Będzie debata Kaczyński-Tusk? Horała: Wpis Tuska to kpina - zdjęcie
17.10.21, 13:50Jarosław Kaczyński, Donald Tusk/Wikipedia.org

Będzie debata Kaczyński-Tusk? Horała: Wpis Tuska to kpina

116

Jarosław Kaczyński stwierdził wczoraj na antenie RMF FM, że zgodziłby się na debatę z Donaldem Tuskiem, gdyby ten przeprosił za degradację polskiego życia politycznego. Chwilę później Donald Tusk zamieścił na Twitterze tyle lapidarny, co kpiarski wpis, w którym przeprosił i prosił o datę debaty. Na antenie Polsat News politycy różnych partii zastanawiali się, czy do debaty może rzeczywiście dojść.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński był wczoraj gościem Krzysztofa Ziemca na antenie RMF FM, gdzie odniósł się do kwestii ewentualnej debaty z Donaldem Tuskiem. Podkreślił, że jest na taką debatę gotowy, ale szef PO powinien najpierw przeprosić za degradację debaty publicznej.

- „Tego rodzaju debata miałaby sens tylko wtedy, gdyby Donald Tusk wezwał do tego, żeby zaniechać ośmiu gwiazdek, tych brzydkich słów, powiedział byliśmy w błędzie. Trzeba wrócić do normalnych relacji w życiu publicznym, które nie były doskonałe - były dalekie od doskonałości - ale jednak w Polsce po 1989 r. jakoś istniały. Gdyby do tego wezwał, gdyby powiedział przepraszam, a ma za co przepraszać, to oczywiście tak”

- wskazał wicepremier.

Na odpowiedź szefa Platformy Obywatelskiej nie trzeba było długo czekać.

- „Przepraszam, Jarku. A teraz datę i miejsce debaty poproszę. Z góry dziękuję”

- zakpił na Twitterze Donald Tusk.

Na antenie Polsat News Robert Tyszkiewicz z Platformy Obywatelskiej przekonywał dziś, że Tusk przeprosił i nic nie ukryje tchórzostwa Kaczyńskiego, jeśli nie stanie do debaty.

- „Prawdziwą intencją Tuska jest, by pokazać prawdę o PiS. Niech Kaczyński nie tchórzy, niech stanie do debaty”

- stwierdził polityk.

Wiceminister infrastruktury Marcin Horała podkreślił natomiast, że wpis Tuska jest kpiną.

- „Tylko osoba naiwna ten tweet odbierze za przeprosiny, to nie było na serio”

- wskazał.

Podobnego zdania jest szef gabinetu prezydenta Paweł Szrot, który stwierdził, że Tusk nie rozumie, co oznacza słowo „przepraszam”. W związku z tym ocenił, że do debaty najpewniej nie dojdzie, bo warunek nie został spełniony.

Wiceminister kultury, dziedzictwa narodowego i sportu Jarosław Sellin odniósł się do sprawy na antenie Radia Zet, gdzie zapowiedział, że nie będzie namawiał Jarosława Kaczyńskiego do debaty.

- „Niby dlaczego ma debatować z Donaldem Tuskiem? Ja nie wiem, kto jest dzisiaj liderem opozycji. Drugi argument jest taki: o czym debatować z Donaldem Tuskiem? O czym rozmawiać z człowiekiem, który nawet nie wie w sensie ideowym, kim jest? Czekamy na deklarację ideową jego partii”

- stwierdził.

Przypomniał, że termin ogłoszenia tej deklaracji Platforma przesuwa od wielu miesięcy.

kak/PAP

Komentarze (116):

