Bortniczuk: Gowin może dążyć do stworzenia tęczowej koalicji  - zdjęcie
23.03.21, 10:15Fot. screenshot - YouTube (Telewizja Republika)

Bortniczuk: Gowin może dążyć do stworzenia tęczowej koalicji

6

Były poseł Porozumienia, obecnie poseł PiS Kamil Bortniczuk stwierdził w rozmowie z dziennik.pl, że "Jarosław Gowin może zmierzać do stworzenia tzw. tęczowej koalicji - wszystkich ze wszystkimi, byle tylko przeciwko PiS. Przestrzegaliśmy przed tym na wiosnę, a dziś widzimy, że Gowin konsekwentnie wymienia kadry w Porozumieniu.

Ponadto zdaniem Bortniczuka przejścia do Porozumienia posłanki lewicy MONIKI PAWŁOWSKIEJ to "fatalna wiadomość". Bortniczuk wskazał, że między poglądami Pawłowskiej a założycieli Porozumienia zachodzą istotne różnice choćby w takich dziedzinach jak aborcja, rola rodziny, rola Kościoła Katolickiego czy ocena decyzji rządów Zjednoczonej Prawicy.

Bortniczuk stwierdził również, że posłowie skupieni wokół Jarosława Gowina nie są przywiązani do swoich poglądów i są gotowi zmieniać je w celu zawierania politycznych sojuszy.

- (...) dziś widzimy, że Jarosław Gowin konsekwentnie wymienia kadry w Porozumieniu tak, by ludzie o sprecyzowanych poglądach nie ograniczali jego rozmów z partiami lewicowymi - dodał.

jkg/dziennik.pl

Komentarze (6):

🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.03.23 10:32
Bortniczuk ostatnio ciągle o tęczy ma w sobie coś skrycie zadziornego. Zamiast kwiczeć niech lepiej katolską żonkę poprosi to może mu da i elegancko loda wreszcie zrobi😂
Anonim2021.03.23 10:44
Widać że co najmniej pięciu narzeczonych cię popiera ... to wszyscy na kupę naraz?
wkrw2021.03.23 10:51
A co, chętny? Jak wielu z was, tylko odwagi brak żeby przyznać się do orientacji.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.03.23 11:16
zauważyłem wśród katolstwa powszechne zjawisko chwalenia się niemyciem doopy oni się tak boją analnych skojarzeń, że w obawie przed przyjemnością w ogóle się tam nie myją :/
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.03.23 11:15
bicz plis... z czym do ludzi te brudną doopę to przed nos swojej PiSdzie pokazuj😂
wkrw2021.03.23 10:31
Bortniczuk, powiedzcie, jak to jest być "zdradziecką mordą"?