Atak na Polskę bardzo realny. Musimy się przygotować! - zdjęcie
30.01.16, 19:18

Atak na Polskę bardzo realny. Musimy się przygotować!

5

Gen. bryg. Paweł Pruszyński, były zastępca szefa ABW w rozmowie z Onet.pl powiedział, że istnieje realne zagrożenie ataku terrorystycznego na nasz kraj. "Mistrzostwa Europy w piłce nożnej i Światowe Dni Młodzieży to jedne z ważniejszych imprez przypadających w tym roku. – Musimy się dobrze przygotować i przećwiczyć wszystkie warianty".

Pruszyński mówi wprost: - Tzw. Państwo Islamskie to państwo bandyckie, które trzeba rozetrzeć w proch. Nie ma nic wspólnego z islamem. Zabijanie sprawia im przyjemność. Żeby udało się im przeciwdziałać, musimy mieć bardzo dobrze ulokowaną agenturę, która będzie informowała nas o jakichkolwiek planach.

W Polsce w tym roku odbędą się Światowe Dni Młodzieży na które przyleci sam papież Franciszek. Gen. Pruszyński mówi: - Mam informacje, że aktualnie nie ma żadnego zagrożenia. Zdaję sobie jednak sprawę, że dla nich uderzenie w takich dniach, kiedy będzie przebywał tutaj papież , wysocy rangą hierarchowie i setki tysięcy chrześcijan, z ich perspektywy byłoby idealnym propagandowo rozwiązaniem.

Na koniec generał zwrócił się z apelem do Polaków o wyrozumiałość dla służb polskich przy okazji organizacji ŚDM: - Będą wymagały pewnych zachowań, ograniczały, ale tak trzeba zrobić. Zwykle terroryści nie uderzają w tym miejscu, w którym wszyscy się na taką ewentualność przygotowują, ale musimy się bardzo dobrze przygotować i przećwiczyć wszystkie warianty.

mko/Onet.pl

<<< POLECAMY! MIŁOŚĆ BOGA - OJCIEC WITKO ORAZ NOWE DOKUMENTY O OBJAWIENIACH FATIMSKICH!!! >>>


Komentarze (5):

anonim2016.01.30 19:31
O nie - jeśli będzie jakikolwiek atak na Polskę pod flaga ISIS lub innej islamskiej grupy terrorystycznej - to będzie to atak pod false flag i można przypuszczać że ze strony Niemców we współpracy z Brukselą !!!!!!!!!!! nic wam z tej prowokacji nie wyjdzie
anonim2016.01.30 19:32
Jedyne co to faktycznie wizyta papieża - tu tak tu będzie atak nawet na pewno i tego się bardzo boję
anonim2016.01.30 19:48
...służby Grecji przechwyciły DWA KONTENERY BRONI ! - 5 tys kałachów, zapakowanych jako...żywność dla uchodźców
anonim2016.01.31 8:35
Poprzedni rok był chyba ostatnim spokojnym.
anonim2016.01.31 9:31
Ale, że mamy się przygotować do rozniesienia na w pył środowiska krytyki żydopolitycznej ?