Anna Maria Siarkowska: W tych wyborach wybór prezydenta jest wyborem cywilizacyjnym   - zdjęcie
15.06.20, 20:03Fot. Adrian Grycuk, via: Wikipedia CC 3.0

Anna Maria Siarkowska: W tych wyborach wybór prezydenta jest wyborem cywilizacyjnym

56

Komentując zbliżające się wybory prezydenckie w rozmowie z portalem wPolityce.pl poseł Anna Maria Siarkowska jasno stwierdza, że 28. czerwca dokonamy wyboru cywilizacyjnego. To od tych wyborów zależy, czy będziemy mieli Polskę budowaną na chrześcijańskich wartościach, czy na skrajnie lewicowej ideologii, walczącej z rodziną i chrześcijaństwem.

-„Bardzo się cieszę, że Pan Prezydent podpisał Kartę Rodziny. Jest to bardzo konkretna deklaracja ze strony głowy państwa, że będzie gwarantem tego, że obowiązujący w Polsce ład konstytucyjny zostanie zachowany, wartości, które są dla nas ważne będą chronione, a nasze rodziny i nasze dzieci będą bezpieczne, bo nikt poza plecami rodziców nie będzie mógł ich deprawować” – mówi poseł Anna Maria Siarkowska.

Posłanka dodaje, że liczy na to, iż kolejną inicjatywą prezydenta Andrzeja Dudy będzie praktyczna i skuteczna ochrona dzieci przed indoktrynacją w szkołach:

-„Jak wiemy, najczęściej bez wiedzy rodziców, zapraszani są do szkół przedstawiciele różnych stowarzyszeń czy organizacji pozarządowych, którzy pod pretekstem prowadzenia edukacji seksualnej, promują wśród dzieci wczesne podejmowanie współżycia, antykoncepcję, aborcję, zaś różne seksualne dewiacje przedstawiają jako normę. Ta prowadzona w szkołach poza plecami rodziców seksualizacja dzieci jest łamaniem praw rodziców do wychowania ich dzieci zgodnie z wyznawanym światopoglądem a dla samych dzieci, wielką krzywdą” – stwierdza.

Przeprowadzająca wywiad red. Anna Wiejak zauważyła, że tegoroczne wybory prezydenckie są szczególne, ponieważ kandydaci zostali w pewien sposób przymuszeni do jasnych deklaracji w kwestiach światopoglądowych.

-„Tak, jak najbardziej, bo jest to tak jak powiedziałam wybór cywilizacyjny. Natomiast mam wrażenie, że jeszcze nie wszyscy wyborcy zdają sobie z tego do końca sprawę. Część myśli dalej w kategoriach walki stricte partyjnej, walki o władzę, starając się np. poszukiwać pewnego balansu politycznego” – odpowiada polityk.

Posłanka zaznacza,  że wybór na prezydenta Rafała Trzaskowskiego oznaczałby zaspokajanie w Polsce potrzeb lobby LGBT:

-„Gdyby rządził Rafał Trzaskowski, nie wiadomo, czy byłyby pieniądze na 500 plus ale możemy mieć pewność, że powstawałyby kolejne strefy relaksu a potrzeby lobby LGBT byłyby zaspokajane na pierwszym miejscu. To kandydat lewicowy, wyznawca skrajnej ideologii, wrogiej rodzinie i chrześcijaństwu. Wszyscy wówczas bylibyśmy zagrożeni, a najbardziej – nasze dzieci. Tego byśmy absolutnie nie chcieli, do tego doprowadzić nie wolno” – przekonuje.

-„Jestem przekonana, że Pan Prezydent Andrzej Duda, który sprawdził się w ciągu tych pięciu lat jako głowa państwa, który zawsze przy podejmowaniu decyzji kierował się troską o dobro wspólne, zasługuje na to, żeby mu przedłużyć mandat. Jest gwarantem trwałości, bezpieczeństwa i stabilności w naszym kraju. Najwyższe stanowiska w państwie powinny być obejmowane przez odpowiedzialne osoby, a nie przez wyznawców skrajnej ideologii, bo ci będą robić wszystko, ażeby zaburzyć panujący w Polsce ład konstytucyjny i uderzyć w to, co dla Polaków jest najważniejsze, najświętsze i najbardziej wartościowe” – dodaje.

