Brudziński o tekście Onetu: Kolejna dyrdymały i chciejstwo  - zdjęcie
15.07.20, 09:54screenshot youtube- fakty RMF FM

Brudziński o tekście Onetu: Kolejna dyrdymały i chciejstwo

6

Wobec kolejnej porażki opozycji, związane z nią media kolejny raz uderzają w obóz władzy. Tym razem pojawiają się insynuacje o rzekomych zgrzytach w Zjednoczonej Prawicy Portal Onet.pl zaprezentował swój tekst, według którego w obozie rządzącym miał mieć miejsce spisek wymierzony w premiera Mateusza Morawieckiego. 

Według portalu, w spisek zamieszani są bardzo znani politycy, tacy jak Joachim Brudziński, Beata Szydło czy Zbigniew Ziobro . Do tych informacji odniósł się sam Joachim Brudziński i z całym zdecydowaniem zaprzeczył doniesieniom portalu Onetu. Na publikację portalu polityk zareagował na portalu twitter. 

,,Kolejna dyrdymały i chciejstwo:”Onet – polski portal internetowy od 2012 kontrolowany przez międzynarodowy koncern Ringier Axel Springer Polska (100% udziałów); największy polskojęzyczny portal internetowy”. !!!Musiałbym być niespełna rozumu aby po zwycięstwie PAD zwalczać PMM”— napisał polityk.

Rr,wpolityce.pl

Komentarze (6):

Jarecki2020.07.15 20:11
Jak to było: "nie wierzę w informacje niezdementowane" . Ano właśnie.
Seks kamerki2020.07.15 15:14
Nowa strona ero,tyczna na której znajdziesz sasiadke. Ponad milion ofert z całego świata! www.frircikvip.com.pl Szybka i bezpieczna rejestracja, Zupełna anonimowość, Setki osób z całego świata.
jula2020.07.15 10:51
Terminy spotkań na balkonie Pana Prezesa ustalał kot ale, że pazurem pisane to się wydało. Rosjanie rozszyfrowali i przesłali do Berlina stamtąd prosto do Onetu. Stankiewicz aż zsiadł się z wrażenia.
ladychapel2020.07.15 10:22
Tak Fronda zmieniła słowa, które córka Du(p)y Andrzeja wypowiedziała: „Jednak niezależnie od tego, kto wygra te wybory chciałabym zaapelować do państwa, żeby nikt w naszym kraju nie bał się wyjść z domu. Niezależnie od tego w co wierzymy, jakie mamy kolor skóry, jakie mamy poglądy, jakiego kandydata popieramy i kogo popieramy, wszyscy jesteśmy równi i wszyscy zasługujemy na szacunek. Nikt nie zasługuje na to, żeby być obiektem nienawiści, absolutnie nikt. Szanujmy się” w artykule: https://www.fronda.pl/a/kinga-duda-wszyscy-zaslugujemy-na-szacunek,147194.html A tak one brzmiały w rzeczywistości: Niezależnie od tego, w co wierzymy, jaki mamy kolor skóry, jakie mamy poglądy, jakiego kandydata popieramy, i kogo kochamy, wszyscy jesteśmy równi, i wszyscy zasługujemy na szacunek. Słowa - kogo kochamy - zamieniła Fronda na - kogo wybieramy. Jesteście tak obłudni że nawet słowa córki waszego prezydenta zamieniacie bo są dla was niewygodne a wasz podstarzały, niewykształcony, wiejski elektorat niestety tego nie zauważy ze względu na swoje intelektualne możliwości...
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.15 10:10
Bruździński tępy PiSi c h u j u! gdyby nie te polskojęzyczne portale internetowe jak je nazywasz, nigdy byśmy się nie dowiedzieli o pedofilii klechów. lotach kuchcińskiego, maseczkach i respiratorach szumowskiego i wielu wielu innych rzeczach które w TVP zamiatacie pod dywanik!
widz2020.07.15 10:23
Nigdy byście się nie dowiedzieli,bo nikt tak nie kłamie,szczuje,judzi i niszczy Polski jak oni.Jeżeli jeszcze POtraficie,to POmyślcie,w czyim interesie to robią , za czyje pieniądze i dla kogo.