłoby to ciekawe dla pisu i wiele o nim mówiące. Na mocy porozumienia z konfederacją pis doprowadza do uchwalenia całkowitego zakazu aborcji i robi to nie dlatego, że chce, tylko dlatego że jest zmuszony. Bo głosy trzeba kupić, to zakazuje aborcji. Nie dlatego, że brzydzi się aborcją, nie nie. Generalnie cała sprawa mu zwisa. Chce kupić głosy. Jak wy pisowcy możecie głosować na tak obłudnych ludzi?
dr2020.06.29 16:46
nie mieszaj do tego tak istotnej sprawy w której nie ma poparcia społeczeństwa...bo referendum na ten temat (zakazu aborcji) był bu przegrane , no to żadna partia w tym PiS nie ma "mandatu wyborców" aby to zmienić , PiS ma ledwie mandat "status-kwo" ...wiadomo że jak by Trzasio jednak wygrał a za 3,5 roku zmienił się sejm no to jeszcze się pogorszy stan prawny na temat aborcji .. to jest taki problem jak uchwalano najlepsza konstytucję "3 maja" a jakże ..ale po dwóch latach Polska straciła niepodległość ...i tak samo jest za zakazem aborcji ... będzie mandat wyborców ? no to można uchwalać .. nie ma ? no to uchwalenie zmiecie PiS i czerwoni otworzą "bramy piekieł" i będzie gorzej ..a również Pani Godek musi to zrozumieć ... trzeba pracować aby społeczeństwo w większej części zmieniło zdanie na ten temat ...jak zmieni... można uchwalać więc ani "qq" ani Konfederacja niech tego tematu instrumentalnie nie traktuje czy "gg" przekonałeś chociaż jednego swojego znajomego ? że aborcja jest złem ... taki to jest problem
Eris442020.06.30 1:50
Racja, tak właśnie jest. Większość społeczeństwa popiera ustawę z 1993 r. i PiS nie może ignorować tego faktu. Zresztą, jak podjęto próbę zakazania tzw. aborcji eugenicznej w 2016 r., przez Polskę przetoczyła się fala demonstracji. Mając rozgrzebane kilka frontów - w tym spór o TK, spór o reformę sądownictwa, a pod koniec 2016 próba puczu - niedopuszczenia do uchwalenia budżetu - MUSIELI projekt ten zarzucić. Podobnie jest z kwestią wypowiedzenia niesławnej konwencji stambulskiej - też groziłoby to otwarciem kolejnego frontu - znów pomruki KE, rezolucje PE, Rady Europy, ONZ etc. etc. A wygrana Trzaskowskiego - oznaczałaby, że najpóźniej od 2023 r. zaczęłaby się w Polsce genderowa rewolucja, o ile Trzaskowski nie doprowadziłby do przyspieszonych wyborów parlamentarnych. A wcześniej na pewno doprowadziłby do paraliżu państwa - np. na pewno odmawiałby powoływania sędziów, twierdząc, że obecna KRS jest zła, bezprawna, i jej wniosków nie będzie w ogóle rozpatrywać - więc paraliż sądownictwa mamy jak w banku. Więc nawet, gdyby rząd PiS jakoś przetrwał do 2023 r., to wyborcy, zmęczeni pogłębiającym się chaosem podziękowaliby PiS i wybraliby PO, a wtedy - rewolucja gender oraz aborcja na życzenie. Wszystko to, czego Konfederaci tak bardzo nie chcą.
Beno2020.06.29 13:40
Masz rację, Bosa, Braun i wielu innych w Konfederacji, to bardzo szlachetni i wartościowi ludzie, z którymi PiS powinien współpracować. Na pewno są bardziej wartościowi niż rozrabiaka Gowin, którego trzeba było się już dawno pozbyć.
Beno2020.06.29 13:35
W sumie Konfederacja to też prawica. Polityka polityką, ale szkoda, że PiS też cały czas obrzucał błotem, a i tu na frondzie Konfederację, a teraz jej potrzebuje, bo bez Konfederacji będzie nawet bardzo trudno te wybory wygrać. Senat już przegrali. Trzeba wyciągać wnioski, bo jak widać samym rozdawaniem pieniędzy nie wszystkich można kupić, a szukanie wsparcia w USA i tylko krytykę opozycji też nie wszyscy dobrze odbierają. W każdym razie życzę A. Dudzie wygranej, bo tylko on gwarantuje silną Polskę opartą na tradycjach narodowych i chrześcijańskich, a także silną rodzinę bez ideologii LGBT i gender, które jest samym złem.
turkuć podjadek2020.06.29 13:32
Bosak nie uważa swoich wyborców za debili w przeciwieństwie do tych, którzy handlują z ciemnym ludem.
