08.03.16, 10:10KOD Londyn

Brytyjska Polonia domaga się delegalizacji KOD-u

Grupa 50 Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii złożyła do Home Office wniosek o uznanie KOD na Wyspach za grupę zagrażającą bezpieczeństwu publicznemu. Jeśli Home Office przyjmie ten wniosek, może to skutkować dla działaczy KOD nawet deportacją z zakazem powrotu na Wyspy.

Nie ujawniono ani kopii wniosku, ani nazwisk wnioskodawców, lecz KOD w Wielkiej Brytanii planuje podobny wniosek m.in. przeciw organizacji „Patrie Fidelis” skupiającej młodych narodowców, ponieważ działacze organizacji Mateusza Kijowskiego podejrzewają, że to członkowie tej organizacji złożyli wniosek. Według ustaleń portalu polonijnego „Polskie Echo” wniosek złożyli prawdopodobnie przedstawiciele tzw. starej Polonii.

Jako pierwszy o sprawie poinformował portal polscott24.com. Do wniosku dołączone są zdjęcia poszczególnych działaczy Komitetu Obrony Demokracji w Londynie podczas demonstracji.

jj

<<< JAK PRZEŻYĆ W CZASACH OSTATECZNYCH? PRZECZYTAJ! >>><<< JAK ŻYĆ BY .... PRZEŻYĆ? ZOBACZ! >>>

Komentarze

anonim2016.03.8 10:17
Jako przedstawiciel brytyjskiej polonii napisze: ZDELEGALIZOWAC PIS
anonim2016.03.8 10:23
Czy można zdelegalizować głupotę i chamstwo - no można, ale czy przez to zniknie z życia publicznego - raczej NIE
anonim2016.03.8 10:41
@[email protected]: tam jesteśmy "bardziej" wolni, u siebie w Polsce nieustannie wtrącają USA/Niemcy(cokolwiek to jest i w dodatku odrębne?)/Rosja - mimo że żadnej alianckiej umowy jak w przypadku Niemiec to co do nas nie ma (? prawda?). Ale jeśli chodzi o Londyn to mam nadzieję że chociaż tam zdelegalizują bo faktycznie takie zagrożenie jest i rośnie
anonim2016.03.8 11:32
Jesli przeciw KOD to mozna sie za granica skarzyc i prac polskie brudy, tak? Bo jakby to bylo przeciwko Jedynej Slusznej Partii to bylby przeciez porazajacy skandal.
anonim2016.03.8 13:02
Brytyjska Polonia domaga się delegalizacji KOD-u Niech zajmą się tym co im najlepiej wychodzi...Pracy na zmywaku