Bukowski do załamanych celebrytów: Wyjeżdżajcie! Im szybciej, tym lepiej dla was i dla Polski - zdjęcie
14.07.20, 09:10Screenshot Youtube - fxmag

Bukowski do załamanych celebrytów: Wyjeżdżajcie! Im szybciej, tym lepiej dla was i dla Polski

30

Wyjeżdżajcie jak najszybciej

Po wygranych przez Andrzeja Dudę wyborach prezydenckich - podobnie jak po parlamentarnym zwycięstwie Zjednoczonej Prawicy w ubiegłym roku - niektórzy celebryci zapowiedzieli, że w takiej Polsce nie chcą mieszkać i szykują się do emigracji.

              Mam do nich gorącą prośbę: nie zwlekajcie z tą  decyzją. Im szybciej opuścicie kraj, którego najwyraźniej nie traktujecie jako swojej ojczyzny, tym lepiej dla was i dla Polski.

             Bądźcie konsekwentni i zrealizujcie swoje zapowiedzi wyjeżdżając jak najszybciej.

Jerzy Bukowski

 

Komentarze (30):

bogdanus2020.07.14 12:41
Na wasz wyjazd nawet was pobłogosławię...
Michał Jan2020.07.14 12:33
Celebrytów rodem z seriali i pudelków szkoda wprawdzie wielka nie będzie, ale przerażający jest ten stosunek PiS-owców do ponad połowy rodaków - najwyraźniej komuszy pomysł z biletami w jedną stronę (vide: casus śp. Kornela Morawieckiego) bardzo im przypadł do gustu.
Wybiórcza Pamiec Leminga2020.07.14 20:46
Zapomniał wól jak cielęciem był. Stosunek PO-wcow do Polaków za rządów PO-PSL Włodzimierz Karpiński minister skarbu za PO ... a ch..tam z tą Polską wschodnią. Bieńkowska do Wojtunika: za 6 tys. zł to pracuje złodziej albo idiota. Sławomira Neumanna. "Rzygam Tczewem, tam są same p...by To kilka cytatów jak za PO szanowało się Polaków. Jedyna porażająca rzeczą jest głupota lemingów którzy maja strasznie krotka i wybiorcza pamięć.Na szczęście nie wszyscy rodacy są tak szurnięci jak wy totalniaccy.
Dariusz2020.07.14 12:31
Marzenia ściętej głowy.Gdzie ta "elyta" będzie miała lepiej?Tutaj tworzą towarzystwo wzajemnej adoracji i mają grono uwielbiających ich pożytecznych idiotów,a poza granicami ,będą naprawdę nikim.
Halina Stopa2020.07.14 12:28
niech emigrują, ja na pewno nic na tym nie stracę, będzie mniej chamstwa i nikt nie napisze, że mam mordę, bo mieszkam na wsi i pracuję na roli, głosuję na PiS
Zenek2020.07.14 12:26
Janda nie da rady. Utonęła w kremie co to walą na nią.
Glaudiusman2020.07.14 12:17
Nikt was żenujący celebryci nie trzyma. Jak najszybciej wyjeżdżajcie i dechą na rozpęd do Reichu, do półtuska.
Nie chcę Twojej modlitwy2020.07.14 11:50
Owszem, wyjedziemy. Z Kaczystanu do zachodniej Polski. Ale mam nadzieję że wcześniej ta połowa, która nie głosowała na Dudę i nie chce zacofanego kraju, oddzieli się od Podlasia, Podkarpacia, Małopolskiego, Świętokrzyskiego i Łódzkiego. Będziecie mieli Chrystusa na tronie i sami będziecie rozdawać własne pieniądze. Bez "Warszawki", bez "Krakówka". Bo Duda pięknie wygrał tylko we wschodnich województwach. 10 pozostałych niestety nie chce prezydenta na kolanach, pod zwierzchnią władzą Prezesa-Kanclerza. WyPAD na swoją dzielnię, skoro tak gardzicie "ruskimi trollami", "antypolakami", "postkomunistami", "ubecją", "bolszewikami", "zdrajcami narodu", "lewakami", "celebrytami", "kastą", "elytami", "warszawką", "krakówkiem" i czym tam jeszcze nazywacie połowę swoich rodaków. Lewa strona Polski nie chce was już utrzymywać. Dość katolickiego terroru i systemowego tłamszenia ludzi o odmiennych poglądach. Zabierajcie swoje krzyże i kościółki i przytulcie się mocniej do Rosji. Co? Nie chcecie mieć własnej Polski? Pewnie dlatego, że sami nie sfinansujecie swojego socjalistycznego rozdawnictwa. I pewnie dlatego, że katolickim zwyczajem chcecie, żeby wszyscy, cały świat podporządkował się jedynej słusznej religii, którą od niemowlęctwa indoktrynujecie dzieci, także cudze.
