Jak przyznają eksperci języka arabskiego po przestudiowaniu zbliżeń pierścienia jaki nosi Prezydent USA BArack Obama,  potwierdzili, że napis na obrączce Obamy zawiera rzeczywiście pierwszą połowę islamskiego credo.

Obama pierścień nosi od blisko 30 lat. Pierścień zawiera tekst: La ilaha illallah, czyli „Nie ma boga prócz Allaha" -  jest to pierwsza część Szahady, Islamskiego wyznania wiary. 


Z opublikowanych niedawno zdjęć złotej obrączki wynika, że Obama jako nieżonaty student nosił na sobie dokładnie taki sam pierścień, który potem Michele Robinson w 1992 roku włożyła mu na palec. Napis: „Nie ma boga prócz Allaha”, jest jednym z pięciu słów zawołania islamu, na który następnie odpowiada się...a Mahomet jest jego prorokiem”.

Egipski Islamski uczony Islamski Mark A. Gabriel, który na pamięć zna Księgę Koranu i ukończył prestiżowy islamski uniwersytet Al-Azhar w Kairze, obejrzał zdjęcia, przedstawiające pierścień Obamy który zawiera pierwszą połowę Szahady stwierdził: „Nie ma wątpliwości, że każdy, kto ten napis nosi ma bardzo bliskie stosunki z islamską wiarą, religią islamską i społecznością muzułmańską”. „Przez Szahade na biżuterii człowiek daje osobie znać, że dla niego Bóg jest jedynym, który ma kontrolę nad jego życiem.”

mm/http://www.wnd.com/2012/10/obamas-ring-there-is-no-god-but-allah/