Ardanowski: Susza dotknęła 1.5 tys. gmin w Polsce! Dramatyczna sytuacja - zdjęcie
09.08.19, 17:28

Ardanowski: Susza dotknęła 1.5 tys. gmin w Polsce! Dramatyczna sytuacja

13

Na terenach, gdzie susza występuje drugi rok z rzędu, sytuacja jest dramatyczna - powiedział w piątek minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski.

Raporty z szacowania strat z powodu suszy cały czas do nas przychodzą. Od wczoraj ich szacowanie zamknęło dopiero siedem gmin, a szacunki mamy takie, że suszą dotkniętych jest ok. 1,5 tys. gmin w Polsce"- zaznaczył szef resortu rolnictwa na piątkowej konferencji prasowej.

Pod względem obszaru w tym roku susza jest może nieco mniejsza niż w roku ubiegłym, ale to nie zmienia faktu, że na terenie, gdzie to zjawisko występuje drugi rok z rzędu, sytuacja jest dramatyczna - zaznaczył Ardanowski.

mor/PR24/Fronda.pl

Komentarze (13):

Nina2019.08.9 22:09
Boze ratuj nas od takich patalachow i zydow !
edi2019.08.9 18:28
Brawo PiS!!!!!!!!!!!!! Brawo Jarosław Kaczyński!!!!!!!!!! Jarosław Kaczyński to skromny GENIUSZ - DLA POLSKI WSZYSTKO !. To prawdziwy patriota i Mąż STANU, genialny strateg, ZAPISZE SIĘ W HISTORII ZŁOTYMI LITERAMI tak jak Józef Piłsudski.
xx2019.08.9 18:33
Jesteś rozbrajający :) :)
edi2019.08.9 21:53
dziękuję
Foster2019.08.9 17:58
Kolejny ekspert od bimbrowni.
XYZ2019.08.9 17:57
spalajmy węgiel dalej.
Jan Radziszewski2019.08.9 17:57
nie tylko Katolicy będą cierpieć z głodu ale także a może nawet przede wszystkim - niewierzący Bogu ateistom też braknie chleba /Ap 6:5-6 5. A gdy otworzył pieczęć trzecią, usłyszałem trzecie Zwierzę mówiące: Przyjdź! I ujrzałem: a oto czarny koń, a siedzący na nim miał w ręce wagę. 6. I usłyszałem jakby głos w pośrodku czterech Zwierząt, mówiący: Kwarta pszenicy za denara i trzy kwarty jęczmienia za denara, a nie krzywdź oliwy i wina!
bezlitosny internauta2019.08.9 18:46
PARSZYWY PROROK ...a głowa bestii będzie cała czarna, a oczy jej czerwone od krwi istot żyjących. A k..wa babilońska wzniesie się z otchłani, a trzygłowy smok zapanuje nad ziemią... FAŁSZYWY PROROK ...a miecz ten mieć będzie dziewięć ostrzy. Dziewięć ostrzy, a nie dwa, nie pięć, czy siedem, lecz dziewięć! I demon wzniesie go nad głowami wszystkich parszywych grzeszników takich jak wy tam! NUDNY PROROK ...i wtedy zaczną się szerzyć pogłoski, że pewne rzeczy znikają. I zapanuje wielka niepewność, gdzie się te rzeczy podziały. I naprawdę nikt nie będzie miał pojęcia o tym, gdzie są te wszystkie drobiazgi o takiej solidnej podstawie, do której przymocowane są rożne przystawki. W tym czasie przyjaciel zgubi młotek swego przyjaciela, a młodzi nie będą wiedzieli, gdzie są rzeczy należące do ich ojców, które ojcowie położyli na swoich miejscach poprzedniego wieczoru około ósmej. W Księdze Cyryla napisane jest bowiem...
Jan Radziszewski2019.08.9 21:00
naiwny jesteś bo czas Potopu ognia i siarki nie dalej ni 8 lat a w tym ogniu piekielnym demony tj diabły będą wydzierać żywcem dusze w pierwszej kolejności żydom , ateistom, poganom Bałwochwalcom muzułmanom buddystom i wszelkiej Halastrze . Nieboszczykowie ukażą się trzeciego dnia. Zapisz: Dzieci Moje, najpierw na niebie, nocą, ujrzycie złocisty, wielki Krzyż. Wszyscy i na całym świecie usłyszycie wielki grzmot, powstanie wicher jako trąba morska, wszystko zmiatać będzie, co stanie na jego drodze. Ziemia nagle zacznie drżeć, początkowo z przerwami, a potem bezustannie kolebać się będzie. Gwiazdy będą zmieniały swój kierunek szybko i zupełnie inaczej niż zawsze, widok nieba się zmieni, zginie Duży Wóz, Mały Wóz, wszystko będzie się od siebie oddalać, niebo stanie się inne, nieprzyjemne. Między wami pojawią się tej nocy ci, co już dawno pomarli. Będą też przebiegać ulicami wytoczone z piekieł wozy naładowane demonami i złymi duchami. One to będą czynić wielkie spustoszenie, zgiełk, hałas, jęk, płacz. Domy wasze będą się rozpadały jak domki z kart. W tej strasznej godzinie szatani będą śmiało sobie poczynać, porywać będą dusze tych, co Boga się wyrzekli i szerzyli na świecie niewiarę, tych, co to z serc ludu Bożego krzyż i wiarę wyrywali. A tej nocy ciemnej niech drżą też matki morderczynie, te, co mordowały dzieci poczęte. Groza wielka, a grozy coraz więcej będzie. Morza i oceany wystąpią ze swoich brzegów i będą iść na ląd w postaci wielkiej ściany stojącej. Potem wszystko obejmie pierścień, który błyskawicznie będzie się rozszerzał z minuty na minutę. Będzie stawał się ogniem huraganowym tak, że obejmie całą kulę ziemską. Wszystko zacznie płonąć, woda morska i oceanów wrzeć będzie i płonąć jak nafta. Jeśli te dni ciemności nie będą ludzkości odwrócone, wszystko, co żyje na ziemi w tych dniach ciemności zginie. Łaski Miłosierdzia Bożego dostąpią jedynie ci, co Boga mają w sercu, żyją według świętych Bożych przykazań, wierzą sil na wiarą w Trójcę Przenajświętszą, w Niepokalaną Dziewicę Maryję. Tylko oni mogą przetrwać i przez modlitwę i ofiarę swego cierpienia, przetrwają.
szcze na PiS i rydzyka2019.08.9 17:39
Wina Tuska!!!
szcze na PiS i rydzyka2019.08.9 17:38
To trzeba walnąć jakąś zdrowaśkę do królowej polski! chyba nie pożałuje paru kropel deszczu narodowi wybranemu z którego wyjdzie iskra? buhaha...
Jan Radziszewski2019.08.9 17:55
nie tylko Katolicy będą cierpieć z głodu ale także a może nawet przede wszystkim - ateistom też braknie chleba /Ap 6:5-6 5. A gdy otworzył pieczęć trzecią, usłyszałem trzecie Zwierzę mówiące: Przyjdź! I ujrzałem: a oto czarny koń, a siedzący na nim miał w ręce wagę. 6. I usłyszałem jakby głos w pośrodku czterech Zwierząt, mówiący: Kwarta pszenicy za denara i trzy kwarty jęczmienia za denara, a nie krzywdź oliwy i wina! (BT)
robaczek2019.08.9 18:14
Apage Satanas!