Anita Gargas ujawnia. ,,Miasto prywatne'' Platformy Obywatelskiej - zdjęcie
28.11.19, 10:33(fot. screen)

Anita Gargas ujawnia. ,,Miasto prywatne'' Platformy Obywatelskiej

6

Próba zmuszenia radnego do głosowania pod groźbą utraty pracy, zastraszanie dyrektorów niepublicznych przedszkoli, cięcie dotacji przy pomocy trików księgowych, czyli o zarzutach wobec samorządowców z Platformy Obywatelskiej  w podwarszawskiej gminie Piaseczno.Reporterzy przedstawiają kulisy decyzji lokalnych włodarzy. 

Dlaczego, mimo prawomocnego wyroku stwierdzającego, że gmina powinna wypłacać wszystkim przedszkolom równe dotacje, dofinansowanie mogło zostać zaniżone przez gminę o wiele milionów złotych?

W jaki sposób gmina wywierała nacisk na dyrektorów przedszkoli, którzy protestowali przeciwko zabieraniu należnych im subwencji? Bezkarność włodarzy i bezpardonowa walka polityczna w kolejnym „mieście prywatnym” pod rządami Platformy Obywatelskiej. „Magazyn śledczy Anity Gargas” w czwartek o 22:25 w TVP1. 

 

bz/YT

Komentarze (6):

JD"A2019.11.28 16:45
Ciekawe co na to powiedziałaby UE ? POkazuje to reżim PO SLD i PSL , tak jest w miastach ,gminach co bardzo utrudnia PiS zaprowadzenie porządku w Polsce ,ale coś się zaczyna zmieniać i dzięki Bogu na lepsze . Taki program za władzy PO nigdy by się nie ukazał nie dopuściliby do tego a świadkowie zamilkliby być może na wieki
B522019.11.28 16:24
POgańska hołota
prosty2019.11.28 12:15
To właśnie w Piasecznie sąd rejonowy uniewinnił Najsztuba...
Darek2019.11.28 13:26
NO GDZIE SĄ WSZYSCY KRYTYKUJĄCY PIS CZY RZĄD? GDZIE? PYTAM GDZIE? CHYBA NIE UCIEKLI!!!!
Tame-go2019.11.28 11:08
Bezkarność samorządowców PO - jawnych czy ukrytych dotyczy wielu miast! , w tym np. Skarżyska-Kamiennej, gdzie opłaty za śmieci wzrosły najwyżej w Polsce. Na sesji rady miasta, nie pojawił się prezydent by pokazać jaki to on jest dobry dla mieszkańców , rady miasta która podjęła taką decyzję na wniosek samego prezydenta miasta (który wykpił się od obecności na sesji umywając ręce od decyzji, mimo, że sam za nia optował) - w tym czasie dawał wywiad !! Tłumaczy się, że przejął miasto z milionowymi długami po porzedniku , a sam powiększył te długi wielokrotnie NIC nie robiąc z inwestycji w mieście !!!
Glaudiusman2019.11.28 11:07
Niestety walec lewactwa, zepsucia moralnego i wszelkiej podłości toczy się z tego upadłego zachodu. Stamtąd płynie wszelka zgnilizna ideologiczna do nas. I niestety część społeczeństwa dała się zainfekować tą zarazą. I stąd się biorą tacy co głosują za PO i innym lewactwem. Bez wsparcia przez tych zainfekowanych lewactwo nie miałoby żadnego znaczenia. Zawsze mechanizm jest taki sam jak przy kuszeniu w raju. Będziecie jak bogowie. Czyli decydować będziecie co jest dobre a co złe. To się powtarza przez wieki. Najpierw odrzuca się w całości lub częściowo nakazy moralne, czyli religię. A potem równia pochyła, i coraz bardziej beznadziejne wybory moralne i polityczne. Bo niewola grzechu to jest najgorsza niewola. Jeżeli trwa latami, to taki niewolnik kocha swoje ciężkie kajdany i nie chce widzieć wybawienia ku wolności.