Beata Szydło to ekspert od finansów. To gwarant rozwoju - zdjęcie
22.06.15, 16:52

Beata Szydło to ekspert od finansów. To gwarant rozwoju

4

„Beatę Szydło wyróżnia spokój w działaniu i taki brak zacietrzewienia. Pani prezes jest spokojna, takim głębokim zrozumieniem, iż jest kompetentna, że mówi prawdę, zajmuje się sprawami, które są słuszne i muszą zostać zrealizowane, dlatego że jest to potrzeba i konieczność narodowa” – przekonywał dziś Antoni Macierewicz na antenie „Radia WNET”.

Wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości wskazał, że mało kto zna tak dobrze szczegóły budżetu i finansów, jak Beata Szydło. „Mało kto tak dobrze zna szczegóły budżetu i kwestii finansowo-gospodarczych oraz kulisy tej wielkiej niesprawiedliwości, z jaką mieliśmy do czynienia w rozdzielaniu  pieniędzy, które w ostatnich latach do Polski napłynęły. One powinny stanowić kapitał rozwoju narodowego i przywracania równowagi po latach komunistycznego spychania ponad 90 procent polskiego społeczeństwa na margines. Musimy rozwijać gospodarkę, która będzie rozumiana jako możliwość równego dostępu do rozwoju dla całego społeczeństwa” – mówił Macierewicz.

„To jest typowe dla kampanii PiS, a zwłaszcza kampanii Andrzeja Dudy, który dzień po zwycięstwie był już wśród Polaków, przed warszawskim metrze. My przede wszystkim chcemy być z Polakami, chcemy być wyrazicielami tej wielkiej potrzeby, która jest dojmującą cechą, potrzeby sprawiedliwości” – dodawał zachwalając Beatę Szydło.

bjad/Radio WNET

Komentarze (4):

anonim2015.06.22 17:30
weirdo - dla wrażliwych społecznie socjalistów z PiS to właśnie jest gospodarka. Zapominają tylko dodać, że równy dostęp do rozwoju (dla najbiedniejszych) jest finansowany z podatków, płaconych przez najbiedniejszych właśnie...
anonim2015.06.22 18:17
"Pani prezes jest spokojna, takim głębokim zrozumieniem, iż jest kompetentna, że mówi prawdę, zajmuje się sprawami, które są słuszne i muszą zostać zrealizowane, dlatego że jest to konieczność narodowa" Mam wątpliwości czy to zdanie jest po polsku. Spróbujmy poszukać sensu: Być spokojnym głębokim zrozumieniem, że jest się kompetentnym i mówi się prawdę. W czym się przejawia to głębokie zrozumienie? W odróżnieniu od nie głębokiego - i co jest głębokiego w świadomości że się nie kłamie (uznajmy na potrzeby eksperymentu myślowego iż tak jest) ? I co to ma wspólnego z czuciem się kompetentnym bo to zupełnie co innego - ja wole jak człowiek jednak jest niespokojny że może się mylić bo to bardziej ludzkie i rozsądne. Reszta to też jest jakiś bełkot przypominający mi przemówienia sekretarzy PRL-u. Że robi co musi bo musi robić bo tak trzeba. No tautologia. Ołówek to ołówek a w Niemczech mówią po niemiecku jak to zwykł mawiać mój profesor od logiki. Koniecznością narodową za to wycierali sobie mordy zwykle najwięksi tyrani by usprawiedliwiać wszystkie swoje występki. Osoba która naprawdę kieruje się koniecznością narodowa potrafi ja zwerbalizować i uzasadnić, tym samym nie musząc się odwoływać do samego stwierdzenia "konieczność narodowa". Problemem walczących z komuną takich jak Macierewicz czy Michnik itp jest to że przyjęli ich sposób myślenia i działania, bo oni tak naprawdę nie chcieli z nią walczyć ale wprowadzić ją w pełni, bo jako ideologia bardzo im się podobała - tak naprawdę to oni byli prawdziwymi komunistami i socjalistami. Zresztą Macierewicz nie ukrywał że był trockistą i widać że duchowo nadal nim został.
anonim2015.06.22 19:59
A co z reprywatyzacją? To sprawdzian prawdziwego patriotyzmu nie dmuchanego.
anonim2015.06.22 20:48
Kopacz Polske rozkopała a Szydło Polske pozszywa. O take Polske!!!