YORK2021.10.18 12:57
Sama mysl o dyskutowaniu ze slugusem obcych mocarstw jest ochydna. Tusk i jemu podobni powinni siedziec za zdrade i to w ciemnym lochu ze szczurami .
PRAWDA2021.10.18 12:02
Tusk wariata gra jak zwykle Niemiecki Błazen Berlina do wwalki z Narodem Polski ==
uff2021.10.18 11:18
Teraz Kaczyński wyznaczy termin debaty na dzień po swoim ślubie i temat zostanie zamknięty. Prośbę o termin spełni i nikt więcej nie będzie go nagabywał o poddanie się politycznej eutanazji.
uff2021.10.18 11:36
Tusk wyznaczy termin debaty po ślubie ze swoją doradczynią teściową. Może Pan Kaczyński się szybko doczeka.Podobno termin już ustalony.
gośc2021.10.18 10:01
Tusk już dawno powinien zniknąć z ekranów TV, internetu i polityki. Panie Tusk nie wysilaj się. Pan jest skreślony i znienawidzony. PO na dno. Im szybciej tym lepiej lepiej dla kraju i Narodu. Jesteście sługusami Niemiec i Rosji.
Filip2021.10.18 9:55
Jarosław Kaczyński wie, że przegrałby debatę z Donaldem Tuskiem. Prezes PiS-u każe publicznie Donaldowi Tuskowi przepraszać za nic, żeby nie dopuścić do debaty. Jarosław Kaczyński w przeciwieństwie do Donalda Tuska ma za co przepraszać. Prezes PiS-u doprowadził w ciągu 6 lat do podwojenia zadłużenia finansów publicznych i do stopniowego wprowadzania standardów PRL-wskich. Mamy kreatywną księgowość i propagandę sukcesu jak w czasach Edwarda Gierka. Polexit jest tylko kwestią czasu.
Do Filip2021.10.18 11:33
Jeżeli debata polegałaby na kłamstwie to Kaczyński na pewno by przegrał. Tuska nikt w tym nie prześcignie.
Dam2021.10.18 8:44
Wiadomo, że do debaty nie dojdzie. Po poprzedniej Kaczyński został tak upokorzony, że już nigdy w żadnej innej ze strachu nie wystąpił (kto się nie zgadza, niech przedstawi cokolwiek co przeczyłoby moim słowom).
a ...2021.10.18 8:19
... któż to jest ten ... no ... jak mu tam ... twusk? ... aby z nim debatować? ...
Renata2021.10.18 7:41
Tusk, Ty jesteś za krótki i zbyt lepki dla Pana Kaczyńskiego.
Filip2021.10.18 7:35
Zwolennikom PiS nienawidzącym Donalda Tuska chciałbym przypomnieć, że Mateusz Morawiecki był jego wieloletnim doradcą. Mateusz Morawiecki krytykuje to co wcześniej sam firmował swoim nazwiskiem. W przeciwieństwie do Donalda Tuska ma dwa kłamstwa potwierdzone sądownie i ma ksywę "Pinokio".
izydor2021.10.17 23:11
To się dziad z Mickiewicza wkopał. Przecież Tusk go zaora. Mam pomysł może niech pośpi do południa i się suwerenowi wytłumaczy ze on bardzo chciał debaty ale niestety nie zdążył.
Ale2021.10.18 11:44
Się Tusk nie spóźnił na nocną zmianę do liczenia głosów w sprawie zdrady ojczyzny. Musiał biedny nie dospać.
z Abwery czy moze SD jest2021.10.17 22:44
Za kogo sie ten Pane Tusek uwaza , zeby ktokolwiel chcial z nim debatowac
T U S K E X I T !2021.10.17 22:28
Debaty to się robi jak są wybory na prezydenta. Tu nikt nie startuje i nie rozumiem prezesa Kaczyńskiego, co go podkusiło w RFM, żeby dawać taką możliwość...komu? Tuskowi! Nie debatuje się z kimś kto zawalił wszystko co było do zawalenia w Polsce, jak był premierem. Doprowadził do tego, że jego minister zapewniał: "pinindzy nie ma i nie będzie!". Tusk NIE POTRAFIŁ RZĄDZIĆ, był historykiem z wykształcenia, otaczał się dziwnymi typami jak Palikot czy Nowak. Nie rozumiem Kaczyńskiego. Należy oczywiście żądać przeprosin, skierowanych do Narodu, a nie "Jarku przepraszam", ale wchodzenie w jakieś układy z tym człowiekiem typu debata, to baardzo gruba przesada. Z amatorami się nie debatuje.
