Alarm na konwencji Lewicy. Internauci bezlitośni - zdjęcie
24.08.19, 15:24(fot. flickr/ Paweł Wiszomirski /Public domain)

Alarm na konwencji Lewicy. Internauci bezlitośni

10

"UWAGA! ALARM PRZECIWPORAŻOWY! Musimy opuścić budynek w trosce o bezpieczeństwo zebranych! Wrócimy do Was!" – podano na profilu Lewicy na Twitterze. W sieci zawrzało od komentarzy.

Alarm przerwał wystąpienie lidera Wiosny Roberta Biedronia. 


 

 

 

bz/tt

Komentarze (10):

sroka2019.08.25 6:49
Antoś niech uważa na Antoniego M bo Antoni lubi takich młodych chłopaczków.
Alojzy Cedzidło2019.08.25 7:37
Te sroki ze skrzydłami lubię jumać błyszczące przedmioty Nasza Pani ,,sroka " nie ,,jumnie ' nic , bo ma ręce , nie skrzydła . Przecież pisze , to czym , skrzydłami ? Ma za to myśli mało przyzwoite , bo pedofilskie . Tylko skąd Jej to przyszło do głowy na Zlocie czerwonych . No bo gdyby na kolorowych , to co innego.Chociaż gdyby się zastanowić to wszystko możliwe . Jak pan Biedroń tak zagrzał towarzystwo czerwono- kolorowych ,że się alarm p.poż uruchomił . A tak poza tematem . Jak ta pani,,sroka " znalazła tego ,,Antosia " w ty ,,tłumie " informacji "i skad ta wiedza o skłonnościach Antoniego M . Od pana Brejzy ?
Beata Nur2019.08.24 20:34
Lekarzu! Zgadzam się z tym co piszesz ! Jestem tego samego zdania! Dokóki normalnie żyli, mieszkali, to nawet mało o nich wiedziałam! Nie przeszkadzali mi, uważałam ich za dziwolągów i koniec ! Ale wszystko ma swoje granice ! NIE BĘDĄ PROFANOWAĆ NASZYCH ŚWIĘTOŚCI ! Nie będą degenerować swoją ideologią naszych dzieci , dosyć chamskich popisów! Chcą marszu? OK ? Proponuję w styczniu, lub lutym, ale w takich samych ubiorach, przebieranych strojach jak teraz! Jak im zmarznie to i owo , lub sobie odmrożą , to im się odechce tej parodii ! Mówią że chcą równości ? Ok ! My mamy rodzinę i my rodzimy sobie dzieci ! Będzie równość, jak i oni sobie urodzą ! Czyż nie !? A ONI NASTAWIAJĄ SIĘ NA HOMOADOPCJE! NIEDOCZEKANIE ICH DOŚĆ DEPRAWACJ I! Chcą równości, to niech ZACZNĄ OD SIEBIE, niech sobie partnerzy sami urodzą ! A jak nie, to niech spadają na mirabelki i szczaw i odczepią się od nas ! Fora ze dwora !
Suweren2019.08.25 10:58
Taki z niego lekarz jak ze mnie trąbka. Ot, pewnie kolejne wcielenie słowiczka.
lekarz2019.08.24 19:09
Do momentu dopóki pedały i inne zbooki nie urządzały obscenicznych, chamskich burd i awantur, dopóki nie profanowali w prymitywny sposób wa żnych dla mnie symboli religijnych i narodowych obecność tego chorego towarzystwa z zasady nie przeszkadzała mi i gotów byłem ich tolerować /Teraz ,kiedy na dzicz agresywnei, chamsko propaguje ideologię LGBTQ i domaga się nadzwyczajnym praw większych niż moje prawa to mówię stop zboczeńcom!!!! Dosyć homoterroryzmu, dosyć propagowania homoideologii!!!!
Spoko2019.08.24 15:39
Jestem homofobem, nie dłatego, że nie lubię tych ludzi, ale dlatego, że ich część aktywistów, tych którzy jeżdżą autobusami głównie z Warszawy po miastach organizując tzw. marsze równości, przyczepili się do mojej wiary i pemanentnie ją beszczeszczą, profanują i nas obrażają. Te świry nie chcą żadnej tolerancji, lecz dominacji nad normalnymi ludźmi. Nigdy nie zgodzę się na to żeby być rownym z tą tęczową zarazą maszerującą w marszach LGBT, a także pedofilami czy zoofilami. Dla mnie oni są równi jedynie w wielkości żołądka, co jest jasnym, że potrzebują tyle samo żarcia co ja – i nic więcej! Różnica zasadnicza między mną a nimi jest taka, że ja jestem normalny, a oni są zboczeńcami !!!
Nara2019.08.25 9:52
Spoko.BRAWO ,ALELUJA i DO PRZODU !!!
Selawi2019.08.24 15:33
Odrazajace typki!!!
bezlitosny internauta2019.08.24 15:31
pull up! terrain ahead! pull up! terrain ahead!
tomasz2019.08.25 13:30
Szkoda że nie walnął tam piorun. Wszystkich by zabił. Wtedy byli by w ekspresowym tempie w piekle. I nie kpili by z Boga. Biblia mówi że małżeństwo to kobieta z mężczyzną a nie inny wynalazek. A to dziwadło nie jest związkiem tylko atrapą którą należy usunąć z życia. Głównym celem promowania zboczenia jest żeby nie było dzieci w Polsce. w innym przypadku dawno te produkty byłyby spacyfikowane. Ale są używane do likwidacji i obrzydzania małżeństw katolickich. Dlatego trzeba zrobić wszystko żeby te zboczenia nie dostały się do sejmu. Sejm jest dla zdrowych umysłowo ludzi a nie dla zboków. Mam nadzieję że przekonałem wszystkich zdroworozsądkowo myślących.