Biedroń o PO: Jest kampania wyborcza i będą obiecywali różne rzeczy - zdjęcie
22.06.20, 11:29Robert Biedroń/YT/Robert Biedroń

Biedroń o PO: Jest kampania wyborcza i będą obiecywali różne rzeczy

11

Gościem w Poranku Radia TOK FM kandydat Lewicy na prezydenta europoseł Robert Biedroń. Rozmawiała z nim Dominika Wielowieyska.

Biedroń powiedział:

- Elektrownia atomowa w Polsce budowana już jest – chyba nawet plany pierwsze były w latach 70. Pamiętam jako dziecko w Żarnowcu też pokazywano, że tam powstanie elektrownia atomowa i do dzisiaj nie powstała. Za PO był nawet pełnomocnik ds. budowy elektrowni atomowej. Brał grube pieniądze, nic nie zrobił. Podobnie jest teraz.

Dodał też:

- Nie dajmy się nabrać. Jest kampania wyborcza i będą obiecywali różne rzeczy. Dziś nie chodzi o elektrownię jądrową, chodzi o bezpieczeństwo energetyczne Polaków, a je trzeba zapewnić poprzez mix energetyczny

Z kolei na konferencji prasowej w Łodzi kandydat Lewicy powiedział:

- Wszedłem dzisiaj rano na stronę Rafała Trzaskowskiego, bo chciałem porozmawiać o jego programie. Znalazłem tam spot, w którym Rafał Trzaskowski pokazuje papugę, pokazuje psa, ale ani słowa nie mówi o programie. Nie znajdziecie państwo ani słowa o programie Rafała Trzaskowskiego. Pewnie podobnie jak prezydent Duda wie, że dzisiaj nie ma już co obiecać Polakom, bo Platforma nas zawiodła, kiedy rządziła przez 8 lat nie zrobiła tego wszystkiego, co trzeba było zrobić dla Polski. Dlatego nie mają dzisiaj programu. Liczą na to, że sam strach przed PiS-em wystarczy, żeby Platforma znów wróciła do władzy. Nie dajmy się na to nabrać

 

mp/tok fm/fb/robert biedroń

Komentarze (11):