Bianka2020.06.29 13:16
Można krytykować taką postawę Bosaka, ale właściwie w ten sposób pozostaje neutralny wobec decyzji tych, którzy na niego głosowali, a dwa, że nikogo nie popierając nie ujawnia swoich preferencji...myślę, że to dobre rozwiązanie...
Albert2020.06.29 13:13
Widzę, że putinowskie trole starają się zniechęcić ludzi Konfederacji do głosowania. W tym upatrują drogę go sukcesu bolszewizmu w Polsce.
Marek2020.06.29 13:09
Nie ma rady, trzeba głosować na Dudę, bo inaczej bolszewicy zniszczą nam Polskę. Jak wygra Duda, to sie jeszcze uda coś poskładać.
MaZePa2020.06.30 2:27
Ja też mimo wszystko zagłosuję na Dudę. Trzaskowski to jest kompletne dno, zresztą widać, jak "kompetentnie" zarządza Warszawą. Facet nadaje się co najwyżej do cyrku, nosić g***a w papirku. W sumie to wolałbym z Dudą zgubić, niż z Trzaskowskim znaleźć.
giga2020.06.29 12:57
Nie boj nic , stara miłość nie rdzewieje.https://sowafrankfurt.files.wordpress.com/2018/11/systemowi-narodowcy.jpg?w=700
hjkl2020.06.29 12:50
zrobiłem popcorn i zaczynam obserwację penetracji doodbytowej ruskich onuc przez rozentuzjazmowanych kandydatów :)
DUNE2020.06.29 12:46
Cejrowski broni życia... a dlaczego nikt nie mówi o 447?
Glaudiusman2020.06.29 12:39
Tak, ta konfederacja jest bardzo debilna. Szkoda, że zaufała im część niedoświadczonej i zielonej młodzieży.
Anonim2020.06.29 12:16
Duda nie jest prezydentem marzeń, ale poparcie Trzaskowskiego to zboczenie intelektualne.
Toni2020.06.29 12:12
Bosak tak jak Korwin-Mikke sa ruskimi zwolennikami, on zadając się z PO zdradził prawdziwych polskich patriotów Narodowców i chce by znowu Peowcy jak wygra trzaskowski antypolski byli bici na marszu Niepodległości i nazywani nasistami przez takich antypolaków i POniemieckich pachoków z POKOMUNY Budki.
Konfederat2020.06.29 12:10
W II turze nie ide głosować ani na PiS, ani PO. Dlaczego? Ani jedni ani drudzy nie zrobili kompletnie nic, żeby chociaż powalczyć o przekazanie głosu. Lepiej było obrzucać Konfederacje gównem. No to teraz macie. Głosy od Biedronia, Kosiniaka, Hołownii pójdą na Trzaskowskiego i macie problem ;)
Ewka2020.06.29 12:24
A czy Konfederacja nie stała się przez te 1,5 roku TOtalną opozycją? Ręka w rękę głosowała tak samo jak PO. Prawda jest taka, ze po 5 latach prezydent Duda zyskał wyborców, a po 1,5 roku Trzaskowski w Warszawie stracił. Bosak na debatach atakował prezydenta Dudę. Ja sama zawiodłam się na Bosaku, bo w sejmie stał po stronie Totalnej Opozycji.
Nie głosując ani na PiS ani na PO2020.06.29 14:58
de facto zagłosujesz na PO, bo ich elektorat - lewicowy jest zjednoczony, a nasz - prawicowy (cokolwiek by o nim nie mówić) jest jak widać podzielony. Twoje humory i takich jak ty, doprowadzą do tego, że nie tylko nie będzie PiS, ale nie będzie też Konfy, a takie komentarze jak ten twój.... to zapomnij że jeszcze coś w tym stylu napiszesz (spójrz na fora wyborczej, newsweeka). Tak, nie będzie PiS, Konfy, i wolności słowa i zgromadzeń ale będzie arab+, lgbt+, kościół i Polska minus. Nie wierzysz, jedź do Francji albo Anglii, mieszkałem w jednym i drugim kraju wiele lat i wiem co mówię. Tam na gowno papu mówią i się cieszą że mogą je żreć
leszczyna2020.06.29 17:51
W sprawie ustawy o wyborach korespondencyjno-lokalowych, które p. Witek wyznaczyła na 28.06., Konfederacja poparła PiS. Nie jest to szczególne osiągnięcie, ale nie "ręka w rękę" z PO.