Tusk kapputt2021.10.17 22:27
ja ja jawohl
POLSKIE PRAWDZIWE PO nie RUSKO-NIEMIECKIE2021.10.17 21:36
"ZERO" chce DEBATOWAĆ? Z kim?. "ZERU" i WROGOM POLSKI i POLAKÓW przypomnę kim jest Premier JAROSŁAW KACZYŃSKI. Ten "GOŚĆ z ŻOLIBORZA", PAN Premier JAROSŁAW KACZYŃSKI jest równy wielkim WODZOM i KRÓLOM, jest jak BOLESŁAW CHROBRY, KAZIMIERZ WIELKI, WŁADYSŁAW JAGIEŁŁO, STEFAN BATORY, JAN III SOBIESKI, jest jak JAREMA WIŚNIOWIECKI, JAN KAROL CHODKIEWICZ, STANISŁAW ŻÓŁKIEWSKI, JAN ZAMOJSKI, STANISŁAW KONIECPOLSKI, STEFAN CZARNIECKI. Jest jak TADEUSZ KOŚCIUSZKO, ROMUALD TRAUGUTT, jak JÓZEF PIŁSUDSKI, jak generałowie ANDERS, MACZEK, SOSABOWSKI, gen "BÓR"-KOMOROWSKI, gen. "NIL"-FIELDORF, "WILK”-KRZYŻANOWSKI, jak ŻOŁNIERZE NIEZŁOMNI, "ŁUPASZKA”, "BARTEK", "ŻELAZNY", "RAJS", jak WIELKI PRAWDZIWY POLAK PATRIOTA LECH KACZYŃSKI, jest jak BOHATEROWIE "SOLIDARNOŚCI", ANDRZEJ GWIAZDA, ANNA WALENTYNOWICZ, ANTONI MACIEREWICZ, KORNEL MORAWIECKI, a na koniec jest jak WYBITNY PRAWDZIWY POLAK PATRIOTA gen. RYSZARD KUKLIŃSKI. Pod takim WODZEM, JAROSŁAWEM KACZYŃSKIM SŁUŻYĆ, to WIELKI ZASZCZYT i HONOR. "ZERO" to ZERO, DORADZCZYNI "TESCIOWA" toże NULL.
AAAtomek2021.10.17 21:14
Stary kurduplowaty dziad chce debaty? Znów przegra.
Jan2021.10.17 20:52
Żeby nie było, że się zawsze czepiam. Po raz pierwszy od bardzo dawna coś Fronda zrobiła bez buractwa. Do dziś, gdy pokazywali zdjęcie Tuska, to wyglądał na nim, jak psychopata. A tym razem, popatrzcie - miły starszy pan. Zdjęcie nawet korzystniejsze niz to Kaczyńskiego. Przyswoicie. Nie wiem, czy redaktor zaspał, zapił czy jeszcze coś innego, ale trzeba docenić.
errata2021.10.17 20:53
Przyzwoicie
kwak2021.10.17 22:32
to fotka z 2011
Heterosapiens2021.10.17 20:26
Panie Prezesie niech się Pan nie poniża. Z rewolucją się nie rozmawia... rewolucję się olewa!
POkatoliku2021.10.17 19:51
Co tu debatować mały polegnie już na starcie. Przeprosiny były Jarek jak nie jesteś Cykor to stawaj do mlaskania no i nie zapomnij się oblizać.
Filip2021.10.17 19:21
Pomysł Zjednoczonej Prawicy jest niekonstytucyjny. Niekonstytucyjność zapowiedzi kolejnych zmian w sądownictwie, o których mówił prezes PiS Jarosław Kaczyński, to zdaniem adwokata Michała Wawrykiewicza kolejny problem. - Cała ta zapowiadana operacja budzi poważne zastrzeżenia od strony konstytucyjnej, przede wszystkim dlatego, że art. 183 Konstytucji mówi o tym, że Sąd Najwyższy sprawuje nadzór nad orzecznictwem sądów powszechnych i wojskowych. Nie można postawić Sądu Najwyższego w roli orzeczniczej, a Kaczyński mówi o uporządkowywaniu orzecznictwa, a oddać skargi kasacyjne w ręce bliżej nieokreślonych sądów regionalnych — mówi money.pl adwokat. Jarosław Kaczyński nie zgodzi się na debatę z Donaldem Tuskiem, bo skończy się jego wielką porażką i się ośmieszy. Jego pomysły w sprawie sądownictwa są coraz bardziej absurdalne.
Wojtek2021.10.17 18:53
Debata z Tuskiem to strata czasu.Bo to jak dysputa z szatanem.
katolik2021.10.17 19:16
obaj sa niestety szatanami, tylko 19,5 mln wyszczepionych Polaków nie widzi, bo piece w krematorium są na prąd
Anonim2021.10.17 18:46
Eeeh Tusk, nie ma na co uwagi zwracać.
Prawda2021.10.17 18:33