mala2020.06.22 13:12
Powiem tak prosto i zwyczajnie z mojego życia. W 2008 roku podczas ówczesnego kryzysu po 12 latach pracy w jednym zakładzie mój mąż stracił pracę. Oprócz niego wielu z jego zakładu. Mieliśmy wtedy 3 małych dzieci. I nikt się wtedy nami nawet przez 5 minut nie zainteresował.Nie było 500+, 300 zł na wyprawkę szkolną, a wtedy książki kupowało się samemu, nikt młodym ludziom na starcie nie obciął podatku VAT, nie było dodatku solidarnościowego dla zwolnionych przez kryzys i nie było 13 emerytury dla emerytów. Nawet na pomoc rodziców nie mogliśmy liczyć. Mąż imał się każdej pracy na czarno, ciężko było znaleźć pracę stałą. Nikt się tymi zwalnianymi ludźmi nie przejmował. Nikt żadnej Tarczy nie zaproponował. Dziękowaliśmy Bogu, że nie mieliśmy żadnego kredytu. Mieliśmy tylko moją pensję na 5 osób. Tak, że nie chce już powrotu do tamtej władzy, do tych samych ludzi i twarzy z PO. Ludzie nie zapominajcie co było!
katowicka kretynitacja polski2020.06.22 13:03
Mafie marzą o powrocie gigantycznych wpływów i miliardowych zysków w Polsce. Ich gwarantem są lewackie zajoby i Rafau Trzaskowski . Ten człowiek to fauszywy lewacki PO-myleniec, którego wizja dla Polski jesz jeszcze gorsza niż wizja zajobów PO rządzących od 2007 do 2015. Studiował za pieniądze Sorosa – teraz nadszedł czas na wykonanie zobowiązania, a więc walczy jak lew o fotel prezydenta. Kim jest Soros dobrze wiemy. To lewacki żyd pochodzący z Węgier, uratowany przed niemiecką machiną śmierci, dorobił się w USA miliardów. Ten paskudny człowiek finansuje wszystko to, co dotyczy ideologii gender oraz poglądów lewacich i komunistycznych . Trzaskowski ma obowiązek likwidacji tego co mu przeszkadza w osiągnięciu jego celu, a więc TVP i programów, w których mówi się prawdę, oraz wypalenia gorącym żelazem tego, co przez 5 lat zostało zrobione przez prezydenta i rządy PIS-u. Pomyślcie więc Polacy co będzie wam, przez tego niezrównoważonego małpiszona wypalone ! Szkoda, że tak wielu ludzi tego nie rozumie ?!!
katowicka kretynitacja polski2020.06.22 13:02
Tak, obiecują jak najęci - a potem - zabiorą – zabiorą wszystko , zabiorą pieniądze, zlikwidują programy socjalne, przestaną finansować programy rozwojowe i ekologiczne, podwyższą wiek emerytalny i przerwią wszystkie prace inwestycyjne ! Zaprzepaszczą wszystko co zreformował PIS. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że powrót do władzy PO z jej przystawkami to jest powrót do najgorszej przeszłości.
Tylko PO POLSKIE2020.06.22 12:25
Ze względu na to, że w Polsce ŁBY podnoszą różnej MAŚCI SWOŁOCZ, WNUCZKI, CENREXY, NACHODŹCY na CZOŁGACH SOWIECKICH, LITWACY, SOWIECKIE „CHAZARY”, HAJHITLERY, tacy jedni zmieniający swoje nazwiska na POLSKO-BRZMIĄCE, i inni wrogowie NAJJAŚNIEJSZEJ RZECZPOSPOLITEJ, DLATEGO ważne jest, aby POLSKĄ kierowali i brali za nią ODPOWIEDZIALNOŚĆ tylko PRAWDZIWI POLACY. Prawdziwymi Polakami (niezależnie od narodowości) są Ci Polacy, którzy są w stanie ODDAĆ ŻYCIE za SWOJĄ i NASZĄ OJCZYZNĘ. To są Ci, co z Chrobrym, Jagiełłą, Batorym, Sobieskim, Kościuszką, Podchorążymi Wysockiego, Trauguttem, Piłsudskim, Rydzem-Śmigłym, Sikorskim, Grotem Roweckim, rotmistrzem Pileckim, z Tymi Polskimi patriotami spod OSTREJ BRAMY ( a byli tam pod Wilnem i Polacy narodowości Polskiej i byli Polscy Tatarzy, byli Polscy ŻYDZI, Polscy Litwini i byli też żołnierze narodowości Niemieckiej), z Powstańcami