oficer LWP2020.06.29 18:49
nie zawiodłaś się na Partii Interesu Syjonu (PIS) bo przez 2 m-ce Bosak był w tvPIS tylko raz nie licząc debat prezydenckich to tu ju nie mogli go nie zaprosić, Kaczyński decyduje kto ma być w publicznej telewizji bo z tej telewizji zrobiono pisowskie łajno,
WojtekP2020.06.29 12:31
Ruskie onuce mające za zadanie destabilizować prawicę. Gdyby nie toto, to dzisiaj prawica miałaby prezydenta i byłby spokój. Konfederacja to przede wszystkim Korwin, a to powinno odstraszyć wszystkich normalnych. Ich postulaty są idiotyczne i tyle w temacie
Dell2020.06.29 13:18
Konfederacja, nas (PiS) niczym nie obrzucała? Są chwile kiedy spory trzeba odłożyć na później. Nawet jeśli pretensje są duże. PiS i Konfederacja to jedyne liczące się ugrupowania skupiające patriotów. To czy i na kogo zagłosujesz w drugiej turze będzie sprawdzianem Twojego patriotyzmu. Nie głosując na Dudę zagłosujesz na Trzaskowskiego. Zagłosujesz przeciw interesowi Polski - w interesie obcych.
kapral2020.06.29 20:09
A Polska tow. konfederat? A Polska?
f232020.06.29 12:05
Ten Ekwadorczyk powinien uczciwie zamilczeć.
skarb2020.06.29 11:47
TO LEWACKIE UGRUPOWANIE JAK POzostali dzialacze zjednoczeni totalnie przeciwko DOBREJ ZMIANIE ,ale POLACY TO MADRY NAROD I ODROZNIAJA ZLO OD DOBREGO I WYBIORA PAD NIECH TAK SIE STANIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anonim2020.06.29 11:35
Pan Cejrowski to co za autorytet ,że wypowiada się w tej sprawie ,sam udaje katolika ,a nie żyje po katolicku ,a wszędzie swoje mądrości głosi . Bardzo dobrze ,że nie poprą nikogo.
Marek2020.06.29 13:19
Wcale nie dobrze, jak nie poprą Dudy. Jak Duda nie wygra, to jakakolwiek szansa na utrzymanie wolnej Polski zostanie zaprzepaszczona. Toż te komuchy zniszczą wszystko. Będziemy mieli smród i gnój i niczego się już nie da odbudować.
Piotr2020.06.29 11:33
Kukiz poparł Dudę i został po nim smród po kupie
Hanys GórnoŚląski2020.06.29 11:29
Jesli Boska nie poprze Andrzeja Sebastiana, będzie idiotą i nie warto nim sobie więcej zaprzątać głowy - zniknie jak smrodek po kupie.
Cejrowski o Islamie:2020.06.29 11:25
"ISLAM? Mnie się kojarzy dobrze, może dlatego, że przeczytałem KORAN w całości, z przypisami" https://www.youtube.com/watch?v=F5v-oxMLD7w Widocznie małżeństwo proroka z 6-7 latką dobrze mu się kojarzy. Dodam, że małżeństwo to zostało skonsumowane gdy Aisza miała lat 9-10.
Polak z Polski2020.06.29 11:24
Duda do wygranej w II-ej turze potrzebuje około 7%. Z 13,3% po Hołowni załóżmy, że 10% pójdzie na Czajkowskiego, a 3,3% na Dudę. Dalej, z Bosaka 7% około 2,3% pójdzie na Dudę, 2,3% na Czajkowskiego i 2,3% nie zagłosuje. Po Kosiniaku jakieś 1,5% na Dudę, 1% na Czajkowskiego, po homosiu 2,3% (całość) na Czajkowskiego i po pozostałych po około 0,5% na każdego. Co to daje przy 43,3% Dudy po I-ej turze? 43,3+3,3+2,3+1,5+0,5=50,9%. Tyle też mniej więcej pokazuję sondaże. Oczywiście to tylko teoretyczne rozważania. Nie wiemy, czy będzie podobna frekwencja. Moim zdaniem będzie niższa uwagi na to, że więcej ludzi będzie na wyjazdach wakacyjnych i do tego część wyborców głosujących w I-ej turze na swoich kandydatów (spoza czołowej dwójki) po prostu nie pójdzie głosować, bo nie ma już ich kandydata, a nie zechcą poprzeć nikogo z tych dwóch. Trudno też zakładać, że uda się zmobilizować jakiś do wyborów 12.07. istotny odsetek społeczeństwa, który nie wziął udziału w I-ej turze. Duda stracił sporo z uwagi na redefinicję "rodziny" w kontekście bonu turystycznego. g niego "rodzina", to tylko para z dziećmi w wieku 0-18 lat, czym wku-rvił sporo ludzi (sam znam około 17 osób z jego poprzedniego elektoratu, które przez to zbojkotowały I-szą turę. Czy pójdą zagłosować, a jeżeli tak, to czy na niego w II-ej turze? Trudno prognozować. Może gdyby Senat przyjął poprawni do bonu turystycznego i udzielono go powszechnie (np. podatnikom), a nie wybiórczo (rodzinom z niedorosłymi dziećmi), a Sejm t poprawki by przyjął i Duda pilnie (przed głosowaniem) to podpisał, to kto wie, ale zyskałby solidną liczbę głosów.