ALE JAJA ---Rudy chce rozmawiać---- jakie zioła pije Rudy ==
Maciej2021.10.17 18:27
Donald Tusk = STASI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! = T.W. "OSKAR" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - TAM JEST TWOJE - MIEJSCE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Filip2021.10.18 7:29
Przestań powtarzać kłamstwa! Jeśli masz dowody na to co piszesz to przekaż je Zbigniewowi Ziobrze. Skoro ich jednak nie masz to możesz zostać oskarżony o pomówienie! Propaganda pisowska przeznaczona jest dla mało inteligentnych, bo tylko tacy wierzą w takie bzdury!!!!
katolik in statu nascendi2021.10.17 18:14
Who will confront Mr Yaroball Duckstair?
Debata2021.10.17 18:04
Żadnej debaty nie będzie, nie ma się co łudzić. Kaczyński wie, że Tusk przejechałby go walcem, jak poprzednio. Nigdy się nie odważy. Przecież on nigdy nawet wywiadu dziennikarzowi, który przed nim nie klęczy, nie udzielił. Cykor stulecia.
Adam S2021.10.17 18:20
Poprzednio to Tusek wygrał wybory.
Debata2021.10.17 20:47
No i jeśli Gospodarz by się odważył z nim publicznie dyskutować, to z pewnością Tusk wygra ponownie. I dlatego żadnej debaty nie będzie. Kaczor to przestępca i szkodnik, ale jednak nie idiota.
dred2021.10.17 22:39
Jako premier, Tusk był beznadziejny. Doprowadził Polskę na skraj przepaści. O jakim walcu bredzisz? Jakie argumenty mógłby mieć ten facet, skoro na do widzenia jego minister zapewniał, że "pinindzy nie ma i nie będzie". Polska powoli wychodzi z tego szoku po "rządzeniu Tuska", no już opanujcie się wielbiciele tego gdańskiego cwaniaczka.
Debata2021.10.18 1:05
Co bierzesz?
dred2021.10.18 12:31
To co ty, tylko po jedzeniu.
Prawda2021.10.17 17:34
Kaczyński i PIS to Sługi Narodu Polski =====Najlepso od 1500 roku kiedy zasiadał Król Polski Batory ===Dzieci Najedzone ===Emeryci maja lepsza Stope Życiowa jak pracowali w Czerwonej Zarazie ====1,5 miliona Nowych miejsc Pracy =====Budowa Nowych domów wpowstają jak grzyby po deszczu ===w Polsce BRAWO PIS i Kaczor ==
Portofino2021.10.17 18:37
Już starożytni przepowiadali jego nadejście. Doszukano się pewnych wzmianek w Biblii, w kilku proroctwach i legendach. Odnaleziono kilka dokumentów staroegipskich o bohaterach. Nadal żywe są ustne przekazy międzypokoleniowe o czynach tak wielkich, że ludzkim umysłem trudno je ogarnąć. Na kamieniu z Rosetty można odczytać zapisy hieroglificzne i greckie zawierające imiona Lech i Jarosław, dzięki temu naukowcy twierdzą, że starożytność wiele im zawdzięcza. Także na kartuszach w świątyni Amona w Karnaku możemy znaleźć symbole przypominające parę kaczek na kartoflu, co może świadczyć, że byli znani na terenie Dolnego i Górnego Egiptu. Podobne znaki znaleziono w Zigguracie w Ur, czyli starożytni Sumerowie również byli nimi zafascynowani. Muzeum narodowe w Meksyku, przechowuje tajemniczą misę znalezioną w ruinach Palenque z wizerunkiem dwóch postaci ciągnących Księżyc w pełni, z czego wysnuto wniosek, że znani byli i tam. To tylko garść najprawdziwszych faktów, a wszystkie one spisane są w zaginionej teczce Jarosława.
Portofino2021.10.18 7:42
Portofino Ty masz rację. Kaczyńskiego można porównać do Jezusa. Jeździ po Polsce naucza, tłumaczy ludziom, jaka Polska ma być, jak to osiągnąć, a faryzeusze z TVN i biegli w piśmie z GW czekają tylko, kiedy skończy i wszystko, co powiedział odwracają przeciw niemu. Tym razem muszę cię dywersancie pochwalić.