kak/wPolityce.pl

Komentarze (56):

klaus2020.06.16 10:55
Pani Poseł , trzeba i to już aby w pisie tacy jak Pan Sasin, Horała, Shmidt-Rodziewicz, okreslili się jasno kogo i co popierają , bo jak zauważyłem to w imię poprawności rzucili się na Prof. Czarnka za jego wypowiedz, stając w jednej lini z TVNem, GW, Prof. Środą skoro tak im blisko do lewaków to pozostaje nic innego jak w przyszłych wyborach jak i tych prezydenckich zagłosować za Trzaskowskiego, KO, bo ci nie lawirują, i stają w obronie swoich a nie szczują w imię poprawnosci politycznej za dużo w pisie śpiochów.
Magda2020.06.16 9:39
naprawdę chrońmy dzieci już dosyć internet ich zepsuł jakby jeszcze szkoła to już byłaby tragedia
won ruskim onucom2020.06.16 7:27
Cała prawda o kandydacie Konfederacji K. Bosaku, jego korzeniach, preferencjach politycznych i dlaczego podszywa się pod prawicę. https://www.youtube.com/watch?v=bYV7Z27W6Ww
Moly2020.06.16 6:14
Swiete slowa. Albo cywilizacja spod budki z piwem albo cywilizacja
Alojzy Cedzidlo2020.06.15 23:59
Coś mi się widzi ,że Pani Poseł ma tylko częściowo rację To będzie pierwszy krok w kierunku tej zmiany .A teraz teoretycznie .Wygra Biedroń lub Trzaskowski .Jeden pieron .Hołownia też. Nastąpi szamotanina do wyborów do Sejmu i Senatu ,I właśnie od tego momentu , w zależności od wyniku zacznie się ta zmiana cywilizacji.,lub nie.A potem , znając Polaków , zostaniemy zmuszeni do myślenia .Po " niewczasie." w myśl prawdy " mądry Polak po szkodzie ' I zaczną się jaja .Gdzie dobrobyt ,gdzie wyborca .,Gdzie Polska ...........'
Nesse2020.06.15 22:20
Andrzej właśnie skompromitował siebie i Polskę na cały świat, tak to bardzo odpowiedzialna postawa. Andrzej również żongluje ludzkim życiem w imię paru więcej głosów, to też bardzo odpowiedzialne. Stosuje on również metodę rozdawnictwa nie swoich pieniążków w myśl zasady bogatym zabierać a biednym (nierobom) rozdawać, w tym, że bogaci nie są tacy bogaci, a biedni patolaże myślą, że wszystko im się należy. Muszę pytać, czy polityka socjalistyczna jest odpowiedzialna? Historia nas nauczyła, że nie... Tak, wybór prezydenta jest wyborem cywilizacyjnym. Wybierając Andrzeja cofniemy się o jakieś 100 lat.
antymarksista2020.06.15 21:23
. Tak, ta przedziwna kampania wyborcza pokaże, czy głosujemy za Polską, czy za jej unicestwieniem, za życiem z Bogiem, czy bez Niego. Polsko, Polacy, cofnijmy się do historii. Przeanalizujmy jej wzloty i upadki. Przecież lepiej było nam tylko wówczas, gdy orędownictwo w sprawach najważniejszych powierzaliśmy Matce Bożej i Jej Synowi, Jezusowi Chrystusowi. Wymuśmy na sobie nieco wysiłku, dokonajmy analizy zdarzeń odzyskiwania niepodległości, wzrostu znaczenia naszego kraju, etapów poprawy poziomu życia statystycznego Polaka. Przecież to wszystko nastąpiło w następstwie aktywnej wiary i łączności z Bogiem. "Bez Boga, ni do proga, z Bogiem choćby w świat" Co chcemy bez Niego osiągnąć? Głód, cierpienie, trwogę, bezsens?
JAROSŁAW KACZYŃSKI2020.06.15 21:03
GŁOSUJĘ NA RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO TO BARDZO DOBRY KANDYDAT! NAJLEPSZY DLA POLSKI!
Magda2020.06.16 9:41
Żeby ja zniszczyć i sprzedać jak to szambo Wa-wie
Polak2020.06.15 21:00
A dokładniej wyborem pomiędzy cywilizacją a pisowską mafią.
XD2020.06.15 20:49
