Antoni Macierewicz: Biedroń - synteza komunizmu marksistowskiego i tęczowego - zdjęcie
22.02.20, 14:50

Antoni Macierewicz: Biedroń - synteza komunizmu marksistowskiego i tęczowego

43

- Ideologia komunistyczna wraca w nowym przebraniu, ale w tym samych treściach i tym samym celu - mówił w Polskim Radiu 24 były szef MON Antoni Macierewicz.

 

Kandydat Lewicy na prezydenta Robert Biedroń poinformował, że jego doradcą ds. międzynarodowych będzie Stanisław Ciosek. To dla mnie zaszczyt, że mogę przedstawić w gronie moich doradców osobę wybitną - powiedział Biedroń. Biedroń wystąpił z Cioskiem - b. doradcą prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego i b. ambasadorem RP w Moskwie - na wspólnej konferencji prasowej w Warszawie, zorganizowanej przed Pałacem Prezydenckim.

Antoni Macierewicz przypomniał, że Stanisław Ciosek symbolizuje przejście od komunizmu do postkomunizmu. - Od członkostwa w Układzie Warszawskiem, do podległości w rosyjskiej sferze wpływów. Przy zmianie zewnętrznego nazewnictwa, utrzymanie tej samej relacji między Rosją i Polską. To ma być bardziej miękkie, ale spełniać tę samą funkcję geopolityczną. Robert Biedroń przyjmując Stanisław Cioska jako głównego doradcę przekazuje tę informację do Rosji i państw europejskich, które chcą się z Rosją porozumieć - tłumaczył były szef MON.

Jego zdaniem nie jest przypadkiem, że kandydatura Stanisława Cioska została przedstawiona w tym momencie. - Prezydent Francji na konferencji w Monachium bardzo wyraźnie powiedział, że Francja uważa USA za zagrożenie do pokoju światowego, że będzie za wszelką cenę dążyła do porozumienia z Rosją. Robert Biedroń chce znaleźć się na rosyjskiej linii, to bardzo niebezpieczne dla Polski - powiedział Antoni Macierewicz. Podkreślił również, że prezentacja Stanisława Cioska odbyła się w towarzystwie Włodzimierza Czarzastego. - To człowiek aparatu komunistycznego. Czarzasty patronuje temu powrotowi, pokazuje rzeczywiste oblicze swojej formacji - dodał. Gość Polskiego Radia 24 podkreślił, że Robert Biedroń powinien wstydzić się takiego doradcy.

Cała audycja TUTAJ

bsw/Polskie Radio - IAR

Komentarze (43):

Agnieszka Dz. 2020.03.2 22:32
?
Anarchosyndykalistyczna Internetowa Partyzantka2020.02.23 1:37
Co macie do marksizmu, debile? Marks zrobił więcej dla świata niż ten wasz Wojtyła.
gumowa kaczka2020.02.22 21:50
Dobra robota Frondo,nic tak dobrze nie służy opozycji jak obecność tego osobnika w mediach Niech pan pcha się do mediów panie Antoni jak najczęściej.
anonim2020.02.22 19:17
Antoni Macierewicz, to synteza polskich wariatów i cwaniaków !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BOGAnieMA2020.02.22 19:01
Jak tam Misiewicz Panie Antoni? Wciąż się lubicie? ;)
Mirek2020.02.22 18:46
Komuniści wszystkich krajów, łączcie się. Kto to pamięta? Za sztandar powinien wybrać sierp i młot. No i oczywiście patronat jego ukochanego Stalina. Może wtedy Lenin wstanie z grobu i mu pogratuluje.
KATON STARSZY2020.02.22 18:26
Biedroń to PATOLOGIA! Nawet komuniści pedałów tępili,chociaż wielu naszych komunistów było homoseksualistami. Niejaka Urszula,wypisz wymaluj to cichodaja SB-ecka.dlaczego wpieprza się ze swoimi głupkowatymi tekstami.Won do WP,Onetu i innych patologicznych portali.