Warszawy WALCZYLI o WOLNĄ NIEPODLEGŁĄ POLSKĘ, OJCZYZNĘ wielu Narodów. To wreszcie CI NIEZŁOMNI POLSCY ŻOŁNIERZE od ŁUPASZKI, ŻELAZNEGO, ŻUBRYDA, RAJSA, BARTKA, ROJA i wielu innych, którzy szli na ŚMIERĆ z ręki POLSKOJĘZYCZNYCH (także po SOWIECKICH LEKTORATACH) wrogów POLSKI. To są także Ci, którzy leżą na cmentarzach wojennych (choćby pod MONTE Cassino), na których grobach jest KRZYŻ KATOLICKI, ale też i PRAWOSŁAWNY, Ci, na których grobach jest GWIAZDA DAWIDA i PÓŁKSIĘŻYC POLSKICH TATARÓW. PRAWDZIWI POLACY (niezależnie od NARODOWOŚCI, a szczególnie PRAWDZIWI POLSCY ŻYDZI) pytają, „POLSKO, CO MAM DLA CIEBIE ZROBIĆ”, jak trzeba to nawet „ODDAMY ŻYCIE w TWEJ OBRONIE”. Natomiast inni, NACHODŹCY na CZOŁGACH SOWIECKICH, LITWACY, SOWIECKIE „CHAZARY”, LIPNI niby POLSCY ŻYDZI, ZAPRZAŃCY, ZDRAJCY, rożnej maści PPR-owcy, PZPR-owcy ZSL-owcy, UB-owcy, SB-owcy, KOD-owcy, którzy mówią o Polsce "TEN KRAJ, W TYM KRAJU" pytają „POLSKO, CO NAM MOŻESZ DAĆ?”, co tu ”MOŻNA "SPRYWATYZOWAĆ?" (tzn. UKRAŚĆ jakąś KAMIENICZKĘ za symboliczne "GROSZE" ) „ i zastanawiają się, a to nad KAPUCHĄ, a to nad OBRYWĄ, a to nad WZIĄTKĄ, a to W KIESZEŃ, a to W ŁAPĘ, a to PREZENT. I taka jest różnica między PRAWDZIWYMI POLAKAMI, PATRIOTAMI, szczególnie PRAWDZIWYMI POLSKIMI ŻYDAMI, a tą RESZTĄ, co mieszkają na Polskiej Ziemi. Na POLSKIEJ ZIEMI mamy WSPANIAŁYCH POLSKICH PATRIOTÓW, którzy od wieków przelewają swoją krew w obronie POLSKI swojej OJCZYZNY, POLSKICH TATARÓW.
Twój wybór2020.06.22 12:11
Chcesz głosować na męża stanu czy na męża Śmieszka?
...2020.06.22 12:09
Już mamy bezpieczeństwo energetyczne dzięki PiS, którego nie gwarantowała ani lewica ani PO udające prawicę.Więc kandydacie nie obiecuj czegoś co już jest.
Starry Pierre Nick - wklejacz2020.06.22 11:55
usuńcie ten komentarz!linkTa nasza dziwna rzeczywistość polityczna… Kto wygrał debatę w TVN? – Rafał Trzaskowski. Kto uratował honor Platformy? – Rafał Trzaskowski. Kto nam tak pięknie zarządza stolicą? – Rafał Trzaskowski. Kto pozował na największego twardziela? – Rafał Trzaskowski. Kto tak dzielnie piął się w górę w sondażach? – Rafał Trzaskowski. Za kim wzdychają podstarzałe histeryczki? – Za Rafałem Trzaskowskim. Kto miał najwięcej plakatów na parkanach miast i wsi? – Rafał Trzaskowski. Kto miał nieustanne poparcie celebrytów i wiadomej prasy? – Rafał Trzaskowski. Kto był najmocniejszy w gębie podczas spotkań z wyborcami? – Rafał Trzaskowski. Kto jest za Polską otwartą na Europę, pedałów i imigrantów itp.? – Rafał Trzaskowski. ……… A kto dostał najwięcej głosów w wyborach 2020 i został prezydentem Polski na druga kadencję? – Andrzej Duda. I BARDZO DOBRZE!!!
WojtekP2020.06.22 11:43
Ale Robercik dał d.... Mógł być w II turze i skasować PO. Ale jak ktoś lubi dawać to tak jest
katolicka kretynizacja polski2020.06.22 11:40
Z Dudy zapamiętam żebranie z wyciągniętą łapą o uścisk nic nie wartej Marty i jej popapranego stryja, dobijanie się do Macierewicza który go ignorował. Tudzież stanie przy biurku. Wrzaski, wyzwiska miotane przez Dudę, człowieka o nieszlachetnych rysach twarzy, ale mniejsza o głupią gębę, to zły człowiek. Koszmarem byłoby następne 5 lat z tą podróbą prezydenta.
fekaliowy rafalek2020.06.22 11:45
sowiecki pomiocie ....zrobil cie ruski miekim i wyprodukowal kretyna z debilizmem.. ....
fekaliowy rafalek2020.06.22 11:36
platforma to tylko poubeckie smiecie ....kurvvvy i zlodzieje !!!