Tak że...2021.10.17 17:30
He, he, he... Już jeden przepraszał kiedyś. Prezydent-specjalista od choroby filipińskiej przepraszał kiedyś za komunizm. Następnego dnia odznaczył UB-eków.
Konfederata2021.10.17 17:17
Jak debatować z człowiekiem, który nie ma wnuków, a ma tytanowe kolano?
Żydku "Konfederato" ... hihihihi ...2021.10.17 17:28
Aż prosi się pytanie: czy ty masz dzieci, wnuków? No "dr hab. elektryku-teoretyku" Lesio Keller-Krawczyk?
Konfederata podszyty2021.10.17 17:57
Forpisu, lamerulo :-P
You suck, confiteor2021.10.17 18:05
­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­
rusk to może sobie z lempart podebatować2021.10.17 17:11
ewentualnie z trzaskowskim kozy doić , a nie politykę robić
Anonim2021.10.17 17:10
Kaczka chicken!!! 😀😀😀😀
Po 11 ... DANIEL PASSENT ... Almagus2021.10.17 17:02
Muszę się przyznać, muza moja strajkuje / Mój wie to fakt, że się nie onanizuje / Kabaret PRL-u się dawno skończył / Kiszczaka nie ma, to on tak mnie dupczył /
Olin2021.10.17 16:54
dziadek z wermachtem, wnusio z BND
PIŁSUDSKI mawiał2021.10.17 16:49
Jarek, Jarek, miły bracie, czemu tak ze strachu srаsz w gacie?
Anonim2021.10.17 16:25
J**** ryżego wuja!
PRAWDA2021.10.17 16:18
Dzieki Kosciołowi Katolickiemu w Polsce =====Niemcy sie połączyły i Czerwoną Ruską Zaraze pogonniono = Dzisiaj Emertyt ma lepszą --stope życiowa jak pracował za Komuny Ruskiej ==
harry2021.10.17 16:10
Poseł klubu Lewicy Krzysztof Śmiszek nagłośnił i "ośmieszył" na Twitterze nietypowe plany zakupowe polskiego wojska - 300 mobilnych ołtarzy i Błaszczak wstrzymał przetarg dla wojska. MON wyda pieniądze inaczej - „Decyzją ministra Mariusza Błaszczaka postępowanie na zakup mobilnych ołtarzy polowych zostanie wstrzymane. Pieniądze, które miały być przeznaczone na ten cel, zostaną wydane na kamery nasobne dla żołnierzy pełniących służbę na granicy polsko-białoruskiej”
julia2021.10.17 16:20
Rzeczy, które wykpiwamy, jak mobilne ołtarze, powoli stają się polską codziennością. Paranoja staje się standardem. Szaleństwo przeradza się w normę. Za to wszelkie normy powoli stają się naganne i nielegalne. Przed nami chodzenie do góry nogami.
renata2021.10.17 16:36
W MON jest ok. 130 kapelanów na etacie. Kapelanów ma również każdy batalion wojsk obrony terytorialnej (WOT). Aktualnie jest tam 33 kapelanów. Aby zapewnić pełną zdolność bojową 300 ołtarzy polowych wojsko potrzebuje 134 dodatkowych etatów z koloratką.
Anonim2021.10.17 16:41
Etaty proboszczów parafii wojskowych, na które są powoływani kapelani wojskowi są zróżnicowane, według następujących zasad: - etat dziekana jest etatem pułkownika; - pozostałe etaty proboszczów i wikariuszy wojskowych są określone jako etaty podpułkownika i majora.
Anonim2021.10.17 16:49
No i co? Martw się o swoją Budeshwerę.
renata2021.10.17 16:54
Klasyczny wpis z cyklu "Jestem idiotą i jestem z tego dumny"
katolik2021.10.17 17:23
Chcą wyeliminować Boga, aby szatan miał łatwiejszy dostep, ciemnota musi być, głownie w wojsku, bo bez niej nie wyszczepiliby 19,5 mln
Anonim2021.10.17 16:49
Śmiać to się można z tego co robi Śmiszek z partnerem (i nie ma to nic wspólnego z duchowością czy wyższymi wartościami).
Anonim2021.10.18 5:33
Polskiemu wojsku brakuje już tylko maczug....