O.Trupik2020.02.22 18:01
Redakca Frońdy poszukóje zdolnego dziennikaża kturem zaspokoi wysublimowane oczekiwania naszych kohanych czytelniķów.Najchętnij widziani stali bywalcy miejskich szynkóf mający dużo do powiedzenia na karzdy temat.na zdowie
A dlaczego nie masz dzieci? Boś 'biedroń"!2020.02.22 17:30
@Katolicka Kretynizacja Polski pisze: - "tak robią ludzie z jajami! " - A ty je masz, jaja? To dlaczego nie masz dzieci? Katolicka Kretynizacja Polski pisze: - "ja pierdyolę" - To dlaczego nie masz dzieci? Katolicka Kretynizacja Polski pisze: - "a jej odperdala!" To dlaczego nie masz dzieci? Przyznaj się, że dostajesz erekcji tylko otwierając strony Frondy. Bo jaki inny mógłby być powód?
Katolicka Kretynizacja Polski2020.02.22 17:16
WYKAZ PRZYCZYNY ZAMACHU (oczywiście przy ogłaszaniu poniżej wymienionych ustaleń zawsze to była ta jedyna ostateczna i najprawdziwsza przyczyna zamachu...) 1. sztuczna mgła, 2. elektromagnes, 3. fałszywe radiolatarnie, 4. fałszywe APM-y, 5. meaconing, 6. bomba paliwowa, 7. zestrzelenie rakietą, 8. lądowanie na ziemi, a następnie wybuch, 9. dobijanie rannych, 10. bezgłośny helikopter podmieniający wrak, 11. sztuczny hel, 12. strącenie bronią EMP, 13. "dwa wstrząsy", 14. pancerna brzoza, 15. maskirowka, 16. wybuchowa farba, 17. bomba termobaryczna, 18. wybuchy wielopunktowe....." 19. nie było półbeczki, 20. była półbeczka po odłączeniu tyłu kadłuba, 21. zdalna blokada lotek, 22. Macierewicz: "samolot został obezwładniony na 15 metrach" 23. Nowaczyk: "samolot rozpadł się na 36 metrach", 24. Rońda: "samolot nie zszedł poniżej 100 metrów" 25. trotyl, 26. nitrogliceryna 27. wybuch w salonce, 28. dwa wybuchy, 29. trzy wybuchy, 30. pękające parówki w mikrofali oraz miażdżona puszka po piwie "Lech" świadczą że był wybuch, 31. Macierewicz: "ekspertyza czarnych skrzynek potwierdza, że uderzenia w brzozę nie było" 32. ktoś majstrował przy skrzydle przed wylotem 33. bombę podłożono w Samarze umieszczając ją w skrzydle 34.trotyl odkryty przez anglików na całym kadłubie samolotu (przebadano kilkadziesiąt próbek z różnych miejsc samolotu) 35. wybuchowe drzwi 36. c.d.n...
Żyd Wyklęty2020.02.22 17:28
Lewacki oszołom nie wie że tam był hel rozpylony.