Leon vel Melon2020.06.29 11:24
Napiszę krótko, bez zbędnych komentarzy ; prezydent Andrzej Duda wygra wybory.
Dell2020.06.29 13:07
Na wszelki wypadek niech każdy z nas postara się przekonać choć jednego niezdecydowanego.
Tom Bombadil2020.06.29 10:58
Pan Cejrowski pisze jak małe dziecko. Czy nie wie - a może udaje, że nie wie - po co powstała Konfederacja i kto ją stworzył? Otóż powstała właśnie po to, by obniżyć pozycję PiS-u w polskim elektoracie i uniemożliwić Prezydentowi Dudzie zwycięstwo w pierwszej turze (tę samą rolę odegrali Jakubiak i Piotrowski, choć marginalnie, proszę policzyć). Czy p. Cejrowski myśli, że teraz Bosak zaprze się swojej "misji" i wskaże na Dudę? Co by na to powiedzieli jego "sponsorzy"? Elektorat Bosaka podzieli się na trzy nierówne części: jedni dadzą głos Dudzie, drudzy Bosakowi, trzeci nie pójdą do urn wcale. Elektorat Hołowni da w większości głos Trzaskowskiemu i w ten sposób... ludzie tacy jak pan Cejrowski, którzy popierali ślepo Konfederację i zwalczali nieprzytomnie Dudę, otrzymają "w pakiecie" PREZYDENTA POLSKI RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO. Pogratulować! Historia kiedyś to zrozumie i wam "podziękuje".
Irena2020.06.29 10:57
Ufam, że wyborcy Konfederacji - to nie stado baranów, prowadzone przez ich lidera. Ci ludzie mają swój rozum. Jeżeli nie chcą aborcji na życzenie i małżeństw homoseksualnych, wybiorą Dudę.
joanna2020.06.29 10:39
Trafione w samo sedno!!!WC to narcyz z wielka geba,ae z zadna odpowiedzialnoscia za slowa,ktore wypowiada!!!Jak o,to zwinie manatki i ucieknie !!!
as2020.06.29 10:38
Ktoś na forum przyrównał Cejrowskiego do Kolonki. Porównanie 100/100. Pasują do siebie.
as2020.06.29 10:35
Pamiętam program WC o Lizbonie. Zawitał chyba do 2 knajp i tyle widzieliśmy Lizbony. Taniej się nie dało, ale kasę za film przytulił. Od tego czasu omijam z daleka. Paszoł won. Raz mówi, że będzie głosował na Konfederację, raz że nie, potem oburzony, że wykorzystali jego wizerunek... a parę dni temu zrobił wywiad z Bosakiem pełen wazeliny. Teraz znowu zdziwiony. Najwyraźniej brakuje 5-ej klepki. Paszoł won.
Anonim2020.07.1 22:53
Albo robi to co mu każą prowadzący.
Michał Jan2020.06.29 10:28
Odwołuję moją krytykę Marysi-Patysi. PiS-makom wystarczy sam tytuł. Cieszą się, że p. Cejrowski krytykuje Konfederację, a nie doczytali, że za to, że nie skorzystała z okazji, żeby przeczołgać "szeregowego posła".
Dell2020.06.29 13:29
A gdybyś tak, co jakiś czas, spróbował bez pogardy? Bez różnych "Marysi-Patysi", "PiS-maków, "szeregowych posłów" itp.?
Michał Jan2020.06.30 10:15
Trudno pisać inaczej w stosunku do PiS-maków i p. Marysi Patysi, którym nie przeszkadza totalny rozjazd tytułu od treści artykułu. To nie jest pierwszy raz, to reguła.
