Bielan odpowiada Gowinowi na ,,groteskowy pucz'': Nawet Putin i Łukaszenka organizują fałszowane, ale jednak wybory - zdjęcie
06.04.21, 07:20fot. yt/pis

Bielan odpowiada Gowinowi na ,,groteskowy pucz'': Nawet Putin i Łukaszenka organizują fałszowane, ale jednak wybory

3

Sprawa zamieszania w Porozumieniu wywołana brakiem ponownego wyboru lidera tej partii odbiła się szerokim echem w mediach. Jak się okazuje niektóre echa i wątki jeszcze nie ucichły zupełnie, a politycy nadal częstują się złośliwościami. Na antenie TVN Adam Bielan, już jako poseł PiS odpowiadała na uszczypliwe komentarze Jarosława Gowina w odniesieniu do tamtej sytuacji.

- „Jestem przekonany, że Zjednoczona Prawica ma wszelkie szanse nie tylko przetrwać, ale funkcjonować do kolejnych wyborów, w których będziemy walczyć o zwycięstwo” - powiedział Bielan.

- „Myślę, że gdy kurz szczepień opadnie, będziemy w stanie podziękować osobom, które przygotowały tę akcję” - dodał.

Jak stwierdził, ambicje polityczne w każdym obozie władzy należy rozwiązywać, a obecna sytuacja nie jest najlepszym momentem do rozwiązywania sporów personalnych.

Odnosząc się do wypowiedzi Gowina na temat niedawnego zamieszania w Porozumieniu oraz do jego słów o „grotestkowym puczu” Bielan stwierdził:

- „Myślę, że o groteskowym puczu może mówić tylko groteskowy dyktator, czyli ktoś, kto od 3 lat nie organizuje wyborów.”

- „Nawet Putin i Łukaszenko organizują fałszowane, ale jednak wybory” - dodał.

 

mp/tvn24

Komentarze (3):

hehehe2021.04.6 10:44
Kaczor nie wypi3rd4l4jąc Gowina po ubiegłorocznym cyrku z wyborami postąpił jak lekarz opatrujący wrzoda bez uprzedniego wyduszenia ropy ze środka :-)
Anonim2021.04.6 10:29
"będziemy w stanie podziękować osobom, które przygotowały tę akcję" - znaczy się JarKaczowi? Kaczor gardzi koalicjantami. Czy to Samoobrona, czy LPR.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.04.6 7:28
Patoprawica! Jeszcze wczoraj umiłowani w chrystusie a już dziś parę godzin po świętach skaczą sobie do gardeł!