Amerykański sekretarz stanu jeszcze dziś przybędzie na Ukrainę - zdjęcie
18.01.22, 14:54Fot. Screenshot You Tube

Amerykański sekretarz stanu jeszcze dziś przybędzie na Ukrainę

6

Sekretarz stanu Stanów Zjednoczonych Antony Blinken złoży dziś oficjalną wizytę w Kijowie.

Antony Blinken ma się spotkać zarówno z prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim, jak i z ukraińskim ministrem spraw zagranicznych Dmytro Kułebą.

Wśród potencjalnych tematów rozmów wymienia się działania w ramach powstrzymywania Rosji, pomoc i uzbrojenie dla Ukrainy oraz dotkliwe sankcje w przypadku rosyjskiego ataku.

 

ren/PAP

Komentarze (6):

Anonim2022.01.18 16:22
Antony Blinek ma się spotkać zarówno z prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim, jak i z ukraińskim ministrem spraw zagranicznych Dmytro Kułebą--- to oni wszyscy som koszer?? ale q-wa ekipa ,pogratulowac ukrom rozumu ,nic dziwnego ze rassisty niemieckie nie chcą broni koszernym sprzedać,ba nawet samolot z londynu z bronią nie wpuszczają w swoją przestrzeń ,faszysty maja swoje zasady jeszcze z nasdap
Co mnie naprawdę cieszy,2022.01.18 15:58
a czego w publikacjach krajowych w ogóle nie zauważam. Jest, że Pentagon, tj. USA i NATO nakreśliło Rosji i Putinowi "line in the sand" ciągnącej się od Zatoki Fińskiej do Morza Czarnego. Do tej pory PRL-wski szmelc twierdził, że NATO zaczyna się na zachód od Odry. Teraz jest ta linia wyraźnie zakreślona. Ukraina, obojętnie co przeciętny Polak myśli o Ukraińcach, jest bramą do Europy. Wystarczy popatrzeć na mapę, na profil terenów. Jest to, jak wojskowi taktycy określają; the tank country. Teren wymarzony do ataku z użyciem setek jeśli więcej czołgów.
Anonim2022.01.18 16:24
czołgi na takim płaskim terenie nia mają racji bytu ,do drogi szmelc ,a w środku wsad miesny na pieczeń
da da2022.01.18 16:46
da da
Olej2022.01.18 15:50
Ameryko i sekretarzu ! Dostarczcie Ukrainie taki sprzęt żeby sowieci dostali baty, przynajmniej na tyle, żeby im się przypomniał Afganistan.
Szczerbiec2022.01.18 15:10
I czym sie podniecać skoro on w czerwcu 2021 w berlinie składał wręcz modły trzepał kapucyna pod pomnikiem pomordowanych żydów i oskarżał Polaków o holokaust ...!!! no to sory uj mu w upe i niech nawet nie piszą o takiem ścierwie .