Zatroskany2020.06.29 10:22
Czyżby złośliwość...
wojtek2020.06.29 10:22
Mogą też zrezygnować ze zdrady Polski i poprzeć Trzaskowskiego.
Jolka2020.06.29 10:26
Nie osmieszaj się za pieniądze
Jana2020.06.29 10:28
On to lepiej zrobi za Ciebie.
Dell2020.06.29 13:24
Trzaskowskiego - patriotę. "Po co nam lotnisko pod Warszawą skoro będziemy mieli w Berlinie".
[email protected]2020.06.29 10:18
Cejrowski już jedną nogą jest w Moskwie. Niestety kolejny uwierzytelniający się wcześniej.
OZ2020.06.29 10:17
Nareszcie mądre słowa u P. Cejrowskiego - głupota Bosaka nie zna granic.
Jan Radziszewski2020.06.29 10:11
winny jest temu Cejrowski sam Prezydent Andrzej Duda bo zdradził POLSKE na rzecz żydowskiego Polin!!! piątek, 26 czerwca 2020 26 VI 2020 Klątwa rzucona na prezydenta Polski Andrzeja Dudę Piątek, 26 czerwca 21.40 Zapisz dziecko - Tak, dojrzał owoc. Prezydent Duda dostawał długo szansę. Nie korzysta z niczego co chce dać Bóg, co może pomóc Polsce. Teraz Polskę sprzedał w USA. Zatem rzuć na niego klątwę Bożą. - Ja, nieudany i marny sługa Boży Krzysztof Michałowski ( Cyprian Polak) rzucam na prezydenta Polski Andrzeja Dudę klątwę Bożą. Przeklina Cię Bóg. Przeklina Cię Bóg. Przeklina Cię Bóg Andrzeju Dudo. Amen! Amen! Amen! - I tak się stanie. Amen. Tak mówi Jezus, tak mówi Trójca Przenajświętsza, Amen, Amen, Amen. Zbawię Cię Andrzeju Dudo i unikniesz potępienia, lecz Twój czyściec będzie bardzo ciężki. Klątwa zaś sprawi, że nie zdołasz się oczyścić przed śmiercią z grzechów w należyty sposób. Śmierć Twoja będzie przestrogą. Amen. Otrzymał Cyprian Polak
Belinda2020.06.29 11:15
Twoje miejsce jest w Koscianie albo w Tworkach
Nietoperz2020.06.29 10:11
Cejrowski tak walił w Dudę podczas kampanii że już nie jest wiarygodny.Dla mnie to człowiek pokroju Kolonki
Jana2020.06.29 10:35
Dobry facet był,ale teraz już nie kupimy żadnej jego książki ani nie daj Boże biletu na oglądanie go podczas ględzenia..Myślę,że głupim pieniądze zabieraja rozum.
ceramik2020.06.29 10:06
Słyszę mądre słowa u Cejrowskiego. No no.
Michał Jan2020.06.29 9:53
Swoją drogą, p. Marysi Patysi znowu rozjechało się przesłanie tytułu z treścią artykułu.
Michał Jan2020.06.29 9:51
Zapewne targowanie się z "szeregowym posłem" mogłoby dać jakieś krótkoterminowe korzyści, ale za cenę podpisania cyrografu. Stąd, nie zgadzam się ze zdaniem p. Cejrowskiego.
Roman2020.06.29 12:34
Możesz nie lubić "szeregowego posła", lecz nie możesz zaprzeczyć, że skutecznością przebija on wszystkich konfederatów razem wziętych. Bosak to uczciwy chłopak,który ładnie i przekonująco mówi, lecz nie potrafił stworzyć partii, a w Polsce po władzę sięgają partie. Nawet gdyby Bosak został prezydentem, co w mojej ocenie było by dużo lepsze niż prezydentura Trzaskowskiego, nie ma chłopak zaplecza. Konfederacja powinna spróbować najpierw stworzyć realną i stabilną siłę w parlamencie, a dopiero w dalszej kolejności sięgnąć po prezydenturę. To jedyna droga do uwolnienia Polski od paraliżujących ją dwóch zwalczających się ze szkodą dla Polski nienawiści.
Michał Jan2020.06.30 10:17
Nie zaprzeczam, choć większość jego działań, to kiwanie się na własnym polu karnym. I na pewno nie zbuduje się silnej partii wchodząc z nim w jakieś układy.
moherek2020.08.5 9:12
problem w tym, że kofederacja nie jest po to by brać odpowiedzialnośćza Polskę, ale po to rozwalać Polskę od środka