W USA biali stają się rasą niższą, której przestępstwem jest to, że nie daje się zamordować i gwałcić, czarnoskórym z rasistowskiego ruchu Black Lives Matter, który (kierowany przez komunistów) sieje terror na ulicach amerykańskich miast.

Prawnicy z St. Louis Missuri 63-letni Mark McCloskey i jego 61-letnia żona Patricia McCloskey to liberalni biali popierający postulaty BLM, którzy stali się ofiarami własnych liberalnych zabobonów.

Na teren ich ogrodu, wyłamując bramę, włamał się tłum agresywnych murzynów, który wykrzykiwał groźby pod adresem małżeństwa. Starsze małżeństwo (skonfrontowane z rzeczywistością sprzeczną ze swoimi poglądami) wybrało zdrowy rozsądek i wyposażone w broń palną przegoniło (nie robiąc nikomu krzywdy) agresywnych murzynów — skutkiem czego nie dając się ograbić, zgwałcić i zabić (po tym, jak ci murzyni wyłamali bramy do ich ogrodu i wtargnęli na posesje).

O fakcie obrony życia i mienia małżeństwo poinformowało policję. Policja, choć z jednej strony uznała, że biali nie złamali prawa, to niestety odmówiła ścigania sprawców wyłamania bramy i wtargnięcia na cudzą posesję.

W rasistowskiej USA akceptującej rasistowski terror kolorowych dopiero zaczęły się kłopoty białych małżonków, prokurator (murzynka) postawiła im zarzuty, choć żaden z czarnoskórych nie wniósł przeciwko nim skargi.

Jan Bodakowski