Brudziński punktuje hipokryzję polityków PO w sprawie Putina - zdjęcie
30.12.19, 12:59Zdj. screen Youtube/Telewizja Republika

Brudziński punktuje hipokryzję polityków PO w sprawie Putina

6

Europoseł Prawa i Sprawiedliwości, Joachim Brudziński w ostrych słowach skomentował wypowiedzi niektórych polityków PO na Twitterze, którzy, zamiast okazać solidarność w obliczu antypolskich ataków prezydenta Rosji, Władimira Putina, wykorzystują kłamstwa rosyjskiego przywódcy do ataków na rząd i prezydenta. 

Były szef MSWiA opublikował serię tweetów, w których przypomniał, jak prominentni politycy PO postępowali wcześniej wobec Kremla, a także polskiego prezydenta, Lecha Kaczyńskiego, który już dekadę temu dostrzegał w polityce Władimira Putina zagrożenie dla Europy.

"Schetyna i całe to totalne POparane towarzystwo, nawet putinowsą prowokację wykorzysta do ataku na rząd i Prezydenta RP. Jak Putin relatywizowała historię w Gdańsku i spacerował z Tuskiem po molo to Grześ bil brawo i atakował (tak jak Tusk) Prezydenta Lecha Kaczyńskiego?"-pyta Brudziński. 

"Puti[n] nigdy nie zapomniał śp. Prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu dwóch wystąpień, tego w Tybilisi i tego na Westerplatte. Oba musiał wysłuchać z „krzywą gębą”. Oba były również atakowane w kraju, przez politłuków PO, którzy łasząc się do Putina liczyli,że będą dla niego partnerami"- dodał wiceprzewodniczący PiS. Mocne słowa polityka nie spodobały się dziennikarzowi "Rzeczpospolitej", Jackowi Nizinkiewiczowi.

'Popaprane towarzystwo'? 'Politłocy'? Można się spierać, ale tak jak nie podobały mi się różne 'dyplomatołki', tak i te słowa są niedopuszczalne. Jeśli pretendent do przejęcia władzy w PiS operuje takim językiem, to nie dziwi, że politycy PiS sympatyzują ze Smokiem i hejterami"-napisał na Twitterze. Europoseł PiS odpowiedział:

"Cieszę się, że jest Pan taki wrażliwy i natychmiast Pan reaguje gdy padają ostre słowa pod adresem polityków PO. Ale może odniósłby się Pan też do powodu tych ostrych słów?Putin szkaluje Polskę a ci 'wrażliwi' i 'kulturalni' politycy wykorzystują to do ataku na rząd i Prezydenta". 

"Poziom hipokryzji i zakłamania niektórych komentatorów i polityków opozycji jest żałosny i śmieszny. Sami nie maja żadnych oporów w grubiańskich atakach na rząd, Prezydenta, że o Jarosławie Kaczyńskim nie wspomnę. Gdy im odpowiedzieć w ostrych słowach to „chlipią” jak przedszkolaki"- napisał w kolejnym tweecie Joachim Brudziński.

 

yenn/Twitter, Fronda.pl

Komentarze (6):

nie zwracać na malucha kremlowskiego uwagi2019.12.30 17:00
Putin "gra". Putin "boksuje" Putin "hokeista" Putin na golaska na koniku Putin "zapasnik" Putin "judoka" Putin pierdzi Putin lubi w rectum Putin, Putin, Putin.... Putina jak Stalin - słoneczko k.. wa narodów i mend blogowych
Urszula2019.12.30 15:53
Walić kłótnię. Dość na ten temat. Mam "dobrą" wiadomość dla moherów głosujących na pisdzielstwo. "Od 2020 r. budżet państwa nie będzie już dopłacać do darmowych leków dla osób 75 plus. Ma dopłacić NFZ. Ale zabraknie mu pieniędzy." A dobrze wam tak. :D Czekamy na dalsze likwidowanie przywilejów.
mendy są wszędzie nawet Zyklon B nie pomógł2019.12.30 14:54
Był "dzielnicowy" z radziecką muchą. Mucha smrodu nie wytrzymała. Był "Bjorn Wiking z Rogiem w Doopie", "PolishPatriot", "Poliamorysta" ... Jest 𝐒𝐭𝐚𝐥𝐤𝐞𝐫 - 𝐄𝐥𝐞𝐤𝐭𝐨𝐫 (jak długo?) Jest gudłaj 𝐚𝐧𝐝𝐫𝐳𝐞𝐣𝐡𝐚𝐡𝐧 - 𝐉𝐏𝐈𝐈𝐈 - 𝐨𝐟𝐢𝐜𝐞𝐫 𝐋𝐖𝐏 (co za żart? żyd-pedał "oficer"), 𝐃𝐚𝐫𝐢𝐚_𝐃𝐚𝐧𝐢𝐥𝐜𝐳𝐲𝐤, 𝐀𝐠𝐧𝐢𝐞𝐬𝐳𝐤𝐚, 𝐔𝐫𝐬𝐳𝐮𝐥𝐚 ... i wiele innych "symbolicznych" pseudonimów chorego psychicznie mitomana. Może to być 𝐋𝐞𝐜𝐡 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫-𝐊𝐫𝐚𝐰𝐜𝐳𝐲𝐤 żyd "genetyk słowianszczyzny", może to być menda 𝐀𝐥𝐛𝐞𝐫𝐭 - extra VERGIN, oil do smarowania odbytnicy - to nie ma znaczenia. Jest/są jak goowna w dworcowych WC - niespłukiwalni.
man.of.Stagira2019.12.30 13:50
Platforma zasłynęła TYM, że uznała iż według Immanuela Kanta; -a- źródłem moralności ludzkości są podmioty empiryczne m e t r y k a l n e -czym zdradziła niską jakość swojego wykształcenia filozoficznego i nieznajomość filozofii moralnej Immanuela Kanta - b- prawo moralne i prawo stanowione mają jedno źródło -czym ujawniła całkowitą nieznajomość filozofii politycznej Immanuela Kanta Słynne; 'Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne w Gersdorf' – pod którym to hasłem Platforma Obywatelska oraz KO, OTUA oraz KOD i RP przeszłi do historii humanistyki polskiej i zapisali się w dziejach narodu i wymiaru sprawiedliwości Rzeczypospolitej. POKO obnażyło, wraz z SLD poziom wykształcenia filozoficznego i etycznego ‘elit’ spod znaku GW, celebrytów i ‘profesorów’ nie wyłączając takich „tuzów” jak prof.Bartoś czy prof.Hartmann. Habemus idiotes
Katolicka Kretynizacja Polski2019.12.30 13:48
hipokryzja i zakłamanie... Mija kolejny tydzień od skandalicznych wypowiedzi prezydenta Rosji na temat Polski. Do ataku włączają się również kolejni jego urzędnicy. Tymczasem Andrzej Duda do tej pory nie zabrał głosu w tej sprawie. – Prezydent z pewnością zabierze głos, ale po 6 stycznia. Mamy przerwę świąteczną – stwierdził europoseł PiS Adam Bielan.
Rafi2019.12.30 15:45
Pamiętaj o 30 srebnikach...................