Bus przewożący kilkunastu nielegalnych migrantów miał wypadek w Wielkopolsce. Są ranni, kierowca uciekł - zdjęcie
19.10.21, 10:40Fot. Pixabay

Bus przewożący kilkunastu nielegalnych migrantów miał wypadek w Wielkopolsce. Są ranni, kierowca uciekł

3

Na wielkopolskim odcinku autostrady A2, przewożący 17 nielegalnych migrantów mercedes sprinter uległ wypadkowi. Ranne zostały w nim cztery osoby, ale kierowca oraz osoba mu towarzysząca zbiegli z miejsca wypadku. Trwa policyjna obława.

„Dostawczy Mercedes na czeskich nr wywrócił się na A2 pod Nowym Tomyślem. W części towarowej jechało kilkunastu obcokrajowców. Kierowca i jeden pasażer uciekli. Akcja policji i służb trwa” – poinformował w mediach społecznościowych rzecznik poznańskiej policji Andrzej Borowiak. 

Ranni zostali przewiezieni do szpitala. Policji udało się już ustalić tożsamość ośmiu z pasażerów busa.

 

ren/twitter, PAP

Komentarze (3):

jancio2021.10.19 14:55
komu się uda to się uda, i nie gonić ich, tylko złapanych z powrotem. niech biegną na niemcy
robaczke2021.10.19 11:42
WILEKI NARÓD POLACZKUF......................... bi sie kilkuset emigrantów ;] ................................... o to ci od wyklętych bpohaterów ;] ...................................... KOMICZNE TO JUZ JEST ;] ........................................ tacy z was patrioci, katolicy i bohaterowie ;] ........................................... ZWYKŁE TCHORZE I NIEUDACZNICY ;] ...................................... pokazujecie prawdziwy swoj obraz ............... kochane warchlaczki zasciankowe ;]
Andrzej2021.10.19 11:37
Autostrady A2 i A4 należy obstawić Policją i kontrolować właśnie takie busy zwłaszcza na obcych tablicach rejestracyjnych.