Rafał Trzaskowski wprost mówi o tym, że to jest jego program, taka będzie Polska. To będzie Polska cenzury, Polska demoralizacji dzieci, Polska rozbijania polskiej rodziny” – mówił dziś były szef MON Antoni Macierewicz.

W rozmowie na antenie Polskiego Radia 24 marszałek senior zapytany został też o słowa Trzaskowskiego, który zapewnił, że nie mogą liczyć na ułaskawienie jego jako prezydenta ci, którzy przygotowywali wybory 10 maja gdy zostaną już skazani. Odparł, że równie ważna jest właśnie wypowiedź kandydata KO jeśli chodzi o dziennikarzy oraz wolność mediów. Dodał:

To jest pewien program polityczny, który pan Trzaskowski zapowiada obok propagowania pedofilii poprzez wspieranie LGBT, czym zasłynął jako prezydent Warszawy, promując tzw. kartę LGBT i podpisując ją jako pewien program, wzór dla działania samorządów”.

Dalej Macierewicz podkreśla, że promowanie owej karty LGBT to wspieranie i reklamowanie pedofilii, zagraża to naszym dzieciom i powinno być ścigane prawnie.

Były szef MON przypomniał też przy tej okazji wcześniejsze słowa Trzaskowskiego, choćby na temat planowanej budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego: „[…] <<po co Polsce systemy komunikacyjne, po co Polsce centralny port, skoro będziemy mieli port lotniczy w Berlinie>> A więc równocześnie przeniesienie całej infrastruktury, gospodarki i centrum naszego życia gospodarczego, przemysłowego do Berlina, do Niemiec. Niemcy mają być punktem odniesienia w naszym życiu, a my możemy co najwyżej to wspierać. To jest program zniszczenia Polski tak naprawdę.

dam/Polskieradio24.pl,Fronda.pl