Błaszczak demaskuje Woodstock: 'Róbta co chceta', a obok mordują... - zdjęcie
07.06.17, 07:45Owsiak i Woodstock, fot. Ralf Lotys (Sicherlich), lic. CC BY-SA 3.0 via Wikipedia, zdjęcia edytowane; terroryści, fot. media

Błaszczak demaskuje Woodstock: 'Róbta co chceta', a obok mordują...

Przystanek Woodstock nie otrzyma pozytywnej opinii policji, zapowiedział minister MSWiA, Mariusz Błaszczak. W roku ubiegłym Przystanek Woodstock również otrzymał negatywną opinię, a to w związku z jego organizacją. Teraz idzie o zagrożenie terrorystyczne.

"uż w zeszłym roku policja wydała negatywną opinię o organizacji Przystanku Woodstock. Jego organizator w prywatnych mediach związanych z totalną opozycją krytykował wtedy tę decyzję. W tym roku opinia też będzie negatywna" - zadeklarował Błaszczak.

W ten sposób odniósł się do informacji dziennikarza śledczego Witolda Gadowskiego. Gadowski podał, że kilku Europejczyków z Państwa Islamskiego jest szkolonych do ataków w Polsce. Mają mieć mapy Warszawy, Krakowa i Częstochowy. Gadowski zasugerował, że łatwym celem dla terrorystów byłby przystanek Woodstock, fatalnie chroniony.

Błaszczak krytykował festiwal Owsiaka. "Organizator tkwi w przeświadczeniu, że wszystko będzie fajnie, "róbta co chceta". A za naszą zachodnią granicą był zamach, w którym zginął Polak" - stwierdził.

mod/polskie radio