03.11.19, 15:35Screenshot Twitter - MadWurst #UDOARMY / Radosław Poszwiński

Bundesliga: Niezwykła postawa polskiego bramkarza. Przegonił pseudokibiców, którzy wdarli się na murawę! [ZOBACZ]

Niezwykłą odwagą wykazał się polski bramkarz berlińskiego Unionu w meczu rozgrywanego u siebie z Herthą. W pewnej chwili na murawę boiska wdarli się pseudokibice, których przepędził właśnie Rafał Gikiewicz.

To były pierwsze w historii Bundesligi derby Berlina. Drużyka Gikiewicza wygrała u siebie z Herthą 1:0 w 10. kolejce rozgrywek, ale to nie o wyniku rozpisują się niemieckie media.

Niemcy są zachwyceni postawą polskiego golkipera. W momencie, gdy na murawę wdarli się zamaskowani pseudokibice, bramkarz gospodarczy zareagował natychmiast, podbiegł do nich i gestami oraz okrzykami zmusił do wycofania się.

Nagrania z tego momentu robią furorę w internecie:
dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze

Dr Aloha2019.11.3 19:22
Przyjechaliby do Polski to ich na Jasną Górę zaproszą
anonim2019.11.3 16:56
> golkipera Kogo?!
Lech Keller-Krawczyk zyd homo pedofil2019.11.3 16:40
Kim jest ten: 𝐁𝐣𝐨𝐫𝐧 𝐊𝐚𝐫𝐥𝐬𝐬𝐨𝐧 - 𝐧𝐢𝐤𝐭 - gudłaj 𝐚𝐧𝐝𝐫𝐳𝐞𝐣𝐡𝐚𝐡𝐧 ? Nazwisko jego jest Lech Keller-Krawczyk i jak sam przyznaje, cyt.: "Nazywam się Lech Keller-Krawczyk (spolszczone żydowskie -Sznajder) mam lat 70 plus jestem Żydem i homoseksualistą." - i dalej, cyt.: "Można mnie znaleźć m.in. pod "nickami": 𝐨𝐟𝐢𝐜𝐞𝐫 𝐋𝐖𝐏, 𝐉𝐏𝐈𝐈𝐈, 𝐀𝐠𝐧𝐢𝐞𝐬𝐳𝐤𝐚, 𝐃𝐚𝐫𝐢𝐚_𝐃𝐚𝐧𝐢𝐥𝐜𝐳𝐲𝐤 (mam słabość do bolszewików), itp." - Wszystko jest w archiwach Frondy. Lech Keller-Krawczyk, sowiecki Żyd, homoseksualista a jako taki pedofil. Prawdziwy stachanowiec blogowy, zaczyna rano i kończy rano. Stara dobra szkoła leningradzka. Jest jak goowna w dworcowych WC - niespłukiwalny.
marek2019.11.3 16:28
Takie same kundle jak lewactwo. W grupie i w głupocie mocni w realu śmierdzące fajfusy.
anonim2019.11.3 16:16
Jakby powiedział coś o Bogu lub wyciągnął krzyż przeganiając kiboli to mógłby zostać męczennikiem za wiarę!