A wy się tak bardzo boicie odpowiedzialności za wychowanie własnych dzieci, że aż musicie wybierać prezydenta kraju, żeby strzegł tych dzieci za was. Ludzie walczą o podstawowe prawa do życia – o możliwość zawierania związków, o zwykłe niewytykanie palcami w autobusach, o wolność do życia, wolność do miłości. Walczą dokładnie o to, o co każda tłamszona mniejszość walczy, odkąd nasz gatunek nazwał siebie "cywilizowanym". I wy, jako większość decyzyjna w demokracji, bo nie większość w ogóle, odbieracie ludziom, waszym sąsiadom i rodakom, możliwości które sami posiadacie, w strachu, panicznym strachu, że ktoś was pociągnie do odpowiedzialności za wychowanie własnych dzieci. Bo nie szkoła wychowuje, nie prezydent, nie Partia. Wy kochani rodzice. Więc jeśli Ty czytelniku, jako rodzic, nie jesteś w stanie wytłumaczyć dziecku czym są zajęcia w szkole, nie jesteś w stanie przebić się ze swoim konserwatywnym wychowaniem przez nauczyciela który uczy tolerancji do drugiego człowieka, uczy że nie należy krzywdzić i czym jest prezerwatywa i do czego służy, to wybacz, ale g*wno z Ciebie nie rodzic.
pobożna2020.06.15 20:52
Nie macie prawa do życia. Odebraliście je bowiem sobie swoimi czynami. Tłumaczyć będziecie się na Sądzie Ostatecznym.
antymarksista2020.06.15 21:31
Lewak przebrał się za ministranta i do mszy służy. Odpuść sobie promotorze dewiacji, bo twój patos aż cuchnie zboczeńcem.
Marek2020.06.16 21:07
gdzie ta mniejszość jest tłamszona ? przykłady uwięzionych , zabitych , umęczonych , gdzie ? w przeciwieństwie do chrześcijan , skończcie pierniczyć banialuki
pobożna2020.06.15 20:43
Homoseksualizm należy karać śmiercią.
JaKi2020.06.15 20:54
To nie możliwe mamy za mało księży.Chcesz zabić połowę Watykanu? A druga sprawa że zabijanie jest sprzeczne z Dekalogiem. Wychodzi na to że nie masz nic wspólnego z Kościołem Katolickim i jesteś prowokatorem który nie zna podstaw wiary nawet na poziomie przedszkola.
pobożna2020.06.15 21:00
Tych wszystkich rzeczy, przeze mnie nakazanych, pilnie będziesz przestrzegał, by je wykonać: niczego nie dodasz i niczego nie ujmiesz. Jeśli powstanie u ciebie prorok, lub wyjaśniacz snów, i zapowie znak lub cud i spełni się znak albo cud, jak ci zapowiedział, a potem ci powie: «Chodźmy do bogów obcych – których nie znałeś – i służmy im», nie usłuchasz słów tego proroka, albo wyjaśniacza snów. Gdyż Pan, Bóg twój, doświadcza cię, chcąc poznać, czy miłujesz Pana, Boga swego, z całego swego serca i z całej duszy. Za Panem, Bogiem swoim, pójdziesz. Jego się będziesz bał, przestrzegając Jego poleceń. Jego głosu będziesz słuchał, Jemu będziesz służył i przylgniesz do Niego.
JaKi2020.06.15 21:12
Zacytować Biblię każdy ateistyczny prowokator potrafi,nawet taki jak ty co pokazałaś/załeś w komentarzu. Zacytuj mi ateisto,słowa Jezusa który mówi o zabijaniu drugiego człowieka i karaniu go śmiercią. XD
Danka...2020.06.15 23:21
"POBOŻNY..."???? NASTEPNE KŁAMSTWO KELLERA PEDZIA! Pobożność to u ciebie zakopana na kilometr pod ziemią! Taka prawda, durny geju! Kto by myślał, że to pobożna pisze??! hahaha... ! Pobożna nie obnosiłaby się tu swoją pobożnością! No, ale skąd taki zbok, ma to wiedzieć?!!
pobożna2020.06.15 21:01
Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami. Poznacie ich po ich owocach. Czy zbiera się winogrona z ciernia, albo z ostu figi? Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, a złe drzewo wydaje złe owoce. Nie może dobre drzewo wydać złych owoców ani złe drzewo wydać dobrych owoców. KAŻDE DRZEWO, KTÓRE NIE WYDAJE DOBREGO OWOCU, BĘDZIE WYCIĘTE I W OGIEŃ WRZUCONE.
Nesse2020.06.15 22:06
Uwierz mi pobożna, że strzeżemy się takich właśnie ludzi, do których ty idealnie się wpasowujesz.
Agnieszka Dz. 2020.06.15 21:00
Marna prowokacja.
Danka...2020.06.15 23:24
Aga Dz. żyjesz? Pisali, że ciebie już chyba nie ma tym świecie! ? Nie odzywałaś się chyba ponad tydzień! Tak myśleli !
Polak Ateista Dumny Gej2020.06.15 21:57
za małego masz, żebym cokolwiek poczuł😂
Iza2020.06.15 20:39
To będzie wybór między dobrem - prawdziwą rodziną opartą na szacunku, miłości, akceptacji, którą reprezentują środowiska opozycyjne, a rodziną w wersji Dudy, pełną fanatyzmu i gnębienia członków o orientacji innej niż hetero. Tak dla wolności, miłości, NIE dla fanatyzmu katolickiego i karty rodziny, która dyskryminuje członków rodziny.
PO do delegalizacji2020.06.15 23:13
nie dla kvrev lewackich
Katolik2020.06.16 0:22
Dokładnie - co drugi w pisie to rozwodnik, zatem czemu uważają się za "katolików"?
Marek2020.06.16 21:19
rodzina to mężczyzna i kobieta ! jesteś chrześcijanką prawda ? no więc poczytaj sobie Pismo Święte tam jest napisane kto stanowi rodzinę i jeśli jesteś prawdziwie wyznawczynią Chrystusa obowiązuje Cię przede wszystkim prawo Boże ! jeśli aprobujesz czyjś grzech , zachęcasz do niego to służysz szatanowi nie Chrystusowi ! kochać trzeba każdego człowieka ale ty aprobując grzech wcale mu dobrze nie życzysz , wręcz przeciwnie ! albo jest się gorącym albo zimnym w wierze a ty jesteś letnia , niby mówisz o miłości ale tak na prawdę nic o niej nie wiesz , prawdziwą miłość pokazał Jezus na krzyżu , umarł za grzech który ty akceptujesz !
Iza2020.06.15 20:29
Prezydent ma wyznawać chrześcijaństwo???? Gdzie w Konstytucji jest taki obowiązek. Prezydent ma być reprezentantem narodu, a nie skrajnych katolików. Chcę ochrony każdej rodziny, tej tęczowej również. Nie zgadzam się na państwo wyznaniowe i na fanatyzm. Dla swoich dzieci wręcz żądam edukacji seksualnej i wywalenia religii katolickiej ze szkół. Nie chcę, żeby kościół deprawował moje dzieci narzucając im nienawiść do ateistów, LGBT i ucząc na plebanii masturbowania księdza.
PO do delegalizacji2020.06.15 23:13
Wez swoje bękarty z polskiej szkoły i wyp z Polski
Danka...2020.06.15 23:15
Izo" ! TWOJA GŁUPOTA SIĘGA HIMALAJÓW! Co ty bredzisz!? Jesteś Lechem Kellerem, NIE "Izą"! Przestawiłes się z "Urszuli" na "Izę"? Na nic sie nie musisz godzić! Nie jesteś Polakiem, tylko Żydem! Pieprzysz coś "o swoich dzieciach, że domagasz się wręcz dla nich edukacji seksualnej! A gdzie one są? BIEDNY LECHU? PEDZIU...OD KIEDY TO TY MASZ SWOJE DZIECI? POMYLIŁEŚ SIĘ! DZIECI, TO TY MIAŁEŚ, ALE CUDZE, DO PEDALENIA! RĘCE OPADAJĄ NA TWOJE CHAMSTWO, BREDNIE, KŁAMSTWA! NIE MA GORSZYCH OD CIEBIE!
Iza2020.06.16 7:29
No, proszę jakiś katolicki cep będzie mi pisał pochodzenie.To, że jeżeli nie jestem katoliczką i nie chcę religii w szkole, to nie jestem Polką? Skąd w ludziach taka głupota i ograniczenia umysłowe?
Marek2020.06.16 21:39
katolicki cep ? bardzo mi miło Izo pełna miłości , nienawidzisz katolików , prawda ? mam nadzieję , że przynajmniej jednego kochasz :)
Urszula2020.06.16 19:21
Ale z ciebie durna pała. :DDDDD
