CBA w biurze księgowym syna Banasia? Żaryn: Prezes NIK strzela sobie w kolano  - zdjęcie
11.08.21, 19:19Fot. screenshot - YouTube (polsatnews.pl, Polskie Radio)

CBA w biurze księgowym syna Banasia? Żaryn: Prezes NIK strzela sobie w kolano

5

Prezes NIK Marian Banaś informował dziś, że funkcjonariusze CBA przeprowadzali dziś czynności w biurze księgowym jego syna. Informacje te jednak okazują się nieprawdziwe, co wyjaśnia rzecznik koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn.

Marian Banaś informował dziś na Twitterze o akcji Centralnego Biura Antykorupcyjnego w biurze księgowym jego syna, Jakuba Banasia.

- „Wczoraj Komisja Regulaminowa usiłowała zająć się uchyleniem immunitetu Mariana Banasia. Moi pełnomocnicy skutecznie wskazywali na braki dowodowe. Dziś CBA z roboczą wizytą w biurze księgowym firmy mojego syna. Centralne Biuro AntyBanasiowe w akcji”

- napisał.

Tym doniesieniom zaprzecza jednak rzecznik koordynatora służb specjalnych.

- „Dziś @CBAgovPL nie realizowało czynności, o których pisał Prezes NIK. Być może miało być śmiesznie, a wyszła brzydka insynuacja, ale też strzał w kolano. Bo skoro Centralne Biuro Antykorupcyjne to Centralne Biuro AntyBanasiowe to czy przypadkiem nie jest tak że Banaś=korupcja?”

- napisał Stanisław Żaryn.

kak/Twitter

Komentarze (5):

Anonim2021.08.12 10:35
wojna w mafii
Filip2021.08.12 7:03
Gościem Andrzeja Stankiewicza w specjalnym wydaniu programu "Onet Opinie" był Jarosław Gowin, który opuścił rząd Zjednoczonej Prawicy. Polityk przyznał, że zarówno rok temu, jak i wiosną, odbywało się "wnikliwe sprawdzanie" działalności jego syna przez służby państwowe, gdy szef Porozumienia podejmował decyzje niezgodne z życzeniem Prawa i Sprawiedliwości.
Obiektywny2021.08.12 16:06
Po swoim Aut z Porozumienia Gowin będzie opowiadał niestworzone rzeczy tak to juz jest. Nie może przeboleć , że utracił korytko.
fdf2021.08.11 19:26
Reźim pisowski.
czeski film2021.08.11 19:49
A co to "Reźim"? Najazdu "czeskich troli" to pis ze śmiechu na pewno nie zniesie.