Beata Szydło: Czas Donalda Tuska w polskiej polityce się skończył - zdjęcie
28.05.19, 12:50Fot. P. Tracz (KPRM)

Beata Szydło: Czas Donalda Tuska w polskiej polityce się skończył

6

Czas Donalda Tuska w polskiej polityce się skończył” - powiedziała dziś wicepremier Beata Szydło.

W rozmowie z Onetem podkreśliła:

[…] był on mocno zaangażowany w kampanię do Parlamentu Europejskiego, liczył, że będzie zbawcą, który wjedzie na „białym koniu”, ale Polacy w to nie uwierzyli”.

Wicepremier, która wywalczyła mandat do Parlamentu Europejskiego, została też zapytana o to, czy jej zdaniem Tusk może w najbliższym czasie zastąpić Grzegorza Schetynę i poprowadzić opozycje w wyborach do Sejmu i Senatu. Odparła, że PO ma sporo problemów, w tym ten dotyczący pozycji liderów, po czym dodała:

Jednak nie sądzę, aby Donald Tusk wziął teraz odpowiedzialność za przegraną partię”.

dam/Onet.pl,Fronda.pl

Komentarze (6):

Szlomo Rozencwajgier2019.05.28 17:38
Wielkie nasze gratulacje pani Beata winszujemy! Pani Beata pani pamięta, że my juz dogadani. Niech pani powie panu Kalkstein, że sytuacja idealna jest! Czas na program Holokaust+! Dla gojam dajcie 300zł na głowę jednorazowo a na żydka 30 000 bo już nieżywy. Goje wezmą chętnie pieniądz od kilku lat chętnie biorą i głosują już wytresowane są. Wybory wygracie znowu a my biedne żydki odszkodowania wreszcie weźmiem, nie tylko Polaki maja prawo brac pieniądz! My już dogadani są i pilnuj pani żeby się nie wymkło. Pani wiesz, że my wtedy panią bez gatków puścimy a nieżywego Kalksteina z Wawele wykopiemy.
Marzena2019.05.28 22:13
Szlomo! Kto ci w te twoje głupoty uwierzy! Widzę, że ci się pomieszał rozum z g.... ! Ciebie chłopie naprawdę na nic lepszego nie stać! ? Oj, biedny ty, oj. biedny ! Takie bzdury pisać! Ośmieszasz się !
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.28 13:21
W związku z tym, że WIOSNA nie wygrała wyborów do europarlamentu Pysio schował szampana spowrotem do lodówki. Niedzielnego wieczora był tylko oral, w żałobie nie było analu.
BrawoPolacy!!!BrawoPIS!!!2019.05.28 13:11
Raz komuchy i folksdojcze ułapili zajca osmatrili podumali obcieli mu jajca tralalala tralalala laaala A ten zajec już bez jajec chciał zrobić karierę więc zapisał sie do Wiosny żeby być premierem. tralalala lalala lala W dawnych czasach żyła Ewa co strzelby nie miała Dwa miesiące w dinozaura kamieniem rzucała tralala lalala laaa la Pojechła w nowszych czasach Ewa do Berlina na dywanie było ślisko kierunek zgubiła tralallala tralala lalala Był raz wielki król Europy co siedział w Bruxelles na swym tronie nie w koronie! w poniemieckim hełmie! Talalla lalaa tralalaa laaala W Pikelhaubie, uśmiechnięty przybył król Europy lud POddany na kolanach wylizał mu stopy tralalala tralala lala la Siedzi sobie król jewropy na tronie w Brukseli i Europą całą rządzi na sznurku Angeli tralalala tralalala laaala Rządzi unią król europy nuda mu doskwiera czasem rudy złapie fuchę za kamerdynera tralalala tralalala laaala Od Brexitu boli głowa i rozsadza pałę jak już dłużej nie wyrabia to charatnie w gałę tralalala tralalala laaala Ciągle przez tego Kaczora król Europy w złości mógłby częściej się uśmiechać gdyby nie szczękościsk tralalala tralalala laaala Stoi dumnie król z cysorzem pycha go rozpiera może służyć za lokaja żą klauna drunkera tralalala tralalala laaala Już niebawem biały osioł przyjdzie razem z królem nie będziemy mieć problemu kto jest rudym ciu.... tralalala tralalala laaala
BrawoPolacy!!!BrawoPIS!!!2019.05.28 13:06
P. Beata Szydło - 525 811 głosów Konfederacja----- 621 188 głosów Wiosna----------- 826 975 głosów Kukiz------------ 503 364 głosów
Cogito ergo sum2019.05.28 13:06
Nie wyszła Tuskowi szarża na białym ośle w Warszawie. Obciąża go Amber Gold. Tam, w mateczniku Platformy w sposób zorganizowany urzędy państwowe osłaniały całą tę akcję.