Piotr Nowak2020.02.22 17:08
Najdurniejsza na świecie opozycja ! A tale ich było: wybory samorządowe, wybory europejskie, wybory parlamentarne i teraz wybory prezydenckie. Co łączy wszystkie kampanie? Nieprawdopodobny poziom göupoty i histerii rozpętywanej przez wszystkie partie opozycyjne, ale liderem histerii zawsze jest PO. Przesycenie histerii przynosi odwrotne do zamierzonych skutki. Ośmiorniczki były kropką nad „i” podsumowującą osiem lat afer PO, ale przede wszystkim nieudolności. Tymczasem najdurniejsza na świecie opozycja z uporem maniaka wmawia sobie i społeczeństwu, że kolejne głupoty rozdmuchiwane medialnie to są „ośmierniczki PiS”. Kompletnie nie ma znaczenia stan faktyczny, każdy temat, który da się sprzedać durnej lewackiej publice jako wielką aferą zapowiadającą „koniec PiS” jest dobry. Jakie znaczenie ma dla Polaka to, czy Banaś jest, czy nie jest czegoś tam winny ? Czy to się wiąże z jakąkolwiek stratą dla Polaka, znikają nominały z portfela, trzeba zapłacić 10 razy więcej za prąd, wrasta bezrobocie do 30% ? Nie, nic się kompletnie w życiu Polaków nie zmienia i nawet jeśli wyborcy, nie tylko PiS, czują jakieś negatywne emocje lub zniesmaczenie, to w żaden sposób nie przekłada się to na ostateczny glos oddany przy urnie. Ze spokojem patrzę na histerię najdurniejszej na świecie „opozycji”, bo dokładnie w taki sposób przegrywali wszystkie wybory.
Urszula2020.02.22 17:00
Rząd RP, politycy, posłowie i senatorowie PIS i ja, proponujemy by politycy PO, PSL , SLD, Wiosny, Konf., i Now. zrezygnowali lub oddali swoje trzynaste emerytury lub renty na onkologię , to będzie jakieś 6 miliardów . Czekamy na oferty !!!
Stalker2020.02.22 16:59
Kim oni są – ci z POKO i ZLew-u ?! Skoro nie chcą brać udziału w świętach narodowych, tudzież świętach kościelnych, Skoro uważają, że Polskość to nienormalność, Skoro śedztwo katastrofy smoleżskiej z 96 osobami elity polskiej sprzedali rosjanom, Skoro okupantów sowieckich nazywają wyzwolicielami, Skoro zdradzają ojczyznę donosząc kłamstwa do UE, szczują i żądają karania Polski, Skoro są przeciwni odebrania przywilejów i obniżenia wysokich emerytur eSBekom, Skoro murem bronią komunistów z PZPR w wymiarze sprawiedliwości, Skoro blokują 13-tkę dla emerytów, Skoro życzą sobie biednej i zacofanej Polski p.t. aby było jak było, ........... to kim oni są – Polakami ?!!! Zróbmy wspólnotę polską bez łajdaków !!! Mieliśmy ich w Polsce od 1945 roku do 2015. Dosyć !!!
ty kremlowski hau hau2020.02.22 17:06
napisz to towariszcz po polskiemu
Leszek2020.02.22 16:57
Jestem homoseksualistą, ale nie mam zamiaru i nie chcę się ujawniać jak ci durnie na marszach, i nie chcę aby moi znajomi wiedzieli o mojej chorobie. Jednakże nurtują mnie pytania, na które chciałbym znać odpowiedzi: - co robi dwóch homosów, żeby podczas ich seksu nie śmierdziało ze stolca ? - po jakim okresie czasu mięsień zwieracza (atakowanego, czyli homocioty) jest tak zbestrzeszczony, że przestaje spełniać jego funkcję. Czy wtedy taki zboczeniec musi permanentnie używać pampersów ? - po co zboczeńcy noszą weginy na patykach podczas ich marszów, skoro akurat tych części ciała nie używają ani lesbijki ani pedały podczas uprawiania seksu ? Czekam na odpowiedzi.