Marek2020.06.16 21:28
jeżeli pozwolisz na deprawację swoich dzieci Bóg cię rozliczy z tego , Ewangelia Mateusza 18, 6-11 .
Kowidek2020.06.15 20:27
Nie jestem wirusem, jestem człowiekiem! Poza tym wirus też człowiek.
anonim2020.06.15 20:14
Neomarksizm opiera świat na pożądaniu, a chuć zniewalająca rozum, wolę i uczucia wyższe to Tanatos.
JaKi2020.06.15 20:14
Niech paniusia słucha mądrzejszych od siebie.Pan Sakiewicz mówi że efekt Trzaskowskiego już się skończył i Duda ma pewną wygraną,więc dlaczego się pani martwi? Co do ochrony dzieci przed ideologią w szkole, to ma pani poseł rację.Ideologie katolickie tez nie powinny mieć miejsca w szkole.
Obiektywny2020.06.15 20:13
CO MNIE OBCHODZI JAKIŚ JUDA KTÓRY NAZYWA POLSKĘ POLINEM ... I ZAMIAST TROSZCZYĆ SIĘ O INTERESY NARODU POLSKIEGO GLORYFIKUJE IZRAEL?USA ŻYDÓW ITP. WIDAĆ JEST TYLKO MARIONETKĄ NA LICHWIARSKICH SZNURECZKACH...
Pisdzielec2020.06.15 20:10
Bardzo się ciesze z tego wyboru cywilizacji średniowiecza, trzeba powołać więcej egzorcystów, inkwizytatorów cywilizacyjnych którzy będą tropić LGBT i oczywiście opuścić tę zacofaną cywilizacyjnie Unię Europejską
kacapy za Ural2020.06.15 20:16
Inkwizytorów !!
Japa2020.06.16 0:04
Pachnie Ci odbyt Biedronia , Smieszka ,Rabieja .A może ich pierwszych dam?
Leszek2020.06.15 20:09
Nie wolno dyskryminować pedałów. Pedała jest potrzebny., nawet dwa przy roweże. Tylko tu nie ma zakazu pedałowania.
kacapy za Ural2020.06.15 20:15
Po polsku : przy rowerze !
anonim2020.06.15 20:07
Cywilizacja chrześcijańska to cywilizacja par excellence, neomarksizm to całkowita barbaryzacja.
Polak Ateista Dumny Gej2020.06.15 20:07
dawno tej kvrwy nie było na frondzie
Danka...2020.06.15 22:43
" niedumny geju..." Czy mógłbyś napisać o jakiej k...... piszesz? Tu nie widać żadnej! Wypraszam sobie te inwektywy, obojętnie na którą z nas....! Oprócz ciebie, pedale, nie ma tu gorszych od ciebie! Nikt tak nie skrzywdził dzieci, jak ty!
Polak Ateista Dumny Gej2020.06.16 9:13
to ty szmato holecka? nie dyskryminuj kobiet! im się zasłużone określenia należą w równym stopniu co facetom!
Urszula2020.06.16 19:19
Ty sobie wypraszasz inwektywy, ale sama je stosujesz. Taka wasza pismatolska uroda.
VII2020.06.16 10:28
Gejowska duma kończy się gdy zwieracz nie trzyma, i na spacerze gubi się gorące kartofle
Leszek2020.06.15 20:06
Głosuj na Krzysztofa Bosaka. To jest alternatywą. Druga tura Krzysztof Bosak , Andrzej Duda. Tylko tak zapobiegniesz manipulacji.
Polak Ateista Dumny Gej2020.06.15 20:09
dałbyś se już sianka z tym bosakiem przecież dobrze wiesz, że nie ma żadnych szans z opozycji liczy się tylko Rafałek i Hołownia
Leszek2020.06.15 20:55
Tak się ulega manipulacji.
Polak Ateista Dumny Gej2020.06.15 21:23
sam ulegasz, jesteś ślepy na sondaże, nawet bez nich łatwo wyciągnąć wniosek, że Bosak się kompletnie nie liczy, podobnie zresztą jak Biedroń co ja przyznaję i nie ściemniam, że wejdzie do II tury ze swoimi paroma % podobnie jak Bosak wejście go gry Hołowni i Trzaska stety/niestety sprowadziło mojego jak i twojego kandydata na kompletny margines pogódź się z tym zamiast tworzyć teorie spiskowe
man.of.Stagira2020.06.15 20:05
Ależ po co nam ideologia LGBT+UB? Przecież mamy TO JUŻ w BERLINIE! . xD
Damian S.2020.06.15 22:26
MASZ RACJĘ ! ALEŻ PO CO NAM PORT LOTNICZY? PRZECIEŻ MAMY W BERLINIR? PRAWDA?