Anonim2021.10.17 16:04
Kaczynskiego w debatach nie ma od okolo 10 lat. Nie kojarze nawet konferencji. Czasem tylko jakis wywiad.
Anonim2021.10.17 16:33
Kiedy Jarosław Kaczyński pójdzie do pracy? W końcu w życiu trzeba wszystkiego spróbować.
marek2021.10.17 15:56
A o czyn tu debatować z niemieckim łajnem, kłamcą i zdrajcą?!? Dodatkowo nie ta liga. Pan Kaczyńskie co najwyżej może użyć w/w do wsiadania na konia. POmatolski "krul jewropy" taki sam jak to całe łajno POwskie łącznie ze swoim niedorozwiniętym elektoratem.
Po 11 ... DANIEL PASSENT ... Almagus2021.10.17 15:52
Muszę się przyznać, muza moja strajkuje / A może to fakt, że się nie onanizuje / Kabaret PRL-u się dawno skończył / Kiszczak nie ma, a on tak mnie dupczył /
Prawda2021.10.17 15:48
Rudy jest FAałszywy i Chamski jak zawsze ===Spotkać się === robi JAJA Tusk
antoni.s2021.10.17 15:42
Pozwolę sobie użyć swoistego żargonu, który wyewoluował w około pisowskim środowisku i stwierdzić, że w tym ich dialekcie oni sami coś takiego nazywają samozaoraniem.
Grizzly2021.10.17 15:41
Kim Dzon już w gacie narobił
Grizzly2021.10.17 16:19
Brukselski Kim Dzon już w gacie narobił
Anonim2021.10.17 16:50
Kim Donk Tsuk.
Po 11 ...2021.10.17 15:39
Jarek, Jarek miły bracie czemu tak ze strachu sr... w gacie?
Po 11 ...2021.10.17 16:18
Donald,Donald miły bracie czemu tak ze strachu sr... w gacie?
abcd2021.10.17 15:39
Tuskość to nienormalność...
Portofino2021.10.17 15:33
Tusk debatować to może z teściową. Folksdojczom to łeb się strzela nawet zdrajcy komuniści byli tego zdania. Wyjątek stanowiła Gdynia, ale to już inny temat.
jle_ffm2021.10.17 15:25
Ktoś wie co dokładnie miał na myśli Kaczyński mówiąc o cwaniakach którzy stracą na PŁ albo o tym , że "aby różnego rodzaju podmioty gospodarcze ograniczyły swoją ekspansję dochodową"?
B522021.10.17 16:03
Rządzi nami człowiek przepełniony nienawiścią. Ludzie, którzy nie należą do układu, któremu patronuje, „żyją z cwaniactwa”. Bo przecież uczciwa praca to tylko ta w ramach programu „Cześć Wujku”.
qwert2021.10.17 15:01
W końcu Wódz powinien wyjść z szafy... skoro, wicepremier, nie odpowiadając Tuskowi, zachowuje się jak kobieta, to ja się pytam - jaki u prezesa jest kulturowy składnik tożsamości płciowej, potocznie zwany tfuuu....gender
Swój swego pozna! A juści!2021.10.17 15:11
"W końcu Wódz powinien wyjść z szafy... zachowuje się jak kobieta ..."
harry2021.10.17 15:13
Kaczyński z tą swoja tandetną PRL-owską propagandą dla debili zostanie rozjechany przez Tuska zanim popuścił w spodnie. Do żadnej debaty nie dojdzie.
da da towariszcz jewrej, da da !2021.10.17 15:34
Dwa zgredy, niewolnicy z PRL-u, co oni mają do zaoferowania młodemu pokoleniu. NIC!
ala2021.10.17 16:15
Kaczyński u Karnowskich o filmie Smarzowskiego "Wesele"...którego NIE oglądał : "zdemoralizowani, prymitywni Polacy, wszędzie seks, zdrady małżeńskie, pijani w sztok goście, przekleństwa... prymitywizm, antysemityzm, złodziejstwo, prostytuowanie się, rasizm, zachłanność..."
harry2021.10.17 16:25
Donald z tą swoja tandetną PRL-owską propagandą dla debili zostanie rozjechany przez Kaczyńskiego zanim popuścił w spodnie. Do żadnej debaty nie dojdzie.
Trzeba2021.10.17 16:22
mieć z kim rozmawiać i debatować . Tu cały problem, że nie ma z kim.
Aleksander2021.10.17 14:48
Wilcze oczy, wilcza mowa,wilcze myśli, wilcze zęby, wilcze serce...
