Brudziński: Kto stawia na szali jedność koalicji, zdradza wyborców - zdjęcie
15.04.21, 11:08Fot. screenshot - YouTube (RMF FM)

Brudziński: Kto stawia na szali jedność koalicji, zdradza wyborców

11

Na antenie wPolsce.pl wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości Joachim Brudziński komentował trwające w Zjednoczonej Prawicy konflikty. Europoseł mocno podkreślił, że stawianie na szali koalicji to zdrada wyborców, którzy zaufali Zjednoczonej Prawicy.

Joachim Brudziński odniósł się w rozmowie z Edytą Hołdyńską do sprzeciwu Solidarnej Polski wobec Funduszu Odbudowy Unii Europejskiej.

- „Największym spoiwem Zjednoczonej Prawicy byłaby skuteczniejsza praca w sprawie reformy sądów. Z szacunkiem podchodzę do tyrad posła Kowalskiego, czy innych posłów, a nawet przewodniczącego Zbigniewa Ziobro. Rozumiem, że chcą się zajmować także polityką europejską, ale, na Boga, pierwszym zadaniem, jakiego się podjęli, była reforma sądów. Panowie, skupcie się na tym, co dało wam władzę”

- mówił.

Przypomniał, że Zjednoczona Prawica wygrała wybory m.in. dzięki temu, że wyborcy uwierzyli w reformę sądownictwa.

- „Stawanie na szali jedności prawicy jest niczym innym, jak zdradą tych, którzy na nas głosowali w 2015 r. i w ostatnich wyborach parlamentarnych. Każdy, kto rozbija Zjednoczoną Prawicę, przychyla się do tego, że władza wróci w ręce polityków typu Pomaska, Nitras, Budka i Tusk”

- podkreślił.

Polityk skomentował również dzisiejszy wyrok Trybunału Konstytucyjnego ws. Rzecznika Praw Obywatelskich. Odnośnie do działań opozycji, która Trybunał Konstytucyjny nazywa „trybunałem Julii Przyłębskiej” zauważył, że dowodzi tym, jak bardzo jest oderwana od rzeczywistości politycznej i konstytucyjnej.

- „Totalna opozycyjność przy wyborze RPO to realizacja zapowiedzi Grzegorza Schetyny. Chcę wierzyć, że rozsądek dojdzie do głosu. Bartłomiej Wróblewski jest dr prawa konstytucyjnego. Człowiekiem pasji, himalaistą. Będzie rzecznikiem wszystkich obywateli”

- stwierdził.

kak/wPolityce.pl

Komentarze (11):

Jerzy2021.04.15 17:25
Jajo, ja wam zaufałem, głosowałem na was - i co? szmata na gębę i szczepienia przymusowe niebawem - Mengele by tego nie wymyślił nawet... Prezes odleciał - 100 tysięcy dodatkowych zmarłych? cóż to efekt lockdownu (powiada), ale to nie znaczy, że mamy go znieść... 100 tysięcy ludzi, Jajo, zamordowanych przez niedzielskiego i spółkę - ich krew na waszych rękach, głosowałem na was ale teraz plwam w wasze żydowskie ryje i mówię - Nigdy więcej!!! WOOOOON!!!! Kto tu kogo zdradził?
JB2021.04.15 15:53
Kaczyński z JOJO Brudzińskim gdy już im nic nie groziło na własnych spędach pokrzykiwali "precz z komuną", a sami otaczają się komuną, postkomuną, esbekami. Jasiński, Przyłęcki, Piotrowicz, Kryże. Ramię w ramię z komuchami, z postkomuną. innym to zarzucając.
nie ślepy2021.04.15 15:33
Panie Brudziński weź się za jakąś robotę a nie nagaduj na Ziobrę! Głosowałem na was, ale zaczynam myśleć, że macie nad sobą jakiś rząd światowy, bo coraz więcej myślenia poddańczego w waszych działaniach! Podkulacie ogon już przed wszystkimi! A co do tzw funduszu odbudowy, to czy dacie każdemu dorosłemu Polakowi np po 100 tyś zł, żeby stanął na nogach, czy tylko dacie nam i naszym dzieciom rachunki do spłacania? A o sądach, czyli co kasta teraz wyprawia, to nawet szkoda pisać!
Anonim2021.04.15 13:47
Jeśli już ktoś zdradził, to żydobanderowski PiS swoich wyborców?
Byłem Maciej Płatov, jestem Piwowar2021.04.15 13:29
Jestem jak gówna w dworcowych WC - niespłukiwalny. Ja Teista, Cadyk spod Trocin, jestem z "Wilkowice", jestem z "Podgórzyce", z jestem "Raciborza", jestem z "Katowic", jestem z "Cieszyna", jestem wszędzie. Jestem w "Do Rzeczy", jestem w "Polityce", jestem zwykłą kürwą żydowską-trollem. Napisz do mnie: [email protected]
Maciej Piwowar2021.04.15 11:43
Joachimie Brudziński Solidarna Polski stoi po STRONIE POLSKI NARODOWEJ a NIE WASALA UE,Solidarna Polska NIE ZDRADZA SWOJEGO ELEKTORATU.Bo PiS za 770 mld. chce SPRZEDAĆ niepodległość POLSKI. A to jest HAŃBA dla PiS Prezesa i Premiera.
sugeruję2021.04.15 11:30
wycofać kandydatkę PiSu z Rzeszowa i poprzeć Warchoła, który ma poparcie wieloletniego prezydenta Ferenca. I będzie dobrze.
Grizzly2021.04.15 11:57
Warchoł pozostanie warchołem. Nikt nie chce takiego prezydenta.
Anonim2021.04.15 11:22
Trzeba było nie brac barachła do koalicji
Total Mayhem2021.04.15 11:19
Trudno utrzymywać koalicję z kimś, kto obrzuca cię inwektywami typu: zdrajca wyborców. Skoro zatem tak czyni de facto Brudziński, naraża na szwank jedność Zjednoczonej Prawicy (o ile jeszcze jest co narażać) i w ten sposób, zgodnie z własną logiką, zdradza wyborców.
Anonim2021.04.15 11:23
Ty to sie zajmij koalicjami w izraelu