Apel o przełożenie EURO 2020 - zdjęcie
10.03.20, 18:16Fot. yt

Apel o przełożenie EURO 2020

4

Według dziennikarzy włoskiej gazety „Tuttosport”, przedstawiciele kilku najmocniejszych federacji piłkarskich w Europie wystosowało do UEFA prośby o przełożenie finałów Mistrzostw Europy EURO 2020. Szczególnie ma zależeć na tym Włochom.

W UEFA trwają już rozmowy o najbliższych Mistrzostwach Europy. Straty w przypadku rozegrania turnieju bez udziału publiczności wyniosłyby około pół miliarda euro. Bardziej korzystne finansowo byłoby przesunięcie imprezy o kilka tygodni.

Na całym świecie koronawirus paraliżuje rozgrywki sportowe. We Włoszech mecze są już całkowicie odwołane, w Polsce i Hiszpanii rozgrywa się je bez udziału kibiców. Normalnie przebiegają obecnie jedynie w Anglii.

kak/ tvp.info.pl

Komentarze (4):

Ogladaj hity online2020.03.10 19:23
www.ciinema.eu - ---------------------- To Największa wyszukiwarka legalnych filmów i seriali online! Znajdziesz tam filmy takie jak: Psy 3  w imię zasad (2020) Czy Legiony 2019 Setki filmów w jednym miejscu a to wszystko z dożywotnim dostępem. Polecam jak najbardziej!
zieeeeeeeeh2020.03.10 18:30
Jak informuje radomska "Gazeta Wyborcza", w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym w Radomiu zapasów środków ochrony osobistej, czyli maseczek, rękawiczek, fartuchów wystarczy jeszcze na dwa dni. Placówka zleciła szycie maseczek miejscowej szwalni, ponieważ brakuje ich w hurtowniach. Jeśli nie otrzyma jednorazowego sprzętu z rezerwy strategicznej, wstrzymane zostaną planowe przyjęcia pacjentów. Pisowskie państwo z tektury, istniejące tylko teoretycznie.
abc2020.03.11 3:19
w Wyborczej dzień bez kłamstwa to dzień stracony, więc do takich sensacji należy podchodzić bardzo ostrożnie. A najlepiej to w ogóle nie brać tego świństwa do ręki bo pełno tam koronawirusów i można sobie zarazić mózg.
Wojtek Polak2020.03.11 9:21
Goowno Wyborcze pisze ''brakuje zapasów środków ochrony osobistej'' to ten sam typ debilizmu jak u Biedronia który nie widział karetek za nim stojących. Stasieńku ty weź kup sobie 2 butelki spirytusy tylko nie pij bo i tak bzdury wypisujesz tylko się nim smaruj.