Zych2020.07.14 12:12
Zabolała mnie Twoja wypowiedź: "..i sami będziecie rozdawać własne pieniądze", szczególnie brak zrozumienia zasad państwa PRAWA. Podatki nie są kasą "co łaska". I prawo ich dystrybucji ma sejm i rząd. I tu jest problem: Twoja opcja zaopatrywała nimi wyłącznie złodziei i zagranicę, moja opcja (nie bez wpadek) społeczeństwo i nasz kraj. I TU jest zasadnicza różnica.
Nie chcę Twojej modlitwy2020.07.14 12:51
Jak na razie dokładnie połowa Polski nie zgadza się z Twoim państwem "PRAWA" i rozdawaniem pieniędzy komu popadnie. A na młodych lekarzy nie ma. Na pielęgniarki nie ma. Dla nauczycieli nie ma. Na służbę zdrowia nie ma. Dla niepełnosprawnych nie ma. Całe grupy zawodowe strajkowały podczas kadencji Twojego rządu "PRAWA". Wiesz za to na co jest kasa z budżetu? Na Rydzyka i jego mafię w sukienkach, na partyjną propagandę w publicznej telewizji i ludzi, których jedynym osiągnięciem było zrobić parę bąbelków.
Zych2020.07.14 15:05
Twoja wypowiedź jest charakterystyczna dla PO i SB, a jednocześnie czysto demagogiczna: 1/ nikt nie rozdaje pieniędzy (jeśli tak, to zrób z tym porządek w Szwecji, Niemczech itd.), 2/ podaj konkretne kwoty wyasygnowane przez PO z budżetu dla lekarzy, pielęgniarek itd., 3/ podaj jakie duże kwoty dostał T. Rydzyk (tylko nie epatuj 5, 10 mln, bo to jest śmieszne przy "skrętach" PO liczonych w dziesiątkach mlD za 1 rok), 4/ wspomnij sobie niejakiego T. Lisa jak się łasił do Michnika i Tuska (to tylko 2 przykłady). 5/ dobrze jest pisać nie o zjawiskach jako takich, ale o ich skali, bo Twoja argumentacja przypomina prokuratora i sąd od batoników: "przecież to też kradzież". Tak więc opozycji pozostaje tylko bajdurzenie o tej "strasznej, nieznośnej atmosferze pisowskiej" i tym podobne brednie.
Nie chcę Twojej modlitwy2020.07.15 10:26
Twoje wypowiedź jest charakterystyczna dla zapatrzonych w Prezesa i PiS słuchaczy Martyniuka, którzy wstają z kolan. Czy się stoi czy się leży na bachora się należy. Jeśli to nie jest rozdawnictwo, kiedy brakuje na służbę zdrowia, godne zarobki dla nauczycieli. Chcesz powiedzieć, że wszystkie te strajki to była demagogia? Jeśli przywołujesz już socjal w Skandynawii czy w Niemczech – tam szpital wygląda tak jak powinien wyglądać szpital, a nie brudny kibel publiczny, do którego ludzie stoją w kolejce po pół roku. Emeryci przywykli do komuny już odnajdują się w tej rzeczywistości, ale nie wszyscy chcą się zastanawiać, czy dożyją do spotkania z kardiologiem. Dotacje dla Rydzyka i jego mafii nie są żadną tajemnicą, więc nie wiem czemu zbijasz od razu niebotyczne kwoty, które rząd przekazuje całkiem jawnie. Oprócz tych dwóch samochodów od pana Stanisława – bezdomnego z Warszawy, który niestety... zmarł XD Jeśli to wystąpienie Rydzyka nie zachwiało Twojej niezłomnej wiary w KK i rząd to nic jej nie zmieni. Będziesz bronił pisowskiego partyjniactwa do ostatniej kropli krwi, bo "LiS łasił się do Michnika" XD Już nie mówiąc o całkiem jawnym dofinansowaniu na media "publiczne" – propaganda kosztuje. Cała reszta Twoich wynurzeń nie jest merytoryczną odpowiedzią na mój komentarz. Jeśli jedynym argumentem dla wyboru PiS jest to ile PO nakradło, ile przeszło pod stołem i która ręka którą myje, to wybacz ale to zwyczajnie śmieszne. To co PiS nakradł wyjdzie dopiero, kiedy kolejny rząd zabierze się za porządki, dokładnie tak samo jak stało się to kiedy Kaczyńscy zabrali się za politykę krajową. A skoro już a "nieznośnej atmosferze" wspominasz. Od 89' ten kraj nie był jeszcze tak podzielony na pół jak jest teraz. A rząd zamiast łagodzić spory, podjudza, szuka wrogów narodu i tradycji, żebyście wy mieli pożywkę, oraz ostentacyjnie demonstruje drugiej połowie Polski swoją pogardę nazywając rodaków "elytą", "kastą", "warszawką", żydokomuną", "hołotą", "zarazą", "zboczeńcami", "zdrajcami narodu" itd. a kobiety "szmatami". Jeśli mówisz że taka polityka i retoryka jest ok, to tylko świadczy o Twojej kulturze.