bogdanus2021.10.17 14:45
Kaczyński ma małe poparcie i nie jest medialny PIS straci. Poza tym jest to wyciąganie Tuska z dołka, po co. Za gospodarkę odpowiada Morawiecki a nie Tusk a Tusk ma pretensje za rządzenie.
kujawianka2021.10.17 14:39
ZA ŚMIERĆ PREZYDENTA I 95 INNYCH NAJLEPSZYCH POLAKÓW - NIGDY TUSKU Z PIEKŁA NIE WYJDZIESZ,A SAM WIESZ ,ŻE JUŻ NIE JESTEŚ PO TEJ STRONIE ŻYCIA TYLKO PO DRUGIEJ!
Albert2021.10.17 15:41
Pomyliłaś adresatów. Jak już, to winę ponosi Kaczyński w dużej mierze. Czepianie się tutaj Tuska to objaw skrajnego fanatyzmu i typowego dla katoprawactwa zidiocenia.
Topek2021.10.17 14:38
Prosta odpowiedź. Kaczyński się po prostu boi
Anonimus2021.10.17 15:36
Typek, ty rzeczywiscie jestes glupek !
Anonim2021.10.17 14:36
Jak Tusk założy worek pokutny i będzie klęczał 3 dni na Nowogrodzkiej zostanie przyjęty na audiencję. Potem utną mu język, wypalą oczy i wtedy Kaczyński będzie mógł przystąpić z nim do debaty.
Skrzypek na dachu2021.10.17 14:36
Ludzie nie dajcie sie nabrac na ten glupi cyrk marionetek bo PiS i PO to jedno zlo , czy to Rzad czy to opozycja na zmiany tak samo oklamuja i okradaja zwyklych podatnikow , bo sa napewno tak samo na uslugach bezboznych pazernych obrzydliwych globalistow banksterow miedzynarodowych .
katolik2021.10.17 15:23
Polacy tego nie rozumieją, jeszcze nie ten wiek i niejawnie otwarte obozy śmierci !
Topek2021.10.17 14:35
Tusk przeprosił dlatego do debaty powinno dojść, chyba że Kaczyńki przyzna się że z gęby robi sobie tylko du pe którą s r a gó wnem nie słowami
katolik2021.10.17 14:35
SSPIS PO SLD PSL--- dalej chcą wstrzykiwać śmierć chemia genetyczną strzykawka która nie boli, ludzie mówią- zastrzyk( ale zastrzyk śmierci ha, ha)nie bolał, ha, ha !!
katolik2021.10.17 14:26
Debata o czym, czy Polacy łupi znów nabiorą sie na zdrajców-- chodzi im o to, który z nich dokończy mordowanie Polaków chemia genetyczną, wprowadzi zniewolenie, zamordyzm. Łukaszenka nie poddał sie masonom, SSPIS jest zdrajcą i wszyscy posłowie- weszli w uklad z masonami i mordują Polaków chemią genetyczną, a Polacy gardzą Łukaszenką z kołchozu, w gumiakach-- za to mają śmierć podaną elegancko na talerzu, 19,5 mln do odstrzału w czasie- choroby, nagłe śmierci.
Anonim2021.10.17 14:20
lewacko- peowskie bezgłownie protestują przeciw torturą na granicy - skąd oni tych idiotów biorą?
Miriam2021.10.17 14:17
Co to za "krople "na oczy , zażywa Słońce Peru, ze taki blask :))
Anonim2021.10.17 14:22
pewno pochlał i świecą mu się jak psu j...
kujawianka2021.10.17 14:17
MOJE ZDANIE: NIE MOŻE BYĆ DEBATY MIĘDZY DOBREM POLSKI/PIS/ A NIEMCAMI/OPOZYCJA/.! AMEN!
harry2021.10.17 14:48
Obalenie reżimu PiS dla wielu będzie powrotem do praworządności i odzyskaniem demokratycznej ojczyzny. Wielu obłąkanym i omamiony zawali się świat.
Skrzypek na dachu2021.10.17 14:16
Chcemy Tfussk v Tyson Fury albo Kaczynski v Connor MacGregor .
­2021.10.17 14:14
PiS, czyli Przeproście i Sріerdalajcie
Michał Jan2021.10.17 14:12
Kiedy #Kaczyński przeprosi Polaków za obelgi?
Pan Pisowczyk2021.10.17 14:07
Nie chcemy debaty. Chcemy piwa i kiełbasy. I żubrówki z trawką po 20 zł za 0,5 litra.
JPIII2021.10.17 14:07
Tusk kartofla kaczyńskiego wystarczająco przeprosił. A kiedy kartofel przeprosi?
jblaublajabadabu2021.10.17 20:22
