04.04.19, 10:50fot. EPP, lic. CC BY-SA 2.0 via Flickr

Anita Gargas ujawnia ohydne grzechy ekipy Tuska. Mocny program!!!

Zamiast kar – dobrze płatne posady, zamiast odpowiedzialności – awanse. W jaki sposób zostali nagrodzeni ci, którzy podejmowali katastrofalne w skutkach decyzje w sprawie wizyty prezydenta prof.Lecha Kaczyńskiego i przedstawicieli najważniejszych organów państwa w Katyniu? Jak potoczyły się kariery tych, którzy najpierw doprowadzili do rozdzielenia wizyt prezydenta i premiera, nie zadbali o bezpieczeństwo lotu 10 kwietnia, a potem zamiatali prawdę o katastrofie pod dywan? Czy ekipa Donalda Tuska zdezerterowała wobec Rosjan w obliczu konieczności obrony polskiej racji stanu? Komu na rękę było oddanie śledztwa Moskwie i kto kłamał o doskonałej współpracy z Rosjanami? Kto pozwolił, by Kreml otrzymał narzędzie do mataczenia w śledztwie i prowadzenia gry politycznej tragedią? „Magazyn śledczy Anity Gargas” w czwartek o 22:20 w TVP1.

Komentarze

Zamiast kar to...2019.04.4 15:14
Czy pani Gargas wierzy też w płaską Ziemię? „Zamiast kar – dobrze płatne posady, zamiast odpowiedzialności – awanse.” Jak to czytam to na myśl mi przychodzi Mariusz Kamiński. Tak, zamiast odsiadywać wyrok to awansik. Pani Gargas, ‘wina Tuska’ to jest pani interpretacja (prawdopodobnie dla celów politycznych) pewnych wydarzeń, natomiast pan Mariusz Kamiński miał konkretny wyrok do odsiadki, i to jest fakt. Zatem, zgadzam się w tej części: zamiast siedzieć to awansik.
wpierniczony2019.04.6 19:27
o ile ci spadła emeryturka 2 lata temu, cooo?????
Azazel2019.04.4 14:00
"Zamiast kar – dobrze płatne posady, zamiast odpowiedzialności – awanse." Wypisz - wymaluj PiS.
IrenaK.2019.04.4 23:38
Azaradel!! Uważaj koleś! Powaliło cię! ? Chcesz powiedzieć, że to PIS sobie zrobił??? Ty łobuzie! Nie ma gorszego rządu jak POPSLe! Awanse to jeszcze mało! Ich codzienność to były AFERY! ! Wbij :Afery rządu PO", to się przekonasz jakie są te twoje " aniołki" ! A oprócz tego ponad 250 mld. z afery Vat, Amber-Gold i 151 mld. zł zabranych z OFE / z naszych funduszy emerytalnych/ ! To też cię nie rusza !? Pewnie nie pracujesz i jesteś na garnuszku rodzinki!? To cię nie obchodzą pieniądze ze skladek ZUS odkładane do OFE!.
Azazel2019.04.5 9:36
IrekaK Uważaj durna babo, bo cię znów w kaftan bezpieczeństwa zawiną. Wbij sobie afery PiS, to ci się stracone miliardy pokażą: SKOK. 25 proc. OFE, Srebrna, kasa dla Rydzyka. Nie ma afery VAT - jest nieszczelny system podatkowy, którego PiS za swoich pierwszych rządów nawet nie zauważył. A to tylko parę drobiazgów. Pewnie siedzisz teraz na łóżku i czekasz na kolejna porcje pigułek. Szkoda, że na oddziale dla wariatów internet ciągle działa.
IRENA K.2019.04.5 23:19
AZARADEL! POWIEM CI JEDNO! NIE WIEM ILE CZASU NAD TYM MYSLAŁEŚ, ALE NIC NIE WYMYSLIŁEŚ !! ALE TEN TYP TAK MA ! NIE OBRAŻA MNIE TO, CO NAPISAŁEŚ! MĄDRY CZŁOWIEK TAK NIE NAPISAŁBY, TYLKO TAKI JAK TY! NIE NAZWĘ TWEGO POZIOMU INTELEKTU, BO OBRAZIŁABYM JAKĄŚ GRUPĘ LUDZI! A JA NATOMIAST NIE JESTEM "DURNĄ BABĄ" /tak nazwałeś/, BO NAPISAŁAM MĄDRZE! Zdenerwowałeś się, zabolało!? Miało boleć, Brawo ! To znaczy że trafiłam cie w czuły punkt !!!. Właśnie o to chodziło! Możesz mnie wyzywać. Nic nie da! ALE I TAK PRAWDY NIE ZAKRZYCZYSZ! Im wiecej wyzywacie , tym macie więcel ludzi przeciw wam! Nawet tego nie rozumiecie! ?? Tak dalej trzymajcie!
Azazel2019.04.6 10:25
Jesteś durną babą i wrzaski wersalikami tego nie zatrą. Bredzisz jak potłuczona, bo zamiast mózgu masz kursko-rydzykową propagandę. Odpowiedziałem ci i odpowiadam tylko dlatego, że lubię wycie kaczyńskiej hołoty, której - z czego taka tępa dzida jak ty nie zdaje sobie sprawy - jest coraz mniej. Napiszesz kolejne brednie - z przyjemnością nazwę cię jeszcze inaczej.
Magda2019.04.6 17:35
" Azarad...." ! A mnie to kalafiorem zwisa i powiewa co piszesz ! Możesz mnie wyzywać ile chcesz, nie dbam o to! Po tobie nic się dobrego nie można spodziewać! Lej brudy, nienawiść na to czekam!!!!! Dla mnie im gorzej ,tym lepiej! Będziesz kiedyś miał zapłacone! ! Strzałka!
Azazel2019.04.6 22:02
Super! Mamy frondową trójcę: IrenaK., Magda i i gdzieś jeszcze Alina czy Anita. W każdym razie jedna ćwierćinteligentka w trzech postaciach. To jakby ten ułamek inteligencji podzielić to wychodzi, że mój but od każdej z osobna jest inteligentniejszy. Co wpisy każdej potwierdzają.
michu2019.04.4 12:48
No i co z tych grzechów wynika? Źle mu nie jest ;).
retro2019.04.4 12:08
to co odkryły trumny ofiar smoleńskich jest wystarczającą wizytówką tuskowej ferajny ! nie wiem czy jest jakiś człowiek w Polsce, który chciałby zobaczyć bliską sobie osobę w worku na śmieci z petami w środku i szmatami i członkami ciał innych ofiar. A co spowodowało takie rozczłonkowanie ciał, tak dramatyczne porozrywanych . . . . okazało sie że brzoza.
Grizzly2019.04.4 11:45
Szwabska morda!
nie dla marksizmu2019.04.4 11:14
Cejrowski ma rację : https://naszeblogi.pl/53060-czy-w-moim-panstwie-jest-jakas-odpowiedzialnosc-za-czyny
Ol2019.04.4 11:13
Ta jak zwykle sensacyjny materiał, a później wielkie g. Niech ujawni jakie kariery porobili Antoni i spółka,ile kasy wydoił i? Jednemu misiowi przerwali karierę.
Angelus2019.04.4 11:10
Tak, tak. Rocznica lada dzień. koniecznie trzeba przełożyć wajchę. Właśnie doszliśmy do prawdy.