Jarek2020.02.22 16:56
Trzeba z tym skończyć ! Trzeba skończyć z tymi biedroniami śmiszkami, rabiejami i innymi, bo zaczną włazić nam do domów ! Rabiej i jego stocowy Michał Cessanis opublikowali ich zdjęcie roznegliżowanych, ochydnych zboków w łóżku, bezpośrednio po ich homo-seksie. Ten widok i smród ze stolca, który przedostał się przez kabel internetowy wywołał u mnie natychmiastowy odruch wymiotny i zarzygałem cały monitor, pokój i łazienkę. WON, WON od nas !!!! Mój dom wraz z jego obejściem i ogrodem , to miejsce gdzie wszelkiego typu zboczeńcy mają ścisły i bezterminowy zakaz wstępu !!! Bo – nie życzę sobie w moim domu smrodu ze stolców , bo nie życzę sobie w moim domu tych, którzy profanują moje symbole religijne, tych przebranych za idiotów, tych zacietrzewionych , nienawistnych i podłych, tych homoterrorystów, tych, którzy pod pozorem tolerancji są skrajnie nietolerancyji wobec innych ludzi i tych, którzy są pedofilami i zoofilami ! No access – never !!!
Urszula2020.02.22 16:53
Antos, Antoś, no skończ już człowieku. Nie można na ciebie patrzeć i nie można słuchać twoich opowieści o tym co ci się w głowie rodzi. Bierzesz kasę za nicnierobienie autentycznie bo nic nie robisz to przynajmniej siedź cicho
Maciej2020.02.22 16:52
BRAWO !!! BRAWO !!!! BRAWO !!!! TAK TRZYMAĆ - PANIE MACIEREWICZ !!!!!!!!!!!!!!
Keller-Krawczyk to jeden jego hau hau2020.02.22 16:36
Towariszcz Hau Hau Pieskow ma "oko" na Polszu. Jak oświadczył dyrektor FBI Christopher Wray Rosja wciąż ma zamiar ingerować w wybory prezydenckie w USA, które odbędą się w 2020 roku. Wskazał również, że nałożone na Moskwę "sankcje nie zdołały odstraszyć" Kremla. - Rosjanie są absolutnie zdecydowani próbować wpłynąć na nasze wybory - powiedział Wray. Pytany przez szefa komisji, republikańskiego senatora Lindseya Grahama o to, czy wszelkie kroki podjęte przeciw Moskwie okazały się niewystarczające, odparł, że Rosja "nie została wystraczająco odstraszona, by zaprzestać (ingerowania w wybory)".
anonim2020.02.22 16:22
"Biedroń - synteza komunizmu marksistowskiego i tęczowego" - naprzekór Konfederacji, poparcie PIS i darmowa reklama przedwyborcza w TVPiS sprawiła, że obóz rządzący odmowił w przestrzeni publicznej lewactwo i zapomianych komuchów, to dzięki promocji PiS nabiera siły, niszczy rodziny, i jak tu nie kochać PiS? a przy okazji, Konwencja Stambulska - genderowy i antyrodzinny dokument. Kiedy PiS ją wypowie? Nigdy! PiSwyznaje, że proletariusze wszystkich gederyzmów łączmy się? . .
Keller-Krawczyk to jeden jego hau hau2020.02.22 16:11
Towariszcz Hau Hau Pieskow ma "oko" na Polszu. Według amerykańskiego dziennika „USA Today”, Rosja ingerowała w wybory w 27 państwach świata. Agenci Kremla mieli podejmować działania również w Polsce w 2015 roku. Dziennikarze „USA Today” dotarli do analizy Alliance for Securing Democracy, która działa w ramach think tanku German Marshall Fund, która jest kierowana przez byłych urzędników amerykańskiego wywiadu oraz Departamentu Stanu. Wynika z niej, że Rosja od wielu lat ingeruje w wybory w wielu krajach. Pierwsze zaatakowane państwa to te, które po Zimnej Wojnie skierowały się na Zachód. Agenci Kremla działali m.in. w Estonii, Gruzji oraz na Litwie. W ramach ingerencji Rosja organizowała m.in. cyberataki oraz kampanie dezinformacyjne. Po sukcesach w tych krajach, Rosja rozszerzyła swoje wpływy również na państwa zachodnie m.in. Kanadę oraz Stany Zjednoczone. To właśnie w USA wpływ Kremla miał być największy. Amerykańskie media wielokrotnie pisały o relacjach współpracowników Trumpa z Rosjanami. W związku z tymi podejrzeniami, amerykańskie