Michał Jan2020.07.14 12:29
To, że jumiarze zza Zielonej Góry głosowali na tę a nie na drugą stronę złego szeląga w niczym nie podnosi ich zalet i nie świadczy o jakimś mniejszym zacofaniu.
Lidia2020.07.14 12:54
Do zachodniej Polski ?? o jeszcze czego ,my tu was nie chcemy ,jedzcie sobie do ruskich do niemiec ,albo na madagaskar i jescze was pobłogosławimy ,POmimo że nie chcecie modlitwy :)))
Anonim2020.07.15 10:37
Bardzo mi przykro, Lidio, ale we wszystkich województwach oprócz bloku wschodniego (Podlaskie, Lubelskie, Podkarpackie, Małopolskie, Świętokrzyskie i Łódzkie) wygrał Trzaskowski. Także skoro nie umiecie nauczyć się żyć z drugą połową swoich rodaków, śmiejąc się że będą wyjeżdżać z kraju, to równie dobrze możemy zrobić referendum o odłączenie Polski komunistycznej od Polski europejskiej. Nie chcecie mieć własnego państwa w którym geja będzie można wsadzić do psychiatryka, a kobietę za aborcję do więzienia? Ja myślę, że nie chcecie. Wiecie dobrze że bez "elyt" którymi tak gardzicie, nie utrzymacie swoich zasiłków i pięćset-plusów. Jeszcze kilka lat takich rządów i pójdziemy śladem Katalonii. Nie mogę się doczekać zamykania tej granicy :)
mika2020.07.14 11:22
Komorowski kazał nam wyjeżdżać do Londynu... Oni tak kwiczą, bo jeszcze nie tak dawno chcieli zarabiać tyle co w Hollywood. Tylko PO ostudziło ich zapędy.
Antek z Czerniakowa2020.07.14 10:38
Najlepiej na saksy i bilet w jedną stronę !!!!
warszawiak2020.07.14 10:11
Polsce potrzebni są ludzie mądrzy i wartościowi a nie idioci-histerycy z marksistowskim skrętem w lewo.
ktoś2020.07.14 9:44
Dużo ludzi wyjedzie. Coraz więcej firm przenosi działalność do Czech. I to postępujący trend, lekarzy i pielęgniarek już brakuje. Oczywiście że Pisowców będzie pewnie leczyć MB Gietrzwałcka, ale nie wiem czy na 500+ wyrobi, jak UE wstrzyma kasę dla stref "wolnych od LGBT" to też nie wiem co będzie. Nie w każdej gminie jest odpowiednio wypasione sanktuarium aby liczyć na wsparcie.
krótko i dosadnie2020.07.14 9:34
Walizka, dworzec i do wyboru: Berlin albo Moskwa!
ktoś2020.07.14 9:46
I swoje podatki też zabierzcie.
lewak2020.07.14 9:27
Będę powtarzał: Wyjeżdżajcie, tylko zrzeknijcie się praw wyborczych!!!
ktos2020.07.14 9:38
Nie można się zrzec praw wyborczych formalnie.
lewak2020.07.14 10:18
zmiana obywatelstwa? zrzeknięcie się polskiego?
ktos2020.07.14 10:32
Wedle polskiego prawa obywatelstwa można się zrzec wyłącznie gdy ma się dodatkowo obywatelstwo innego państwa. Inaczej nie ma takiej możliwości.
lewak2020.07.14 11:44
czyli, dla mnie, sprawa jasna!
Janusz2020.07.15 15:00
Przebijacie Kim Dzong Una, jeszcze trochę i polubi Was czarnoskóra Ameryka.
AAAtomek2020.07.14 9:17
Ale dlaczego tylko celebryci Bukowski??? Niech wyjeżdżają wszyscy ci, którzy głosowali na Trzaska??? Tak że proszę zmienić tytuł Bukowski na: "Wyjeżdżajcie z Polski wyborcy Trzaskowskiego"!
EMD2020.07.14 9:28
Jak wyjadą to kto zapłaci wszystkie plusy? Popatrz ma mapę i zobacz gdzie wygrał PAD - a potem policz ile przychodu do budżetu tam się generuje w porównaniu do województw gdzie wygrał Trzaskowski....
AAAtomek2020.07.14 9:44
Ty to wiesz, ja to wiem, ale ONI tego nie rozumieją - chodzi mi o ich wyborców, ich idole to wykorzystują.