Ot kiedy to kartofle mówio? Hue? Fciongnij gupku jeszcze jedno kreske.
Tylko Polskie Prawdziwe PO nie RUSKO-NIEMIECKIE2021.10.17 14:05
Całe zło to WNUCZEK HITLEROWSKIEGO WERMACHTOWCA. Wróćmy do 2005 roku. PRAWDZIWI POLACY PATRIOCI z PO i PiS wygrywają wybory. Wielki plan dla POLSKI, naszej POLAKÓW OJCZYZNY. I te PO POLSKIE PRAWDZIWIE, to te PO, które miało tworzyć PO-PiS, ale przybył NA BIAŁYM KONIU WNUCZEK HITLEROWSKIEGO WERMACHTOWCA i WYDYMAŁ NAS. A miał PREMIEREM być JAN MARIA ROKITA, mieliśmy mieć większość ministerstw, w tym NAJWAŻNIEJSZYCH MINISTRÓW, PiS zadowolił się kilkoma mało ważnymi ministerstwami. Porozumienie było takie, PiS ma PREZYDENTA, MY PO mamy Premiera i MARSZAŁKÓW, SEJMU i SENATU. PiS miał mieć WICEMARSZAŁKÓW. I co się stało, jak MALARZ KOMINÓW PRZYBYŁ NA BIAŁYM KONIU, WNUCZEK, dla którego "POLSKOŚĆ TO NIENORMALNOŚĆ"???, ano stała się WIELKA GOŁA DOPA. A finisz był na MOLO w SOPOCIE, a potem PRZYBIJANE ŻÓŁWIKI w SMOLEŃSKU na GROBIE Posła KARPINIUKA, największej NADZIEI PO, tego POSŁA, którego teraz NAJBARDZIEJ BRAKUJE. I są w PO WNUCZKOWYM jakieś JACHIRY, KIERWIŃSKIE czy NIEKOMPETENTNE PRAWIE PREZYDENCKIE CZAŚKOŚZKIE zwane "PACHNĄCA CZAJKA".
POLSKIE PRAWDZIWE PO nie RUSKO-NIEMIECKIE2021.10.17 14:04
"ZERO" chce DEBATOWAĆ? Z kim?. "ZERU" i WROGOM POLSKI i POLAKÓW przypomnę kim jest Premier JAROSŁAW KACZYŃSKI. Ten "GOŚĆ z ŻOLIBORZA", PAN Premier JAROSŁAW KACZYŃSKI jest równy wielkim WODZOM i KRÓLOM, jest jak BOLESŁAW CHROBRY, KAZIMIERZ WIELKI, WŁADYSŁAW JAGIEŁŁO, STEFAN BATORY, JAN III SOBIESKI, jest jak JAREMA WIŚNIOWIECKI, JAN KAROL CHODKIEWICZ, STANISŁAW ŻÓŁKIEWSKI, JAN ZAMOJSKI, STANISŁAW KONIECPOLSKI, STEFAN CZARNIECKI. Jest jak TADEUSZ KOŚCIUSZKO, ROMUALD TRAUGUTT, jak JÓZEF PIŁSUDSKI, jak generałowie ANDERS, MACZEK, SOSABOWSKI, gen "BÓR"-KOMOROWSKI, gen. "NIL"-FIELDORF, "WILK”-KRZYŻANOWSKI, jak ŻOŁNIERZE NIEZŁOMNI, "ŁUPASZKA”, "BARTEK", "ŻELAZNY", "RAJS", jak WIELKI PRAWDZIWY POLAK PATRIOTA LECH KACZYŃSKI, jest jak BOHATEROWIE "SOLIDARNOŚCI", ANDRZEJ GWIAZDA, ANNA WALENTYNOWICZ, ANTONI MACIEREWICZ, KORNEL MORAWIECKI, a na koniec jest jak WYBITNY PRAWDZIWY POLAK PATRIOTA gen. RYSZARD KUKLIŃSKI. Pod takim WODZEM, JAROSŁAWEM KACZYŃSKIM SŁUŻYĆ, to WIELKI ZASZCZYT i HONOR. A "ZERO" to "ZERO, a SUFLERKA "TEŚCIOWA" , TOŻE NUL.
Anonim2021.10.17 14:02
A kim jest ten emigrant Tusk? Kto na niego głosował? Co on może? Po co z kimś taki rozmawiać?
harry2021.10.17 14:05
a problem najważniejszy: o czym z rudym szczurem z Sopot w ogóle rozmawiać? O tym jak produkować nienawiść do Polski?
Grizzly2021.10.17 14:40
A kim jest ten tchórz który śpi 13 grudnia do południa
Ja2021.10.17 16:31
bo nie idę do roboty mam tyle hajsu.
Olej2021.10.17 14:01
Nie ma potrzeby żadnej debaty. Gdy po drugiej stronie jest zamiast osoby jest szwabski golem.
Jenny2021.10.17 13:58
Zaczelo się odwracanie kota ogonem:);):) Kaczor już narobił w pampersa:)
harry2021.10.17 14:03
narobił chyba w twojego. Wam, lewacko-tęczowy motłochu, nawet do wypranych łbów nie przychodzi racjonalny argument, że wy możecie Prezesowi jedynie naubliżać. nic innego nie potraficie. A Prezes od iluś lat robi z wami co tylko chce. A najczęściej chce pokazać wam, że jesteście przygłupami.
Jenny2021.10.17 14:14
Zaczelo się odwracanie kota ogonem:);):) Kaczor Donald już narobił w pampersa:)