służby prowadzą śledztwo. Jednym z badanych wątków są związki syna Trumpa, który miał się spotkać z przedstawicielką Rosji, aby zdobyć materiały kompromitujące rywalkę ojca Hillary Clinton. Rosja miała ingerować w procesy wyborcze w 27 państwach świata. Wśród nich są m.in. Czechy. Dania, Francja, Hiszpania, Litwa, Łotwa, Niemcy, Szwecja, Turcja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Ukraina oraz Polska. „USA Today” opisał konkretne przykłady rosyjskich działań m.in. w 2008 roku cyberataki zakłóciły działanie sieci internetowej w Gruzji. Z kolei w 2017 roku we Francji podczas kampanii wyborczej rozpuszczono plotkę o homoseksualnej orientacji Emmanuela Macrona. Odnośnie do Polski raport mówi jedynie o ingerencji podczas wyborów w 2015 roku, jednak nie sprecyzowano dokładnie o jakie działania Rosji chodzi. Źródło: USA Today
Keller-Krawczyk to jeden jego hau hau2020.02.22 16:09
Towariszcz Hau Hau Pieskow na "oko" na Polszu. Dr Krzysztof Liedel przyznał, że Rosjanie skupiają się bardziej na zakulisowych działaniach niż na przygotowaniu realnego konfliktu. - To sposób na realizację ich celów strategicznych. Jeżeli jest taka możliwość, to Rosjanie zrobią wszystko, żeby taki wpływ mieć - ocenił ekspert ds. bezpieczeństwa i kandydat do Sejmu z list Lewicy. Jego zdaniem, w Polsce istnieją dwa niebezpieczne zjawiska, które działają na korzyść obcych służb. Pierwsze to polaryzacja społeczeństwa. - W skonfliktowanym kraju dużo łatwiej prowadzić gry operacyjne - zaznaczył. Drugie zjawisko to centralizacja procesu decyzyjnego. - W sferze bezpieczeństwa to najgorsze, co może być. Jeżeli rzeczywiście gros istotnych decyzji politycznych zapada na Nowogrodzkiej, jeżeli jeździ tam premier, najważniejsi członkowie rządu, to taka centralizacja sprawia, że na proces decyzyjny łatwo wpływać. Da się łatwo manipulować, dostarczać dane, wykorzystać profile behawioralne i słabości konkretnych osób - tłumaczył dr Liedel.
Leszek 2020.02.22 16:03
PiS daleko od prawicy W środę zdarzyła się ciekawa rzecz. Tego samego dnia PiS wykonało manewr, pozwalający odsunąć na niewiadomy termin obrady sejmowej Komisji Polityki Społecznej i Rodziny nad społecznym projektem, zakazującym aborcji eugenicznej, oraz wprowadziło pod obrady Komisji Ustawodawczej projekt, kasujący polskie branże futerkową i uboju rytualnego w imię dobrostanu zwierząt. Zestawienie nadzwyczaj niefortunne dla ugrupowania, określającego się jako „prawicowe”, nawet jeśli rozumiemy i wspieramy powody, dla których PiS nie chce ruszać ustawy antyaborcyjnej. Trudno tu jednak uciec od porównywania zaangażowania, z jakim PiS angażuje się w z gruntu lewicowe posunięcia ekologiczne (niedawna zmiana prawa łowieckiego, nieproporcjonalne podwyższenie kar za znęcanie się nad zwierzętami, oderwany od rzeczywistości zakaz trzymania psów na łańcuchach czy obsesja na punkcie elektromobilności, za którą zapłacimy wszyscy – to elementy tej samej układanki), do wstrzemięźliwości z jaką traktuje inicjatywy ochrony ludzkiego życia. To wszystko z kolei powinno prowadzić do stawianego przeze mnie od dawna pytania: czy PiS można nazywać partią prawicową? Sam na to pytanie od dawna również odpowiadam przecząco, określając PiS publicystycznie jako ugrupowanie pobożnych socjalistów, a ściślej – jako partię chrześcijańskiej i konserwatywnej społecznie, ale jednak zdecydowanie lewicy. https://dorzeczy.pl/kraj/59579/PiS-daleko-od-prawicy.html
Nie daj się wpuścić w "maliny"! 2020.02.22 15:41
@Filmy o online Dlaczego nie napiszesz, że trzeba za nie płacić kartą i że filmy jakościowo są do DOOPY! Nie daj się wpuścić w "maliny"!
Lennon2020.02.22 15:37
Kto płaci Macierewiczowi i to od lat? Aż tacy tępi jesteście? Piszę też z pomocą Google Translate do apogletów (bo nie znam tego języka): Ты так глуп?
Filmy online2020.02.22 15:17
https://filmvod.pl - To Największa wyszukiwarka legalnych filmów i seriali online! Znajdziesz tam filmy takie jak: 365 Dni (2020) Czy Legiony 2019 Setki filmów w jednym miejscu a to wszystko z dożywotnim dostępem. Polecam jak najbardziej!
Nie pajacuj Żydzie obrzezany "konfederato"! 2020.02.22 15:15
@Leszek A ty nic tylko, że Żydzi to, a Żydzi to tamto .... Zachodzi poważne podejrzenie, że jesteś sam Żydem i prowokujesz antysemickie wypowiedzi. Nie martw się o Polszu grażdanin.
a że jesteś matol to otworzysz 2020.02.22 15:14
Wiesz o tym że są FAKE NEWS ... Ale to nie wszystko, są również FAKE BELIEVE VIDEOS! Robione na zamówienie Kremla. Zanim otworzysz VIDEO pomyśl, czy nie ma w nich MALWARE - VIRUSÓW! A już z pewnością to jest BULLSHIT VIDEO - BULLSHIT NEWS!
tacy z nich "rasowi Polacy" jak Keller-Krawczyk! 2020.02.22 15:13
𝐆𝐥𝐨𝐬𝐮𝐣 𝐧𝐚 𝐭𝐲𝐜𝐡, 𝐧𝐢𝐞 𝐛𝐞𝐝𝐳𝐢𝐞 𝐢𝐧𝐟𝐥𝐚𝐜𝐣𝐢 𝐢 𝐛𝐞𝐝𝐳𝐢𝐞 𝐑𝐮𝐬𝐤𝐚 𝐅𝐞𝐝𝐞𝐫𝐚𝐜𝐣𝐚. Jaka partia polityczna w Polsce ma w programie wyjscie Polski z NATO? 𝐊𝐎𝐍𝐅𝐄𝐃𝐄𝐑𝐀𝐂𝐉𝐀 Jaka partia polityczna w Polsce ma w programie wyjscie Polski z EU? 𝐊𝐎𝐍𝐅𝐄𝐃𝐄𝐑𝐀𝐂𝐉𝐀 Jaka partia polityczna w Polsce ma w programie panstwowy antysemityzm? 𝐊𝐎𝐍𝐅𝐄𝐃𝐄𝐑𝐀𝐂𝐉𝐀 Co oznaczaloby wyjscie Polski z NATO i EU? 𝐊𝐨𝐦𝐩𝐥𝐞𝐭𝐧𝐚 𝐤𝐚𝐭𝐚𝐬𝐭𝐫𝐨𝐟𝐚 𝐠𝐨𝐬𝐩𝐨𝐝𝐚𝐫𝐜𝐳𝐚 𝐢 𝐢𝐳𝐨𝐥𝐚𝐜𝐣𝐚 𝐩𝐨𝐥𝐢𝐭𝐲𝐜𝐳𝐧𝐚. Co oznacza dla Polski oficjalny antysemityzm? 𝐒𝐭𝐚𝐭𝐮𝐬 𝐈𝐫𝐚𝐧𝐮. Czyim, albo kogo celem jest taki "scenariusz"? 𝐌𝐨𝐬𝐤𝐰𝐲 𝐢 𝐏𝐮𝐭𝐢𝐧𝐚 𝐨𝐬𝐨𝐛𝐢𝐬𝐜𝐢𝐞. Jaki z tego wyplywa wniosek? 𝐊𝐨𝐧𝐟𝐞𝐝𝐞𝐫𝐚𝐜𝐣𝐚 𝐧𝐢𝐞 𝐦𝐚 𝐧𝐢𝐜 𝐰𝐬𝐩𝐨𝐥𝐧𝐞𝐠𝐨 𝐳 𝐢𝐧𝐭𝐞𝐫𝐞𝐬𝐚𝐦𝐢 𝐏𝐨𝐥𝐬𝐤𝐢.
bezlitosny internauta2020.02.22 15:12
"Uciekają rzędy drzew, twarz mi chłodzi wiatru wiew, świat uśmiecha się, psiakrew, bałamutnie. A ja biorę gaz pod but, raz na objazd, raz na skrót, byle dalej, byle w przód, absolutnie." https://i.imgur.com/UDqmRxr.jpg
Leszek 2020.02.22 15:08
Musisz to wiedzieć(314)Celebryci polskich mediów to szefowie lóż masońskich? https://www.youtube.com/watch?v=JRZEjR7EsDw
Hanko2020.02.22 16:33
Te plusy sam se wstawiasz idio to??
Leszek 2020.02.22 15:06
Stanisław Krajski. Powiązania polskich polityków z masonerią https://www.youtube.com/watch?v=Eb9nCJOq3co
Leszek 2020.02.22 15:05
PiS a Masoneria Masoneria – tajemnicza elita w Warszawie? - Faktograf https://www.youtube.com/watch?v=vuQDU4hNWtI
Japa2020.02.22 17:52
Temat - Biedroń , a nasz kochany ,,Lesiu ' o masonerii i PiS-e . Mało tego ,,,douczcie się sami ' , zleca ( https: ...itd ) Pewno ma rację...Ja nie skorzystam .
JaKi2020.02.22 15:04
Więc wystarczy na niego nie głosować,w czym macie problem?To proste rozwiązanie i skuteczniejsze od dyrdymałów i urojeń Macierewicza
Alojzy Cedzidlo2020.02.22 15:28
No i wszystko jasne . Towarzysz ..JaKi ' pokazał swoją czerwoną buzię. Bo przecie nie o Macierewicza mu chodzi tylko o to co On mówi .
Moly2020.02.23 21:01
Za malo histeryczne! Nie mozna by powiedziec z satysfakcja: postkomistyczne!!! i genedrystyczne!!!
anonim2020.02.22 14:58
Biedroń to leń i konformista, tak tańczy jak mu możni grają, a to, że udało mu się wepchnięcie kochanka do Sejmu, bardzo źle o nas świadczy!
Kopernik2020.02.22 15:03
Raczej świadczy o wyższym poziomie wyedukowania społeczeństwa wbrew ciągłym opieraniu się na troglodytach religijnych i fałszywych wartościach. Macierewicz wepchnął za to do sejmu wybuchowe parówki.
Hanko2020.02.22 16:32
Nie podszywaj sie durniu pod Kopernika
zdumiony prymitywizmem lewaka2020.02.22 17:32
Wiekszego bełkotu już dawno nie czytałem - chociaż prymitywne lewactwo z tego forum często daje wyjątkowe przykłady. Napiszę więc tylko, że jeżeli zboczeniec (niejaki biedroń) jest dla ciebie świadectwem wyższego poziomu wyedukowania społeczeństwa - to ty jesteś intelektualnym DEBILEM i trzeba zapamiętać twój numer, żeby więcej nie dać się poniżać odpisywaniem debilowi